محمدرضا گلزار «آقا‌زاده» می‌شود
۱۹۲۳۰۹
۲۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۴
۱۳۱۹۷ 
این روزها خبرهایی درباره تازه‌ترین پروژه‌های سینمایی بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، حامد بهداد، پولاد کیمیایی و... به گوش می‌رسد.
هنرآنلاین: برخلاف سال‌های گذشته که پروژه تولیدات سینمایی دیر آغاز می‌شد، با آغاز سال جدید، چند فیلم در مرحله تولید و فیلمبرداری قرار گرفته‌اند.

حامد بهداد و بازی در "عقربه روی ۲۲۰"

از حامد بهداد و محمدرضا گلزار تا فرهاد اصلانی و پولاد کیمیایی / پروژه‌های تازه بازیگران سینما

علیرضا امینی کارگردان سینما از حامد بهداد دعوت کرده است تا برای چهارمین بار در فیلم‌های این کارگردان حضور داشته باشد. بهداد پیش از این با بازی در دو فیلم "هفت دقیقه تا پائیز" و "انتهای خیابان هشتم" تجربه همکاری با امینی را داشت و در مجموعه تلویزیونی "سقوط آزاد" نیز به ایفای نقش پرداخته بود. او به زودی در فیلم تازه امینی در نقش اصلی بازی خواهد کرد.

فیلم "عقربه روی ۲۲۰" یک فیلم اجتماعی و خیابانی است که با تهیه‌کنندگی هومن کبیری ساخته خواهد شد. طبق شنیده‌ها تا‌کنون حضور حامد بهداد در این فیلم قطعی شده است. فیلمنامه را امینی و زامیاد سعدوندیان نوشته شده‌اند. اگر چه هنوز پروانه ساخت این فیلم صادر نشده است، اما به نظر می‌رسد تا در هفته‌های آتی و با پایان نگارش، امینی این فیلم را کلید بزند.محمدرضا گلزار "آقا‌زاده" می‌شود
از حامد بهداد و محمدرضا گلزار تا فرهاد اصلانی و پولاد کیمیایی / پروژه‌های تازه بازیگران سینما

این روز‌ها اخباری درمورد بازی محمدرضا گلزار بازیگر سینما در فیلمی با نام "آقازاده" شنیده می‌شود. طبق شنیده‌ها این فیلم را محسن کاسه‌ساز کارگردانی و حبیب‌الله کاسه‌ساز تهیه‌کنندگی خواهند کرد.

پروانه ساخت "آقازاده" صادر شده و طبق برنامه‌ریزی‌ها به نظر می‌رسد در بهار پیش‌تولید این فیلم آغاز ‌شود. حبیب‌الله کاسه‌ساز از توافق اولیه با گلزار برای بازی در این فیلم صحبت کرده است. اگر چه هنوز هیچ کدام از عوامل این فیلم قطعی نشده‌اند اما تهیه‌کننده از کلید خوردن این پروژه در اردیبهشت ماه خبر می‌دهد.پولاد کیمیایی "معکوس" را کارگردانی می‌کند

از حامد بهداد و محمدرضا گلزار تا فرهاد اصلانی و پولاد کیمیایی / پروژه‌های تازه بازیگران سینما

پولاد کیمیایی بازیگر سینما و تلویزیون که در نظر دارد اولین اثر سینمایی خود با نام "معکوس" را به زودی جلوی دوربین ببرد درباره تازه‌ترین کار خود به مهر گفته است: پروانه ساخت "معکوس" چهار سال پیش و در دولت محمود احمدی‌نژاد صادر شده بود، اما روند ساخت این فیلم سینمایی به دلیل آنکه علیرضا سجادپور با ساخت آن موافق نبود، در‌‌ همان زمان متوقف شد. کیمیایی قرار است برای انتخاب دو بازیگر نقش اصلی فیلم خود فراخوانی را منتشر و از میان شرکت کننده‌ها بازیگر فیلم‌اش را انتخاب کند.

در خلاصه داستان فیلم‌اش گفته است، این فیلم یک اثر اکشن و دراماتیک است که می‌توان آن را جزو کارهای نسبتا سخت در سینمای ایران دانست.فرهاد اصلانی به "دختر" پیوست

از حامد بهداد و محمدرضا گلزار تا فرهاد اصلانی و پولاد کیمیایی / پروژه‌های تازه بازیگران سینما

فرهاد اصلانی که یکی از پرکار‌ترین بازیگران در این چند سال اخیر به شمار می‌رود به زودی در فیلم سینمایی "دختر" به کارگردانی رضا میرکریمی به ایفای نقش خواهد پرداخت. پیش‌تولید این فیلم مدتی است که آغاز شده است و گفته می‌شود به تازگی حضور اصلانی در فیلم "دختر" قطعی شده است. بعد از "یه حبه قند"، این دومین همکاری میرکریمی و اصلانی در یک پروژه سینمایی است. نقش اصلی دختر این فیلم را یک نابازیگر بازی می‌کند که میرکریمی هنوز او انتخاب نکرده است.

میرکریمی این روز‌ها سرگرم انتخاب بقیه عوامل فیلم تازه‌اش است تا با مهیا شدن شرایط اردیبهشت ماه فیلمبرداری "دختر" را آغاز کند. فیلمنامه را مهران کاشانی به نگارش درآورده است. فیلم در حال و هوای "خیلی دور خیلی نزدیک" قرار دارد و این بار میر‌کریمی رابطه یک پدر و دختر را به تصویر می‌کشد. کریمی خود تهیه کنندگی فیلم تازه‌اش را برعهده دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج