درخواست بزرگترهای پرسپولیس از صادقیان
۱۶۹۹۷۴
۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۵
۱۹۱۹۸
بازیکنان پرسپولیس در امارات منتظر مسئول اجرایی باشگاه پرسپولیس هستند تا پرداختی‌های هفتگی خود را دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم: بازیکنان پرسپولیس امروز (جمعه) پنجمین روز اردوی خود در امارات را پشت‌سر می‌گذارند و ساعت ۱۰ صبح نیز یک جلسه تمرین بدنسازی را پشت‌سر گذاشتند. در حال حاضر هیچ بازیکن مصدومی در اردوی این تیم دیده نمی‌شود و تمامی بازیکنان در تمرینات شرکت دارند.

* از آنجا که دیروز (پنجشنبه) بازیکنان پرسپولیس تا ساعت ۸ شب در اختیار خود بودند اعضای تیم از رأس‌الخیمه به دبی رفتند تا به گشت‌و‌گذار بپردازند و همین مسئله باعث شد آنها نتوانند بازی ایران و قطر را تماشا کنند.

* تمرین نوبت صبح سرخپوشان به ۴۰ دقیقه وزنه زدن و تمرینات هوازی در زمین چمن اختصاص داشت که کلاً ۷۰ دقیقه زمان برد.

* پیام صادقیان که به خاطر دو جلسه تمرین نکردن مورد غضب حمید درخشان قرار گرفته بود و حتی در بازی دوستانه پرسپولیس مقابل بنیادکار ازبکستان به بازی گرفته نشد، در تمرین صبح امروز (جمعه) تیمش بدون مشکل تمرین کرد.

* برخورد قاطعانه درخشان با صادقیان باعث شده است که بازیکنان نظم و انضباط بیشتری در اردو داشته باشند. این اردوی پرسپولیس با اردوی پیشین این تیم در جزیره کیش از نظر حاشیه‌ای قابل قیاس نیست.

* بر خلاف اینکه گفته می‌شود علی‌اکبر طاهری به اردوی سرخپوشان پیوسته است بازیکنان پرسپولیس از این موضوع ابراز بی‌اطلاعی کرده و همچنان منتظرند مسئول اجرایی باشگاه را در اردو دیده و خواسته‌های خود را با وی مطرح کنند.

* طاهری قرار است تا امشب (جمعه شب) در محل اردوی سرخپوشان حضور پیدا کند و حتی گفته می‌شود او در نظر دارد پرداخت هفتگی بازیکنان را به صورت نقدی در امارات به آنها پرداخت کند.

* عملکرد خوب تادو برزیلی در بازی دوستانه پرسپولیس مقابل بنیادکار باعث شده او این‌روزها در تمرینات بیشتر مورد توجه مربیانش قرار بگیرد.

* اتفاقات حاشیه‌ای که صادقیان در روزهای اردو پرسپولیس به وجود آورد دلخوری چند بازیکن شاخص این تیم را در پی داشته و آنها از این بازیکن خواسته‌اند سعی نکند برای پرسپولیس حاشیه درست کند. این در حالی است که مصطفی قنبر‌پور، نماینده طاهری در محل اردوی پرسپولیس نقش مهمی را در عدم اخراج صادقیان از اردو ایفا کرد.

* عملکرد خوب ضرغام اسماعیل در ترکیب تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا باعث شده بازیکنان پرسپولیس تعجب کنند که چرا درخشان روی این بازیکن نظر مثبت ندارد و علاقمند به جذب مدافع ازبکستانی است که حتی ملی‌پوش هم نیست.

* ساعت ۱۹ امروز (جمعه) به وقت محلی رأس‌الخیمه بازیکنان پرسپولیس یک جلسه تمرین تاکتیکی را پشت‌سر خواهند گذاشت.

* سرخپوشان صبح فردا (شنبه) را به استراحت خواهند پرداخت تا عصر همین روز در دومین بازی تدارکاتی در اردو به مصاف تیم رأس‌الخیمه بروند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج