روانشناسی شخصیت افراد از روی لباس
۲۰۱۲۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۳
۳۱۵۲۴ 
بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهنده آن است که این افراد انسان هایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه زندگی می کنند.
عصرایران: بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهنده آن است که این افراد انسان هایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه زندگی می کنند.

در عین حال بسیار دست و دلبازند وتلاش می کنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته و گرهی از مشکلات آنها باز کنند. آنها بسیار اجتماعی ظریف و ساده پسند هستند.


لباس های تنگ: افرادی که لباس های تنگ میپوشند عموما افرادی مغرور و زود رنج اند. همچنین افرادی بسیار جذاب هستند.افرادی شایسته و معقول اند.

لباس های گشاد: افرادی که لباس های گشاد می پوشند افرادی بخشنده هستند به هیچ وجه حسود نبوده و دوستان زیادی دارند. فداکار و صادق نیز هستند.

لباس های تیره: افرادی که لباس های تیره می پوشند عموما افرادی خودخواه بود و بسیار خونسرد هستند به ندرت عصبانی می شوند و و سلیقه ی خوبی در انتخاب لباس دارند.

لباس های روشن: افرادی که لباس های روشن می پوشند افرادی فداکار و صادق هستند. افرادی مهربان و شوخ طبع هستند عاشق صلح و صفا و آرامش اند.

سبز:

انتخاب رنگ سبز برای لباس معمولا نشان دهنده آن است که صاحبان آن، شخصیتی قوی واراده ای بالا دارند. در تصمیم گیری ها خیلی محکم عمل کرده و تا حدی خود رای و مغرورند. این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران پیشقدم می شوند.

آبی:

اکثر آبی پوش ها دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس وشفاف دارند. این افراد به راحتی فکر ونظر خود را به دیگران منتقل می کنند و به همین نسبت شجاعت وجرات ویژه ای هم از خودشان نشان می دهند. آنها زندگی را زیبا دیده و بیشترین تلاش را برای استفاده بهینه از آن می کنند.

مشکی:

بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهنده آن است که این افراد انسان هایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه زندگی می کنند و در عین حال بسیار دست و دلبازند و تلاش می کنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته و گرهی از مشکلات آنها باز کنند. آنها بسیار اجتماعی ظریف وساده پسند هستند.

قهوه ای:

این افراد سمبل مهربانی و محبت هستند. برخی روان شناسان می گویند رنگ قهوه ای هر چه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. این افراد بسیار خونسردند و تقریبا هر چه را می خواهند به راحتی تصاحب می کنند آنها دربدترین شرایط می توانند بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنند.

خاکستری:

انتخاب رنگ خاکستری نشان دهنده این نکته است که این افراد معمولا شخصییتی آرام و با اعتماد به نفس دارند. هر چند روان شناسان می گویند افرادی که دل در گرو رنگ خاکستری دارند، دو دسته هستند: یا از شخصیتی عصبی و انقلابی دارند و همیشه به دنبادل آرامش می گردند. آنها در مجموع انسان هایی سر سخت و سنگین دل هستند. نفوذ کردی برای همیشه در دلشان جای خواهی داشت.

سفید:

افرادی که لباس های سفید را دوست دارند انسان های خوش قلبی هستند و همیشه به دنبال دوست می گرند. این افراد معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده و دوست ندارند به دیگران تکیه کنند. در موقعیت های کاری، همیشه در حال ساختن نردبانی برای بالا رفتن از آن هستند، چرا که معتقدند از هر فرصتی باید استفاده کرد.

رنگ های روشن:

انتخاب این نوع رنگ ها، نشان دهنده این است که این افراد بشدت سر شار از انرژی مثبت بوده و عشق و بالندگی را به اطراف خود پخش می کنند. دیدار با این افراد، اگر چه ممکن است همیشه خوشایند نباشد، اما بازگیری انرژی مثبت و سازنده از آنها می تواند بقیه روز را برای شما زیباتر، دلچسب تر و قابل تحمل تر سازد. 
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1390/12/22
این چرندیات چیه به خرد مردم میدید به اسم روان شناسی هیچکدام از اینا پشتوانه علمی ندارن آدم یه روز تیره میپوشه یه روز روشن اگه اینقد راحت بتونیم به درونیات انسانها پی ببریم پس روان شناسا به چکاری میان
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
دمت گرم ناشناس جان دقیقا باهات موافقم...
:) اینا خیلی چرت و پرتهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه.
اصلنم به این چیزا ربطی نداره.
Iran, Islamic Republic of
03:20 - 1390/12/23
ناشناس اگه چرنده چرا نظر میدی ؟!!!
اتفاقا خیلی هم درست و ثابت شده هست
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1390/12/23
آفرین به خودم و هرچی مشکی پوشه
ومشکی دوسته
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1390/12/24
منظور از این متن این بود که هر کسی هر رنگی رو بیشتر دوست داره و میپوشه شخصیتش از اون رنگ شکل میگیره ، مثلاً یک نفر عاشق رنگ مشکیه و بیشتر اوقات مشکی میپوشه و...
پاسخ ها
meshki push
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۴
آفرین خوب گفتی mahsa جون موافقم اصل مطلب همینه
اما بعضی ها مثل ناشناس اینجور مسائل رو متوجه نمیشن بعد اسمشو میذارن چرندیات
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1390/12/25
درخصوص روان شناسي رنگهابايدديگرمتغيرهاوصفات شخصي واخلاقي افرادرانيزمدنظرداشته ودرنظرگرفت تابه يك درصدنزديك به واقعيت بتوان دست يافت.چه بسارنگهاي قيدشده شايدنزديك به گاهي 50% به معيارهاي ارائه شده باي اشخاص مغايرت دارد. باسپاس
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1390/12/25
همه رنگارو گفتید و با این تفاسیر دنیا باید گلستان باشه چون همه تقریبا مثبتند.
میشه بفرمایید آدمای تنبل؛ بی مسئولیت؛ شرور؛ سنگ دل؛ منفی گرا؛ ترسو؛ خسیس؛ غیرمنطقی؛ حسود؛ دورو؛ و از این دست چه رنگی هستند؟؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1391/01/14
اول دم همه مشکیبوشا گرم!بعدکسی که متنو نوشته مثبت نگاه کرده مگه بد؟ من همیشه لباسای تنگ وتیره می بوشم در مورد من که درکل درس بود دوستمم بیشتر قهوهای میبوشه در مورد اونم درست بود1
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1391/01/18
جالبه با اینکه اکثرا میگین که چرته ولی مشتاقانه دارین دنبال میکنین همیشه ادما اینجورین.چه جوری میشه امثال شما رو راضی کرد؟
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1391/01/20
har kesi mitone dar morde kar digaran nazar bede albate mohtaramane na in ke bege chertopert
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1396/10/19
من خودم رنگ صورتی روشن و سفید و مشکی را خیلی دوست دارم با زرد روشن چون بهم آرامش می‌بخشد و ازش انرژی مثبت می‌گیرم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج