نظر مراجع عظام تقلید درباره دولت روحانی
۱۸۱۷۱۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۷
۱۱۲۱۱
در دولت قبل فاصله گیری مراجع عظام تقلید و دولت به وضوح قابل مشاهده بود.
خبرآنلاین: در دولت قبل فاصله گیری مراجع عظام تقلید و دولت به وضوح قابل مشاهده بود.

به نظر مي رسد پس از روي کار آمدن دولت يازدهم ، روابط بين دولت و مراجع عظام تقليد بهبود جدي يافته است. تقريبا اکثريت علماي حاضر در قم از فعاليت هاي دولت و اقداماتي که در يک سال و نيم گذشته انجام داده است تقدير و تشکر کرده اند.

 در ادامه اظهارات مراجع تقليد مي آيد:

آیت الله جوادی آملی

از عزم دولت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی تقدير مي کنم. این مبارزه باید با شدت بیشتری دنبال شود تا نظام اقتصادی کشور اصلاح گردد. کشوری که سرشار از منابع مختلف است، باید از همه ظرفیت ها برای توسعه اقتصادی بهره مند شود.

آیت الله شبیری زنجانی

اگر در کارها اخلاص وجود داشته باشد و از خداوند برای حل مشکلات کمک بخواهیم، انشاءاالله مسایل و مشکلات مرتفع می شود.

آیت الله صافی گلپایگانی

اطلاع داریم که دولت نسبت به مسایل مردم اهتمام، دغدغه و دلسوزی دارد. مردم مطلع هستند که دولت با چه مشکلاتی دست به گریبان است. برخی از مسایل و مشکلاتی که امروز مطرح می شود، از سابق برای این دولت باقی مانده و گرفتاری های دولت را زیاد کرده است، اما نباید نسبت به حل آنها ناامید بود و باید با انگیزه کسب رضایت ائمه معصومین(ع) و امام زمان(عج) نسبت به مرتفع کردن آنها همت کنیم.

آیت الله نوری همدانی

الحمدالله، دولت محترم خدمات بسیار خوب و ارزنده ای به مردم ارایه کرده است. خدا را شکر می کنیم که دولت امروز مقتدرانه در جهات مختلف از جمله در حوزه اقتصاد و بخصوص در موضوع سلامت و بهداشت به مردم خدمات می دهد.ما منتظر مقدم محترم رییس جمهوری به قم هستیم و این سفر را تأثیرگذار و مهم می دانیم.

آیت الله وحید خراسانی

نیت رییس جمهوری برای خدمت به مردم ایران خیر است، خدمت به این مردم و کشور خدمت به امام زمان (عج) است. من می دانم که دولت مسیر دشواری پیش رو دارد و برای تمام خدمتگزاران که خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده اند، همواره دعا می کنم. این کشور مملکت امام زمان (عج) است و خدمت به این مردم و کشور خدمت به امام زمان (عج) است.

آيت الله مکارم شيرازي

کارهای خوبی تاکنون در دولت یازدهم انجام شده است، در مسایل اقتصادی گام های مؤثر و مفیدی برداشته شده و در زمینه مسایل درمانی و پزشکی پیشرفت ها مؤثر و ملموس است، البته مشکلاتی نیز وجود دارد که امیدواریم با همت دولتمردان، مرتفع شود. دولت و مجلس باید دست در دست هم دهند تا بتوانند معضل یارانه ها را که آثار سوئی بر اقتصاد کشور داشته را نیز حل کنند.

آيت الله موسوي اردبيلي

خوشبختانه در دولت یازدهم افراد خوش فکر زحمت می کشند و تلاش می کنند و باید نتایج عملکرد آنان برای جامعه بازگو شود. دولت می تواند با تقویت رابطه اش با مرجعیت، حاشیه سازی های بی مبنا و دروغین علیه خود را بی اثر کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج