ده نمکی شاکی از لیلای تنها!
۲۳۴۱۸۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
۲۴۰۲۱
نزدیکان به مسعود ده نمکی می گویند او از تلویزیون به خاطر پخش «تنهایی لیلا» شاکی است، چرا که معتقد است این فیلم کپی برداری از قصه رسوایی است؛ درباره دختری که شبی را در خانه یک روحانی می گذارند. ده نمکی در بین تمام آثارش تنها رسوایی را نتوانسته به تلویزیون بفروشد.

مجله اینترنتی برترین ها

هفته نامه تماشاگران امروز: نزدیکان به مسعود ده نمکی می گویند او از تلویزیون به خاطر پخش «تنهایی لیلا» شاکی است، چرا که معتقد است این فیلم کپی برداری از قصه رسوایی است؛ درباره دختری که شبی را در خانه یک روحانی می گذارند. ده نمکی در بین تمام آثارش تنها رسوایی را نتوانسته به تلویزیون بفروشد.

او که تهیه کننده چند اثر مختلف تلویزیونی است، به خاطر حجاب بازیگران و نوع قصه رسوایی که داستان رابطه بین یک روحانی و یک زن است، نتوانست فیلمش را روی آنتن تلویزیون ببرد اما حالا معتقد است ماجرای تنهایی لیلا خیلی به این ساخته شباهت دارد. اتفاق جالب در این باره واکنش حامد عنقا نویسنده فیلمنامه تنهایی لیلاست: «راستش آقای ده نمکی یا دوستان شان می توانند دلخور باشند اما ایشان ماجرا را از یک قصه تاریخی برداشته اند که ما هم همین کار را کردیم، کجایش ایراد دارد؟»
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
GERMANY
18:17 - 1394/05/24
دمت گرم آقای عنقا خخخخخخ
ROMANIA
19:40 - 1394/05/24
قسمت های اولیه دلستان دقیقن کپی برداری از داستان زندگی واقعی میرداماده.
سوال من از شما اینه:
آیا شما میرداماد و خلق کردی؟؟؟
یا یک شخص حقیقی بود با داستانی حقیقی و زندگی ای حقیقی؟؟؟
توهم هم اندازه ای داره آقا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:25 - 1394/05/24
یه جوری گفته کپی برداری کردین از سریال من انگار جه داستان خلاقی داشته رسوایی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج