عجیب‌ و غریب‌ترین مرگ‌های جهان!
۱۷۲۹۱۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۲
۱۱۸۷۱
براساس آمارهای رسمی، هر هفت ثانیه یک نفر در جهان جان خود را از دست می‌دهد، اما چند ‌نفر از این افراد به مرگ طبیعی می‌میرند و چند ‌نفر از آنها به شکل عجیب و غیرقابل‌باوری جان خود را از دست می‌دهند.
رادیو چین: براساس آمارهای رسمی، هر هفت ثانیه یک نفر در جهان جان خود را از دست می‌دهد، اما چند ‌نفر از این افراد به مرگ طبیعی می‌میرند و چند ‌نفر از آنها به شکل عجیب و غیرقابل‌باوری جان خود را از دست می‌دهند. در پرونده این هفته سراغ برخی از عجیب‌ترین مرگ‌های اتفاق‌ افتاده در جهان رفته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

عروسی که به خاطر عکس عروسی جان باخت

آگوست 2012، عروسی که برای انداختن عکس عروسی به دامان طبیعت رفته بود، ناگاه داخل رودخانه افتاد و غرق شد!

عجیب‌ترین مرگ‌های جهان

در این حادثه عروس که در عمق 30سانتی متری آب ایستاده بود پس از انداختن عکس به دلیل سنگین شدن لباسش در آب برای خروج از رودخانه تقاضای کمک می کند، اما عکاس و دستیارش موفق به بیرون آوردن او نمی شوند و این همان لحظه ای است که جریان بزرگی از آب زیر پای عروس را خالی کرده و او را به زیر آب می کشد.

پلیس چهار ساعت بعد از حادثه موفق به پیدا کردن جنازه عروس در رودخانه می شود. بعدها مشخص شد این زن که ماریا پنتازپولس نام داشته، چندماه پیش ازدواج کرده است، اما برای داشتن عکس های بیشتر با لباس عروس در رودخانه این کار را کرده است.

مرگ با ماشین چمن زنی

چندی پیش در بخش جنوبی سوئد، مردی چهل و سه ساله که برای کار چمن زنی استخدام شده بود، در حالی که مشغول کوتاه کردن چمن های باغ بود، براثر تصادف با ماشین چمن زنی کشته شد.

عجیب‌ترین مرگ‌های جهان

طبق اظهارات یکی از شاهدان، این مرد هنگام کار با ماشین در یک سراشیبی به زمین خورده و زیرماشین چمن زنی رفته است. براساس گزارش پلیس از حادثه، تیغ های برنده ماشین چمن زنی به شدت این مرد را مجروح کرده بود.

وی با وجود رسیدن آمبولانس و نیروی امداد به دلیل جراحات شدید نتوانست زنده بماند. براساس آمارهای در دسترس متاسفانه ماشین های چمن زنی نقش ویژه ای در به بار آوردن حوادث ناگوار داشته اند.

مردی که به طور اسرارآمیز تبدیل به خاکستر شد

به گزارش پلیس، جنازه دنی ونزانت شصت و پنج ساله در فوریه 2013، در حالی که از جنازه اش چیزی جز مشتی خاکستر باقی نمانده بود از سوی خانواده اش یافت شد. زمانی که خانواده دنی وارد منزل شدند با جنازه بشدت سوخته فردی روبه رو شدند. آنها سریع پلیس را از موضوع مطلع و جنازه را به اداره کالبد شکافی منتقل کردند. پس از انجام آزمایشات مشخص شد جنازه سوخته کسی نیست جز پدرشان!

عجیب‌ترین مرگ‌های جهان

طبق اظهارات شاهدان، جنازه به حدی سوخته بود که گویی آتش فراوانی را یکباره بر تن دنی بیچاره برافروخته اند. شدت سوختگی وی به حدی بود که اگر از کاتالیزور آتش افزا هم برای این کار استفاده می کردند باز هم نمی توانست چنین سوختگی فجیعی را برجای گذارد. گرچه دنی از نوشیدنی های الکلی استفاده می کرد و سیگار نیز می کشید، اما باز هم اتحاد این دو فاکتور نمی توانست جنازه دنی را این گونه تبدیل به خاکستر کند.

در ادامه بررسی ها مشخص شد سقف طبقه پایین خانه دنی آسیبی ندیده و این موضوع گواه آن بود که هیچ ماده آتش افزایی در کار نبوده است. اداره کالبد شناسی نیز نتوانست هیچ راه حلی برای یافتن دلیل شروع آتش سوزی پیدا کند. از این رو راز مرگ دنی برای همیشه سر به مهر ماند.

مرگ پس از مشاهده صحنه زنده به گور شدن

نخستین قربانی، زنی بود که به دلیل بیماری به بیمارستان انتقال یافت و پزشکان مرگ او را تائید کردند غافل از این که او زنده است. با اطلاع موضوع به خانواده فاگیلیو خانواده اش مراسم خاکسپاری او را برگزار کردند. در این مراسم ناگهان فاگیلیو چشمانش را باز کرد و با مشاهده خودش در قبر دچار حمله قلبی شد و جان باخت.

عجیب‌ترین مرگ‌های جهان

پس از این اتفاق شوهر وی از بیمارستان خاطی شکایت کرد و خواستار مجازات مسئولان مرگ همسرش شد. وی در این باره گفت: «من از اتفاق پیش آمده بسیار عصبانی هستم و دلیل این اشتباه فاحش را از مسئولان بیمارستان می خواهم.

زمانی که پزشکان مرگ همسرم را اعلام کردند او هنوز زنده بود و می توانستند نجاتش دهند، اما حالا به دلیل اشتباه چند پزشک سهل انگار او را از دست داده ام. از این رو اشد مجازات را برای آنها خواستارم.»

پسری که خود را طعمه ماهی وحشی کرد

به گفته پلیس، چندی پیش یک پسر هجده ساله بولیویایی راهی عجیب و وحشتناک را برای خودکشی انتخاب کرد. این نوجوان که گویا به دلیل مصرف الکل در آن زمان از هوشیاری کافی برخوردار نبوده، با قایق به قسمت پرعمق رودخانه رفته و خود را درست در محل اجتماع صدها ماهی پیرانای گوشتخوار پرتاب کرده است. براساس گزارش های پلیس ماهی های پیرانای گوشتخوار تا حد مرگ نوجوان را گاز گرفته و در نتیجه پس از دقایقی کوتاه، وی به دلیل خونریزی شدید در رودخانه جان باخته است.

عجیب‌ترین مرگ‌های جهان

پلیس در این باره اظهار کرد که این نوجوان قطعا اقدام به خودکشی کرده چراکه پس از انجام تحقیقات مشخص شد وی ماهیگیر ماهری بوده و با همه جزئیات رودخانه آشنایی داشته است و با آگاهی کامل از تجمع ماهی های گوشتخوار به سمت قسمت پرعمق رودخانه پارو زده است، اما با گذشت زمان، هنوز هم این موضوع جای سوال دارد که چرا وی این راه دردناک و عجیب را برای پایان دادن به زندگی اش انتخاب کرده است؟
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج