پیام صادقیان، نام دایی و خشم درخشان!
۱۹۰۶۵۳
۱۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳
۲۲۸۵۴ 
پیام صادقیان همچنان از حضور در تمرینات تیم محروم است و خوردبین مامور شده تا درخشان را راضی به برگشت این بازیکن کند.
خبرآنلاین: این بار دیگر وقتی اعلام شد صادقیان از تمرینات پرسپولیس اخراج شده است ، کسی برایش تفاوتی نداشت. او دیگر آن ستاره ناجی تیم نبود و این قدر در این یکی دو سال حاشیه ساخته است که دیگر کسی برایش اهمیتی ندارد چه اتفاقی می افتد. او که چند روز قبل در یکی از تمرینات گروهی سرخ ها مدام دریبل می زد و با دریبل هایش توپ را لو می داد ناگهان با خشم درخشان روبرو شد که می گفت برای چه در تمرین یک ضرب ، دو ضرب مدام توپ لو می دهد و تکروی می کند. پیام هم پاسخ داد سبک فوتبالش همین است.

این جمله مساوی شد با محرومیتش از ادامه تمرین اما این دلیل اخراجش نبود که در زمان رفتن گفت:«من در زمان دایی داشتم پیشرفت می کردم اما از وقتی سرمربی عوض شده نمی خواهید من پیشرفت کنم.» حرف هایی که درخشان شنید و به باشگاه اعلام کرد دیگر این بازیکن را نمی خواهد. او حتی در تمرینات روزهای بعد تیمش پیراهن شماره 11 را به تن بازیکن تمرینی تیمش هم کرد. صادقیان این حرف را در اینستاگرامش هم نوشت.

البته بعدا ددر باشگاه گفت سوءتفاهم شده است و عذر خواست.حالا خوردبین که پیشتر درباره کرار گفته بود اگر بازیکنی مثل او در پرسپولیس بود اخراج می شد از سوی نژادفلاح مامور شده تا درخشان و صادقیان را آشتی بدهد و انگار خودشان هم در موقع عمل مثل همتای استقلالی شان عمل می کنند!
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:14 - 1394/01/11
من پرسپولیسی دو آتیشه ام ولی همیشه گفتم ای بچه ارزش سرمایه گذاری ندارد
این ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:29 - 1394/01/11
حرف زن راحته .... وسط گود تصمیم گیری که باشی هزار نکته و مساله تو تصمیم گیریت تاثیر میزاره .... کرار 2 میلیارد برای 2 سال بازی گرفته .. عملکرد فنیشم تا اینجا قابل قبول بوده ... حالا با یکی دو بار بد اخلاقی و بی انضباطی اخراجش کنی ... تموم پولشم که باید بهش بدی ... بره بریش ما هم بخنده ... پول هم که مال بیت الماله ... شما باشی همچین تصمیمی میگیری؟ ... اخراجش کن بره ... فک نمیکنم پرسپولیسیها و سپانیها هم اگه با مساله کرار روبرو بودن گزینه اخراج رو انتخاب میکردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج