چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)
۱۶۵۱۲۵
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۳
۱۱۹۶۳۲ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
سیروان خسروی این روزها طوری مشغول ورزش و بدنسازی است که احساس می‌شود روز کنسرتش با دو بنده کشتی یا بدن واکس زده شده وارد سِن شود و سالن کنسرت را به غوغاکده تبدیل کند!

فکر نکنیم کسی در حد خودت آماده باشد سیروان جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)چهره ها در شیراز در کنار مقبره حضرت حافظ. حدیث فولادوند، زیبا بروفه، روشنک عجمیان و پرستو صالحی که به نظر می‌رسد در شیراز مشغول یک پروژه سینمایی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)با این روندی که آنا نعمتی در عکس های کلوز‌آپ خود پیش گرفته است، پیش بینی می‌شود در عکس بعدی آنا فقط بینی اش در کادر باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)این روز ها هر کسی حوصله اش سر می‌رود یک «چالش» در اینستاگرام راه می اندازد. محدودیتی هم در موضوع برای این چالش ها وجود ندارد و از چالش «عکس با دمپایی ابری» گرفته تا چالش «ده فحشی که مسیر زندگی‌ام را تغییر داد»! چهره ها هم که همیشه پیشقراول این قبیل کار ها هستند چندین چالش راه انداخته اند که در ادامه به آن ها خواهیم رسید. اول از همه چالش "پیام سلامتی"ِ شبنم قلیخانی را دریابید که دوستان را به خوردن سیبِ استرالیایی دعوت کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سارا خوئینی ها در اتاق گریم ژستی بهتر از این برای ابراز شوخ بودنش پیدا نکرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سایه شبنم السطنه بر سر سینمای مملکت مستدام بادا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)کامران نجف زاده و آقا پسرش روز های تعطیل لباس ها را با هم ست کرده و به خانم خانه کمک می‌کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)کارن همایونفر و پرویز پرستویی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)خواهران اسکندری در حال پاساژگردی بودند که به‌طور ناگهانی لادن طباطبایی را می‌بینند و با هم این عکس را می اندازنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس جدید اندیشه فولادوند همراه با یکی دو بیت از اشعار خودش که در کتابی با نام «شلیک کن رفیق» منتشر شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)ترکیبِ سایه قطره های باران با صورتِ امیر آقایی این سلفی خلاقانه را به وجود آورده است. البته نمی‌توان از تاثیر سر تراشیده امیر در خلق این اثر هنری به سادگی چشم پوشی کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)آخرین نقاشی پارسا پیروز فر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)چند روز پیش "جشن اسم" باران فلاحی، دختر مازیار فلاحی بود که مازیار عکسش را به اشتراک گذاشت. آن دختر خانمی هم که چتری هایش را روی پیشانی "یه وری" کرده است، باران خانم ما است.

 فقط یک سوال. "جشن اسم" یعنی چه؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس یهویی با برج میلاد و آزادی و حتی ساختمان بانک مرکزی دیده بودیم، ولی تونل نیایش برای اولین بار در عکس های یهویی چهره ها شریک می‌شود. بدین ترتیب از فردا شروع خواهد شد:

- من و میدون رسالت، همین الآن!

- من و پل جوادیه، یه روز خوب!

- من و مدرس - شمال، یهویی! اونی که پشتش به ماست مدرس - جنوبه خودمونه!

با سپاس بی کران از امین زندگانی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)شایسته ایرانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)روز شما هم بخیر فرزاد جان. راستی از این کلاه ها که اسم خود آدم را رویش می‌نویسند کجا پیدا می‌شود؟ بگو شاید مشتری شدیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)حامد تهرانی و بهروز بقایی دارند یک موضوع را به گردن یکدیگر می اندازند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)باور کنید این سلفی هایی که چند شماره یک بار از سحر جعفری جوزانی در مجموعه می‌گذاریم، یکی از ده ها سلفی موجود است که روزانه می‌گیرد. کلاً سحر خانم سلفی دوست دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سلفی بابک کریمی با خانواده هنرمند مهدی هاشمی. گلاب خانم آدینه که به تازگی عضو اینستاگرام شده اند این عکس را به اشتراک گذاشته اند. نورا هاشمی هم به خوبی مسیر واقعی ستاره شدن را از پدر و مادرش آموخته است و در حال گذراندن آن است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس آتلیه‌ای شهرزاد کمالزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)متاسفانه پریناز ایزدیار باز هم سرما خورده است. پریناز جان یک مقدار بیشتر مراقب خودت باش که انقدر سرما نخوری! سالی چند بار؟! مخصوصاً این روز ها که هوا سرد تر شده است. دارو هایت را سر موقع بخور، با آب نمک قرقره کن، کمتر سلفی بگیر، سوپ و مایعات بخور و از ویروس جدید هم نترس. هیچ ویروسی توان مقابله با شلغم را ندارد! پس شلغم یادت نرود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


معصومه بافنده، بازیگر توانای سینما و تلویزیون در اسکله جزیره کیش. از هنرنمایی های معصومه میتوان به «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری، «آقای مدیر» به کارگردانی حسن آقاکریمی و اپیزود دوم سریال زخم به کارگردانی مسعود آب پرور اشاره کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس کریسمسی علی طباطبایی. احتمالاً علی در خارج از ایران به سر می‌برد، چون بابانوئل های ایرانی گیتار و گوزن ندارند، یک کیسه پر از پول خرد دارند و در چهارراه ها مشغول هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سلفی حمید فرخ نژاد داخل یک اثر تاریخی که نه اشاره کرده کجاست، و نه گفته کدام کشور است. دوستانی که می‌دانند اینجا کجاست پست حمید خان را تکمیل کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)مهناز افشار در کنار آقا پارسا، که به نظر می‌رسد یکی از بستگان باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سلفی مهران ضیغمی با روناک یونسی. مهران ضیغمی همان پسربچه سریال خاطره انگیز «تولدی دیگر» ساخته داریوش فرهنگ است که اواخر دهه 70 از تلویزیون پخش می‌شد. با هنرنمایی مرحوم جمیله شیخی، عبدالرضا اکبری و لعیا زنگنه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس جالبی که احسان خواجه امیری از سال های نه چندان دور خود در کنار محمد اصفهانی به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سلفی جواد نکونام در کنار برادرانش، مهدی و مسعود نکونام.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)یک سلفی جالب دیگر، این بار توسط بازیگران فیلم «من دیگو مارادونا هستم». پانته‌آ پناهی ها، گلاب آدینه، ویشکا آسایش، سارا بهرامی و مهسا علافر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


این دختر خانم خندان که به دوربین نگاه می‌کند، کودکی های سحر خانم قریشی است که در کنار برادرش سپهر عکس گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)بنیامین بهادری و گروهش در یک چادر سنتی پس از کنسرت زاهدان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)چهره ها یا در کنار هم هستند که عکس یادگاری و سلفی دورهمی می‌اندازند، یا هم که تنها هستند که سلفی می‌اندازند. حالت سومی هم وجود ندارد! این هم یکی دیگر از عکس های یادگاری چهره ها است در جشن تولد سارا منجزی. ملیکا شریفی نیا، سارا منجزی، هلیا امامی و سحر خانم قریشی که اگر در عکس نبود نگران می‌شدیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس هنری تینا آخوند تبار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)توجهی که بهنوش بختیاری به طرفدارانش دارد، هیچ هنرمند دیگری در صفحه شخصی اش ندارد. همین موضوع و احترام دو طرفه بین او و هوادارانش، روز به روز به محبوبیت بهنوش بختیاری اضافه می‌کند، به طوری که در حال حاضر صفحه بهنوش خانم یکی از پر فالوئر ترین صفحه ها در بین چهره های ایرانی است. این عکس هم که نقاشی یکی از هواداران از اوست، میزان محبوبیت او را به خوبی نشان می‌دهد. البته این محبوبیت دلیل بر این موضوع نمی‌شود که بهنوش بختیاری عکس بدون شرح نگذارد و ما او را سوژه نکنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)این هم سلفی محسن چاووشی و آقا زانکو، همین چند ساعت پیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)نیما شاهرخ شاهی با این عکس اعلام کرد که در سوئد به سر می‌برد. در سرمای 11 درجه زیر صفر همراه بارش برف. جای همه را هم خالی کرده است. نکته جالب نظرات زیر عکس نیما بود که هواداران بیشتر از سرما خوردنِ نیما، نگران خاموش شدن گوشی‌اش بودند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)ژست بامزه نگار جواهریان و نیما جاویدی در روز اکران فیلم ملبورن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)برای سلامتی امید حاجیلی دعا کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)چالش "عکس کودکی" یکی دیگر از چالش های میان چهره ها بود که شهرام قائدی با این عکس در آن شرکت کرد. به قول یکی از دوستان، کارشناسان پرینت کلمه «چالش» را گرفتن دیدند که در طول تاریخ 700 بار این کلمه استفاده شده بود ولی در سه ماه اخیر نزدیک به 800 میلیون بار استفاده شده است. شانس در خانه یک کلمه رو اینطوری می زند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)لیندا کیانی که نمایشگاهی سیار از دستبند و آویزهای مختف روی مچ هایش برگزار کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)استایل کامبیز دیرباز و کاوه سماک باشی در این عکس بیشتر به کیف قاپ های سر چهارراه می‌خورد تا بازیگرِ نقشِ پلیس! کامبیز هم در همه کارهایی که می‌خواهد بازی کند ،یک بند به قراردادش اضافه می‌کند که باید یک موتور سوزوکی زیر پایم باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)بله. این داستان ادامه دارد ...!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)محسن جان خدا نگاهت را برایت نگه دارد تا همیشه خنده هایش را ببینی و عشق کنی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)محسن کیایی و پسرش، آقا "کارن".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)«نهنگ عنبر»ِ سامان مقدم در روزهای پایانی فیلمبرداری به سر می‌برد. این هم جدیدترین عکس یادگاری ستاره ها در پشت صحنه این مجموعه. مهناز افشار، رضا عطاران، نادر سلیمانی و امیرحسین رستمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سلفیِ حامد خان بهداد. حامد یکی از کم حاشیه ترین بازیگران در شبکه های اجتماعی است. دقیقاً بر خلاف بازی ها و نقش هایش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)در لحظه دیدن این عکس فقیهه سلطانی، به شدت نگران شدیم مبادا اتفاق بدی افتاده است! ولی با خواندن متن زیر عکس قلبمان آمد سر جایش و فهمیدیم که اتفاق ناگواری نیافتاده است، فقط فقیهه خانم در حال عزاداری برای فرهنگِ سرزمینش است! فقیهه خانم لازم است بگوییم شما عزیزان که با عنوان "فرهنگی" پرچمدار فرهنگ در این مملکت هستید، بهتر است به جای عزاداری برای آن برای اعتلا و غنی شدن آن تلاش کنید. وگرنه باعزاداری و مشکی پوشیدن چیزی درست نمی‌شود. البته این پست یک مقدار «هیجانی» به نظر می‌رسد و احتمالاً به زودی Delete شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


بهرام رادانِ پریشان، در پیست اسکی دیزین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)میدانم، عکس تکراری است، ولی حاکی جنجالی‌ترین چالش چهره‌های ایرانی است که لیلا اوتادی به راه انداخته است! چالش"عکس بدون آرایش" که در آن تمامی خانم های بازیگر را به چالش دعوت کرده است!
احتمالاً به زودی برخی عزیزان با افت شدید فالوئر رو به رو خواهند شد، البته اگر به این چالش تن بدهند که بعید می‌دانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)مریم معصومی زیر عکس نوشته که دارد از ورزش بازمی‌گردد. ظرف آب و کفش هایش هم این موضوع را تایید میکنند. فقط ارتباط آن دو عکس بالایی با ورزش و سلامتی قابل درک نیست!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)نرگس محمدی با دیدن این مه زمستانی به وجد آمده بود که این عکس ها را گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس یادگاری شهره سلطانی و فاطمه گودرزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سوشا مکانی وقتی دید استعداد بی‌نظیرش در دروازه‌بانی خیلی جوابگوی مخارج زندگی نیست، این سبیل های هنری را گذاشت و به بازیگری روی آورد. خنده تلخ جواد عزتی هم در نوع خود جالب است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)کاملاً قانع شدیم مهراب جان. توضیحات عالی بود. واقعاً خدا را شکر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)هرجا مراسم افتتاحیه و یا رونمایی یک چیزی باشد، مجید اخشابی و "محله بنده نواز" اش یکی از بخش های جذاب مراسم خواهد بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)ستاره ها در فرودگاه دوبی. زانیار و سیروان خسروی در کنار محمدرضا گلزار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)آخرین عکس سه نفره برزو ارجمند در کنار پدر مرحومش انوشیروان ارجمند و پسرش جانیار. با آرزوی صبر برای خانواده ارجمند مخصوصاً برزوی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سحر قریشی و حمید عسکری در حال عزیمت به یک جایی بودند که عکاس عزیز زحمت این عکس را کشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)عکس بدون شرح بهاره کیان افشار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)غلامرضا تختی، نوه جهان پهلوان تختی و پسر بابک تختی در کنار همسر اروپایی‌اش که در خارج از کشور به سر می‌برند. این اولین عکسی ایت که از غلامرضای جوان در شبکه های اجتماعی دیده میشود، عکسی که هیوا یوسفی خبرنگار ورزشی از آن رونمایی کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


سلفی ریحانه طراوتی با رضا یزدانی و علی اوجی. نازنین بیاتی هم در آن پشت دارد با یک گروه دیگر عکس می‌گیرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


کلاس های "پارسی را پاس بداریم" واحد اینستاگرام.

 مدرس: استاد هادی عقیلی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


عکس جدید رضا صادقی در کنار همسر جان به همراه شعری عاشقانه تقدیم به همسرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)بابک صحرایی از همکاری دوباره مسعود کیمیایی و ناصر ملک مطیعی پس از 45 سال خبر داد. احتمالاً بزودی باز هم واژه هایی مثل "نَنـــِه" و "خان داااایی" را از سینما خواهیم شنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)روز گذشته خبری تلخ کل جامعه هنر را در غم و اندوه فرو برد. این خبر که: اینستاگرامِ محسن افشانی هک شد!

ولی محسن ناامید نشد و بلافاصله صفحه جدیدش را ساخت و شروع کرد به جذب فالوئر. جالب تر از همه عصبانیت شدید سحر قریشی از هک شدن صفحه محسن افشانی بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


سپند امیرسلیمانی و فرمان فتحعلیان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سلفی رحیم نوروزی و همسر محترم در جشن تولدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)سلفی چکامه چمن ماه و دوستان. به نظر می‌رسد چکامه پای آن دوست سمت راستی را لگد کرده باشد که اینجوری شاکی به او نگاه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)اکران فیلم 13 یکی از پرستاره ترین اکران های سال بود.  احتمالاً بخاطر این بود که اولین فیلم هومن سیدی هنرمند جوان کشورمان بود و دوستان برای تبریک و تزریق امید و روحیه مثبت به او این گردهمایی پرستاره را تشکیل داده بودند. در ادامه گزیده ای از عکس های چهره ها در این مراسم را می بینید که در شبکه های اجتماعی شان گذاشته بودند.

ساره بیات.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


رویا تیموریان و مسعود رایگان، زوج دوست داشتنی سینما، گل‌های سرسبد این مراسم بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


حرف های درگوشی مهناز افشار و صابر ابر در حاشیه این مراسم. صابر ابر پیراهنش را با تقویم هماهنگ کرده و ست کریسمسی زده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


مارال فرجاد (شاید هم مونا فرجاد) دارد گوشی اش را به یکی از دوستان می‌دهد تا در کنار خواهرش و گلاب آدینه و شیرین بینا عکس یادگاری بیاندازد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


طناز طباطبایی هم در مراسم بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)


روشنک گرامی یکی دیگر از ستاره های این مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (59)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 99
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:33 - 1393/10/09
هاها اولین نظر ماله منه
مثه همیشه مضخرف به جز
عکس بچگی مهراب قاسمخانی
پاسخ ها
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
مزخرف گفتی الان ... یعنی منظورت مزخرف بود دیگه، منظورم اینه که املای مزخرف داری .... اصلا ولش کن ... حالا که مزخرفه، چرا با کله اومدی ... مثل همیشه ... نظر مزخرف هم دادی ... ای بابا ... مزخرف نباید می نوشتی اصلا ... ببین با من چه کردی ... !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:43 - 1393/10/09
آزاده نامداری هم یا عاشقه یا دیوونه؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
پشیمونه...!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
نظر شخصیمه....
ععععععععععععععععععععق
-
19:46 - 1393/10/09
من هیچ چهره ای ندیدم چهره به کسانی میگن که همیشه ماندگار باشن
پاسخ ها
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
آقای مسعود کیمیایی!
آقای پرویز پرستویی!
معذرت خواهی کن!
بدون نام
UNITED STATES
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
ناصرخان تیزی رو غلاف کرده وگرنه گلوتو میبرید...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:49 - 1393/10/09
توقع داشتم زیر عکس رادان ببینم که گفته بازم اسکی .مثل دفعه قبل که گفته بود بازم سفر.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:14 - 1393/10/09
آفرین ناشناس...
دوستان کسی قیمت اون ماشین تو عکس اخشابی رو میدونه؟
پاسخ ها
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
باز یه آشغال چینی آوردن قراره با برند ایران تولید کنن بشه ماشین ایرانی!
اونوقتم خدا تومن بدن دست مردم!
اسم خودشونوم گذاشتن خودروساز جهانی!
متاسفیم برای خودمون با چنین صنعت خودرو ضعیف و حقیری!
عسل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
اخشابی تو هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:19 - 1393/10/09
با سلام. من طناز طباطبایی رو دوس دارم.
هنرمندانمون همه قابل احترام و تقدیر هستند ولی دوس داریم تو عکسا یه خورده موجه تر باشند.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
اشتباهی منفی دادم
GERMANY
20:39 - 1393/10/09
جشن اسم یعنی:دختر آقای فلاحی کلاس اوله و تا زه یاد گرفته اسمشو بنویسه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۴
نوه ما 3 سالش بود میتونس اسمشو بنویسه دیگه اسم نوشتن هنره که جشنم میگیرن بگو دنبال بهونن برای ریخت و پاش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:50 - 1393/10/09
حالا یه بار من دپرسما،همه تو عکساشون یا دارن لبخند ميزنن یا ميخندن...
همیشه خوشحال باشين!


نه خدایی الان منفی میدی یعنی چی؟:|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:59 - 1393/10/09
فقیه سلطانی واسه فرهنگ کشور عزاداری میکنه ..
یکی نیس بهش بگه شما بازیگرا با این کاراتون فرهنگ کشورمون رو ضعیف کردین ...
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اینکه ردم سر هم کلاه میذارن،گرون فروشن، زیرآب میزنن، فرهنگ آپارتمان نشینی ندارن، زباله میندازن زمین، بعد از هر تصدف با هم گلاویز میشن و فحش میدنو... تقصیر بازیگراست؟

راستی شما حالت خوبه؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
یوزر ۲۳:۵۰ بدجور باهات موافقم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:03 - 1393/10/09
دقت کردین مجله برای بازیگرایی که یه کم ناآشنا هستند اسم فیلماشون رو مینویسه ... مرسی مجله جان...
پاسخ ها
عسل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
کههههههههههههههههه چییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:09 - 1393/10/09
خدا رحمت کنه آقای انوشیروان ارجمند...یاد شون گرامی...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:10 - 1393/10/09
جشن اسم یه جشنی است که تو مدرسه و بین کلاس اولی ها مرسومه وقتی یه دانش اموز کلاس اولی یاد بگیره اسم خودشو کامل بنویسه سرکلاس براش جشن میگیرن مثلا از طرف معلم و بچه ها تشویق میشه یه کارت صدافرینی یا یه هدیه کوچولو مثل ماژیک یا مدادرنگی هم جایزه میگیره
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
ای بابا ما چه جوری درس خوندیم اینا چجوری...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:24 - 1393/10/09
عاغایکی بانی خیر بشه و اندیشه فولادوندو ببره آرایشگاه تا از عزا دربیاد. ابروهاش خیلی رو اعصابه
خداروشکر نیوشا و الناز نبودن
هرکی موافقه دیگه از سحر قریشی اینجا عکس نباشه بکوبه لایکو
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
به نظرمن که چهره خاصی داره،خوشم میاد،

لطفا یاد بگیرید به انتخاب بقیه احترام بذارید،عزا یعنی چی؟!!!
فهمیه
-
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
موافقم
ابروهاش یجوریه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:41 - 1393/10/09
بهترین عکس مربوط به اون بچه دبستانیها بود اون ردیف پایینیها چقد با مزن
GERMANY
22:49 - 1393/10/09
یك جمله ی حسابی از دكتر حسابی كه بي ربط به اين موضوعات نيست؛
 
حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است ، 
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود " ادعا"یش کمتر میگردد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:55 - 1393/10/09
يك تشكر مخصوص از مجله جان بابت عكس جهره هاي متفاوتنسبت به سري هاي قبلي : حامد بهداد. كامبيز ديرباز. خواهران اسكندري. طناز طباطبايي و ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:01 - 1393/10/09
اگه دانش آموزی تا کلاس پنجم یاد نگیره اسمشو بنویسه چی؟ سراغ دارم که میگم
پاسخ ها
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
هیچی بهش بگو عمر خودشو تلف درس نکنه!
به کار بچسبه ... موفق تر از اونایی میشه که لیسانس و بالاتر میگیرن! توی این مملکت!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:24 - 1393/10/09
چقد ر این زانکو اقای چاووشی زیباست و بسیار تو دل برو....داغشو نبینی اقای چاووشی
پاسخ ها
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
خانوم اینم شد آرزو؟؟؟؟
بابا لااقل بگو دومادیش ... فارغ التحصیلیش ...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
مگه مریضی منفی میدی
فهمیه
-
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
خخخخخخ
میلاد راس میگه خب
بدون نام
-
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
آره خدایی خیلی خنده دار بوده حرفش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:39 - 1393/10/09
یکی شعرهای فولاد وند و نامداری رو تفسر کنه. بمردم یعنی چی اونوقت......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:39 - 1393/10/10
اگه 45 سال دیگه کسی حتی اسم اینا رو هم یادش بود اونوقت بگین چهره . ولی ناصر ملک مطیعی و خیلی از بازیگرای قدیمی دیگه رو هنوز همه میشناسن و دوسشون دارن.
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
احسنت...گل گفتی...ناصرخان,بهروز,مرحوم فردین...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
این هایی که اسمشون رو بردیدچه گلی به سر ایران زدن که میگید چهره هستن سن بالا ها خوب میشناسن نه بقیه شما با نوستالژی هاتون شاد باشید.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
اینکه الان گفتی کی بود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:09 - 1393/10/10
همین نقاشی رو برا شیلا خداداد میفرستاد قبول میکرد....
پاسخ ها
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
من فکر کردم شیلا خداداده
-
08:22 - 1393/10/10
بدبختی اینجاست که اگه اینا چهره هستن چرا 90 درصدشونو ما نمیشناسیم !!!!! یا حتی اگه بازی کردن یادمون نیست
-
08:35 - 1393/10/10
فقط طناز طباطبایی
زیبا ساده متین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:50 - 1393/10/10
من اصلا این نفیسه روشن و پرستو صالحی رو نمیتونم هضم کنم!!!!
خوش به حالشون چقد شادن...
همش مهمونی همش جشن همش...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:52 - 1393/10/10
چالش بدون آرایش عاااااااااااااالیه...
ببینیم بازم شرکت میکنن...
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
چقدر دیدنی میشه این چالش....خخخ
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
البته اگه عکس با کیفیت بندازن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
اگه بدون گونه عملی لب تزریقی بزارن که دیگه آخرشه البته فکر کنم این مورد بین بازیگرا نایابه....!!! در حد پیدا کردن دایناسور زنده تو قرن حاضر
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
:دی
عمرا اگه این کارو بکنن. مگه میشه؟؟؟؟؟
هههه
UNITED STATES
08:54 - 1393/10/10
تو عکس بنیامین اون آقای موتراشیده که نیمچه واستادس دکتر کپی نیست؟ :)))
-
09:14 - 1393/10/10
فقط طناز طباطبایی
زیبا ساده متین
پاسخ ها
amir
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
بابا این منو دیونه کرده اینا ک منفی میدین دقیقا فازشون چیه؟؟؟
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
فازشون منفیه دیگه ...
کمی تأمل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
خودتون رو ناراحت نکنین.
اینا...
فهمیه
-
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
خب اشکال نداره شاید طنازو دوس ندارن که منفی میدن، اینا احتمالا طرفدارای نیوشا ضیغمی هستن
خخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:19 - 1393/10/10
این بار بهتر از دفعات قبل بود ، چهره های دوست داشتنی زیادی رو دیدم فقط اگه عکس سه نفر نبود خیــــــــــــــــــلی بهتر میشد ( نرگس محمدی ، سحر قریشی و تینا آخوند تبار ) واقعااااااااااا خیلی تفلونن هیچ جوره به دل نمیشینن یعنی تا حالا اینو متوجه نشدن این سه نفر که همه جام حضور پررنگ دارن اَه ) :
پاسخ ها
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
هر سه تاشون :
اااااووووووققققققققغغغغغغغغ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:20 - 1393/10/10
با سلام لطفا عکسای بیشتری ازبهنوش طباطبایی بگذارید
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام، درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد.
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
مجله جان کوتاه بیا ... چی چی رو به تحریریه انتقالیده شد ... عکس از ب ب نذارید ... منفی ها رو نگاه کن ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:28 - 1393/10/10
آخ آخ الان معلوم میشه کی چه شکلیه با این چالش لیلا اوتادی.اونایی که توش شرکت نمیکنن دیگه وضعشون بدون آرایش خیلی خرابه.:D
-
09:34 - 1393/10/10
احسنت به بهنوش خانم ثابت کر دی که یل بختیاری هستی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:52 - 1393/10/10
بی صبرانه منتظر چالش بدون ارایشم.
کاش یه چالش راه میافتاد از عکس های قبل از جراحی پلاستیک و تزریق های متنوع این چهره ها .....
بعد قضاوت کنیم ببینیم اگه این دستکاری ها نبود بازم چهره بودند یا نه؟؟؟
افرادی مثل خانم معتمد اریا با هنرش چهره شدند ولی عده زیادی .....نمیدونم شاید واقعا هنرمندن!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:57 - 1393/10/10
کاش میشد عکسای ما رو میزاشتی خخخخ
باور کن اگه بازیگرا عکسای منو ببینن دیگه عکس نمیزارن تو اینستاگرامشون چون کم میارن............
بله بچه ها اینجوری دیگه کم میارن.....
انشاءالله که اعتماد بنفسم به خوبی به دوستان منتقل شده باشه....خخخخخ
پاسخ ها
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
موافقم ... مجله زود باش ... اینجا هم بنویس: با سلام، درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد ... سری بعد منتظر مینا هستیم !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:25 - 1393/10/10
و جایزه ی بدون شرح ترین عکس چیشد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
GERMANY
11:15 - 1393/10/10
لیلا اوتادی باید تاکید میکرد عکس بدون ارایش و بدون فتوشاپ و رتوشو....!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:16 - 1393/10/10
ببینید ذهن هنرمندا مثل خانم اوتادی به چه چیزایی درگیره؟!؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:34 - 1393/10/10
چالش عکس بدون آرایش خیلی باحالهههههههههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:41 - 1393/10/10
الناز شاکر دوست در چالش بدون آرایش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همچین روزی میاد؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:08 - 1393/10/10
چقدر آنا نعمتی زیباست ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:15 - 1393/10/10
چقدر آنا نعمتی زیباست ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:43 - 1393/10/10
اون محلی ک تینا آخوند تبار رفته کجاس؟ی جای آشناییه هرچی فک میکنم یادم نیس انگار قبلا رفتم یا دیدم اونجارو!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:57 - 1393/10/10
فقط طناز طباطبایی....خانم و سنگین و با شخصیت و البته زیبا....متاسفم واسه بقیه مخصوصا سحر قریشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:00 - 1393/10/10
لطفا از خانوم چرخنده هم عکس بذارید...
اینقدر از ادمای پر ادعای تکراری گذاشتید اقلا از یکی عکس بذارید که فرق داشته باشه..
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
نه بابا.... آب که سر بالا میره قورباغه ابوالعطامیخونه... اینه ها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:20 - 1393/10/10
سلام به دوستان عزيز. چهره به كساني ميگن كه تاثيري بر شخصيت مردم بذارن. يعني باعث پيشرفت فكر اقتصاد فرهنگ درست و شعور مردم بشن. مثل امام علي و امامان معصوم. اينا انسانهاي عادي بيش نيستن كه شايد حتي از خود ما سطحشون پايين تره . تنها چيز با كيفيتي كه دارن و باعث ميشه از ديگران تو فكرو ذهن خودشون برتر باشن داشتن پوله. پول دارن عزيزم . نه زيبايي صورت و نه زيبايي سيرت. بفرموده امام علي ارزش انسانها به شخصيت و فروتني و تقواي آونهاست. يه سرچ بزنيد تو بازيگرا ببينيد بجز فساد و فحشا و ... شخصيت ديگه دارن. اگر با نظر من موافقيد اوكي بديد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
شاید بعضیاشون باشه ولی نع همشون پس لازم به ذکره ک جمع نبندی همرو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:37 - 1393/10/10
چيزي كه ما ايراني ها از دست داده ايم يا كمرنگ شده است باور و اعتقاداتمان به خدا است كه به باد فنا گرفته شده است و نوعي شيفتگي به دنياي ناكجا آباد پيدا كرده ايم در حالي كه تمام هستيمان در درون خودمان و خدا است كه بايد احياء شود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:44 - 1393/10/10
خانوم اوتادي هم لبهاشون و هم چشمهاشون غرق ارايش هستن احتمالا ارايش ديشبشون رو نشستن و صبح عكس انداختن خخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:31 - 1393/10/11
واقعاچراتابه جایی میرسن خودشونو گم میکنن؟؟؟؟ اینامثلا الگوین. یه زمانی تمام ارزوم بازیگرشدن بود ولی حالا نه. وقتی میبینم تمام دغدغشون شده اینکه باارایش یابدون ارایش عکس بگیرن یاتایه مدل جدیدمووارایش پیدامیکنن سریع خودشونو ب معرض نمایش میذارن حالم بد میشه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:34 - 1393/10/11
من فقط با تيكه هايي كه ميندازي حال ميكنم برترين جان دمت گرم وگرنه اصلا دوست ندارم سربه تن هيچكدوم ازينا باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:20 - 1393/10/11
تو این همه عکس فقط ناصر ملک مطیعی بقیه ارزش نگاه کردن ندارد وبس
پاسخ ها
آراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
والبته آقای پرستویی
طاها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
و جمشید هاشم پور!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:08 - 1393/10/11
آقا یه عده دزد با شدن رفتن اروپا واسه عشق و صفا به ما چه ...
ملت دارن از گشنگی میمیرن بهد اونا عین خیالشون نیست...
به درک ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:02 - 1393/10/12
من این حرکت مجید اخشابی را تحسین می کنم واقعا عجیب نیست که فقط ایشون به مراسم های رونمایی از محصولات ملی دعوت می شن چون الغ ملی دارن تاحالا دیدید کنار یک ماشین خارجی عکس بگیره؟!!!!!!!!!!این عکس یک تبلیغ نیست بلکه حمایت از تولید ملی است. احسنت به این هنرمند عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:54 - 1393/10/13
منت کلاس پنجم هستم در کلاس اول جشنی به نام اسم بود که هرکه میتوانست اسم خودش را بنویسد که ان حرف را خوانده باشد به ان لحظه جشن اسم مییگفتند که او فرد باید یا شکلات یا کیک می اورد
امید وارم درست گفته باشم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:52 - 1393/10/13
بدمياد از اين بازيگرا اينا ديگه كين فقط مي خوان خودشون نشون بدن الگوي ما فقط حضرت فاطمه بايد باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:20 - 1393/10/15
سلام به همه کاش سعی کنیم به ارزش وجودی خودبیشتر توجه کنیم ایااین زیبایی هاروزی زیرخاک دفن نخواهندشد. وای از روز تنهایی بی کسی.......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:56 - 1393/10/15
بابا تورو خدا. یه عکس بذارید که ما هم حال کنیم اخه چی هستن این عکسها؟
یه چیزه به درد بخوری!
یارو دمای هوا رو فرستاده! "اخه یکی نیست بگه به ما چه تو کجایی"!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:11 - 1393/10/17
سلام به دوستان نظر دهنده
سلام وپيغام براي چهره ها:
جمع كنيدبابا *ايراني نگو بگو پدر افراط وتفريط
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:35 - 1393/10/19
روشنک خییییییییییییییلی خشکله
ROMANIA
20:36 - 1393/10/19
همتون بی کارید....
همون لیلا صذ تا عمل کرده تا عکس سر صبحی اش ب قول خودش زیباست...
اگ راست میگه اصل جنس رو بذاره...
چهره ی فابریکشو...
واقعااااخدااااهمشونو شفااابده...
بیکارای بی مخ...
حالا مثلا ب حال مردم بیچاره چ فرقی میکنه ک سارا خویینی ها چ مسخره بازی با اون گیسا در آورده یاااا حالا سحر با کی عکس انداخته....یا مازیار برای باران نوشتن بچش جشن گرفته...
مردم تو جاهای دیگه دارن سر ثانیه ها رقابت میکنن
این بیکارا مشغول
عکس سر صبح اند...
دیوانه اند همشون...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج