چروك‌زدايي بدون بوتاكس
۲۲۹۲۹۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۵
۳۶۷۶۵
اما و اگر در مورد تاثيرات مثبت و منفي بوتاكس فراوان است و در اين ميان، محققان مي‌گويند براي كند كردن روند پيري پوست و چروك نشدن صورت‌تان مي‌توانيد شكلك‌هاي بانمكي را دربياوريد.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله سیب سبز: اما و اگر در مورد تاثيرات مثبت و منفي بوتاكس فراوان است و در اين ميان، محققان مي‌گويند براي كند كردن روند پيري پوست و چروك نشدن صورت‌تان مي‌توانيد شكلك‌هاي بانمكي را دربياوريد. از نظر آنها اگر هر روز اين حركات به ظاهر عجيب را انجام دهيد، خود به خود پوست‌تان بالا كشيده مي‌شود و چروكي در آن باقي نمي‌ماند.

1.  پوست چانه‌تان را به اين شكل بالا بكشيد و حالتي شبيه به نگاه كردن به بالاترين نقطه آسمان را به خود بگيريد. دست‌هاي‌تان را هم زير گردن‌تان بگذاريد و وانمود كنید كه با وجود بالا كشيده شدن پوست‌تان، خودتان با دست پوست گردن را پايين مي‌كشيد.

چروك‌زدايي بدون بوتاكس

2.  براي بالا كشيدن عضلات گونه‌تان، همين‌طور بخنديد و با دو انگشت‌تان سعي كنيد خط خنده را در صورت خود ادامه دهيد.

چروك‌زدايي بدون بوتاكس

3.  تصور كنيد مثل بازيگر فيلم بايسيكل‌ران نمي‌توانيد چشم‌هاي‌تان را باز نگه داريد و بايد به اين شكل با انگشتان‌تان پلك خود را بالا بكشيد. به حالت انگشت‌ها دقت كنيد و درست به همين صورت فيگور بگيريد.

چروك‌زدايي بدون بوتاكس

4.  براي اينكه جريان خون را در صورت‌تان بيشتر كنيد، اين حركت را انجام دهيد. لبه بالاي گوش‌تان را با انگشتان خود به همين شكل بگيريد و كمي بكشيد.

چروك‌زدايي بدون بوتاكس

5.  اين لبخند نيشخندگونه را وقتي به اين شكل با انگشتان‌تان ادامه مي‌دهيد از چروك شدن اطراف دهان و چشم‌هاي‌تان جلوگيري مي‌كنيد.

چروك‌زدايي بدون بوتاكس
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1394/05/12
خانومه شبيه ليلا حاتميه
United States
23:09 - 1394/05/12
واقعا چرت پرته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج