جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۸۴۳۶۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷
۲۵۰۲۸
بوگاتی ویرون ابرخودرویی با بیشینه سرعت بیش از 400 کیلومتر در ساعت در هر هفته شاهد تولید کمتر از یک دستگاه از خود بوده و ساخت 450 دستگاه از آن با میانگین قیمت خیره کننده 2.6 میلیون دلار برای هر دستگاه بیش از یک دهه زمان برده است.
عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور: بوگاتی ویرون ابرخودرویی با بیشینه سرعت بیش از 400 کیلومتر در ساعت در هر هفته شاهد تولید کمتر از یک دستگاه از خود بوده و ساخت 450 دستگاه از آن با میانگین قیمت خیره کننده 2.6 میلیون دلار برای هر دستگاه بیش از یک دهه زمان برده است.

همان گونه که بوگاتی خود را برای رونمایی از آخرین دستگاه خودرو افسانه ای ویرون در نمایشگاه خودرو ژنو 2015 آماده می کند زمان خوبی است تا نگاهی به گذشته و انقلابی که تولید این سوپر اسپرت توانمند در صنعت خودروسازی ایجاد کرد، داشته باشیم.

بوگاتی ویرون ابرخودرویی با بیشینه سرعت بیش از 400 کیلومتر در ساعت در هر هفته شاهد تولید کمتر از یک دستگاه از خود بوده و ساخت 450 دستگاه از آن با میانگین قیمت خیره کننده 2.6 میلیون دلار برای هر دستگاه بیش از یک دهه زمان برده است.

در حقیقت، خودروهای بسیار سریع، بسیار گران قیمت و بسیار کمیاب بوگاتی ویرون می توانند به عنوان یک شاهکار در نظر گرفته شوند. این در شرایطی است که برخی از آنها به واسطه رنگ ها، مواد بکار رفته و منبع الهام تاریخی در نوع خود منحصر به فردتر هستند. در ادامه با برخی از جذاب‌ترین بوگاتی ویرون های تولید شده بیشتر آشنا می شویم.

بوگاتی ویرون 16:4 سان نوآر (2008)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

خودرو تمام سیاه رنگ در نمای بیرونی سان نوآر (خون سیاه) برای بازگرداندن مدل افسانه ای تیپ 75سی آتلانتیک در نظر گرفته شده بود و از ویژگی های آن می توان به پنل های خارجی رنگ شده، جلوپنجره و آینه های بغل آلومینیومی و بکارگیری فیبر کربن برای درپوش پیشرانه و بخش عقب خودرو اشاره کرد. در داخل چرم نارنجی با کمربندها و کنسول وسط مشکی جلب توجه می کردند.


بوگاتی ویرون "Fbg par Hermes" (2008)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

یکی از همکاری های اولیه بوگاتی با خانه مد پاریسی هرمس در سال 2008 شکل گرفت و خودرو "Fbg par Hermes" به پاس بزرگداشت بوگاتی تیپ 35 مدل 1924 شکل گرفت. این خودرو در ابتدا به رنگ آبنوسی و آجری فروخته شد و پس از آن در رنگ های نیلی/قرمز، نیلی/لیمویی، سیاه/ قرمز و آبی پروسی/آبی جین نیز عرضه شد. طراحی داخلی این خودرو تقریبا به طور کامل توسط هرمس صورت گرفت و به همراه لوازم جانبی ویژه سفر این شرکت عرضه می شد.


کروم ویرون 16:4 (2008)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

این ویرون به واسطه ظاهر تمام آیینه ای خود یکی از جذاب‌ترین نمونه ها محسوب می شود. کروم ویرون 16:4 یکی از در معرض دیدترین مدل های ویرون نه به واسطه فاقد رنگ بودن بلکه به دلیل نمایش آن در Autostadt، پارک موضوعی گروه فولکس واگن در ولفسبورگ، آلمان که سالانه دو میلیون بازدیدکننده دارد، محسوب می شود.


بوگاتی ویرون 16:4 گرند اسپرت سان بلو (2009)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

ویرون سان بلو (خون آبی) با بدنه فیبرکربن آبی رنگ و گلگیرهای صیقل خورده آلومینیومی توجهات بسیاری را به سوی خود جلب می کرد. در طراحی داخلی رنگ قهوه ای برنزه بکار گرفته شده بود.


بوگاتی ویرون سوپر اسپرت/گرند اسپرت ویتس WRC ادیشنز (2010/2013)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

از آن جایی که مدل اصلی ویرون به قدرت 987 اسب بخار و بیشینه سرعت 407 کیلومتر در ساعت به اندازه کافی سریع به نظر نمی رسید، بوگاتی در مدل سوپر اسپرت قدرت پیشرانه را به 1183 اسب بخار افزایش داده و بیشینه سرعت 431 کیلومتر در ساعت را کسب کرد و از این رو رکورد جهانی سرعت برای یک خودرو تولید انبوه را در سال 2010 ثبت کرد. در سال 2013 نیز مدل گرند اسپرت ویتس به بیشینه سرعت 408 کیلومتر در ساعت دست یافت که آن را به سریع‌ترین خودرو کانورتیبل مبدل کرد.


بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس لور بلان (2011)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

لور بلان (طلای سفید) مرز بین خودرو و اثری هنری که تاکنون دیده نشده است را محو کرد. همکاری بین بوگاتی و شرکت آلمانی Konigliche Porzellan-Manufaktur (KPM) به شکل گیری این خودرو منجر شد که مرکز چرخ ها، در باک سوخت، نشان EB در عقب خودرو و برخی بخش های داخلی آن از چینی سفید ساخته شده بود. رنگ آمیزی بدنه سفید و آبی این خودرو که به صورت دستی انجام شده بود ویژگی متمایز دیگر آن محسوب می شود.


بوگاتی ویرون گرند اسپرت سفید مات (2011)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

همان گونه که از نام آن مشخص است، این ویرون بدون سقف با رنگ سفید مات، رکاب های فیبر کربنی آبی، رینگ های آبی و طراحی داخلی آبی ساخته شده بود. این خودرو که یک دستگاه از آن ساخته شده است پیش از تحویل به مالک خوش شانس خود در نمایشگاه خودرو شانگهای 2011 به نمایش درآمد.


بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس برنار ونه آرت کار (2012)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

در سال 2012، "برنار ونه"، هنرمند فرانسوی، ویرون گرند اسپرتی را معرفی کرد که با ظاهری شبیه به سفینه فضایی قهوه ای زنگاری به نظر می رسید تازه وارد اتمسفر زمین شده است. رینگ های جلو این خودرو به رنگ نارنجی و رینگ های عقب قهوه ای هستند. طراحی داخلی نیز تحت سلطه رنگ شکلاتی قرار دارد. امضا برنار ونه در قسمت کنسول نزدیک پای راننده ثبت شده است.


ویرون گرند اسپرت ویتس لجندز "ژان پیر ویمیه" (2012)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

نخستین خودرو از مدل های لجندز (افسانه) ویرون که به احترام چهره های سرشناس در تاریخ بوگاتی معرفی شدند به نام "ژان پیر ویمیه"، راننده تیم بوگاتی که به پیروزی بوگاتی در مسابقات لومان در سال های 1937 و 1939 کمک کرد، شکل گرفت. رنگ آمیزی منحصر به فرد این خودرو از ویژگی های بارز آن محسوب می شود.


بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس لجندز "اتوره بوگاتی" (2014)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

در میان نسخه های ویژه ویرون تنها یکی از آنها نام بنیانگذار شرکت بوگاتی یعنی "اتوره بوگاتی" را یدک می کشد. این خودرو با الهام از بوگاتی تیپ 41 رویال تاون کار 1932 با بدنه ای آلومینیومی و فیبر کربن آبی با آرایش "یین یانگ" معرفی شد. رینگ های هشت پره این خودرو بر اساس بوگاتی تیپ 35 طراحی شده اند. در داخل خودرو چرم قهوه ای، فیبر کربن آبی و نشان های متعدد اتوره بکار گرفته شده اند. جلوپنجره نعل اسبی و بخش های در داخل خودرو نیز از پلاتین ساخته شده اند.


بوگاتی ویرون پلیس دبی

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

پلیس دوبی مجموعه ای از خودروهای جالب توجه را در ناوگان خودرو خود بکار گرفته که یکی از مدل های ویژه آن بوگاتی ویرون است. ناوگان خودرو پلیس دوبی که خودروهای دیگری مانند لامبورگینی اونتادور، بنتلی کانتینتال جی‌تی، فراری اف‌اف، نیسان جی‌تی‌آر و حتی استون مارتین وان-77 نیز در آن حضور دارند بیشتر ابزاری برای جلب توجه گردشگران محسوب می شود اما با وجود این هرگز نباید از محدوده سرعت تعیین شده در این شهر بیشتر برانید چون ممکن است با فرمان توقف بوگاتی ویرون پلیس مواجه شوید.


بوگاتی ویرون 16:4 ارجینال (2005) و بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس "لا فینال" (2015)

جذاب‌ترین نسخه‌های بوگاتی ویرون

اطلاعات چندانی درباره ویرون گرند اسپرت ویتس "لا فینال" تا پیش از برگزاری نمایشگاه خودرو ژنو 2015 در دسترس نیست اما به عنوان آخرین خودرو این خط تولید شماره سریال 450 را یدک می کشد. این خودرو پیش از آن که به مالک خود در خاورمیانه تحویل داده شود در کنار بوگاتی ویرون با شماره سریال #001 به نمایش در خواهد آمد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر