ابتکار جالب برای استفاده از چوب لباسی
۲۱۴۷۴
۲۳ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۹
۲۰۶۶۱ 
حتماً شما هم با بعضی از چوب لباسی های اعصاب خرد کن روبرو شده اید که لباس ها را خوب نگه نمی دارند. بعضی اوقات وقتی درکمد را باز می کنیم می بینیم که لباس ها از یک طرف آویزان شده اند.
 برترین ها: حتماً شما هم با بعضی از چوب لباسی های اعصاب خرد کن روبرو شده اید که لباس ها را خوب نگه نمی دارند. بعضی اوقات وقتی درکمد را باز می کنیم می بینیم که لباس ها از یک طرف آویزان شده اند و حتی بعضی وقت ها اصلاً اثری از لباس نیست و فقط چوب لباسی خالی را روبرویمان می بینیم (و باید کف کمد را بگردیم تا لباسمان پیدا شود!).به گزارش برترین ها اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید نوشته های خانم دیانا را بخوانید چون خانم دیانا راه حل جالبی را برای این مشکل پیدا کرده است." اول می خواستم از بندهای پلاستیکی استفاده کنم اما این کار خیلی سخت بود به همین خاطر به سراغ لوله پاک کن های رنگارنگ رفتم . این لوله پاک کن ها هم قشنگ بودند وهم ارزان. و خیلی هم خوب جواب می دادند."

اما برای این کار به چه چیزهایی نیاز داریم؟ چوب لباسی و چهار عدد لوله پاک کن.1.لوله پاک کن را بردارید و انتهای آن را به اندازه یک اینچ خم کنید.حالا آن را روی یکی از دو انتهای چوب لباسی بگذارید.2. حالا لوله پاک کن را دور قسمت تا شده  ودور چوب لباسی بپیچید.3. آنقدر بپیچید تا به انتهای دیگر لوله پاک کن برسید. یک قسمت کوچک را همان طور که در شکل نشان داده شده آزاد بگذارید.4. دومین لوله پاک کن را به صورتی که در بالا گفته شد اضافه کنید. انتهای آزاد لوله پاک کن اول را با انتهای اول لوله پاک کن دوم بپوشانید و وقتی به انتهای لوله پاک کن دوم می رسید خواهید دید که به چسب نیازی نیست چون اگر انتهای چوب لباسی را فشار بدهید لوله پاک کن کاملاً به آن وصل می شود.با این کار دیگر لباس ها لیز نمی خورند و سرجای خود می مانند. ترجیح من این بود که فقط دو انتهای چوب لباسی را بپوشانم ولی شما می توانید همه چوب لباسی را به این طریق بپوشانید.همین مراحل را برای انتهای دیگر چوب لباسی هم انجام دهید. چوب لباسی شما از هر جنسی که باشد، سیمی ، آهنی و غیره، می توانید از این روش استفاده کنیدانتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1395/05/31
لوله پاک کن هارو از کجا خريديد؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج