کفاشیان: سیاست ما حفظ کی‌روش است
۱۹۰۸۷۱
۱۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳
۱۷۳۱۵
رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید سیاست فدراسیون حفظ کی‌روش است اما او بعد از بازی با شیلی در ایمیلی که به فدراسیون زده گفته نمی‌تواند در تیم ملی بماند.
ایسنا: علی کفاشیان درباره حضور تیم ملی فوتبال در اردوی اتریش و سوئد اظهار کرد: بازیکنان‌مان امروز آماده می‌شوند تا بعد از تمریناتی که انجام داده‌اند یک بازی خوب مقابل سوئد انجام دهند. ان‌شاءالله بتوانند یک بازی خوب و تماشاگرپسند ارائه دهند.

او در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید امروز با وزیر ورزش آشتی کردید گفت: ما قبلا هم با هم آشتی بودیم و قهر نکرده بودیم. من امروز کنار وزیر نشستم و هیچ مشکلی با هم نداریم. در سال همدلی و همزبانی هستیم و باید در کنار هم کار کنیم. من تابع وزیر و وزارت ورزش هستم و همیشه آمادگی دارم که رهنمودهای ایشان را اجرا کنم.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که در صورت پیروزی احتمالی ایران بر سوئد سیاست‌های فدراسیون تغییری پیدا می‌کند یا خیر؟ گفت: سیاست ما از همان ابتدا نگه‌داشتن کی‌روش بوده است. ما قرارداد 4 ساله با او بسته‌ایم اما کی‌روش بعد از بازی با شیلی ایمیلی برای من ارسال کرد و نوشته بود که می‌خواهم بروم و نمی‌توانم بمانم. ما هم در جواب گفتیم که از عملکرد شما راضی هستیم و به خاطر اینکه قراردادمان 4 ساله است آمادگی این را داریم که همکاری مان را با شما ادامه دهیم. البته این را در نظر بگیرید که با زور نمی‌توانیم کی‌روش را نگه داریم. ما گفتیم اگر مایل به همکاری با ایران نیستید با تیم ملی به ایران بیائید تا ما این موضوع را در هیات رئیسه مطرح کنیم و بعد درباره آن تصمیم بگیریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه درباره اینکه کی‌روش اعلام کرده از اسدی ناراحت است، گفت: کی‌روش قبل از اینکه آقای اسدی به فدراسیون بیاید زمزمه‌های رفتن را سر داده بود یعنی حتی قبل از جام ملت‌های آسیا می‌خواست از تیم ملی جدا شود. او برای این کار دلایل خاص خودش را دارد. ما گفته‌ایم و اعلام کرده‌ایم که آمادگی این را داریم کی‌روش را حفظ کنیم. اما با توجه به اینکه کی‌روش برای جدایی‌اش دلایل مختلف می‌آورد خودم فکر می‌کنم شاید از جای دیگری پیشنهاد دارد و به آنها فکر می‌کند. شاید ایران دل او را زده است. در هر صورت ما آمادگی کار با او را داریم و این موضوع را به صورت کتبی اعلام کرده‌ایم حال تصمیم با کی‌روش است که بین ماندن و نماندن یکی را انتخاب کند.

او درباره عملکرد کادر فنی تیم ملی امید ایران نیز گفت: کادر فنی تیم امید ایرانی است و باید به آنها اعتماد کنیم. آنها بازی‌های مختلفی را پشت سر گذاشته‌اند. ما نمی توانیم با یک برد یا باخت عملکردشان را بررسی کنیم. در بازی امروز بازیکنان ما ضعف‌هایی داشتند که باید از آنها درس بگیریم و در بازی‌های بعد آنها را تکرار نکنیم. اگر در این تورنمنت همه بازی‌ها را با پیروزی پشت سر می‌گذاشتیم شاید بازیکنان‌مان مغرور می‌شدند. باید بدانیم هنوز برای صعود به المپیک قوی نیستیم و هنوز خیلی کار داریم. با این حال از کادر داخلی تیم امید تشکر می‌کنم و به آنها اعتماد دارم.

او در پایان درگذشت دو خبرنگار ورزشی نویس در سانحه هوایی را تسلیت گفت و تصریح کرد: این ضایعه بزرگی بود. ما دو تن از بهترین خبرنگاران را که جایشان برای همیشه خالی است از دست داده‌ایم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج