برگزاری طولانی‌ترین جشن تولد جهان
۲۳۳۵۵۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
۲۳۴۳۲ 
مردی آلمانی موفق شد با سفر در زمان، طولانی مدت‌ترین تولد جهان را جشن بگیرد و با این کار رکورد گینس را هم بشکند!
وبسایت مجله مهر: مردی آلمانی موفق شد با سفر در زمان، طولانی مدت‌ترین تولد جهان را جشن بگیرد و با این کار رکورد گینس را هم بشکند!

برگزاری طولانی‌ترین تولد جهان

شاید سفر در زمان غیرممکن به نظر بیاید و به همین علت، یکی از آرزوهای همیشگی بشر باشد؛ اما این کار تا حدی از لحاظ فنی امکان‌پذیر است و «سون هگمیر» به وسیله آن توانسته برای خودش یک جشن تولد ۴۶ ساعته بگیرد. سون سال گذشته، برای تولد ۲۶ سالگیش با هواپیما از نوکلندِ نیوزلند به بریزبن استرالیا سفر کرد که این مسافرت دو ساعت طول کشید. بعد از آن هم عازم هونولولو در هاوایی شد. این مسافرت هوایی به طور کلی ۱۳ ساعت و ۱۰ دقیقه به طول انجامید و اگر اختلاف زمانی بین کشورها را هم به این میزان اضافه کنید، نتیجه‌اش می‌شود یک جشن تولد ۴۶ ساعته!

برگزاری طولانی‌ترین تولد جهان

سون با این کارش توانست رکورد گینس را بشکند؛ امری که همیشه یکی از بزرگترین آرزوهای او بوده است: «من همیشه دوست داشتم که در گینس، رکوردی برای خودم ثبت کنم و الان که این کار را انجام دادم، در پوست خودم نمی‌گنجم!» رکورد طولانی‌ترین تولد جهان قبلا متعلق به «نرگس بهیمیجی» از پاکستان بود. او در سال ۱۹۹۸ با سفر از کراچی به سنگاپور، جشن تولدی ۳۵ ساعت و ۲۵ دقیقه‌ای برای خود گرفت. آقای هگمیر در سال ۲۰۱۴ توانست رکورد این خانم را بشکند؛ اما رکوردش پس از یک سال به تازگی به تایید مقامات گینس رسیده است. جالب اینجاست که هیجان‌انگیزتر از این تولد برای او، آن چیزی بود که در ساحل هاوایی انتظارش را می کشید: «درست است که این تولد طولانی برای من خیلی هیجان‌انگیز بود؛ اما مهم‌تر از آن همسرم بود که در ساحل هاوایی به استقبال من آمد!»

سون قصد دارد امسال تولدی آرام در کنار خانواده‌اش را تجربه کند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج