ماجرای ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن
۱۹۷۸۷۷
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
۴۱۵۴۶ 
موسی مندلسون پدر بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت. موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد که دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی به نام فرمتژه داشت.
رادیو چین: موسی مندلسون پدر بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت. موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد که دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی به نام فرمتژه داشت.موسی در کمال ناامیدی، عاشق آن دختر شد، ولی فرمتژه از ظاهر و هیکل از شکل افتاده او منزجر بود.زمانی که قرار شد موسی به شهر خود بازگردد، آخرین شجاعتش را به کار گرفت تا به اتاق دختر برود و از آخرین فرصت برای گفتگو با او استفاده کند.

ازدواج زشت ترین مرد با زیباترین زن + عکس!

دختر حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت، ولی ابداً به او نگاه نکرد و قلب موسی از اندوه به درد آمد. موسی پس از آن که تلاش فراوان کرد تا صحبت کند، با شرمساری پرسید :

- آیا می دانید که عقد ازدواج انسانها در آسمان بسته می شود؟

دختر در حالی که هنوز به کف اتاق نگاه می کرد گفت :

- بله، شما چه عقیده ای دارید؟

- من معتقدم که خداوند در لحظه تولد هر پسری مقرر می کند که او با کدام دختر ازدواج کند. هنگامی که من به دنیا آمدم، عروس آینده ام را به من نشان دادند و خداوند به من گفت: «همسر تو گوژپشت خواهد بود»

درست همان جا و همان موقع من از ته دل فریاد برآوردم و گفتم:

«اوه خداوندا! گوژپشت بودن برای یک زن فاجعه است. لطفاً آن قوز را به من بده و هر چی زیبایی است به او عطا کن»فرمتژه سرش را بلند کرد و خیره به او نگریست و از تصور چنین واقعه ای بر خود لرزید. او سال های سال همسر فداکار موسی مندلسون بود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1394/02/03
این نشان می دهد که دخترها چقدر از روی احساس تصمیم می گیرند و نقطه ضعفشان همین جاست و بعضی مواقع نقطه قوتشان ، برای همین است که زود گول می خورند. اصلا زن هست و احساسش و دیگر هیچ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
به نظرت هزاران هزار مردی که به راحتی تحت تاثیر زیبایی یه زن قرار میگیرن و به خونوادشون پشت میکنن،احساساتی نیستی؟
مردهایی که هر روز میبینم توی خیابون سر یه مسئله کوچیک (مثلا تو رانندگی) به راحتی با بقیه درگیر میشن،اینا آدمای منطقی هستند یا احساساتی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
اونا احمقن
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1394/02/04
راست میگن مردا عقلشون به چشمشون هست زنا عقلشون به گوششون
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
اینی که نوشتی جمله پایانی این داستان بود!
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1394/04/10
آخی با چه درایت خوبی گولش زده! :)
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1394/04/24
واقعا این طرف دست محمد قوزی را از پشت بسته،،،،و این دروغ چه لسانی،چه نوشتاری خیلی قشنگ نبود،،،مثل فرشته ها،،،مگر نمیگویید زیبایی سیرت ولی چرا زیبا رویان فرشته اند،،،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج