چالش فدراسیون والیبال در آستانه لیگ جهانی
۲۰۲۲۵۴
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۱
۱۶۴۸۲
قسمتی از کف پوش سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی در آستانه شروع رقابت های لیگ جهانی والیبال به دلایل نامعلوم کنده شده است.
واحد مرکزی خبر: در حالیکه تیم ملی والیبال از ماه آینده رقابت های خود را در لیگ جهانی والیبال آغاز کند و از اواخر خرداد نیز در تهران میزبان حریفان خود در این لیگ است فدراسیون والیبال با چالشی جدی مواجه شده است.

رئیس سازمان لیگ والیبال گفت: پس از اینکه کف پوش سالن ۱۲ هزار نفری آزادی را برای نصب در سالن پهن کردیم قسمتی از آن که حدود ۴۵ سانتیمتر در یک و نیم متر در قسمت نارنجی رنگ (محوطه زمین بازی) است، توسط عده ای ناشناس کنده شده است.

منوچهر پورحسن افزود : از آنجا که این سالن به وسایل امنیتی مانند دوربین مجهز نبوده مشخص نیست این حرکت توسط چه کسانی و با چه اهدافی انجام شده و فدراسیون والیبال برای میزبانی از رقابتهای لیگ جهانی با دردسر مواجه شده است.

وی گفت : تهیه کف پوش از خارج کشور در فرصت کوتاه باقیمانده میسر نیست و با صحبت هایی که داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با رئیس هیئت والیبال البرز انجام داده قرار است کف پوش سالن کرج به ورزشگاه آزادی منتقل شود تا تیم ملی والیبال برای میزبانی رقابتهای لیگ جهانی مشکلی نداشته باشد.

به گفته پورحسن تحت هر شرایطی سالن دوازده هزارنفری آزادی میزبان رقابتهای لیگ جهانی والیبال است و اگر امکان انتقال کف پوش سالن کرج به تهران نباشد از کف پوش سالن والیبال فدراسیون استفاده می شود.

وی افزود : هم اکنون پیگیری های فدراسیون والیبال و حراست مجموعه ورزشی آزادی برای بررسی علت و انگیزه اشخاصی که این کار را کرده اند ادامه دارد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج