صابون هوشمند هم رسید! +عکس
۱۷۱۰۹۸
۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
۱۰۵۳۳ 
صابون هوشمند شرکت دلفی با تولید امواج فراصوت می‌تواند آلودگی‌ها را بدون استفاده از ماشین لباسشویی از البسه پاک کند.
ایسنا: صابون هوشمند شرکت دلفی با تولید امواج فراصوت می‌تواند آلودگی‌ها را بدون استفاده از ماشین لباسشویی از البسه پاک کند.

 این صابون هوشمند بدون نیاز به شست‌وشوی البسه با ماشین لباسشویی و یا با دست، تنها با تولید امواج صوتی قوی آلودگی‌ها را ظرف 30 دقیقه از لباس‌ها پاک می‌کند.

طبق اظهار کارشناسان شرکت دلفی در آزمایش‌های انجام شده مشخص شد کیفیت شستشو با این روش مطابق با کیفیت شستشوی بهترین ماشین‌های لباسشویی بازار است.

صابون هوشمند هم رسید!/عکس

برای استفاده از این محصول که قیمت آن 80 دلار عنوان شده، تنها کافی است لباس‌های آلوده به همراه مقداری شوینده را درون ظرف آب قرار داد سپس صابون فراصوت را به ظرف اضافه کرد.

هنگام تماس صابون با آب فعالیت تولید امواج صوتی آغاز شده و با عبور امواج از آب حباب‌های کوچک پرفشار هوا در آب تولید می‌شود. این فعالیت در نهایت با حضور شوینده باعث شست‌وشوی کامل البسه می‌شود.

قابلیت بسیار مهم استفاده از این روش کاهش 80 درصدی مصرف انرژی است. چرا که در این روش به هیچ نوع الکتریسیته و یا موتور الکتریکی جهت چرخش مکانیکی نیاز نیست.

محققان شرکت دلفی ضمن اشاره به بی‌خطر بودن استفاده از این روش برای محیط زیست افزودند: به کمک این روش می‌توان همه نوع پارچه شامل کتان، ابریشم، تور و حتی ترمه را شست‌وشو داد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج