ویروس سرماخوردگی در اردوی سرخپوشان
۱۹۰۸۵۵
۱۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶
۷۸۲۴
تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس با حضور پیام صادقیان انجام شد.
خبرگزاری تسنیم: تمرین امروز پرسپولیس از ساعت 16:20 در مجموعه ورزشی درفشی‌فر آغاز شد و به مدت 80 دقیقه به طول انجامید. در این تمرین بازیکنان زیرنظر کادر فنی به مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال درون تیمی پرداختند.

* مهمترین اتفاق تمرین امروز پرسپولیس بازگشت پیام صادقیان به جمع سرخپوشان بود. این بازیکن که به دلایل انضباطی در چند روز گذشته اجازه شرکت در تمرین پرسپولیس را نداشت امروز در مجموعه درفشی‌فر حضور پیدا کرد و پس از صحبت با درخشان و عذرخواهی از او، مجوز شرکت در تمرینات گروهی تیمش را دریافت کرد.

* لیدرهای پرسپولیس در آغاز تمرین برای حمایت از تیم امید ایران راهی ورزشگاه آزادی شدند.

* حدود 50 هوادار در مجموعه ورزشی درفشی‌فر حضور داشتند و بدون اینکه کسی را تشویق کنند نظاره‌گر تمرین شدند.

* حمید درخشان در آغاز تمرین دقایقی با شاگردانش صحبت کرد.

* بازیکنان پس از گرم‌کردن با توپ زیرنظر عبدی و درخشان کار تاکتیکی انجام دادند. مهمترین بخش تمرین، فوتبال درون تیمی بود که با جدیت و انگیزه بالایی از سوی بازیکنان اجرا شد.

* هادی نوروزی که دچار سرماخوردگی شده است با لباس شخصی به محل تمرین آمد و پس از دقایقی ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کرد. این درحالی بود که امید عالیشاه دیگر بازیکن پرسپولیس نیز دچار سرماخوردگی شده است و او نیز تمرین نصفه و نیمه‌ای را انجام داد. سرماخوردگی دیگر بازیکن پرسپولیس نگرانی مربیان این تیم را درپی داشته است.

* محسن بنگر که از ناحیه انگشت شست دست دچار آسیب‌دیدگی شده است با دست آتل بندی شده به تمرین پرداخت.

* با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات روز چهارشنبه و پنجشنبه این تیم پشت درب‌های بسته برگزار خواهد شد.

* تمرین فردای سرخپوشان از ساعت 15:30 در مجموعه ورزشی درفشی‌فر برگزار می‌شود. تمرین روز پنجشنبه سرخپوشان نیز از ساعت 11 صبح در همین مجموعه انجام خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج