توصیه به تفکیک جنسیتی در ادارات خوزستان
۲۳۳۳۰
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۸
۸۲۴۶
توصيه كرديم كه در بيشتر اداره‌ها حتي الا‌مكان محيط كاري خواهران و برادران جداسازي شود تا هم خواهران و هم برادران در فضاي كاري راحت‌تر بتوانند به انجام وظايف خود بپردازند.
ایسنا: مدير كل امور اجتماعي استانداري خوزستان گفت: فرهنگي بودن بنرهاي تبليغاتي طرح حجاب و عفاف به جملات نوشته شده بر اين بنرها بستگي دارد كه اگر جملاتي معنوي شامل پيام شهدا و جملات ارزشمند باشند مي‌توانند موثر واقع شوند.

حسن حائري مدير كل امور اجتماعي استانداري خوزستان اظهار كرد: براي گسترش حجاب و عفاف فعاليت‌هايي در چند سال گذشته در اداره‌ها انجام شد و توصيه كرديم كه در بيشتر اداره‌ها حتي الا‌مكان محيط كاري خواهران و برادران جداسازي شود تا هم خواهران و هم برادران در فضاي كاري راحت‌تر بتوانند به انجام وظايف خود بپردازند.

وي افزود: در بيشتر نمايشگاه‌ها در مناسبت‌هاي مختلف نيز غرفه‌اي تحت عنوان حجاب و عفاف در نظر گرفته شده است كه در آن محصولات حجاب و عفاف عرضه و در معرض ديد بازديدكنندگان قرار مي‌گيرد. همچنين كارهاي مردمي توسط تشكل‌ها و موسسات فرهنگي خودجوش در مساجد و محلات بسيار صورت گرفت. به طور كلي عزم جدي در ميان مسئولان استان براي اجراي طرح حجاب و عفاف وجود دارد.

حائري گفت: در بحث حجاب و عفاف اتفاق نظر وجود دارد كه برخوردهاي فيزيكي جوابگو نيستند و بايد بيشتر از روش‌هاي فرهنگي استفاده شود؛ ولي در جايي كه به صورت باندي و سازمان يافته قصد دارند حجاب و عفاف را در جامعه كمرنگ كنند، بايد برخورد فيزيكي صورت گيرد. البته در جامعه ما عامه مردم به حجاب و عفاف علاقمند هستند و به اين نتيجه رسيده‌ايم كه كار فرهنگي در جامعه ما اثربخشي بيشتري دارد. از دستگاه‌هاي فرهنگي هم توقع داريم اينگونه عمل كنند تا در امر حجاب و عفاف روحيه بي‌تفاوتي در جامعه حاكم نشود.

مدير كل امور اجتماعي استانداري خوزستان خاطرنشان كرد: در بحث البسه تلاش كرديم بازرگاني را در اين راستا حساس كنيم و تهيه البسه مناسب در سطح استان را داشته باشيم. البته هم اكنون نيز بيش از 200 توليدي در استان وجود دارد كه البسه مناسب تهيه مي‌كنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج