روز پرحاشیه در بسکتبال
۱۸۴۸۴۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۶
۲۰۳۳۰
هفته ششم لیگ حرفه‌ای بسکتبال که بسیار با حاشیه دنبال شد با صدرنشینی دانشگاه آزاد و پیروزی مهرام همراه بود.
خبرگزاری فارس: هفته ششم لیگ حرفه ای بسکتبال در حالی  به پایان رسید که حاشیه های فراوانی در دو بازی داشت.

در حساس ترین بازی هفته تیم های شهرداری گرگان و مهرام تهران در گرگان به مصاف هم رفتند. مهرام در این کوارتر بازی را بسیار بهتر از حریفش آغاز کرد و در حالی که نتیجه 36 بر 15 بود،درگیری بازیکنان،‌ پرتاب مواد منفجره از سوی تماشاگران به زمین و زدن گاز اشک آور باعث توقف در بازی شد و پس از 15 دقیقه دوباره از سر گرفته شد تا نیمه نخست 50 بر 27 به سود مهرام به پایان برسد.

کوارتر سوم هم با برتری مهرام آغاز شد، اما در ادامه کار گرگانی ها با حمایت تماشاگران خود بازی را در اختیار گرفتند و این کوارتر را 21 بر 13 پیروز شدند.

درگیری بازیکنان، اعتراض‌ها به داوری و فحاشی‌ها تماشاگران به مهرامی‌ها تمامی نداشت. کوارتر چهارم به اوج حساسیت خود و گرگانی‌ها اختلاف را به 5 امتیاز هم رساندند. 13 ثانیه به پایان بازی مانده بود که باز هم پرتاب اشیا به داخل زمین بازی را متوقف کرد، اما در نهایت مهرام 84 بر 77 برنده این بازی پرحاشیه شد.

در دیدار دانشگاه آزاد و هفت الماس قزوین که در تهران برگزار شد هم حاشیه زیاد بود. در این بازی یک طرفه بازیکنان هفت الماس در لحظاتی از بازی به نشانه اعتراض به داوری زمین را ترک کردند و دوباره بازگشتند.

این پایان ماجرا نبود و قزوین‌ها که 10 نفره به تهران آمده بودند در ادامه همین اعتراض‌ها خطاهای زیادی را مرتکب شدند و 7 نفر از بازیکنان این تیم با دریافت 5 خطا از زمین بازی اخراج شدند و به اجبار با 3 بازیکن مقابل دانشگاه آزاد بازی کردند و در نهایت 92 بر 40 شکست سنگینی را از میزبان خود خوردند.

دانشگاه آزاد با این پیروزی به صدر جدول رسید.

پمینا اصفهان در خانه میزبان ثامن مشهد بود که جدال دو تیم با حساب 87 بر 78 به سود پمینا خاتمه یافت.

در دیگر بازی امروز نفت آبادان و صنایع ماهشهر در دربی خوزستان مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار نزدیک با 95 بر 94صنایع همراه بود. در این بازی هم نفتی‌ها به داور بازی اعتراض زیادی داشتند و علت باخت خود را اشتباهات داوری عنوان می‌کردند.

نتایج کامل هفته ششم به شرح زیر است:

شهرداری گرگان 77 - مهرام 84

دانشگاه آزاد 92 - هفت الماس قزوین 40

پمینا اصفهان 87 - ثامن مشهد 78

نفت آبادان 94 - صنایع ماهشهر 95
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج