خوش‌استيل‌ترين 48 ساله دنیا
۱۶۲۹
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۹
۲۶۶۰۶ 
مربي پرحاشيه، پرسروصدا و خوش‌تيپ رئال مادريد، حالا ديگر سال‌هاست كه با لباس‌هاي منحصربه‌فرد و استيل خوبش شناخته شده است. شايد به همان اندازه كه جورج كلوني در دنياي سينما، به خوش‌تيپي معروف و در نتيجه محبوب است، مورينيو هم در عالم فوتبال معروف است.
برترین مجله اینترنتی ایران

مربي پرحاشيه، پرسروصدا و خوش‌تيپ رئال مادريد، حالا ديگر سال‌هاست كه با لباس‌هاي منحصربه‌فرد و استيل خوبش شناخته شده است. شايد به همان اندازه كه جورج كلوني در دنياي سينما، به خوش‌تيپي معروف و در نتيجه محبوب است، مورينيو هم در عالم فوتبال معروف است. خيلي‌ها كه اهل فوتبال ديدن هم نيستند، مي‌دانند يك مربي خاص با ظاهر‌ فوق‌العاده و چهره‌اي جذاب در عالم فوتبال هست كه مي‌توانند حداقل عكس‌هايش را ببينند و از اين همه نكته‌سنجي در ظاهرش لذت ببرند. او احتمالا خوش‌تيپ‌ترين مرد 48 ساله دنياست!

مورينيو ترسو نيست

خيلي‌ها او را مخصوصا مقابل بارسا به‌دليل بسته و دفاعي بازي كردن، ترسو مي‌دانند،  اما حداقل در نوع لباس پوشيدن، او هيچ ترسي به دل راه نمي‌دهد. اگر او در برابر گوارديولا دفاعي بازي مي‌كند، دليلي ندارد كه در لباس پوشيدن هم دفاعي بازي كند! اتفاقا در ظاهر، اين خوزه است كه كاملا سيستم تهاجمي دارد. پايش بيفتد او در زمينه خوش‌تيپي در برابر پپ، خوب بلد است با ضدحمله، اوج بگيرد! او را با لقب «آقاي خاص» مي‌شناسند. اين خاص بودن او درست است كه عمدتا به رفتارهاي خاص او و حرف‌هاي خارج از محدوده‌اش برمي‌گردد اما در نهايت، ظاهر او هم اين خاص بودن را تكميل مي‌كند. يكي از نقاط قوت خوزه در تيپش، موهاي جوگندمي‌اش است. احتمالا خودش هم اين را فهميده كه حالا گذاشته موهايش به سبك مردان خوش‌پوش و رهاي ايتاليايي بلندتر شود. خيلي‌ها خوش‌‌تيپي ذاتي او را به موهايش ربط مي‌دهند. البته بيراه هم نمي‌گويند!

انتخاب آديداس و پروشه

خوزه يا ژوزه، آنقدر خوش‌استيل بوده كه خيلي‌ها دل‌شان بخواهد او تبديل شود به مدل تبليغاتي‌شان. براي همين او براي تقويم 2010 و 2011 برند خوشنام آديداس (كه يك برند مطرح پوشاك ورزشي در دنياست) به‌عنوان مدل جديد انتخاب شده. البته به اين نكته، انتخاب او به‌عنوان مدل پورشه ديزاين اسپرت را هم اضافه كنيد. غير از خوش استيل بودن او، نگاه‌هاي نافذش هم در اين انتخاب‌ها و پيشنهادها بي‌تاثير نيستند.يكي از نقاط قوت خوزه در تيپش، موهاي جوگندمي‌اش است. احتمالا خودش هم اين را فهميده كه حالا گذاشته موهايش به سبك مردان خوش‌پوش و رهاي ايتاليايي بلندتر شود. خيلي‌ها خوش‌پوشي ذاتي او را به موهايش ربط مي‌دهند. البته بيراه هم نمي‌گويند!

ماجراجويي در لباس پوشيدن

در خيلي از نظرسنجي‌ها (چه در سايت‌ها و چه در ميان طرفداران فوتبال) در ليست خوش‌پوش‌ها، نام مورينيو ديده مي‌شود. بارها شده كه او در ميان اهالي ورزش، به‌عنوان خوش‌لباس‌ترين انتخاب شده. مي‌دانيد چرا؟ چون خوزه يادگرفته ماجراجويانه لباس بپوشد. خيلي سعي ندارد در ظاهرش وقار را حفظ كند. مثلا يك فصل يك پالتوي شيك تن مي‌كند و بعد هم آن را به يك بنگاه خيريه مي‌بخشد تا با پول فروش آن، به بچه‌هاي بيمار كمك كنند. مي‌بينيد؟ او براي ظاهرش، اخبار درست مي‌كند و چه كسي است كه قبول نداشته باشد، اخبار و حاشيه‌ها، هر چيز غيرمهمي را پررنگ مي‌كنند. اما فراموش نكنيد كه لباس‌هاي خوزه  مورينيو، به اندازه كافي مهم هستند. شال‌گردن‌هاي او با نوع بستنش، هميشه يكي از جذابيت‌هاي ظاهري‌اش هستند.

 

باز نشر اختصاصی: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:08 - 1390/02/30
مرسی خیلی ممنون سایتتون حرف نداره به نظرم بهترین سایت جهانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:35 - 1390/03/01
az matnhaye eghragh amiz che hadafi darid? tip tahajomi yani chi? ham pep khosh tip hast ham morinio ham kheili hay dige ke az in dota khosh tiptaran. vaghti ziad az sefat estefade konim matnemon gholov amizo janebdarane be nazar mirese.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج