جنجال مجسمه شیطان در «دیترویت» +عکس
۲۲۸۵۶۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
۱۷۰۷۱
معبد شیطان در دیترویت ایالات متحده آمریکا دوباره خبرساز شد. معبد شیطان پرستان دیترویت یک مجسمه از شیطان را در وسط شهر نصب کرد اما با تظاهرات گسترده مردم و مخالفان شهر مواجه شد.
وبسایت شفقنا: معبد شیطان در دیترویت ایالات متحده آمریکا دوباره خبرساز شد. معبد شیطان پرستان دیترویت یک مجسمه از شیطان را در وسط شهر نصب کرد اما با تظاهرات گسترده مردم و مخالفان شهر مواجه شد.

مجسمه شیطان در «دیترویت» جنجال به پا کرد

به گزارش راشاتودی، شیطان پرستان که سر یک تُنی بزی را در مراسمی با عنوان زنده باد شیطان در شهر کار گذاشته بودند با مخالفت جدی شهروندان مواجه شدند. آنها از مدتها پیش موضوع مجسمه شیطان را مخفی نگه داشته بودند و به اعضای خود تنها با ایمیل از زمان و مکان مراسم اطلاع می دادند چون خبرهایی که از سطح شهر می رسد نشان می داد که مردم خشمگین این نماد را تخریب خواهندکرد.

روز شنبه بود که مراسم رونمایی از نماد شیطان در یکی از صنعتی ترین و بزرگترین شهرهای آمریکا آغاز شد و مردم از همه جای شهر برای مقابله با آن جمع شدند.

مردم فریاد می زدند که دیترویت جای شیطان نیست؛ عده ای هم با تی شرت هایی که تصویر مسیح بر روی آن حک شده بود برای اعتراض آمده بودند.

جنجال بر سر نصب این نماد شیطان در دیترویت باعث شد که دادگاه فدرال حکم به برداشتن سر بز از مرکز شهر شود. دلیل دادگاه نیز این است که مقامات شهری نباید از هیچ مذهبی حمایت کنند. حالا مسوولان معبد شیطان در دیترویت اعلام کرده اند حالا که شهر شیطان آنها را نمی خواهد، پس گروه تصمیم می گیرد آن را به آرکانزاس ببرد. معبد شیطان دیترویت مشغول مذاکره با فرماندار آرکانزاس است تا شیطان خود را به این شهر منتقل کند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج