گاف های علیفر در گزارش بازی پرسپولیس
۲۳۷۱۶
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۳
۷۷۸۱ 
شب گذشته شب هنرنمایی علیفر بود او که اطلاعی از وضعیت جدل گروه D لیگ قهرمانی آسیا نداشت، بی توجه به نیاز مبرم الهلال به پیروزی، مدعی شد که این تیم ممکن است بازیکنان اصلی اش را مقابل الغرافه به میدان نفرستد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: شب گذشته شب هنرنمایی علیفر بود او که اطلاعی از وضعیت جدل گروه D لیگ قهرمانی آسیا نداشت، بی توجه به نیاز مبرم الهلال به پیروزی، مدعی شد که این تیم ممکن است بازیکنان اصلی اش را مقابل الغرافه به میدان نفرستد. این ادعا در حالی بود که الهلال با پیروزی صدرنشین گروه و با شکست حذف می شد. علیفر در طول بازی هم بارها با استفاده از کلمات و جمله های ویژه هنرنمایی کرد که تعدادی شان را می خوانید:*علیرضا علیفر گزارشگر بازی پرسپولیس و الشباب در دقیقه بیست بازی برای مربی برزیلی الشباب کری خواند. علیفر در لحظه ای که دوربین مربی الشباب را نشان می داد با اشاره به زمان باقی مانده از بازی گفت: «هنوز خیلی مونده برادر!»

*در دقیقه 48 بازی مهرداد پولادی با خطای آشکار مدافع الشباب در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. این صحنه مشکوک چند بار و از زوایای مختلف پخش شد و از همه جهت ها هم پنالتی به نظر می رسید. اما جالب این بود که علیفر هم اعتقاد داشت خطایی روی پولادی انجام نشده است.

*در اواخر بازی به دلیل خستگی، بین بازیکنان فاصله زیادی وجود داشت و علیفر برای توصیف این فضای خالی از اصطلاح «درب عریض» استفاده کرد: «درب عریضی که بین دو دفاع میانی پرسپولیس وجود داره و...» او از اول بازی به این فاصله بین مدافعان معترض بود.

*شبکه سه هر دو گل سپاهان به الاهلی را در لا به لای پخش مستقیم بازی پرسپولیس و الشباب پخش کرد. اما گل تیم الاهلی را به نمایش نگذاشت، به همین دلیل علیفر از نتیجه اصلی آن بازی بی خبر بود و فکر می کرد بازی 2 بر صفر است. اما با اشاره افرادی که در استودیوی پخش حضور داشتند به اشتباهش پی برد و گفت: «خب سپاهان با این گل 2 بر یک جلو می افته و قبل از این بازی یک بر یک شده بود».
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1391/02/27
اینا ک سوتی نیستن.سوتی فقط خیابانی
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1391/02/27
اتفاقا خیلی زیبا گزارش میکنه شما عقده ای هستین فقط دنبال بهونه هستین
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1391/02/30
بدجور رفته بود رو اعصابم. تا پرسپوليس حمله مي كرد ايراد مي گرفت كه چرا دفاع نمي كنه و اينكه دستياراي دنيزلي بايد راهنماييش كنن!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج