دستور روحانی درباره آسیب‌دیدگان حادثه مکه
۲۴۳۴۴۲
۲۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۰
۱۳۸۷۶ 
مسئولان دولت تدبیر و امید امروز (شنبه) طی تماسی با رئیس سازمان حج و زیارت آخرین وضعیت زائران آسیب‌دیده ایرانی در حادثه روز گذشته مکه مکرمه را جویا شدند.
تابناک: مسئولان دولت تدبیر و امید امروز (شنبه) طی تماسی با رئیس سازمان حج و زیارت آخرین وضعیت زائران آسیب‌دیده ایرانی در حادثه روز گذشته مکه مکرمه را جویا شدند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس‌جمهور و محمدرضا صادق، مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور پیش از ظهر امروز طی تماسی با سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت آخرین وضعیت آسیب‌دیدگان حادثه روز گذشته مکه مکرمه را که تعدادی از هموطنان‌مان طی آن مجروح و یک زائر ایرانی فوت شد جویا شده و بر رسیدگی سریع به امور آسیب‌دیدگان تأکید کردند.

بر اساس این گزارش معاون اول رئیس جمهور در این تماس بر دستور رئیس جمهور مبنی بر پیگیری و رسیدگی جدی و سریع به امور زائران آسیب دیده حادثه روز گذشته در مکه مکرمه تأکید کرد.

در پی طوفان شدید روز گذشته در مکه مکرمه یک دستگاه بالابر در صحن مسجدالحرام سقوط کرد که طی آن تعدادی از زائران ایرانی مجروح شده و یک زائر ایرانی جان خود را از دست داد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج