فقط «معروف» منافع ملی بود؟
۱۶۹۸۵۹
۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۸
۱۹۴۴۴ 
باشگاه پروجای ایتالیا که طی هفته های گذشته خواهان به خدمت گرفتن "فرهاد قائمی"؛ ملی پوش تیم والیبال پیکان تهران بود و با مخالفت طرف ایرانی مواجه شد، سرانجام قید فرهاد قائمی را زد و با "لوکارلی" برزیلی وارد مذاکره شد.
خبرآنلاین: گاتزتادلو اسپرت نوشت: فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران از لیست خرید روسای باشگاه پروجا خارج شده و آنها به جای او ، لوکارلی را به احتمال زیاد خریداری خواهند کرد.لوکارلی؛ یکی از بهترین اسپکرهای قدرتی جهان در سال های اخیر است که همواره در رقابت های جهانی در ترکیب تیم ستارگان قرار گرفته و امسال در باشگاه سِسی برزیل توپ می زند.

به نظر می رسد باید پرونده حضور والیبالیست های ایران در لیگ های معتبر جهان را لااقل برای امسال با همان تک انتقال سعید معروف به زنیت کازان روسیه، بسته شده تلقی کرد چون با مخالفت پیکان دیگر قرار نیست قائمی به پروجا برود.

سال گذشته؛ حمزه زرینی، فرهاد ظریف، سعید معروف، سید محمد موسوی و مهدی مهدوی و امسال؛ سید محمد موسوی، میلاد عبادی پور، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و سعید معروف با درخواست های متعددی برای حضور در لیگ های ایتالیا، لهستان، ترکیه، کره، ژاپن و روسیه روبرو بودند که در نهایت فقط همین آخری (سعید معروف - روسیه) به نتیجه رسید.

این در حالی است که فدراسیون والیبال بحث حضور ملی پوشان ایران در لیگ های معتبر جهان را از جمله منافع ملی والیبال کشور برمی شمرد ولی در جریان هیچیک از این درخواست ها عملا کاری از پیش نبرده و تنها در انتقال میلیون یوروییِ سعید معروف، موفق بوده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:02 - 1393/10/25
نه بابا شما اشتباه متوجه شدین منظور منافع مالی بوده وگرنه منافع ملی خخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج