همدردی هیئت‌دولت با بازماندگان حادثه مکه
۲۴۳۸۸۴
۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
۱۵۲۶۷ 
هیات وزیران در جلسه ای به ریاست رئیس جمهوری، با ابراز تاسف و تاثر از حادثه دلخراش جان باختن و زخمی شدن تعدادی از حجاج بیت الله الحرام از جمله تعدادی از حجاج ایرانی، برای مجروحان آرزوی سلامتی و شفای عاجل و با خانواده ها و بازماندگان آنان نیز ابراز همدردی کرد.
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: هیات وزیران در جلسه ای به ریاست رئیس جمهوری، با ابراز تاسف و تاثر از حادثه دلخراش جان باختن و زخمی شدن تعدادی از حجاج بیت الله الحرام از جمله تعدادی از حجاج ایرانی، برای مجروحان آرزوی سلامتی و شفای عاجل و با خانواده ها و بازماندگان آنان نیز ابراز همدردی کرد.

 اعضای دولت در ادامه جلسه عصر یکشنبه، آئین نامه اجرایی مربوط به یک ماده از قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات را به تصویب رساندند.

این آئین نامه بنا به گستردگی اطلاعات موجود در دستگاه های اجرایی و لزوم پاسخگویی مناسب در کوتاه ترین زمان به درخواست های دسترسی به اطلاعات از دستگاه های اجرایی به تصویب رسید.

دولت با توجه به اهمیت کنوانسیون تغییرات آب و هوا و الزامات حقوقی آن (حال و آینده) شامل روند انتشار گازهای گلخانه ای در جهان و ایران و ضرورت مقابله با گرمایش جهانی و اثرات سوء آن، با پیشنهاد تدوین راهکارهای اقتصادی کم کربن منطبق با سیاست های اقتصاد مقاومتی ضمن تائید ضرورت موضوع، سازمان مدیریت و برنامه ریزی را موظف کرد که در برنامه ششم توسعه، برنامه اقتصاد کم کربن را لحاظ کند.

در این جلسه همچنین آئین نامه اجرایی کنوانسیون تغییر آب و هوا و پروتکل های الحاقی آن اصلاح شد.

با تصویب دولت، مبلغ 50 میلیارد ریال اعتبار بابت تکمیل بیمارستان شهید باهنر کرمان در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان کرمان) قرار گرفت.

آئین نامه اجرایی قانون اصلاح یک ماده از قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع نیز به تصویب هیات وزیران رسید.

به موجب این آئین نامه، هیات نظارت بر اجرای طرح های کشاورزی و دامپروری و سایر طرح های غیرکشاورزی موظف است توسط عوامل نظارتی به صورت مستمر از عرصه های واگذار شده بازدید و با بررسی سوابق و طرح مصوب و مفاد قرارداد، بر نحوه اجرای طرح و درصد عملیات انجام شده بر اساس زمان بندی و کیفیت اجرای طرح، نظارت لازم را انجام دهد.د
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج