کاناوارو به 10 ماه حبس محکوم شد
۱۸۲۴۹۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۵
۱۰۰۹۶ 
کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا به خاطر خودداری از همکاری با مقامات قضایی در جریان یک بازجویی در مورد پرونده مالیاتیش به ۱۰ ماه حبس محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم: کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا به خاطر خودداری از همکاری با مقامات قضایی در جریان یک بازجویی در مورد پرونده مالیاتیش به ۱۰ ماه حبس محکوم شد.

فابیو کاناوار به دلیل تخطی از دستور مقامات قضایی برای خارج ماندن از منزلی که از او به دلیل خودداری از پرداخت مالیات گرفته شده است به 10 ماه حبس محکوم شد.

کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا و مدافع تیم‌های اینتر، یوونتوس و رئال مادرید متهم به خودداری از پرداخت مالیات است، اتهامی که سبب شده منزل یک میلیون یورویی وی مصادره شود اما پلیس او را در حال شنا در استخر این خانه مجلل گرفت و برای او به جرم تخطی از دستور دادگاه، حکم قضایی جدیدی صادر شده است.
طبق گزارش رسانه‌های ایتالیایی مجازات تخطی کاناواروی 41 ساله از دستور دادگاه 10 ماه حبس است است که البته این حکم با اعتراض او فعلاً به حالت تعلیق درآمده است.

گفته می‌شود که کاناوار بیش از یک میلیون بدهی مالیاتی دارد و آژانس درآمد ایتالیا اعلام کرده است که کاپیتان پیشین آتزوری در فاصله سال‌های 2005 تا 2010 مالیات درآمدهای خود را پرداخت نکرده است. در این مدت کاناوارو برای تیم‌های یوونتوس و رئال مادرید توپ می‌زد و به همراه تیم ملی ایتالیا قهرمان جام جهانی 2006 آلمان شد.

کاناوارو در حال حاضر هدایت تیم گوانگژو اورگراند چین را برعهده دارد، تیمی که پیش از او هدایتش بر عهده مارچلو لیپی بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج