طناز، یك دختر اردیبهشتی
۲۰۱۳۴۹
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۸
۶۵۹۷۳ 
بارها شنیده‌ایم كه برای شناخت بهتر دوستان نزدیكی كه داریم بهتر است سری به ویژگی‌های ماه تولد آنها بزنیم تا ضمن برخورد بهتر با آنها، عمر دوستی‌های‌مان را بیشتر و كیفیت آن را دوچندان كنیم.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - شقایق جعفری: بارها شنیده‌ایم كه برای شناخت بهتر دوستان نزدیكی كه داریم بهتر است سری به ویژگی‌های ماه تولد آنها بزنیم تا ضمن برخورد بهتر با آنها، عمر دوستی‌های‌مان را بیشتر و كیفیت آن را دوچندان كنیم؛ كاری كه سال‌ها پیش ساناز فرهنگ برای شناخت دوست صمیمی‌اش كه به اعتقادش یك فرشته اردیبهشتی است كرد. متولدان اردیبهشت مهربان و سرسخت هستند و زمانی كه عصبانی می‌شوند دنیا را به‌هم می‌ریزند. آنها نجیب و ساده هستند و با همه كنار می‌آیند.

ساناز دوست گرمابه و گلستان طناز طباطبایی است كه دیگر اردیبهشتی‌ها را مثل كف دستش می‌شناسد پس با كمك او دختران متولد این ماه را بیشتر بشناسید.

حسودند و حساس

متولدان این ماه بهاری به حسود بودن و داشتن حس مالكیت نسبت به داشته‌های زندگی‌شان معروف هستند. به همین دلیل از آدم‌های اطراف و چیزهای باارزشی كه در زندگی دارند به‌شدت محافظت می‌كنند. ساناز در پاسخ به این ویژگی اردیبهشتی‌ها می‌گوید: « من تا به حال حسادتی از طناز در مورد خودم ندیدم اما اینكه آنها از عشق و داشته‌هایی كه در زندگی دارند به سختی مراقبت می‌كنند درست است. او به یك‌سری مسائل در زندگی حساسیت خاصی دارد مثلا موفقیت‌هایش و نحوه اظهارنظر دیگران درباره تلاش‌هایش.

طناز، یك دختر اردیبهشتی

درست است كه معمولا سكوت می‌كند و عكس‌العمل خاصی نشان نمی‌دهد اما تا ساعت‌ها در حال تجزیه و تحلیل ماجرا و عواقبش است. طناز مهربان است؛ خیلی مهربان اما كلا اعصاب ندارد (با خنده)، به علاوه او در بی‌تفاوت نشان دادن خود نسبت به آدم‌ها و شرایط استاد است اما در باطن حال و روزش چیز دیگری است. او خودش را یك زن واقعی و قدرتمند می‌داند و از این جهت هم به‌شدت احساس غرور می‌كند.»


طرفدار  سادگی

اردیبهشتی‌ها اصولا ساده‌پسند هستند و زمان زیادی را برای رسیدگی به خودشان صرف نمی‌كنند. این به این معنا نیست كه نامرتب و بدشكل هستند برعكس آنها همیشه مرتب و شیك به نظر می‌رسند اما تلف كردن زمان برای كارهای بیهوده را دوست ندارند. از طرفی معتقدند زیبایی طبیعی چیز دیگری است. پس به دنبال تغییر در طبیعت نیستند و همه‌چیز را همان‌طور كه هست دوست دارند.

طناز، یك دختر اردیبهشتی

عاشق بوی عطرهای قدیمی و طبیعی هستند. این ویژگی هم از طبیعت‌دوستی آنها سرچشمه می‌گیرد. ساناز دوست طناز طباطبایی می‌گوید: «این دختر لباس‌هایی خیلی ساده اما با سلیقه انتخاب می‌كند چرا كه همیشه طرفدار پوشش‌های ساده است. طناز همیشه دوست دارد در لباس‌هایش راحت باشد تا جایی كه نمی‌گذارد لباس‌هایی خیلی رنگی با پارچه‌های پر زرق و برق برایش بدوزند.» زن متولد اردیبهشت در هر شرایطی از عهده مشكلات احساسی و غیر احساسی زندگی خود برمی‌آید به همین دلیل كمتر بار مشكلات خود را به دوش دیگران می‌اندازد چون معتقد است مشكل من برای من است پس تا رسیدن به هدف و موفقیت، تمام تلاشش را می‌كند.

گاهی لجباز می‌شود

اردیبهشتی‌ها برای دیگران احترام زیادی قائل هستند و در قبالش دوست دارند همه با آنها محترم باشند و به اصطلاح پای‌شان را از گلیم‌شان درازتر نكنند. از خصوصیات دیگر آنها تاب نیاوردن در شرایط سخت برای گرفتن تصمیمی عجولانه یا به قول معروف در منگنه گذاشتن است. ساناز فرهنگ در این باره می‌گوید: «یكی از رفتارهایی كه طناز را عصبانی می‌كند دقیقا همین است.

طناز، یك دختر اردیبهشتی

از هر كاری كه عجله‌ای و پراسترس باشد فرار می‌كند و حتی حاضر به امتحان كردنش نیست.» متولدان این ماه در كنار مهربان و صبور بودن‌شان تحت شرایطی به‌شدت لجباز می‌شوند. تنها شرایطی كه دیگر به حرف منطق و عقل‌شان گوش نمی‌كنند و با سكوت به لجبازی‌شان ادامه می‌دهند. ویژگی‌ای كه دوست طناز طباطبایی درباره‌اش می‌گوید: «شاید در سال یك یا نهایت دو بار طناز را این‌چنین ببینیم اما خودش هم معتقد است این لجبازی كه گاهی پررنگ می‌شود از كودكی با اوست. از طرفی تنبلی و بی‌مسئولیتی آدم‌ها به‌شدت او را به‌هم می‌ریزد چرا كه خودش همیشه مراقب است كارهایش سر موقع و منظم انجام شود.»

خانواده منبع انرژی اوست

خانم‌های متولد اردیبهشت به‌شدت وابسته به خانه و خانواده هستند تا اندازه‌ای كه به قول خودشان منبع نیرو و انرژی در زندگی هستند. با توجه به این خصوصیت اردیبهشتی‌ها باید بگویم كه «طناز هم عاشق خانواده‌اش است تا جایی كه دلتنگی آنها حسابی حالش را به‌هم می‌ریزد». متولدان این ماه استاد عشق دادن به نزدیك‌ترین آدم‌های زندگی‌شان هستند و البته به عكس‌العمل‌های دیگران در قبال این محبت حساس هستند. كینه‌ای نیستند و هیچ‌كس را سرزنش نمی‌كنند اما بدی‌های دیگران به سرعت آنها را دلسرد می‌كند.

طناز، یك دختر اردیبهشتی

ساناز فرهنگ در توضیح این ویژگی هم معتقد است: «او در رفاقت فوق‌العاده صبور و همراه است و وفاداری را نسبت به دوستانش به حد كمال می‌رساند تا جایی كه در خوشی و ناخوشی آنها را ترك نمی‌كند و برای خوشحال كردن‌شان كم نمی‌گذارد. این ویژگی مهم متولدان این ماه را هم در دوستی با طناز شناختم.»

عاشق خانه‌داری

متولد اردیبهشت بیشتر از هر زن دیگری تابع عقل خود، زندگی می‌كنند بنابراین اصلا اهل خیالبافی و رؤیاپردازی نیست. آنها در كودكی در خیال و آرزوهای‌شان غرق می‌شوند اما به محض ملموس شدن دنیا و اتفاقاتش همه‌چیز را با منطق می‌سنجند.

طناز، یك دختر اردیبهشتی

ساناز دوست صمیمی این اردیبهشتی معتقد است: «طناز هیچ‌وقت خیال‌پردازی‌های زنانه را دوست نداشت. با من بر سر رؤیاپردازی‌هایم بحث می‌كرد اما تا دل‌تان بخواهد عاشق طبیعت است تا جایی كه ساعت‌ها از زیبایی یك منظره برای‌تان حرف می‌زند.» بله! اردیبهشتی‌ها عاشق گل و گیاه و مناظر طبیعی‌اند به همین خاطر از هر فرصتی برای زدن به دل طبیعت  استفاده می‌كنند و با چنان آب و تابی از آن تعریف می‌کند كه شما را سر ذوق می‌آورند. آنها همچنین عاشق خانه‌داری و رسیدگی به امور زنانه در خانه هستند.

از زن بودن احساس غرور می‌كند

محبوبیت زیاد متولدان اردیبهشت به خاطر صداقت، دوستی‌های ناب و پاك‌شان است چرا كه در هر شرایطی می‌توان روی كمك بی‌منت آنها حساب كرد.

طناز، یك دختر اردیبهشتی

ساناز كه دوست صمیمی و چندین‌ساله طناز طباطبایی است درباره این ویژگی اردیبهشتی‌ها این چنین می‌گوید: « طناز 8،9 سالی از من كوچك‌تر است اما در این سال‌ها كه از دوستی ما می‌گذرد همیشه از برخوردهای پخته و سنگین او لذت می‌برم و همین دلیلی بود تا این تفاوت سنی برای‌مان معنی نداشته باشد. اوایل آشنایی‌مان از اینكه او بی‌پروا و بدون هیچ تعارفی راجع به مسائل اظهارنظر می‌كرد، گاهی تعجب کرده و در دلم تحسینش می‌كردم اما زمان كه گذشت متوجه شدم صراحت و صداقت از ویژگی‌های متولدان این ماه است. طناز طباطبایی همه‌چیز را همان‌طور كه می‌بیند بر زبان می‌آورد. »
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:2
-
08:34 - 1394/02/19
من خیلی دوسش دارم واقعا خانومه
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1394/02/19
منم یه فوق فرشته ی شهریوری ام خخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
فرشته فقط تنگ اردیبهشت قشنگه
والسلام
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
ما چقد تفاهم داریم!!منم شهریوری!
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
بهترین ماه بدون شک شهریوره ^_^
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1394/02/19
من خیلی دوسش دارم واقعا خانومه
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1394/02/19
کلا همه اردیبهشتی ها فرشته اند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
فقط خانوماش

من هزار تا مرد اردیبهشتی دیدم که نتونسته از دورن و بیرون با همسرش کنار بیاد

روی این نکته دقت کنین لطفا
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
اتفاقا مردای اردیبهشتی خییییییییییییییییلی هم خوبن
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1394/02/19
یعنی من خراب اون حجاب هایی هستم که گذاشتین واسه عکساش!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1394/02/19
چرا همه عکس هاش سیاه و سفید بود ؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1394/02/19
این چرت و پرتا چیه که با اسم ی هنرپیشه که بعضیا ازش خوششون میاد به خورد مردم میدید خوب این همون طالع بینی اردیبهشته که کلا طالع بینی ها هم همش چرته
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1394/02/19
منم اردیبهشتی ام نوزدهمش/ یعنی امروز
از بابت اردیبهشتی بودنم هم به خودم می بالم
به خساب خودشیفتگی نذارید. ما اردیبهشتی ها یه خصوصیاتی داریم که تو هیچ ماه دیگه ای پیدا نمیشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
تولدت مباررررک
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
تولدت مبارک بانوی اردی بهشت
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1394/02/19
منم آذر ماهی هستم عاشق اردیبهشتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
جالبه منم شهریوری ام اما دوس داشتم اردیبهشتی باشم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
دم جفتتون گرم
-
11:48 - 1394/02/20
من روز تولد پسرم امیر رضا که 22 اردیبهشت مصادف با شروع یازده سالگی ش هست رو بهش تبریک می گم انشاالله همیشه در پناه خداوند و در کنار خانواده اش سالم و بانشاط باشه:
"امیررضاجان تولدت مبارک"
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1394/02/20
زن میخوام -_-

خدااااااااااااااااااااااا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
میخوای چیکار؟
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1394/02/20
منم ارديبهشتيم. ٢٥ام تولدمه :-)
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1394/02/21
این که میگن اردیبهشتیا با صداقتن وساده واقعا درست میگن .
کی با من موافقه ؟؟؟
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
اشتباه نکن یه رفیق دارم اردیبهشتیه تا حالا تو عمرش یه حرف راست نزده
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1394/02/21
منم دوسش دارم
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1394/02/21
منم اردیبهشتی هستم مردای اردیبهشتی هم عالی هستن چون داداشم هم اردیبهشتی هست
خلاصه اردیبهشت خیلی ماه خوبی هست
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1394/10/23
خداوکیلی همه ماهاخوبنوخوصوصیات خودشونودارن.هیشکیم نمیتونه درموردشون قضاوت کنه......


ولی واقعااردیبهشت یه چیزدیگس.............................................
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1397/05/26
اردیبهشتیا راست و صادقن ولی اگه جور دیگه ای باهات رفتار کرد حتما از تو چیزی دیده در کل اردیبهشتیا همه چیزو در نظر میگیرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج