کفاشیان: فقط می‌توانیم بخندیم!
۱۸۱۲۸۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۸
۷۲۲۸
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: هتل‌ها، آژانس‌های هواپیمایی، مربیان و داوران همه از ما طلب دارند و کاری هم نمی‌توان کرد. فقط می‌توانیم بخندیم.
خبرگزاری تسنیم: علی کفاشیان در حاشیه دیدار تیم‌های فوتسال تأسیسات دریایی و گیتی‌پسند در خصوص ارتقای کمیته فوتسال به نایب رئیسی فدراسیون اظهار داشت: این موضوع باید در هیئت رئیسه فدراسیون به تصویب برسد تا بتوانیم برای فوتسال نیز نایب رئیس انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه سطح فوتبال در کشور ما بسیار بالاست و می‌طلبد که توجه زیادی به این رشته شود، خاطرنشان کرد: کمیته فنی و توسعه فوتسال نیز تشکیل شده که قرار است برای افراد حاضر در این کمیته حکم صادر شود.

او در مورد اینکه قرار است یک عضو زن به کمیته فنی و توسعه فوتسال اضافه شود، عنوان کرد: در این خصوص ترابیان باید تصمیم بگیرد چون او پیشنهاد کرده است. اکنون 5 نفر عضو کمیته هستند که اگر پیشنهادی به ما شود این کار نیز صورت می‌گیرد و نفراتی به کمیته فنی فوتسال اضافه خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه خسوس کاندلاس به دلیل به تعویق افتادن پرداخت دستمزدش قهر کرده و به ایران بازنمی‌گردد، گفت: درست است که ما 6 ماه پول خسوس را نداده‌ایم و او از ما طلبکار است اما این مربی از آن آدم‌هایی نیست که به خاطر پول قهر کند. باید بگویم طلبی که اوکتاویو دارد از طلب کاندلاس بیشتر است.

کفاشیان با اشاره به طلب داوران فوتسال و اینکه آنها به این موضوع اعتراض کردند، اظهار داشت: ما به داوران فوتبال و فوتسال مجموعا حدود 2 میلیارد بدهکاریم و فدراسیون بدهکار بزرگ است. هتل‌ها، آژانس‌های هواپیمایی، مربیان و داوران همه از ما طلب دارند و کاری هم نمی‌توان کرد. فقط می‌توانیم بخندیم.

وی در خصوص اعتراض برخی به برگزاری شائبه‌دار انتخابات هیئت فوتبال استان تهران عنوان کرد: هیچ اعتراضی وجود نداشت و اعتراض‌ها یک به 10 هزار هم نیست. انتخابات صحیح و سالم برگزار شد که 49 نفر رأی دادند و 47 رأی برای شیرازی بود. درست است که کاندیداها کنار کشیدند اما اگر آنها نیز در انتخابات حاضر می‌شدند شیرازی همین تعداد رأی را می‌آورد. او به فوتبال علاقمند است که البته تنها علاقمندی کافی نیست بلکه شیرازی کارش را به درستی انجام داده و اعضای مجمع نیز به همین دلیل به او رأی دادند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا بحث برکناری او در مجمع آینده فدراسیون فوتبال وجود دارد و بهتر است در این خصوص قاطع صحبت کند گفت: قاطع می‌گویم که نه، چنین چیزی نیست.

کفاشیان در واکنش به این مسئله که چرا تاریخ دقیقی برای مجمع تعیین نمی‌شود و این موضوع با اعتراض امیر عابدینی نیز مواجه شده، اظهار داشت: برگزاری مجمع الکی نیست. ما باید دستور جلسه بدهیم، حساب‌های مالی‌مان را به دست اعضای مجمع برسانیم تا پس از بررسی در هیئت رئیسه به تصویب برسد و بعد از آن زمان مجمع را مشخص کنیم. نمی توانیم به همین شکل تاریخی برای برگزاری آن اعلام کنیم و هیچ کاری نکرده باشیم.

وی درباره شایعه مشکوک بودن 3 بازی لیگ دسته اول و اینکه قرار است داوری این بازی‌ها مورد بررسی قرار گیرد گفت: هیچ چیز مشکوک نیست.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج