چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)
۱۶۷۱۷۶
۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۱
۸۲۳۴۰ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
سلفی مهرانه خانم مهین ترابی با دوستش از روی «پل طبیعت» در بوستان آب و آتش که گویا بخشی از سریال «همه چیز آنجاست» شهرام شاه حسینی در آن جا فیلمبرداری شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)


از آنجایی که مسئولان میراث فرهنگی کشوران اقدام مثبتی برای بازگرداندن آثار باستانی دزدیده شده توسط کشور های اروپایی نکردند، نیما جان خودش دست به کار شد و برای تلافی این موضوع، برج ایفل را از جایش کند تا با خود به ایران بیاورد. دستش هم درد نکند!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)الهه حصاری و هادی ساعی در حاشیه اکران «پی 22». از آنجایی که دو شغله بودن (دولتی) طبق قانون کشور ممنوع است و هادی ساعی عضو شورای شهر تهران می‌باشد، پس دوستان توجه داشته باشید که بازیگری در این مملکت شغل به حساب نمی آید. این هم اطلاعات عمومی امروز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)پگاه آهنگرانی در حال سخنرانی در یک همایش که نه می‌دانیم چیست، و نه می‌دانیم کجاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)سلفی جالب حسین مهری با همه عوامل سریال «همه چیز آنجاست». استاد جمشید مشایخی، امین زندگانی، الهام حمیدی و سایر بازیگران و عوامل در عکس حضور دارند. این عکس را الهام حمیدی به اشتراک گذاشته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)محمد صادقی، سارا خوئینی ها و پژمان بازغی در پشت صحنه سریال «بیقرار». میتوان حدس زد که جناب صادقی نقش رئیس یک باند مافیا را بر عهده دارد، سارا خانم هم یک خانم خلافکار و همه فن حریف است و پژمان بازغی هم طبق معمول نقش یک پلیس خانواده دار را که یک دختربچه هم دارد، بازی خواهد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)برج سازی با دنت یکی از تفریحات سالم ترانه علیدوستی هنگام دیر کردن گریمور است. تفریح سالمِ یک هنرمند سالم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)سلفی ارسلان قاسمی در دندانپزشکی. خدارا شکر نورِ خانم دکتر به اندازه کافی هست که هواداران شاهد دندان های صدفی ارسلان جان نباشند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)الناز حبیبی اغراق کرد که خیلی خوشحال و شاد است. البته الناز جان خیلی هم نیاز به اعتراف نبود، هر کس یک بار راهش به اینستاگرامتان بیافتد خودش خیلی زود به همین نتیجه می‌رسد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)از آنجایی که کمبود فضا برای چسباندن جملات تاثیر گذار در دفتر کار بهرام رادان وجود دارد، بهرام از لیوان خود برای آن استفاده کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)هادی کاظمی در اولین کار تلویزیونی خود در سال 75 زمانی که 20 سال بیشتر نداشت. معلوم است هادی از همان ابتدا علاقه زیادی به بازی کردن در نقش پیرمرد ها داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)عکس هنری علی شادمان با ژست «خیره به افق». آقایان عزیز توجه داشته باشید که در این ژست حتماً باید زیپ کاپشن بالا و دستان در جیب شلوار باشد وگرنه به درد نمی‌خورد. اخم هم باشد که چه بهتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)شهاب رمضان، خواننده خوش صدا و با احساس کشورمان هر از چند گاهی یک سلفی دقیقاً همین شکلی می‌اندازد و در زیرش اطلاعاتی درباره کارش می‌دهد و با حاشیه ها کاری ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)نورا هاشمی، تک دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه، یکی از ستاره‌های بی سر و صدای تئاتر و سینمای کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)عکس بدون توضیح محمدرضا گلزار در اینستاگرامش. عکسی که هنوز آمار دقیقی از کشته ها و مجروحین هواداران و عشاق در زیر آن بدست نیامده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)هانیه توسلی هم مانند تمامی ستاره ها، نتوانست دوری از اینستاگرام را تحمل کند و بی سر و صدا  و با صفحه‌ای جدید، و البته با دسترسی محدود و نه همگانی، به اینستاگرام برگشت و این سلفی را آپلود کرد. تنها تفاوت هانیه با بقیه دوستانِ «خداحافظی کرده و برگشته»، مدت زمان نسبتاً طولانیِ غیبت او بود. چون اکثراً خداخافظی ها به یک روز هم ختم نمی‌شود و در چند ساعت سر و تهش جمع می‌گردد! هانیه توسلی نزدیک به 2 ماه فعالیت نداشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)


همیشه یک راه برای عرضه و نمایش عکس جدید پیدا می‌شود. پس از سلام و احوال پرسی که دلیلی برای گذاشتن عکس های جدید چهره ها شده بود، حالا نوبت جملات عارفانه و حکیمانه است که به بهانه آن عکس خود را به نمایش بگذارند و لایک بگیرند. آزاده مهدیزاده هم از همین روش جدید استفاده کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)پیمان معادی در حال گوش دادن به نکته های «پیتر ساتلر» کارگردان مشهور هالیوودی در پشت صحنه فیلم «Camp X-Ray» است. عکسی که روز گذشته پیمان در صفحه اینستاگرام‌اش گذاشته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)گویا علیرضا خان حقیقی خیابان های سیدنی را با استیجِ فشن شو اشتباه گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)طعنه مریم معصومی به مخاطب خاص اش که گویا بدجوری از چشم مریم افتاده است! آن هم این همه چشم!

خیلی جالب است دقیقاً همین جمله را چند وقت پیش زیر پست یکی دیگر از عزیزان دیدم، با این تفاوت که جای اسفند، خرداد نوشته بود! این بحثِ محبوب ویژگی‌های شخصیتی متولدین هر ماه هم پروژه‌ای است برای خودش! با این خروجی که در کلّیت، همه رفتار ها در همه ماه ها مشترک است و فقط یک مقدار پس و پیش شده و دُزَش فرق دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)زمستان امسال حسابی چهره ها را سر در گم کرده است. چون فقط اسمش زمستان است، هوایش بیشتر بهاری و پاییزی است. همین موضوع در به رخ کشیدن تیپ ها و لباس های زمستانی هم خلل وارد کرده است. تا کی صبر کنند تا برف ببارد؟ تا کجا؟؟

البته برخی ها هم مثل یکتا خانم ناصر، صبر زیادی ندارد و در زیر آفتاب تیپ زمستانی زده و عکسشان را میگیرند و کاری با هوا ندارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)عکس زیبای عباس غزالی با خواهرزاده خوش خنده اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)چشم. به توصیه های زیر عکس آزاده نامداری گوش می‌کنیم و درگیر عکس نمی‌شویم. فقط آزاده جان از ما این را نخواه که این سوال را نپرسیم روزبه نعمت اللهی بین آن هم خانم در آسانسور چه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)بازارگردی نیوشا ضیغمی و دوستش، در حال انتخاب گل کلم مرغوب برای انداختن ترشی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)جمله تکان دهنده و دوازده ریشتری این هفته علی کریمی. حضور در اردوی تیم ملی علی آقا را در زمینه به اشتراک گذاشتن جملات قصار کم‌کار کرده بود که با کمک جناب کی‌روش این وضعیت به روند قبل بازگشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)تتلو و خواهرش در گذر زمان. عمو تتل با این عکسش ذهنیت همه را نسبت به ظاهرِ آینده پسر بچه های بامزه تغییر داد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)


یغما گلرویی داشت در پشت بام خانه شان شعر می‌نوشت که ناگهان نسیمی از مشرق زمین آهنگ وزیدن گرفت و گردی از غبار روزگار را به دیدگان یغما فکند! تا یغما قلم از کاغذ بخاست و دستی برای رفع درد بر آورد، عکاسباشی فرصت مغتنم شمرد و انگشت مبارک به شات همی فشرد تا شکاری باشد از لحظه ای بدیع و دل نواز!

با عرض پوزش از تغییر لحن، ولی دست خودمان نیست. کلاً یغما گلرویی طبع نوشتنمان را عوض می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)لیلا اوتادی به این راحتی ها بی‌خیال چالش عکس بدون آرایش نمی‌شود!

پ.ن: طبق پیش بینی ها هیچ کدام از بازیگران زن در این چالش شرکت نکردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)جایزه «بدون شرح ترین» عکس این شماره با احترام تقدیم می‌شود به این سلفی رامبد جوان و علی ضیا. به قول عادل تصویر به اندازه کافی گویاست ما چیزی نگویم بهتر است. رامبد جان شما که سن و سالی ازتان گذشته دیگر چرا؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)احسان حدادی در بین دختران مدرسه ای که با این عکس از لطف و محبت دختر خانم ها تشکر کرده است. احسان جان اگر بدانی با حضورت در کلاس چقدر این عزیزان را خوشحال کرده ای اشک در چشمانت جمع می‌شود. کنسل شدن کلاس ریاضی، آن هم زنگ آخر، از قهرمانی در جام جهانی هم شیرین تر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)بهاره رهنما طی یک رفتار تکراری در بین چهره ها، عکس کلوز آپ از یک چشم گذاشت که گویا چشم دخترش پریا بود. کاری که قبل تر ها الناز شاکردوست، محسن افشانی، ارسلان قاسمی و سایر دوستان چشم رنگی انجام داده بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)عکس یادگاری شهاب حسینی و ابوالفضل پور عرب در کنار رضا صفایی یا همان «طوفان»، بازیگر فیلمفارسی های به یاد ماندنی که ماشاالله تکان نخورده است! ابوالفضل پورعرب هم با ظاهر جدید و هالیوودی اش خیلی شبیه "شان پن" شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)


باز هم عکس مونتاژ شده عجیب از بهنوش بختیاری. همه ما بهنوش خانم را با همین عکس هایش قبول کرده ایم و با او کنار آمده ایم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)نیمه شب بود که ناگهان مجتبی محرمی به یاد دوست و همبازی مرحوم‌اش، زنده یاد سیروس قایقران افتاد و این عکس را آپلود کرد. روح کاپیتان سیروس همیشه شاد باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)اگر می‌خواهید در زندگی خود همیشه شاد باشید، فقط کافی است این زوج عزیز را الگوی خود قرار دهید. سحر ولدبیگی و نیما فلاح.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)امید حاجیلی با این عکس عملیات تروریستی خود در سالن میلاد را لو داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)با نهایت ناامیدی و استیصال شما را به تماشای عکس امیرمحمد زند در کابین خلبان دعوت می‌کنم...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)این روزها اگر تنها یک دلیل برای رفتن به اینستاگرام داشته باشیم، دیدن عکس های استاد کشاورز است. همین و بس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)شهرزاد کمالزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)لیلا اوتادی با گذاشتن عکس‌های کودکی اش خواست تاکید کند که از همان کودکی آرایش نمی‌کرده و صورت اش کاملاً اوریجینال است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)گلاره عباسی و خواهرزاده اش که به حرف خاله جان هیچ اعتنایی نکرده و آنطرف دیگر را نگاه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)سلفی بهنوش طباطبایی با نمایی از ساحل جزیره قشم و خلیج فارس و خاطره‌ای جالب از اعتیادش به اینترنت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)زانیار خسروی با این عکس تولد عشقش را در صفحه طرفداران خود تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)


پریناز ایزدیار هم از همان روش جدید که قبلاً گفتیم برای گذاشتن عکس تازه اش استفاده کرد. بله در بین چهره ها همه چیز خیلی زود همه گیر می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)امین زندگانی و همسرش الیکا عبدالرزاقی در کنار رضا یزدانی و همسر و دخترش که شباهت بسیار زیادی با پدر دارد. این اولین بار است که عکسی از خانواده رضا یزدانی در فضاهای اجتماعی درز می‌کند. البته به لطف الیکا خانم که عکس را به اشتراک گذاشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)نازنین بیاتی. ستاره کم سن و سال، ساده، صمیمی، واقعاً هنرمند و بسیار محبوب و دوست داشتنی. برای اثبات این گزاره ها شما را به تماشای فیلم «دربند» ساخته پرویز شهبازی دعوت می‌کنم.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)


سلفی نفیسه روشن و همسر و برادرش در کنار خاطره حاتمی و سایر دوستان. آن عزیزی که شال گردن خود را با پالتوی نفیسه ست کرده، همسرِ خانم روشن هستند. آن دوستی هم که زحمت سلفی را کشیده، برادرش است. خاطره حاتمی هم احتمالاً آن شب سردرد شدیدی داشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)مازیار فلاحی با این کاردستی که ملاحظه می‌کنید 200 هزار نفری شدن صفحه اش را تبریک گفت و از هواداران تقدیر و تشکر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)سارا منجزی و خواهرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)این هم عکس آتلیه ای لیلا بلوکات که این عکس بیشتر در صفحات هواداران پرسپولیس دست به دست می‌شد، تا صفحات هواداری بازیگران و هنرمندان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)عکس شهرام حقیقت‌دوست در اروپا و لذت سوار شدن به اتوبوس هایی اروپایی! خدا نصیب همه مان کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)روناک یونسی و همسر جان در شب تولد روناک خانم. تبریک ویژه و تشکر از سرکار خانم یونسی که هیچ گاه ما را در گرد آوری این مطالب تنها نگذاشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)روزگار است دیگر... مُد ها تغییر می‌کند، رفتار ها عوض می‌شوند، ارزش ها ضد ارزش می‌شود و بعضا ضد ارزش ها ارزش می‌شوند، آن هم چه «ضد ارزش» هایی! پیام صادقیان، حسین ماهینی و دوستان اگر مَرد بودید 20 سال پیش این عکس را به اشتراک می‌گذاشتید! خدا را شکر که همه چیز در حال آپدیت شدن است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)تعبیر جالب حسین پاکدل از این عکسِ روبوسی با برادرش. با عنوان «شکار شادی».


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)میترا حجار با این عکس عجیب میلاد حضرت مسیح (ع) را تبریک گفت. نکته سنجی و طبع طنز میترا خانم ستودنی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)ملی پوشان در هواپیما. با آرزوی موفقی برای یوزپلنگ های خسته و سن بالا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)طناز طباطبایی و نکته ای که لازم دانست درباره خودش و نقش هایش بیان کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)بوسه نورا خانم بر گونه پدر که در شب تولد او هفتاد میلیون برای تک دخترش خرج کرده است! مبارک باشد جناب شهریار. تا باشد از این تولد ها و جشن ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)


حمید فرخ‌نژاد و پسر جان هم کماکان در حال سفر دور دنیا و خوشگذرانی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)چند روز پیش بود که یک خبر وایبری همه مان را شوکه کرد با این تیتر که "رضا صادقی در سانحه رانندگی کشته شد." شایعه آنقدر فراگیر شده بود که تقریبا همه باورشان شده بود و منتظر اعلام خبر از خبرگزاری ها بودند که رضا صادقی با این عکس همه این اخبار ناگوار را تکذیب کرد و قلب ها را به سر جایش برگرداند. انشالله که صد سال زنده باشی و با صدای گرمت برایمان بخوانی ای مشکی پوشِ عاشق.

این که هدف شایعه سازان از این دروغ ها چیست و چه عایدشان می‌شود یکی از بی جواب ترین سوال های تاریخ است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)و در پایان عکس شهرزاد عبدالمجید، بازیگر نسبتاً کهنه کار سینما و تلویزیون در کنار دوستش. از هنرنمایی های ماندگار خانم عبدالمجید میتوان به فیلم سینمایی «ضیافت» اثر مسعود کیمیایی، سریال های «تب سرد» بهروز افخمی و «نرگس» سیروس مقدم و خیلی آثار دیگر اشاره کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (62)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 99
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:00 - 1393/10/16
زنده باد شهاب حسینی عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:01 - 1393/10/16
اول ...

اول شدم.به به
پاسخ ها
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
نه ... دوم شدی ... چون من هم قبلا ضایع شدم ... الان شما دومی ... بعد از من هستید ... همه جا به نوبت ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:05 - 1393/10/16
چرا من اینقد از نفیسه روشن بدم میاد؟

خیلی تلاش داره بگه من هستم.د کوتاه بیا دیگه بابا.
پاسخ ها
جیران
ROMANIA
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
گل گفتی سجاد جان.
دلم میخواد بهش بگم: نیوشا با این کارا میخواست توی چشم باشه، برعکس از چشم همه افتاد! تو دیگه چرا این راه رو میری؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
دقیقا موافقم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:06 - 1393/10/16
خدایا شکرت بازیگر نشدم.....خخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:08 - 1393/10/16
دوستان عزیز یه خواهش ، لطفا برید تو گوگل سر کنید و عکس قبل از عمل هانیه توسلی رو ببینید ... من که دیدم ترکیدم از خنده...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:10 - 1393/10/16
به افتخار آقای محمد علی کشاورز که ایشالا سال های سال زنده و پاینده باشند...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
سر پیری و معرکه گیری!!!
میلاد
ROMANIA
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
سر پیری و معرکه گیری؟؟؟؟؟؟!!!!!
نزن این حرفو!
ما عاشق استاد هستیم!
حرف ندارن ایشون ... همیشه دوستداشتنی هستن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:11 - 1393/10/16
.............................................
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
عجب نکته ی مهمی فرمودید !
فهمیه
-
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
اصن آدمو به فکر وامیداره این نکته مهم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:13 - 1393/10/16
خیلی از خانم مهرانه مهین ترابی خوشم میاد ... با وقار و زیبا ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:19 - 1393/10/16
چقدر خواهر سارا منجزی چهره زیبا و معصومانه ای داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:29 - 1393/10/16
شوهر نفیسه روشن خلبانه؟
اخه همونیه که تو دوره قبلی تو کابین باهاش عکس انداخته بودا
پاسخ ها
ملیکا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
آره خلبانه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
مهمانداره!
ROMANIA
20:35 - 1393/10/16
مجله جان! در مدح و ثنا و تعریف و تمجید از نازنین بیاتی، زیاده روی نکردی؟؟؟!
همین کارها رو میکنین که آدم مشکوک میشه دیگه!
پاسخ ها
فهمیه
-
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
دقیقاااا
منم مشکوک شدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:16 - 1393/10/16
واای متنی که واسه تتلو نوشته بودین خیلی واقعی وخنده دار بووود.همه عکسا خوبه جز نیوشا
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
چقد گوگولی بوده ^_^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:31 - 1393/10/16
آموزگار و روز گار جالب بود!70 میلیون رقمشم اعلام کردن؟
پاسخ ها
ورژ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
اولا اون مراسمی که من دیدم خیلی بیشتر از 470 ت بود. دوما بگیریم 70.میدونید با این 70 تومن چنتا آدم فقیر میتونست یک شب یه شام درست تو تهران بخوره آقای دایی؟ یا چنتا آدم محتاج میتونستن مشکلاتشون رو حل کنن؟ عایا موافقید؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
بنده اهل اردبیل هستم,اتفاقا علی دایی یکی از بزرگترین خیرهاست...برای یکی از فامیلای ما 7 تومن داد خونه اجاره کردن رفتن سر زندگی,دعای خیر همیشه همراهش باشه
AFGHANISTAN
21:33 - 1393/10/16
چه خوشن اینا. از کلم خریدنشون عکس میگیرن خخخخخخخ
پاسخ ها
کمی تأمل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۶
دل خوش سیری چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
شما هم بگیر ...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
کلا در هر حالتی عکس میگیرن میزارن تو نت
ورژ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
از فردا شروع میشه : سلفی من و عباس آقا بقال سر کوچه . من و اکبر آقا نون وا یهویی . من و اصغر قصاب همین الان مهربونا .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:00 - 1393/10/16
بدترین تاکید میکنم بدترین عکسا مال ارسلان قاسمی،بهرام رادان و محمدرضا گلزار بود و البته بهترین و ساده ترین عکس مربوطه به نورا هاشمی......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:18 - 1393/10/16
ما رو نگاه کن با کیا شدیم 75 میلیون نفر؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
80 میلیون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:27 - 1393/10/16
حالم از همشون بهم میخوره
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
میتونی نبینی ....
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
من موندم گذاشتن عکس از یغما گلرویی چه معنی داره ؟؟ادم مهمیه؟؟؟مثلا ..واقعا به تحریریتون بگبد ایا شاعر اهنگای کسی مث شاهین نجفی ارزش عکس گذاشتن داره اونم با اون مواضع اشکارش که گفتن نداره سیاسی میشه.....
user
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
حسود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:54 - 1393/10/16
من و گل کلم همین الان ییهویی!!!!بیشتر از اونیکه این پست و گذاشته کسایی ک کلمو لایک کردن برام جالبن بیشتر از همه اونا کسایی ک زیر پست کلم کامنت گذاشتن!چی گفتن مثلا؟چ کلم تازه ای چقدر کلم بهتون میاد!!!
پاسخ ها
فهمیه
-
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
خخخخخخخخخخ
خیلی هم بدجور افتاده نیوشا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:57 - 1393/10/16
20
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
از 100
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:04 - 1393/10/16
من فقط به خاطر نوشته بالای عکسا و کامنتای بامزه بغضی از دوستان این"چهره ها در شبکه‌های اجتماعی"رو دنبال میکنم؛خیلی باحالید:))
پاسخ ها
فهمیه
-
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
همه بخاطر همینا میان اینجا عزیزم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:46 - 1393/10/16
هانیه توسلی که افسرده شده بود از مردن زن همسایشون و بچه ش. چی شد به این زودی افسردگیش رفع شد و دوباره نیاز پیدا کرد باعکس جدیدش هواداراش براش قش کنن؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
پیجش شخصیه . خودش هم گفته بود برای دوستان نزدیک و فامیلم درست میکنم . نمی دونم از کجا عکسش رو آوردند :|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:50 - 1393/10/16
چقدر الهام حمیدی خوشگل ودوست داشتنیه فقط الهام جونو عشقست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:51 - 1393/10/16
من و گل کلم همین الان ییهویی!!!!بیشتر از اونیکه این پست و گذاشته کسایی ک کلمو لایک کردن برام جالبن بیشتر از همه اونا کسایی ک زیر پست کلم کامنت گذاشتن!چی گفتن مثلا؟چ کلم تازه ای چقدر کلم بهتون میاد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:15 - 1393/10/17
مجله جان از کامنت هایی هم که مردم زیر عکسای اینا تو اینستا گرام میزارن چند تا از باحالاش و بزار واقعا آخر خنده هست. من خوندم ترکیدم از خنده .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:18 - 1393/10/17
عکسی که میترا حجار گذاشته بود یعنی چه؟ کسی فهمید به منم بگه
پاسخ ها
نسرین بانو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
به نظرم شبیه "به صلیب کشیده شدن حضرت عیسی" هست
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
پارسی جان یه کم به اون سلول های خاکستری مغزت فشار بیاری بد نیستا ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:23 - 1393/10/17
دقت کردین امیررضا شاهین نیا از خیلی از این به اصطلاح چهره هایی که اسمشون توی این صفحه میاد معروف تر شده؟
اگه از اول عکسشو زده بود کنار اسمش الآن یکی از محبوب ترین چهره ها بود.
پاسخ ها
ساره
UNITED STATES
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
ای جاان :)
میلاد
ROMANIA
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
ببن اینو نمیگم که به حرف شما دهن کجی کرده باشم اما واقعا امیررضا شاهین نیا کیه؟؟؟؟
قبلا عکسشم اینجا بوده؟
تو کدوم سریال یا فیلم بازی کرده؟
فلیکا
GERMANY
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
شاهین نیا نویسنده مطالب عکساس!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:25 - 1393/10/17
چیزی که آرامش بخشه پیری و مرگه .که خیلی زود به نوبت سر می رسند و هیچ کس رو مجال فرار کردن ازشون نیست . داروی مسکن همینه .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:51 - 1393/10/17
فقط پیام صادقیان رو عشقه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:04 - 1393/10/17
طناز طباطبایی چقدر چهره زیبا و باوقاری داره دوستش دارم!
پاسخ ها
فهمیه
-
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
طناز کارش خیلی درسته
ساده زیبا متین بی حاشیه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
مزخرفه...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
به خوم رفته ______ ^_^
amir
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
دقیقا چرا منفی میدین؟؟؟؟؟؟؟؟نه آخه به چه دلیل؟؟!!
amir
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
نظر دوم.....فراااااار کن بینم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:51 - 1393/10/17
اگه چهره قبل از عمل اخوندتبار رو ببینی چه بلایی سرت میاد
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
راست میگی!
بیچاره لباش خیلی داغون شده!
همون بهتر که پروتز نمیکرد!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:42 - 1393/10/17
واااااااااااااای چقدر خواهدزاده عباس غزالی شیرین هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:04 - 1393/10/17
خووو ما چه کنیم الان شما رفتی دندونپزشکی ... برا سلامتیت دعا کنیم آیا !!؟
یعنی بروید و توبه بنمایید که درهای توبه همواره باز است .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:38 - 1393/10/17
یکی بگه این کشاورز چرا میاد اینستا ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
میخواد عقب نمونه از تگنولوژی
میلاد
ROMANIA
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
برای اعلام حضور یه هنرمند واقعی توی اینستا!
واقعا هم 100 برابر اینایی که عکسشون اینجا هنرمنده!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
برای اینکه به مردم بگه هنوز تو این مملکت هنرمند خوب پیدا میشه
هنر دوست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
این چه طرز حرف زدنه؟؟
درباره ی بقال محلتون حرف نمیزنی که
اگه نمیگی استاد کشاورز ، لااقل یه آقا بقل اسمش بذار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:49 - 1393/10/17
خدایا .. 970 میلیون رو ریخته توی جوی آب .. خوش بحالشون
اونوقت ما ....
20 میلیون برا جهیزیه م لازم دارم .. خدایا تاکی باین حسرت به دل بمونیم
عدالتتو شکر ..
پاسخ ها
zahra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
خداخودش توی قرآن گفته که به هرکس همان مقداری که خودمان بخواهیم (نعمت)می دهیم.
این موضوع هیچ ربطی به عدالت نداره.
من توهین به کسی نمی کنم،ولی بلاتشبیه این افراد،کسایی که باکلاهبرداری پول دارمیشن،عدالت خداروزیرسوال بردن؟یاکسایی که باهزارزحمت به پول می رسن،خودشون تلاش کردن یابی عدالتی بوده؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:09 - 1393/10/17
نیوشا جان تو بازار میوه تربارم ... بگذریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:46 - 1393/10/17
نوشته ی بالای عکس تتلو و ماهینی خیلی بامزه بود خدایی جفتشو درست گفتین
گلزارم که روز به روز داره زشتر میشه قبلا بازیاشو و حرف زدنش یخ بود اما الان صورتش یخ یخ شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:17 - 1393/10/17
نوشته سریال بیقرار با بازی پزمان بازغی و سارا خویینی ها خیلی باحال بود
دقیقا همینطوره که نوشتی کلی خندیدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:27 - 1393/10/17
فقط پیام صادقیان و تتلو
ROMANIA
11:53 - 1393/10/17
تو هنرمندان بالا که آدم واقعا میتونه دوستشون داشته باشه و خیلی سنگین هستن فقط 4 نفرن!
استاد کشاورز، استاد شهاب حسینی، خانوم بهنوش طباطبایی و خانوم طناز طباطبایی!
با اینکه فامیل نیستن ولی جفتشون عین هم سنگین و دوستداشتنی هستن!
البته خانوم توسلی هم خوبن!
پاسخ ها
bita
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
kمیلاد جان نظر ندی سنگین تری
خداپرست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
والا ، این لقبی که شما به شهاب حسینی گرامی و محترم دادی فکر نکنم خودشم قبول داشته باشه ها ... !!! حالا حالا ها جا داره تا به مقام استادی برسن ایشون ...
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
بیتا خانوم ممنون که جواب منو دادی، من همیشه سعی کردم سنگین باشم :)! تقریبا مطمئنم که اون منفیایی که گرفتم فقط بخاطر اسم آخر باشه!
بهتره بس کنید این افراطی گریاتونو! تسلیت نگفته که نگه! وظیفه ای نبوده!
بقیه هم که گفتن فقط لطف کردن نه انجام وظیفه!
و در مورد آقا یا خانوم خداپرست، هیچ استادی خودش قبول نداره که بهش بگن استاد ... اگه غیر این باشه در حقیقت استاد نیست! مطمئن باش کسانی مثل آقای پرستویی یا آقای مشایخی و آقای کشاورز هم خودشون قبول ندارن که استادن!
این از فروتنیه!
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
من موندم چیه طناز طباطبایی سنگینه؟؟؟..اون تیپی اون داره اصلا به سنگین بودن نمیخوره
فهمیه
-
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۰
سنگینی فقط به تیپ نیست هانا جان.
اینکه ظاهرش ساده و شیکه، آرایش غلیظ نداره، چپ و راست عکسهای مزخرف نمیزاره، حاشیه نداره و در کل سرش به کار خودشه، بازیشم خوبه انصافا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:59 - 1393/10/17
چرا این هنرمندای قدیمی انفدر جذبه دارن؟ فقط محمد علی کشاورز
ROMANIA
14:36 - 1393/10/17
ما خو میخوایم ترشی بندازیم از چیزای متوسط یا اوناییی که نزدیکه خراب شن استفاده میکنیم نه چیزه مرغوب.........
والا به قرااااان...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:52 - 1393/10/17
چیزی که برای من خیلی عجیب بود ، علی دایی برای تولد دخترش هفتاد میلیون خرج کرده است!!!
اختلاف طبقاتی در این حد؟! در آمد یکسال ما هم اینقدر نیست...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:55 - 1393/10/17
آقای شاهین نیا دمتون گرم خیلی تیکه هاتون باحاله امروز امتحانمو گند زدم اومدم اینجا دلم باز شد
کاش این استاد محترم مام مورد عنایت شما قرار میگرفت!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:57 - 1393/10/17
از همه باوقار تر وهنرمند تر شهاب حسينيه
عشقس شهاب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:22 - 1393/10/18
نوشته در عکس امیرمحمد زند خیلی جالب بود ..خداییش منم با استیصال این عکسای تکراری تو کابین خلبان میبینم .نمیخوان مدشو عوض کنن؟؟؟مثلا در حال سقوط و همچنین درمورد حضور روزبه نعمت الله خیلی خوب اومدین ...بیچاره ازاده نامداری وسط اونهمه عجیب غریب خخ...از عکسای ترانه علیدوستی و حقیقی و گلرویی حالم گرفته شد خیلی مسخره بودن.اقای پورعرب بیشتر شبیه بازیگر مرد اهنی شده .کاش دوباره اقای رضا صفایی با اون فیلمای گنگستری تو تلویزیون ببینم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:24 - 1393/10/18
خوب خانم اوتادی شما هم یکم همکاراتو نصیحت کن که انفدررررررررر آرایش نکنن. بکیش همین ضیغمی. تمام صورت جراحیه و آرایششش
-
01:20 - 1393/10/19
عگس علی دایی با دخترش واقعا جالب بود
بوسه دختر به صورت بابا ارزش میلیاردی داره
-
11:45 - 1393/10/20
یعنی چی؟؟؟
از چشم اسفندی افتادی؟؟؟؟
چه فاجعه ای رخ داده....یا قرآآآآآآن
ROMANIA
16:22 - 1393/10/21
گلزار رو!!!
همون بچگیش خیلیییی ناز تر بودا.
ژست دیگه ای نمونده بود نه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:13 - 1393/10/21
بعضیا از این خانمای بازیگر که ادعا دارن خدا با اوناست اینو هم می دونن که خدا از این وضعیت فجیعشون در غضبه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:25 - 1393/10/27
زنده باد پیام صادقیان و علیرضا حقیقی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:14 - 1393/11/14
خانم نامداری هم چین شخص مهمی نیستی که واسه ما مهم باشه داره چی کار میکنی و کجایی واقعا واسه خودم متاسفم وقت خودمو تلف کردم عکس یه مشت آدم تازه به دنیا رسیده رو نیگا کردم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج