چه رنگ لاكی درخشش شما را تضمین می‌كند؟
۱۸۴۰۵۹
۱۳ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹
۶۸۲۵۷
اگر شما به شیك‌پوشی و آراستگی خودتان اهمیت می‌دهید، انتخاب لباس مناسب برای شركت در ‌مهمانی آخرهفته بانوان قدم اول است. شما باید ظاهری تمام آراسته داشته باشید كه با آرایش، مدل مو و البته لاك كامل می‌شوید.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - دریا  بکتاش: اگر شما به شیك‌پوشی و آراستگی خودتان اهمیت می‌دهید، انتخاب لباس مناسب برای شركت در ‌مهمانی آخرهفته بانوان قدم اول است. شما باید ظاهری تمام آراسته داشته باشید كه با آرایش، مدل مو و البته لاك كامل می‌شوید. ایده كلاسیك ست كردن رنگ لاك با رنگ لباس را كنار بگذارید. دنیای متنوعی از رنگ‌های لاك در بازار وجود دارد كه دست شما را برای خلاقیت باز می‌گذارد. پیش از هر خرید و انتخابی، نگاهی هم به لاك‌های پیشنهادی ما برای ‌مهمانی‌ها بیندازید.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز

 آبی تیره كه در زبان طراحان، آبی نیمه‌شب گفته می‌شود، امسال بازار گرمی داشت. اغلب شركت‌های تولیدكننده محصولات آرایشی، لاكی با این رنگ خاص تولید و روانه بازار كردند؛ به همین دلیل انتخاب خوبی برای شماست اما اگر می‌خواهید با لباس ‌مهمانی هماهنگی بیشتری داشته باشد، نمونه برقدار آن را انتخاب كنید.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 قرمز، یك انتخاب كلاسیك و همیشه شیك است؛ رنگ لاكی كه برای برنامه‌های روزانه و. . . مناسب نیست ولی جان می‌دهد برای یك ‌مهمانی. از دورهمی‌های ساده بانوان تا عروسی‌ها انتخاب شیك شما می‌تواند لاك قرمز باشد.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 از روزهای رونق لاك سفید به اصطلاح گچی، زمان زیادی گذشته اما با تجربه این سفید براق و به اصطلاح اكلریك نظرتان عوض می‌شود. این لاك به ویژه وقتی لباسی براق به تن دارید، انتخاب خوبی است و به ناخن‌های شما به اندازه لباس‌تان جلوه می‌دهد.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 وقتی فرصت رفتن به آرایشگاه و مانیكور كردن ناخن‌های‌تان را ندارید، بهتر است سراغ رنگ‌های تند نروید؛ این رنگ‌ها اشكالات ناخن را دوچندان می‌كنند. برای چنین موقعیتی باید یك لاك صدفی ساده در خانه داشته باشید تا نامرتبی ناخن‌های‌تان را بپوشاند.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 رنگ بنفش یا بهتر بگویم ارغوانی، همراه خوبی برای شركت در یك ‌مهمانی است چون ارغوانی در گروه رنگ‌های رویال و لوكس جای می‌گیرد و جان می‌دهد برای مهمانی. هیچ وقت نگران ست كردن این رنگ فاخر با لباس‌های‌تان نباشید.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 لاك مسی از آن دسته رنگ‌هایی است كه باید با لباس ست كنید تا جلوه و زیبایی خوبی روی ناخن داشته باشد اما اگر كمی رنگ برنز به مسی اضافه شود و از قرمزی آن كاسته شود، لاك مناسبی برای یك ‌مهمانی یا دورهمی زنانه است.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 لاك صورتی، رنگ مناسبی برای روزهای تابستان به نظر می‌رسد اما برای كسانی كه پوست سفید دارند، انتخاب خوبی است چون با پوست سفید هماهنگی دارد، البته این رنگ بهتر است برای ناخن‌هایی كه سطح بزرگ و گسترده‌ای دارند، استفاده نشود. ناخن‌های ظریف و باریك تناسب بیشتری با این رنگ دارند.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 به‌طور عمومی به این رنگ كله‌غازی گفته می‌شود، سبز زمردی كه با آبی تركیب و رنگی لوكس حاصل شده است، به همین دلیل این رنگ برای شركت در ‌مهمانی‌ها مناسب و حتی رویایی است به‌خصوص اگر لباس مشكی به تن دارید، بهتر است لاك رنگی، ان هم با رنگی خاص انتخاب كنید.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 قرمز و بنفش دو رنگ لوكس و رویال هستند كه از تركیب‌شان نتیجه خوشایندی حاصل می‌شود. لاك شرابی كه جذابیت بنفش و شیكی قرمز را با هم دارد، انتخاب خوبی برای تضمین درخشش شما در یك ‌مهمانی است.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز


 اگر می‌خواهید به‌روز باشید، باید سراغ لاك‌های مات بروید. نمونه‌های تازه‌ای كه سطح آنها براق نیست و به همین دلیل جلوه‌ای متفاوت با لاك‌های مرسوم دارند. دو نوع لاك مات وجود دارد؛ مات ساده و مات مخملی كه حالت برجسته‌ای روی ناخن دارد. از این محصولات تازه با رنگ‌های جذاب‌شان غافل نشوید.

انتخاب‌های هیجان‌انگیز
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج