آیت الله مکارم: عمر وهابیت به پایان رسیده
۲۰۱۸۸۳
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
۱۴۴۰۱
یکی از مراجع تقلید شیعیان بااشاره به اینکه عمر وهابیت به پایان رسیده است، گفت: در جنگ یمن دیدیم که در این جنگ وهابی ها در تکفیر مسلمانان با یکدیگر مسابقه گذاشتند و این آبروریزی آنها را بیشتر کرد.
خبرگزاری مهر: یکی از مراجع تقلید شیعیان بااشاره به اینکه عمر وهابیت به پایان رسیده است، گفت: در جنگ یمن دیدیم که در این جنگ وهابی ها در تکفیر مسلمانان با یکدیگر مسابقه گذاشتند و این آبروریزی آنها را بیشتر کرد.

 آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی قبل از ظهر چهارشنبه در درس خارج فقه که در مسجد اعظم قم برگزار شد طی سخنانی با تأکید بر توجه به ساده زیستی در زندگی عنوان کرد: زندگی پر زرق و برق مخارج بسیار زیادی دارد و برخی افراد برای اداره این نوع زندگی‌ خود اقدام به قاچاق و از بین بردن جنگل‌ها می‌کنند چون نمی‌توانند با قناعت زندگی را اداره کنند.

وی ادامه داد: زندگی تشریفاتی و تجمل گرایی در برخی مواقع موجب رفتن انسان به سمت کارهای خلاف می‌شود.

استاد برجسته حوزه در ادامه با اشاره به برگزاری کنگره ضد تکفیر در حجاز گفت: چندی قبل این کنگره در حجاز برگزار شد، این در حالی است که در جنگ یمن ما مشاهده کردیم که در این جنگ وهابی ها در تکفیر مسلمانان با یکدیگر مسابقه گذاشتند و این آبروریزی آنها را بیشتر کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه عمر وهابیت به سر رسیده است، گفت: این گروه‌ها در کشتار مسلمانان از روش‌هایی استفاده کرده و شیوه‌هایی را اختراع کرده‌اند که در طول تاریخ مشاهده نشده است.

وی بیان کرد: ما باید دست به دست هم دهیم و جلوی این افراد را بگیریم، من امیدوارم این افراد بتوانند سخنان ما را بپذیرند و همه چیز را بدعت ندانند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج