سایت‌ های همسریابی آخر و عاقبت ندارند!
۱۷۲۰۱
۲۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۴
۷۵۳۳
حبس در انتظار گردانندگان
افرادی که در راستای توزیع و انتشار محتوای غیراخلاقی و عکس‌های نامناسب در این سایت‌ها فعالیت می‌کنند طبق قانون از 9 روز تا 2 سال حبس و 8 تا 20 میلیون ریال جریمه نقدی برای آنها تعیین شده است.
قاضی دادسرای ویژه جرائم رایانه‌ای با اشاره به اینکه هیچ یک از سایت‌های همسریابی موجود مجوز ندارند و هیچ نهادی متولی آنها نیست، گفت: افرادی که در راستای توزیع و انتشار محتوای غیراخلاقی و عکس‌های نامناسب در این سایت‌ها فعالیت ‌کنند طبق قانون از 9 روز تا 2 سال حبس برای آنها تعیین شده است.

جاویدنیا اظهار داشت: سایت‌های همسریابی قانونی نیستند و هیچ نهادی در کشور متولی این سایت‌ها نیست.

وی افزود: مسئولان قوه قضائیه مصادیق مجرمانه این سایت‌ها را تعیین کرده‌اند اما هنوز مرکزی برای ساماندهی آنها شناخته نشده و مجوزی نیز برای آنها صادر نشده است.

 جاویدنیا با بیان اینکه ورود به این سایت‌ها مانند این است که شخصی اطلاعات محرمانه و عکس‌های نامناسب خود را در معرض دید عموم قرار دهد، گفت: صرف عضویت در این سایت‌ها تخلف محسوب نمی‌شود.
 
ارائه عکس‌های نامناسب و اطلاعات دروغین در سایت‌های همسر‌یابی

قاضی دادسرای ویژه جرائم رایانه‌ای در خصوص تخلف سایت‌های همسریابی عنوان کرد: اگر فردی عکس فرد نامناسب خود و یا اطلاعات دروغین را در این سایت‌ها ارائه کند و موجب گمراهی دیگران و برقراری ارتباط ناسالم با آنها شود این موضوع تخلف است.
 
9 روز تا 2 سال حبس در انتظار خاطیان سایت‌های همسر‌یابی

وی بیان کرد: افرادی که در راستای توزیع و انتشار محتوای غیراخلاقی و عکس‌های نامناسب در این سایت‌ها فعالیت می‌کنند طبق قانون از 9 روز تا 2 سال حبس و 8 تا 20 میلیون ریال جریمه نقدی برای آنها تعیین شده است.

صدور حکم تا حد مفسدفی‌الارض برای سوءاستفاده کنندگان از اطلاعات محرمانه در سایت‌های همسر‌یابی

جاویدنیا با اشاره به اینکه افرادی با استفاده از این سایت‌ها اطلاعات محرمانه و فیلم و عکس‌های دیگران راگرفته و آنها را تهدید به پخش فیلم‌ها می‌کنند،عنوان کرد: برای این افراد صدور حکم تا سطح مفسد‌فی‌الارض مجاز است.
 
پخش شماره تلفن‌های موجود در سایت‌های همسریابی و مزاحمت‌های تلفنی مکرر

قاضی دادسرای ویژه جرائم رایانه‌ای در خصوص آسیب‌ سایت‌های همسریابی گفت: برقرار چت‌های تصویری ناسالم به بهانه ازدواج، سوءاستفاده از اطلاعات موجود در سایت‌ها، اعلام شماره برخی از افراد این سایت‌ها به دیگران و معرفی او به عنوان یک فرد غیراخلاقی برای برقراری ارتباط و مزاحمت‌های تلفنی مکرر و اخاذی در قبال عدم ارائه اطلاعات، از جمله آسیب‌های سایت‌های همسریابی است.


منبع: خبرآنلاین

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1390/10/29
نه اینکه مشکل ازدواج ، مسکن و شغل جوانان رو به راحتی حل کردید ، الان تنها دغدغه تون اینه که اونا به سایت همسریابی مراجه نکنند که هیچ سایتی مجوز نداره و منحرف کننده است !!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج