دستگیری توزیع‌کننده عمده هروئین پایتخت
۱۶۵۸۱۳
۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴
۱۱۱۱۸ 
سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یکی از توزیع کنندگان عمده مواد مخدر و هروئین در جنوب پایتخت و کشف ۵ کیلوگرم هروئین از مخفیگاه وی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم: سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به دستگیری یکی از توزیع کنندگان عمده مواد مخدر و خصوصاً هروئین در جنوب تهران اظهار داشت: چندی پیش به دنبال اقدامات اطلاعاتی و همچنین گزارش‌های مردمی در خصوص فعالیت یک قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در جنوب پایتخت، مأموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: پس از بررسی‌های اولیه، مأموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، توانستند صحت اطلاعات و گزارش‌های واصله را تأیید کنند.

وی افزود: پس از تأیید صحت گزارش‌های واصله، مأموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر مأمور شدند تا ضمن مشخص کردن اقدامات این فرد و دایره اقدامات وی، او را دستگیر کنند.

بخشنده ادامه داد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی تکمیلی و مشخص شدن ابعاد و زوایای اقدامات این فرد، مقام قضایی در جریان اقدامات این قاچاقچی قرار گرفت که پس از صدور مجوزهای لازم، مأموران دستگیری وی را در دستور کار خود قرار دادند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در ساعت 16 چهارشنبه، در عملیاتی غافلگیرانه توانستند این قاچاقچی را در مخفیگاه خود در محدوده خیابان خیام دستگیر کنند که ضمن دستگیری این فرد موفق به کشف 5 کیلوگرم هروئین با لفافه و 2 عدد ترازو از مخفیگاه وی شدند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج