کوله پشتی هوشمند؛ رویای پسربچه ها
۲۲۴۶۳۲
۲۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
۱۴۴۴۸
رویای بسیاری از بچه‌ها این است که یکی از شخصیت‌های خارق‌العاده کارتون‌ها و فیلم‌ها باشند. شخصیت‌هایی مثل سوپرمن، مرد عنکبوتی، بت من و این قبیل شخصیت‌ها رویای دست‌نیافتنی خیلی از کودکان است.
وبسایت نیکو - نازنین خیرخواه: رویای بسیاری از بچه‌ها این است که یکی از شخصیت‌های خارق‌العاده کارتون‌ها و فیلم‌ها باشند. شخصیت‌هایی مثل سوپرمن، مرد عنکبوتی، بت من و این قبیل شخصیت‌ها رویای دست‌نیافتنی خیلی از کودکان است.

کوله پشتی هوشمند

 اما این بار یک پسربچه 13 ساله باهوش و نبوغ خود و به‌وسیله جاروبرقی‌های بازیافتی توانست کوله‌پشتی جادویی را برای بالا رفتن از ساختمان‌ها بسازد و رویای  تبدیل‌شدن به مرد عنکبوتی را در ذهن خود محقق کند. این دستگاه نمی‌تواند شمارا برای پریدن از روی ساختمان‌های بلند یاری دهد اما کمک می‌کند که از آن‌ها بالا بروید.

این پسربچه که Hibiki kono نام دارد برخلاف باور اطرافیان خود موفق به اختراع این دستگاه عنکبوتی شد. Hibiki kono برای ایمنی هر چه بیشتر در هنگام استفاده از این دستگاه از ضربه‌گیر استفاده می‌کند.

تنها ایراد دیده‌شده در این اختراع وجود سیم این وسیله است. ارتفاعی که شخص می‌تواند بر روی دیوارها طی کند به طول سیم دستگاه بستگی داردبا این وجود این ویژگی هرگز از ارزش این اختراع نخواهد کاست.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج