نامه جدید آمریکایی​ ها به مقام معظم رهبري
۱۸۰۲۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۹
۷۷۲۷ 
منابع آمریکایی مدعی شدند:
گروهی از شهروندان آمریکایی که خود را از اعضای شورای روابط اسلامی - آمریکایی می نامند، مدعی هستند در نامه ای به رهبر انقلاب ،از ایشان درخواست بخشش یکی از اتباع آمریکا را کرده اند.
تابناک: گروهی از شهروندان آمریکایی که خود را  از اعضای شورای  روابط  اسلامی - آمریکایی می نامند، مدعی هستند در نامه​ای به رهبر انقلاب، از ایشان درخواست بخشش یکی از اتباع  آمریکا را کرده اند. 

این گروه از رهبر انقلاب خواسته اند که امیر حکمتی را که به جرم جاسوسی در ایران محکوم شده است را مورد عفو و بخشش قرار دهند. همانگونه که پیش از این سه آمریکایی دیگر را به با داشتن جرم هایی مشابه مورد عفو و بخشش قرار دادند.

بر همین اساس، آنان ضمن اینکه اعلام کرده اند که آماده اند که به ایران سفر کنند، خواستار لطف و مرحمت رهبر انقلاب در باره حکمتی شده اند.

پیشتر شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی، امیر میرزایی حکمتی را به در رابطه با همکاری با دولت متخاصم و عضویت در سازمان جاسوسی آمریکا (CIA) و همچنین تلاش برای متهم سازی ایران در تروریسم، محارب و مفسد فی الارض شناخته و برای وی حکم اعدام صادر کرد.

امیر حکمتی که به اتهام جاسوسی در ایران محاکمه شد، در دادگاه ضمن اقرار به انگیزه خود برای نفوذ در سیستم‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران برای کمک به سازمان جاسوسی سیا، اظهار داشت: من در این مأموریت فریب سازمان جاسوسی آمریکا را خوردم و هر چند با مأموریت نفوذ در سیستم‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران و تبدیل شدن به منبع خبری برای CIA وارد ایران شده بودم اما شخصا قصد ضربه زدن به ایران را نداشتم. چرا که قصدم این بود که در ایران زندگی کنم و به آمریکا برنگردم.

به نظر می رسد حسن نیت و کمک مقامات کشورمان برای آزادی سه آمریکایی دیگر به دلایل انسان دوستانه، گروه های امریکایی را به طمع انداخته است تا با استناد با چنین مسائلی مجرمان خود در ایران را آزاد کند.

طبیعی است که رافت اسلامی تا جایی کاربرد دارد که طرف بر انجام عملیات مشابه در زمان های بعدی گستاخ نگردد، اما آمریکایی ها همچنان که خود اعلام کرده اند رویارویی اطلاعاتی و جاسوسی را در دستور  کار خود قرار داده اند، انتظار دارند که جاسوسان دستگیر شده آنها با هیچ مجازاتی روبرو نگردند، انتظاری غیر عقلایی که عملی نخواهد بود.

 
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:01 - 1390/11/16
كسي كه دشمنيش با كشورمون ثابت شده باشه رو بايد كشت
خصوصا اگه ايراني باشه
چون هميشه و هميشه مهلكترين ضربه رو به ايران يك ايراني زده كه باعث ويراني اون هم شده.
SYRIAN ARAB REPUBLIC
23:05 - 1390/11/16
ممد با نظرت کاملا موافقم آدم بیش تر دلش می سوزه وقتی می بینه هم وطن خودش میاد به کشورش خیانت می کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج