آغاز کار اسکواش‌بازان ایران با 2 پیروزی
۲۰۰۴۹۱
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
۱۵۲۱۸ 
حاصل کار اسکواش‌بازان ایران در روز نخست مسابقات قهرمانی آسیا ۲ پیروزی بود.
سایت رسمی فدراسیون اسکواش: روز نخست مسابقات اسکواش قهرمانی آسیا در کویت در حالی برگزار شد که ایران در این روز 2 پیروزی توسط سوگل ثمودی و محمد‌رضا صادق‌پور به دست آورد.

محمدرضا صادق‌پور نفر نخستی بود که برای ایران به میدان رفت و در دیدار نخست خود برابر حریفی از فلسطین در حالی به پیروزی رسید که بازیکن فلسطینی به دلیل شنیدن فوت پدر خود نتوانست به میدان برود. صادق‌پور در مرحله بعد مقابل فرهان زمان از اسکواش‌بازان صاحب نام آسیا شکست خورد.

همچنین نوید ملک ثابت در بازی نخست خود به مصاف حریفی از عراق رفت و محمد حسین سنایی کاپیتان تیم ملی نیز با اسکواش باز کره جنوبی پیکار کرد که هر دو ورزشکار کشورمان این بازی های بسیار نزدیک را 3 بر ٢ به حریفان خود واگذار کردند.محمد حسین جعفری نیز با همین نتیجه به سریلانکا باخت.

در دیگر مسابقه امروز ملی‌پوشان کشورمان سوگل ثمودی در نخستین بازی خود با حریفی از ماکائو حریفش را مقهور حرکات ماهرانه‌اش کرد. ثمودی توانست هدف سال فدراسیون اسکواش که تمرکز بر رشد بانوان است را تقویت کند.

ثمودی بازیکن زیر ١٩ سال ایران است و با کسب اجازه ورود به انتخابی بزرگسالان توانست به همراه تابا تقوی به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا اعزام شود. همزمان با این رقابت تابا تقوی در رویارویی با حریفی از کره جنوبی بازی را واگذار کرد.

مسابقات اسکواش قهرمانی آسیا از 11 اردیبهشت در کشور کویت آغاز شده و تا 15 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج