چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)
۱۶۱۳۵۱
۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۱
۷۸۰۱۷ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
همانطور که ملاحظه می‌کنید، آیین خان جعفری، پسر امیر جعفری و ریما رامین فر هم عضو اینستاگرام شده و برای پدر آبرویی باقی نگذاشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)


خنده‌های مادر و دختر هنرمند و دوست داشتنی در حاشیه یک مراسم. گلاب آدینه و نورا هاشمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سیروان خسروی به شدت مشغول ورزش و تمرین بود که ناگهان شدت ورزش‌اش خیلی زیاد شد و همانطور که می‌بینید به آسمان پرت شده و از مدار زمین خارج گردید. طبق آخرین خبر تمامی کنسرت های آینده سیروان در کره زمین لغو گشته و به زودی بلیط های کنسرت مریخ اش پیش فروش خواهد شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)عکس نوستالژیک محمد علیزاده از روز هایی که مرتضی پاشایی با گیتارش روی صحنه غوغا می‌کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سلفی مونا فرجاد و گربه اش «غنچه». تا بحال مورد مشابهی دیده نشده است که آدم اسم به این لطیفی را روی گربه بگذارد! این که این اسم تا به حال به خود جناب گربه بَرنخورده است جای تعجب دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)مهسا کامیابی که طی یک سفر 3 روزه به کیش رفته بود، با 12 عکس _البته تا به این لحظه_ پدر سِروِر های اینستاگرام را در آورده است! البته رفتار مشابه مهسا خانم در بین چهره های ما زیاد دیده شده. توصیه می‌کنیم عزیزانی که به مسافرت داخلی و یا خارجی می‌روند سعی کنند در کنار خانواده یا دوستان از مسافرت لذت ببرند و انقدر خودشان را درگیر شبکه های اجتماعی نکنند! به خاطر خودشان می‌گوییم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)عکسی زیبا از حسین سلیمانیِ خردسال در آغوش مادر عزیز. درد تمامی مادران دنیا به جانِ ما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)ترانه علیدوستی در حال آماده شدن است برای حضور در سنِ نمایشنامه خوانی آناکارنینا. همانطور که می‌بینید ترانه خودش متبحر شده است و نیازی به گریمور ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سریال تکراری درج تبلیغات روی صفحه های شخصی یا هواداریِ چهره ها. این بار نفیسه روشن. موضوعی که گویا دارد به یک اپیدمی در بین چهره ها تبدیل می‌شود. نوش جانشان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)


عکس ترسناک و بدون شرحی که حمید حامی روی اینستاگرامش گذاشت و البته خودش کاملاً احساس کرد که عکسش یک مقدار غیر عادی است، و بلافاصله عکس را پاک کرد! ولی متاسفانه نتوانست از دام ما فرار کند! نام این گونه عکس ها را می‌گذاریم "سلفیِ هیجانی!" که چهره مورد نظر یک لحظه تحت تاثیر هیجان و جَو قرار گرفته و عکس را آپلود می‌کند و چند لحظه بعد به خود می‌آید که "اوه اوه اوه! این چی بود دیگه!" و عکس را پاک می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)عکسی جالب از دوران نوجوانیِ عباس غزالی و حسین مهری که نشان می‌دهد از همان موقع بچه محل و رفیق بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سلفی امیرمحمد با حرم امام علی (ع). زیارت قبول!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)هومن برق نورد مژده داد که باز هم زوج خودش و بهنام تشکر را در یک سریال خواهیم دید. حالا کدام سریال است، معلوم نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)مهراب قاسمخانی با دل نوشته های پسر 6 ساله اش کلی حال کرده است! واقعاً هم حس فوق العاده لذت بخشی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)ابراز محبت بهنوش بختیاریِ محبوب، با ادبیات منحصربه فردش طی این سلفی‌ای که زحمتش را نیما شاهرخ شاهی کشیده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)تصویری که آنا نعمتی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و از هواداران خواست که تفاوت های بین دو تصویر را پیدا کنند! البته شوخی می‌کنیم و این عکس را یکی از هواداران خانم نعمتی برایشان ساخته بود و جرم آنا خانم صرفاً بازنشر تصویر است! نگرانیم یک موقع اعتماد به نفس آنا نعمتی زیر سوال برود، به همین خاطر دیگر چیزی نمی‌گوییم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)بهنوش طباطبایی و باز هم جمله ای پر از یآس و غم. امیدواریم هر چه زود تر این فازِ بهنوش خانم به اتمام برسد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)شوخی بامزه میترا حجار که در عکس می‌بینید. اینشاالله خودتان هم 120 ساله شوید میترا خانم، البته نه اینجوری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)خانواده مهراب فاسمخانی در کنار جمشید خان هاشمپور. مهراب جان هر کسی دیگری هم بود دست و پایش را گم می‌کرد. جذبه و صلابت یک چیز ذاتی است، که جمشید آریا آن را در ذاتش دارد. والسلام.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سحر قریشی در رستوران، منتظر برای آمدن غذا. خیلی هم شیک و مجلسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)جواد جان به شما دیگر این حال و احوالات نمی آید. همه مردم جواد رضویان را با خنده های شیرینش دوست دارند، البته می‌دانیم که عکس یک فضای هنری دارد و غمِ ظاهری اش، صرفاً ظاهری است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)و خبر خوب احسان خواجه امیری برای هواداران. بالاخره مجوز آلبومش آمد، پس از گذشتن حدود یک سال از وعده قبلی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)مازیار فلاحی در کنار بهترین آرشیتکت های دنیا! مازیار چون می‌داند که غیر ممکن است این پستش را ظاها حدید و یا رنزو پیانو ببینند، همچین جسارتی کرده است! البته منکر کار خوبِ دوستان مازیار نمی شویم، ولی صفتِ مطلق بهترین در زمین، اغراق محض است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)امیر آقایی این عکس از مهدی پاکدل را به اشتراک گذاشت و نوشت که مهدی در حال تلاش برای عکس اینستاگرامش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)ما حصل تلاش های عکس بالا، شد این پستِ مهدی پاکدل که ملاحظه می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)


سهراب پورناظری زلف ها را پریشان کرده تا این عکس هنری بگیرد. خیلی هم عالی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)


عمو پورنگ و زیباترین اتفاق زندگی اش! عمو جان واقعاً اتفاقِ زیباتر از این در زندگی ات نداشته ای؟! چه زندگی کم هیجانی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)فقط زانیار جان حواست باشد که اگر خدایی ناکرده اتفاقی رخ داد، چیزی از قیمت کلاه نیافتد! حیف است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)طناز طباطبایی، علی مصفا و روح الله حجازی در پشت صحنه فیلم "مرگ ماهی".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)هانیه توسلی در صحنه فیلمبرداری تمرکز کرده و احتمالاً دارد دیالوگ هایش را با خود مرور می‌کند. اینکه هانیه توسلی از اینستاگرام خداحافظی کرده، دلیلی بر این نمی‌شود که هانیه در سایر شبکه های اجتماعی فعالیت نکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)نیما کرمی در گذر زمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)خُب بچه را بدعادت کرده اید عماد جان. اگر یک روز تشریف نداشتی طفل معصوم چگونه آرام شود؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)چارتار. گروهی خاص، با سبکی خاص و طبیعتاً مخاطبانی خاص. با همان آلبوم اول هواداران خود را از تولد یک گروهِ همیشه موفق در موسیقی کشور مطمئن کردند. چارتاری ها با این عکس نوید کار جدیدی به هواداران دادند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سلفی روناک یونسی و حدیث میرامینی به همراه شکلک های بامزه و همیشگی حدیث خانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)همان لوکیشن و پوزیشن، فقط زاویه فرق کرده! البته آپلود کننده عکس هم تغییر کرده است. قبلی را حدیث گذاشته بود، این عکس را روناک خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)در میان والیبالیست ها عادل غلامی و مهدی مهدوی صمیمیتی فراتر از مرزهای تیم ملی و اردوهای باشگاهی دارند. در اکثر عکس ها به اتفاق خانواده در کنار هم هستند این دو عزیز. انشاالله دوستی شان تا ابد پا بر جا بماند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)امیر نوری، شهرام زمانی و مجید صالحی به عیادت اکبر عبدی عزیز رفته بودند. از صمیم قلب آرزوی سلامتی برای اکبر عبدی دوست داشتنی داریم. از صمیم قلب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)غکس بامزه امیررضا دلاوری و دختر زیبایش، دیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سلفی محمدعلی ابطحی و آیت الله موسوی خوئینی با روایت جالب اقای ابطحی زیر عکس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سلفی صابر ابر در کنار خواهر محترم. خیلی از چهره ها، چه ایرانی چه هالیوودی، یک استایل خاص برای خود انتخاب می‌کنند و اکثراً تا آخر آن را به عنوان امضایی در ظاهر و شخصیت خود حفظ می‌کنند. مثلاً موهای تراشیده استایلِ خاص ویل اسمیت است، و یا غیر ممکن است یک روز تام کروز موهایش را از ته بتراشد! از نمونه های داخلی هم میتوان به شالِ مسعود کیمیایی، دستمال گردن محمود دولت آبادی و موهای فرق وسطِ فرهاد مجیدی اشاره کرد که بدون توجه به مُد روز، آن را حفظ می‌کنند. همه این توصیفات برای این بود که بگوییم، این عینک های گرد، استایلی برای صابر ابر شده است. که مورد مشابه اش و البته ساده‌تر اش را خدا بیامرز استیو جابز داشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)توصیه صمیمانه رامبد جوان به مردم عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)بهاره رهنما کل تئاتر ایران را قبضه کرده است! هنوز عرق تئاتر قبلی خشک نشده پوستر تئاتر جدیدش منتشر شد! تئاتری با نام عجیب " تو دهنتو میبندی یا من؟". احتمالاً نام تئاتر بعدی بهاره خانم"خ...ه شو آش...الِ عو...ی!" خواهد بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)محسن افشانی با خلاقیتی تحسین برانگیز توانست عکسی بگیرد که هم آیفون 6 اش در آن معلوم باشد، هم آیفون 5S اش! تبریک به محسن عزیز به خاطر این ابداع!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)عکسی که بابک جهانبخش در ششمین سالگرد ازدواج خود به اشتراک گذاشت. تبریک به بابک عزیز و همسر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)عادت جالب پوریا عالمی موقع سلفی این است که خودش نباید کامل در عکس باشد! همیشه یک قسمت از صورتش در کادر قرار ندارد! روحیه طنز او در زیر عکس هم متبلور شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)با هزار مصیبت رضا گلزار را از اخم کردن هنگام عکاسی ترک دادیم که ارسلان قاسمی هم عکس های اخمالو را شروع کرد. البته چندان هم مهم نیست. اخم کن پسرم. از این هم بیشتر اخم کن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)روایت تراژیکِ هانیه توسلی از کوچه شان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)امضای قرارداد همکاری بین سیدجواد هاشمی و میشل سالگادو، کاپیتان اسبق رئال مادرید! به جانِ مسعود ده نمکی عکس فتوشاپ نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)سلفی دو فرد موفق پرسپولیس. فرشاد پیوس و پژمان جمشیدی. اولی موفق در گلزنی، دومی موفق در حضور در هر فضایی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)پویا امینی به همراه خانواده در رستوران گردانِ برج میلاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)فرهاد آئیش و همسرش، مائده طهماسبی در کنار یکی از هواداران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)عکس بدون شرح دریا مرادی دشت و این آقا پسرِ بانمک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)ماهچهره خلیلی در زیر درخت کریسمس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)و در پایان چهره ها در حاشیه نشست خبری فیلم "پرده نشین". ویشکا آسایش، سارا رسول‌زاده و سارا بهرامی. مژده لواسانی هم که همیشه و در هر نشستی هست.

جایزه "بدون شرح ترین عکس" این شماره هم بر عهده شما عزیزان. در قسمت نظرات رای خود را بنویسید. ممنون از همراهی همیشگی تان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (54)

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 64
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:47 - 1393/09/25
والا بخدا آیفون رو خز کردن این بازیگرای ایرانی !!

اهههه
پاسخ ها
فهمیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
تن استیو رو دارن تو گور میلرزونن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:56 - 1393/09/25
ببخشید دوستان یه سوال مهسا کامیابی کیه؟؟؟ تو چه فیلمی بازی کرده؟؟؟؟
پاسخ ها
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
تو گوگل سرچ کردم نوشته بود ...بچه های نسبتا بد،رسوایی،قهرواشتی
ولی بازم نشناختم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
فهمیدم فکر کنم!! زن سمیر نبود احیانا اونکه مریض بود حدس میرنم اون باشه
user
ROMANIA
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
واقعا اینقدر براتون مهمه ؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
همونه که تو سریال مادرانه نقش دختر مهدی سلطانی رو بازی کرد!!بگو خب!!!
فهمیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
مهسا کامیابی چیز خاصی نیست فقط موهاش خیلی زررررده
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
user عزیز دختر اردلان هستی مهدوی فر بود !!
بدون نام
UNITED STATES
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
آخ ببخشید!!من با مهدوی فر اشتباه گرفتم!!!
این خواهر ناتنی اشکان خطیبی تو بچه های نسبتا بد بود که مریض بود!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:59 - 1393/09/25
وااای خدایا بازم این ارسلان قاسمی........
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
متاسفانه ... بر منکر قیافه خوبش لعنت ولی اینکه تو عکساش حس آلن دلون بودن میگیره آدم بدش میاد!
رنگین کمان71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
سلام ترانه جون
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
همون قدر که جاستین بیبر نچسبه این ارسلانم به دل نمیچسبه حتی با چسب یک دو سه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:02 - 1393/09/25
عکس بابک جهانبخش و عماد طالب زاده قشنگ بود...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:11 - 1393/09/25
وای ... چه غنچه نازی ... مونا فرجاد رو از پس زمینه غنچه حذف کنید ... الهی!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:16 - 1393/09/25
ترانه هم افتاد تو خط بهنوش ...
پاسخ ها
ziba
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
این خود شیفته ها همه توو ی خطن...!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:29 - 1393/09/25
دریا مرادی رکورد زد ... البته خودش که نه ... زبونش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:51 - 1393/09/25
حجابو بايد از همسر واليباليستها ياد كرفت !!!
پاسخ ها
زی زی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
واقعا، آدم باید تاسف بخوره به این وضعیت
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
به شما ها چ ربطی داره اینا نه الگون نه چیزی مثل ی آدم عادی ان ول کنین این حاشیه هارو
userسوم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
با usr اولی موافقم.
SWITZERLAND
19:32 - 1393/09/25
این پسره کیه نوشتی ارسلان قاسمی ازش عکس نزار خوب وقتی مبینی هیشکی خوشش نمیاد اه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:37 - 1393/09/25
چرا اصلا از آشا محرابی عکس نمیذارین؟ من عاشقشم... خانوم متین و هنرمند و خوش صدا.
UNITED STATES
20:07 - 1393/09/25
اینا چهره نیستن...میخوان چهره باشند!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:08 - 1393/09/25
ارسلان قاسمی و حامی و خسروی کاندیداهای بدون شرح ترینن... :|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:51 - 1393/09/25
بابا برا عکس خانومای بازیگر یه18+بزارید آدم می ترسه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:51 - 1393/09/25
نیگا تو رو خدا !! مهسا کامیابی دیگه کیه !!! آنا نعمتی هم که هر چی نوشابه تو محلشون بوده واسه خودش باز کرده!!!! نفیسه روشن هم که قشنگ دسته جمعی همه رو گذاشته سر کار !!! مدیر سایت لطفا یکم سلیقه بخرج بده عکسایی که جالبه رو انتخاب کن, خواهشا شناخته شده باشن هنوز تو شوکه مهسا کامیابیم!!!!!
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
خخخخخخ.مهسا کامیابی قیافش چقدر از همیشه رسناکتره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:53 - 1393/09/25
خانوم بهنوش طباطبایی ... نمونه یه بازیگر بی حاشیه، خانوم، سنگین و بدور از لوس بازیای خیلی از هنرمندا ... کارش درسته
آقای جمشید هاشم پور ... نمونه یه هنرمند واقعی و با جذبه ... لنگه نداره این هنرمند
من که عاشق جذبشم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:38 - 1393/09/25
عاشق جمشید هاشم پورم.....خیلی با ابهته.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:52 - 1393/09/25
بابک جهانبخش،چه با احساس،ايولا!
اخجون پاییز تنهایی ^_^
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
بالاخره انتظار ها برای خلق یه معجزه ی دیگه در دنیای مویسقی پاپ پایان یافت به دنیای موسیقی تبریک میگم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:44 - 1393/09/25
ای وای چرا بازیگرا این شکلی شدن!!!!! خدا به دورررررررررررررر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:51 - 1393/09/25
وای قسمت سیروان خسروی رو خوندم ترکیدم از خنده،خیلییییییییییییییییی با حال بود ،مرسیییییییی
پاسخ ها
فهمیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
دقیقاااااااااا
منم خیلی خندیدممممم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:04 - 1393/09/26
عکس سیروان خیلی باحاله باحال ترش نوشته شماست لایک دارید مارو که خندوندین خدا بخندونتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:05 - 1393/09/26
ارسلان قاسمی حکم جاستین بیبر را داره برای ایران
بلا دور
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:43 - 1393/09/26
خانم توسلی یهو چه مهربون شدن !!!!!!!!!!
بعدشم اصلا به ما چه شماحالت خوب نیست...
این به اون درررر.....
پاسخ ها
بیطرف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
آفرین عسل جون؛ چقد این آدم خودشیفته است، عین نیوشا ضیغمیه، فقط این زیرپوستی خودنمایی میکنه.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
کسی با شما کاری نداشت . برای فالوئرهای فحه شخصی خودش نوشته . اگه این چیزها به نظر هانیه توسلی می اومد اینستاگرامش رو با نزدیک به 400 هزار فالوئر و پیج فیس بوکش رو با 170 هزار لایک نمی بست .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:54 - 1393/09/26
خیلی جالبه آدم حاش بهم میخوره.... جلو دوربین با چادر و..اونوقت اینجا روسریشم به زور و بدبختی انداخته خانومه ..
تاسف
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
دقیقا منم حالم بهم خورد.حالم گرفته شد دیدم اینارو .سارا رسولزاده که مجری هم هست دیگه اخرتازه بدوران رسیده هاس.کلا تاسفبارن .نقششون فقط از نظر مادی روشون اثر گذاشت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:54 - 1393/09/26
باید به جای بدون شرح ترین عکس،خزترین عکس میذاشتین که با اختلاف بالا متعلق به خانوم مهسا کامیابی میباشد.خانوم مژده لواسانی که ماشاا... همه جا هست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:31 - 1393/09/26
دقت كردين عكسي كه حديث مير اميني گذاشته روناك يوسفي توش زشت افتاده و عكسي كه روناك گذاشته سحر توش زشت افتاده؟ يعني چنين دوستايي هستن واسه هم ها خخخخ
اين آقاي موسوي خوييني هم حسابي شاكي از سلفي ها خخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:33 - 1393/09/26
بهنوش طباطبايي چرا اينقدر ناراحته؟ نكنه...........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:36 - 1393/09/26
محسن افشانی هردوتا گوشیش 5s بیخودی جو6ندید
GERMANY
10:01 - 1393/09/26
دختر امیر رضا دلاوری واقعا زیباست. همینطور دختر بنیامین بهادری.
عکس امیر جعفری خیلی باحاله خخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:23 - 1393/09/26
ولی خودمونیم مهسا کامیابی عجب تیکه یی هست .
ROMANIA
10:52 - 1393/09/26
چرا بهنوش طباطبایی ومهدی پاکدل تازگیا عکسای جداگونه میذارن. نگرانم نکنه ............
پاسخ ها
سما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
نگرانیت کاملا بجاست.. من خیلی وقته گفتم پستای اینا مشکوکه.. بازم انشاله که ما اشتباه می کنیم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:02 - 1393/09/26
بعضی هاشون چشمو ازار میدن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:22 - 1393/09/26
اسم نمايشنامه بعدي خانم رهنما خيلي باحال بود!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:49 - 1393/09/26
آقا سام درخشانی کو پس؟!!!! کیانا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:58 - 1393/09/26
عکس اخری خانم مجری .....عکس خراب کن
-
12:29 - 1393/09/26
مهسا کاميابي خيلي ناز شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:16 - 1393/09/26
فقط چارتار و دیگر هیچ!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:57 - 1393/09/26
خدایا چرا من حالم اینقد از عماد طالب زاده بهم می خوره؟

اه.فقط در فکر مطرح کردن خودشه
-
23:45 - 1393/09/26
تعداد عگس ها اگه بیشتر باشه خیلی خوب می شد
با وجودی که بعضی انتقاد کردند و من تشکر می کنم
اذ دوستان خواهش می کنم زیادی انتقاد نکنند
هر کی یه هم خوبی داره هم بدی
چرا همه بدها را می بینند
تشکر ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عاالی بود !!!!!!!!!!!!!!
استفاده کردیم !!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:51 - 1393/09/27
چرا هیچ عکسی -خبری از نادر طالب راده و نجف زاده واینجور چهره ها نمیذارین؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام و سپاس از توجه شما کاربر گرامی، درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:25 - 1393/09/30
ممنون از اینکه با گذاشتن عکس مرتضی پاشایی باعث شدین صلواتی نثار روحشون بشه ... صابر ابر هنرمند ارزشمندیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:25 - 1393/10/24
در مورد عكس آقاي رضويان بايد بگم اكثر اونايي كه ديگران رو مي خندونن تو خلوت خودشون آدماي غمگيني هستن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:10 - 1393/11/04
سلام من از دیدن عکس آقای اکبر عبدی در بیمارستان واقعاً متاثر شدم و از خدا آرزوی سلامتی برای این ابر هنرمند ایرانی را دارم واقعاً از هنر ایشان هر چی بگم کم گفتم چطور یک فرد می تواند اینقدر آرام و راحت تمامی نقش ها را بدون کوچکترین خطا، ناشی کاری و استرسی ایفاد کند خدایا سلامتی اکبر آقا را خواهانیم. به ایشان سلامی به پاس و ارزش تمامی هنر های سینمایی دنیا ابراز می دارم و آرزوی سلامتی این ابر بزرگ هنر سینمایی جهان را می نمایم آمین
از شما هم ممنونم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج