تسویه حساب فدراسیون با کی روش!
۱۸۱۳۲۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۶
۱۰۱۹۱
فیفا تمام طلب های کارلوس کروش را پرداخت کرد و حالا فدراسیون فوتبال یک ریال هم به این مربی بدهکار نیست.
خبرآنلاین: مربی پرتغالی در 6 ماه گذشته دستمزدش را از فدراسیون فوتبال دریافت نکرده بود و کفاشیان سریعا برای بلاتر نامه نوشت که «اگر پول او را از روی طلب های ما ندهید، دیگر مربی ایران نیست.» بلاتر هم به درخواست کفاشیان توجه کرد و از روی طلب ایران، 1.5 میلیون دلار به کارلوس کروش پرداخت کرد. این پول حقوق 6 ماهه گذشته او و همچنین پاداش صعود به جام جهانی را شامل می شود.

طبق قرارداد کفاشیان موظف بود 10 درصد از پاداش صعود ایران به جام جهانی را به حساب کروش واریز کند؛یعنی 800 هزار دلار. از سویی فدراسیون باید 700 هزار دلار بابت 6 ماه کار به او پرداخت می کرد. مجموع این رقم ها به 1.5 میلیون دلار می رسید و فیفا آن را پرداخت کرد.

بدین ترتیب میزان بدهی فیفا به فدراسیون ایران به 5 میلیون دلار رسید. فدراسیون جهانی در گذشته 1.5 میلیون دلار به سفارت ایران در سوئیس داد که به دست فدراسیون فوتبال برساند. این بار هم 1.5 میلیون دلار به حساب کروش واریز کرد تا در مجموع 3 هزار دلار از 8 هزار دلار پاداش ایران را پرداخت کرده باشد.

حالا فدراسیون بدهکاری اش را با کارلوس تسویه کرده و دغدغه ای بابت همکاری با این مربی ندارد. طلب دو دستیار او هم احتمالا توسط فیفا پرداخت می شود. کفاشیان از بلاتر خواسته بود تا دستمزد عقب افتاده اوسیانو و گاسپار را هم پرداخت کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج