احضار مدیرعامل هواپیمایی ماهان به مجلس
۱۹۷۴۳۸
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶
۲۳۳۱۶ 
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سقوط یک دستگاه اتوبوس حامل مسافران پرواز مشهد ــ ساری هواپیمایی ماهان گفت:‌ هفته آینده مسئولان صنعت حمل‌ونقل هوایی و مدیرعامل هواپیمایی ماهان برای توضیح درباره این سانحه به مجلس دعوت می‌شوند.
خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سقوط یک دستگاه اتوبوس حامل مسافران پرواز مشهد ــ ساری هواپیمایی ماهان گفت:‌ هفته آینده مسئولان صنعت حمل‌ونقل هوایی و مدیرعامل هواپیمایی ماهان برای توضیح درباره این سانحه به مجلس دعوت می‌شوند.

علیرضا خسروی اظهار کرد:مشخص نیست که بین مسافران و شرکت هواپیمایی ماهان توافقی در خصوص ادامه سفر با اتوبوس انجام شده یا خیر، یا باید مسافران صبر می‌کردند با پرواز بعدی به مقصد منتقل می‌شدند.

وی با بیان این‌که باید ببنیم کدامیک از این موارد اتفاق افتاده است، تصریح کرد: هنوز اطلاعات به ما ارائه نشده و دوستان هواپیمایی نیز در جلسه کمیسیون عمران این اطلاعات را نیاورده بودند.

وی با اشاره به این‌که هفته آینده باید دوستان گزارشات را ارائه دهند تا ببینیم اصل ماجرا چه بوده است، افزود: مطمئنا سازمان هواپیمایی کشوری گزارش اولیه این سانحه را از شرکت مربوطه دریافت کرده است. علاوه بر این پلیس راه و شرکت حمل‌ونقل جاده‌ای نیز این گزارش را در اختیار دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دعوت از مدیرعامل هواپیمایی ماهان  در برنامه کاری هفته آینده کمیسیون عمران قرار می‌گیرد.

صبح دیروز پرواز مشهد ــ ساری هواپیمایی ماهان به دلیل بدی آب و هوای مقصد (ساری) در فرودگاه مهرآباد فرود می‌آید و مسافران این پرواز با دو دستگاه اتوبوس از تهران به سمت ساری منتقل می‌شوند. اما در محور فیروزکوه - گدوک یکی از اتوبوس‌ها به دلیل آنچه تخطی از سرعت اعلام شده واژگون می‌شود. در این حادثه 11 نفر از مسافران جان خود را از دست می‌دهند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج