اگر در فکر خودکشی هستید بدانید که...
۲۴۴۲۲۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
۱۵۰۴۱۵
شنیدن خبر خودکشی دردآور است و به جز درد برای اطرافیان، حس عذاب وجدان را هم همراه می‌آورد که چرا نتوانستند جلوی چنین عملی را بگیرند؟ چرا متوجه نشدند کسی که خودکشی کرده، در ذهنش چنین فکر داشته؟

هفته نامه سلامت - سیما روشن: شنیدن خبر خودکشی دردآور است و به جز درد برای اطرافیان، حس عذاب وجدان را هم همراه می‌آورد که چرا نتوانستند جلوی چنین عملی را بگیرند. چرا متوجه نشدند کسی که خودکشی کرده، در ذهنش چنین فکر داشته؟ چه درد یا مشکلی داشته و آن‌ها می‌توانستند در حل آن سهمی داشته باشند و این سهم را ادا نکرده اند؟ هرچند همه بار این ناراحتی نمی‌تواند حقیقت داشته باشد، اما مختصصان این حوزه می‌گویند از بیش از ۹۰ درصد خودکشی‌ها می‌توان جلوگیری کرد به شرطی که همه ما در هر جایگاهی که هستیم با اولین علائم آن آشنا باشیم تا زنگ خطری مثل بیان اینکه خودکشی می‌کنم را جدی بگیریم.

در این مطلب نگاهی انداخته ایم به کلیدی‌ترین اطلاعاتی که باید درباره آن داشته باشیم تا شاید قدمی در راه نجات جان یک انسان و جلوگیری از کابوس ده‌ها انسان دیگر برداریم. در ارائه این مطالب از صبحت‌های دکتر مهدی حسن زاده، متخصص روان پزشکی و فلوشیپ پیشگیری از خودکشی، استفاده کرده ایم.

اگر در فکر خودکشی هستید بدانید که...

ریشه‌های خودکشی چیست؟

دلایل خودکشی در مشرق زمین با مغرب زمین به کلی متفاوت است. به طور مثال، در مشرق زمین و در ایران اولین اختلالی ک هباعث خودکشی می‌شود، اختلال سازشی است. یعنی اتفاقی در زندگی فرد می‌افتد و او چند ماهی استرس دارد و به دلیل فشار این استرس اقدام به خودکشی می‌کند. در صورتی که در مغرب زمین علت اصلی خودکشی افسردگی است که به نوعی بیماری جدی تری است.

آمار خودکشی در زنان متاهل بیشتر از زنان مجرد است

زنان متاهل بیشتر از زنان مجرد خودکشی می‌کنند و بیشتر آن‌ها به دلیل مشکلاتی که در زندگی خانوادگی شان و نارضایتی‌ای که از زندگی مشترک دارند و سختی روند طلاق به دلایل مادی، فرهنگی و اجتماعی بیشتر از زنان مجرد دست به خودکشی می‌زنند.

آمار خودکشی در مردان مجرد بیشتر از مردان متاهل است

خودکشی در مردان مجرد که کار ندارند بیشتر دیده می‌شود، اما فراموش نکنیم خودکشی تنها به یک دلیل انجام نمی‌شود و همیشه چندعاملی است و دلایل زیادی فرد را به سمت اقدام به این کار می‌برد، اما اتفاقی مثل شکست مالی، عاطفی، تحصیلی، فقدان و... در نهایت باعث می‌شود فرد این کار را انجام بدهد و اشتباه است که ما فقط اتفاق آخر را ببینیم.

از افسردگی تا خودکشی

نتایج تحقیقات متعدد ثابت کرده که افسردگی ژن دارد و ژن آن مستقل از افسردگی است. ارنست همینگوی مثل پدرش خودکشی کرد یا بچه‌های شاه که ۲ نفرشان خودکشی کردند. این قضیه مثل این می‌ماند که شما ژن دیابت را دارید و کم تحرک و چاق هم هستید شما در خطر ۲ برابری نسبت به دیگران در این مورد قرار دارید، اما درصد دقیقی در این باره نیست که ژن مهم‌تر است یا الگوبرداری!

خبر خودکشی را انتشار ندهید

فراموش نکنیم که خودکشی مسری است. به همین دلیل مهم است که چطور خبر خودکشی را منتشر کنیم تا دیگران تحریک به انجام آن نشوند و آن را به عنوان راه حلی برای بیرون رفتن از مشکلات نبینند.

تهدید به خودکشی را جدی بگیریم

وقتی شنیدیم کسی از خودکشی حرف می‌زند، نباید با این لحن که «برو بابا، شوخی نکن، تو عرضه این کار را نداری» و الفاظ مشابه، با او حرف بزنیم! وقتی کسی این حرف را می‌زند حتما به فکر فرو برویم و نزد مشاور برویم و موضوع را با او درمیان بگذاریم که فرزند من یا خانم من یا همسر من تهدید به خودکشی کرده و من چه باید بکنم؟! او در مراحل بعدی خود فرد را هم باید نزد مشاور برد.

اگر در فکر خودکشی هستید بدانید که...

خودکشی یک راه حل نیست و برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد و این یک شعار نیست، اما متاسفانه، چون فردی که در فکر خودکشی است دچار دید تونلی می‌شود و نمی‌تواند این راه‌ها را ببیند، اما دید تونلی چیست؟ وقتی که بچه بودیم از توی یک لوله بیرون را نگاه می‌کردیم. دایره دیدمان خیلی کم و اطرافش تاریک بود. این دید را تونلی می‌گویند. اگر من این لوله را کنار بگذارم می‌بینم چقدر این دید وسیع است. افسردگی دید را تنگ و تاریک و فرد را نزدیک بین روانی می‌کند. به همین دلیل به افرادی که دچار این حالت می‌شوند می‌گویند به روان پزشک مراجعه کنند نه برای نصیحت شدن که برای کنار زدن این لوله!

اگر در فکر خودکشی هستید بدانید که...

دکتر سیدحسن علم الهدایی: خودکشی، نوعی اختلال و آسیب چندبعدی رفتاری است که عوامل متعددی از جمله عوامل روانی- عاطفی مانند افسردگی، ناامیدی، بیکاری، اعتیاد، فقر، مشکل‌های اقتصادی، احساس گناه و حتی در برخی از جوامع مانند جوامع غربی، مشکل‌های سیاسی هم در بروز آن دخیل هستند. درواقع، رسیدن به بن بست فکری، روانی و انگیزشی انسان باعث ایجاد فکر خودکشی در او می‌شود و این مساله به قطع امید وی از آینده بر می‌گردد.

روان شناسان معتقدند خودکشی با ضعف اعتماد به نفس و احساس پوچی در انسان مرتبط است. در این میان، امیان و اعقتاد به پروردگار می‌تواند در پیشگیری از خودکشی بسیار موثر باشد. این ایمان و اعتقاد، روح کمال و موثر بودن را در انسان می‌دمد و باعث می‌شود به این نتیجه برسد که برترین مخلوق آفرینش است که می‌تواند به بالاترین مقام‌ها برسد؛ تا جایی که در مقام جانشینی خدا در زمین باشد. در این صورت، فکر از بین بردن نفس هم کمتر به ذهن چنین انسانی خطور می‌کند.

توکل به خداوند یعنی اعتماد و تکیه کردن به قادر مطلقی که همه اختیارات و امکانات در ید قدرت اوست و مهربان‌ترین مهربان‌ها نسبت به انسان هاست. به تعبیر قرآن کریم، هر کجا که باشیم، او با ماست و هرگاه که اراده کنیم، می‌توانیم او را بخوانیم و بدون هیچ تشریفات و تکلفی با خدای خود رابطه برقرار کنیم.

باز هم به تعبیر قرآن، با یاد خدا دل‌ها آرام می‌گیرد. ناامیدی، یاس و احساس پوچی در آموزه‌های دینی ما به شدت مورد نکوهش قرار گرفته اند و امیدواری به رحمت خداوندی، در حالی بزرگ‌ترین عبادت است که ناامیدی از رحمت الهی در شمار شرک و کفر محسوب می‌شود.

به اعتقاد یک مومن راستین، زندگی و خلقت دارای معنا و مفهوم است. خوبی و بدی، زشتی و زیبایی، شکست و موفقیت در زندگی از نظر انسان باایمان دارای معنا و مفهوم است که ما انسان‌ها باید این معانی را بفهمیم و بتوانیم آن‌ها را تحلیل کنیم.

واقعیت این است که انسان، بیهوده آفریده نشده است. انسان، دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالای علمی، فکری، تلاش و صبر است که با ارتقای این ظرفیت‌ها می‌تواند به بالاترین قله‌های کمال و خوش بینی برسد. با این حساب، با نگاه به رویکرد خداشناسانه، رسیدن به بن بست برای انسان باایمان بی معناست و خودکشی هم به عنوان شوم‌ترین اقدام‌ها جایی در زندگی چنین انسانی ندارد.

اگر در فکر خودکشی هستید بدانید که...

در اسلام و سایر ادیان توحیدی، دعاکردن با هر زبان و حالی به عنوان یک اکسیر مشکل گشا، توصیه شده است. بسیاری از جامعه شناسان و روان شناسان اجتماعی هم بر وجود احساس خوش بینی و معنی داری در زندگی برای پیشگیری از رسیدن به بن ست، تاکید زیادی دارند.

برخی از روانکاوان با تاکید بر معنادرمانی و معنا داشتن تمام پدیده‌ها و حوادث تلخ و شیرین زندگی، این مطلب را دنبال می‌کنند. امیدواری هم مانند خوش بینی، نقش شگفت انگیز و تعیین ننده‌ای در زندگی ایفا می‌کند. اگر انسان به قول رایک فروم در کتاب انقلاب امید، امید خود را در زندگی از دست بدهد، به دروازه‌های جهنم قدم گذاشته است.

در ادبیات خودمان هم مولانا می‌گوید: «کوی نومیدی مرو، امیدهاست/ سوی تاریکی مرو خورشیدهاست». به عبارت ساده تر، انگیزش، نگاه و تفکر مثبت در زندگی داشتن، می‌تواند انسان را به نتایج مثبتی برساند و او را از ناامیدی و عواقب ناشی از آن مانند خودکشی، دور کند. یک ضرب المثل انگلیسی هم در این زمینه می‌گوید کسی که فکر مثبتی دارد، به نتایج مثبتی هم می‌رسد.

شرکت در فعالیت‌های اجتماعی و خیرخواهانه، فرایض دینی دسته جمعی، مسئولیت پذیری و احترام به دیگران و... باعث پیشگیری از ابتلا به افسردگی، انزوا و عواملی این چنین موثر برخودکشی می‌شود. در این میان، تقویت هوش عاطفی افراد هم برای شناخت جنبه‌های عاطفی و روانی توصیه شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 641
در انتظار بررسی:283
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/05/09
و همچنین به یاد داشته باشید که این یه حرکت دشمن شاد کن می باشه. مقاوم بمونید و پیشرفتتون رو بکنید تو چشم دشمنانتون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
سلام امیدتان بخداباشد
معین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
من دیگه به آخرم رسیده نمی فهم باید چکار کنم
عباس
United States
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
فرار مغزا به چه علته سالی۱۵۰هزار نفر که هر کدوم میلیونها دلار فرار سرمایه محسوب میشه بخاطری اون شخص عقل سالمی داره متوجه میشه اینجا جایه زندگی نیست.علت خودکشی همین جامعه که فرهنگش نابودشس.
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/05/09
من به شدت افسرده هستم ولی خانواده ام جدی نمی گیرند یک بار سعی کردم خودکشی کنم ولی بعدش پشیمون شدم چون می ترسیدم مادرم هم بعد من خودش رو بکشه و اینکه برای خانواده ام بعد این اتفاق بی آبرویی می مونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
اگه احساس میکنی که خانوادت دوستت ندارن این فکرو از ذهنت کلا بیرون کن. با خودت خوش باش. یه مدت نسبت به خانوادت ۵۰ _ ۵۰ باش. یعنی نه بگو ازشون متنفری نه خیلی دوستشون داری. تا معلوم شه دوستت دارن یا نه. دنبال دنیای خودت باش . فیلم و سریال ببین و تو دنیاش غرق شو. بعد میبینی آدم تنهایی هم میتونه حال کنه. بعد یه مدت با افراد دور وبرت هم ناخواسته ارتباط برقرار میکنه...! اونوقوت به خودت میای و میبینی شاد ترین فرد روی زمینی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
عزیزم بدون نام 21:46
چقدر شما مهربونی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
کاری که دوست داری را انجام بده. از بیکاری دور باش. با هنر، ورزش، کار دلخواه وقتت را پر کن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
قوی باش خودکشی مال انسان های ضعیفه
میثم
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
هفت بار به بدترین شکل خودکشی کردم راهی سراغ داری بگومن یه پدر جونم
محمدم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
واقعا خیلی سخته کلمات از بیان حال وروزم قاصرن خیلی بده ک حتی نتونی دردت رو تایپ کنی میدونم امید خوبه صبرلا
زمه وخیلی چیزای دیگه ولی بخدا وقتی به معنای واقعی کلمه آب از سرآدم میگذره ونفس کشیدن واسه ادم مثه خودکشی باتیغ کند میشه...دیگه نمیتونم ادامه بدم ببخشید...
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/05/09
ببین کار ما به کجا رسیده که باید نصیحتمون کنن خودکشی نکنیم
پاسخ ها
محمد صدیقی
United Arab Emirates
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
سلام من چند باری میخواستم خود کشی کنم ولی عذاب وجدان داشتم که جزء بزرگ ترین گناهاس دیگه نکردم به نظرتوم اگه تموم بدنمو احدا عضو کنم بازم گناهه؟
بدبخت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
وقتی یکی مثل من تو بچگی داداشش بهش تجاوز کرده تا الان نتونستم ب کسی چیزی بگه وقتی ی بیماری حاد اگزما دارم ک حتی نمی تونم کارای عادی توی خونه رو انجام بدم بدنم ت عذابه وقتی خانوادم حق گوشی گرفتند بیرون رفتند ازم میگیرن حتی نمی تونم با همسایه حرف بزنم حتی ت خونه اجازه تنها فیلم دیدنم ندارم ن می تونم بر رقصم چون ب چشم آدم خراب دیده میشم حتی ی خواستگار ندارم به خاطر بیماریم دیگه چه انگیزه زندگی دارم
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/05/09
مادرم من افسردگی داشت خودکشی کرد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
منم بهش فک میکنم :(
ساراازاصفهان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
خدا رحمتش کنه و به شما عمر با عزت بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
خدا رحمتش کنه. عمرش به دنیا نبوده. فکر کن بیمار شده از دنیا رفته یا تصادف کرده. بهش فکر نکن و زندگی خودت را بکن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
مادر منم دوبار دست به این کار زد ولی خدارو شکر زنده موند کاملا درکت میکنم امیدوارم بتونی با این غم کنار بیای و لبخند واقعی روی لبات باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
اخ خدا بیامرزتش
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/05/09
چه با مردم کردند که برای خودکشی راه حل میدن خیلی بی معرفت هستید
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1398/05/09
چقد بازدید کننده داشته این مطلب
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
بله متاسفانه
محدثه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
ای بابا منم نوزده سالمه انقد ترس از آینده و ترس از بیکاری دارم واحساس پوچی که قصدم خودکشیه چون خانواده خیلی به دردنخور و بیخیالی دارم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
محدثه جان اگه میبینی خانوادت بیخیال هستن اینو بدون این اونا نیستن که آینده ی تورو میسازند بلکه خودت هستی تا جوونی زندگیتو بکن حتی شده تنهایی
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1398/05/09
منم تو فکر خودکشی هستم ولی فکر پسر کوچیکم و مادرم نمیذاره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
تو یک پسر کوچیک و مادر داری و باز هم به خودکشی فکر می کنی؟ ببین خیلیها آرزوی داشتن این دو تا را دارند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
شما روح بزرگی داری که بخاطر افراد عزیزت خودکشی نمیکنی.امیدوارم خدا بخاطر روح بزرگت بهت دلگرمی بده
پ.م
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
منم مثل خودت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
عزیزم ماوسیماوسیله ام اونم بزرگ بشه مثل همه میشه
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1398/05/10
برادر من خودکشی کرده بدترین عذاب دنیا اینه که برات عذاب وجدان میمونه ای کاش جدی می گرفتیم و کمکش میکردیم درد بزرگیه خدا برای کسی نیاره.آه و افسوس
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۰
داداش منم همیشه میگه خیلی دلم میخاد خودمو بکشم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
اون راه خودش را رفته. شما هیچ مسوولیتی نداری بخصوص الان که دیگه نمیشه کاری کرد. براش خیرات بدید و زندگی خودتون را بسازید. غصه خوردن چه فایده؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
خوش بحالش رفت :)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
کاش منم شهامت اونو داشتم
Iran, Islamic Republic of
03:30 - 1398/05/10
برادر من خودکشی کرده و این بدترین درد دنیاست که براش کاری نکردیم و حرفاش و جدی نگرفتیم حالا باید یه عمر درد از دست دادنش تحمل کنیم از خدا میخوام روحشو قرین آرامش کنه آه و افسوس.
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/05/10
وای خدا من میخواستم خودکشی کنم اصلا این مقاله منو دگرگون و منصرف کرد!!!!
جمش کنین با این مقاله های آبکیتون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
منم خيلي نياز به کمک دارم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
بدون نامی که میگی نیاز به کمک داری امیدوارم این پیام رو ببینی
کاش میگفتی مشکلت چیه تا شاید اگر راهی نداریم براش همدردی کنیم امیدوارم تونسته باشی با مشکلت کنار بیای
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1398/05/10
من اگه خود کشی هم کنم شانس ندارم نمیمیرم قطع نخا میشم فقط چشام کار میکنه و مثانم والو بخودا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
خیلی باحالی :)
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1398/05/10
برترینها ، اردوهای آخر هفته بزار برامون !
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/05/10
منم دوس دارم خودکشی کنم اما جرعتشو ندارم قرص سیانور گیر نمیاد فقط میمونه زدن شاهرگ گردن که اونم میترسم زنده بمونم اونوقت منو میبرن بیمارستان اعصاب روان بستری میکنن دلم میخواد از دست خانوادم که خوشبختیمو گرفتن خودکشی کنم دلم میخواد از دست خدا که حاجتمو نداد و زندگیمو بدتر کرد و سرنوشت منو بد نوشت خودکشی کنم .........خوشبحال اونا که جرعتشو داشتن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
همین که اینجایی یعنی سواد داری، نت داری، چشمات می بینه و انگشتات و مغزت کار می کنه. چرا نعمتهایی را که داری نمی بینی؟ از گذشته بیا بیرون
ح
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
قرص اعصاب بگیر یا قرص فشار.حداقل 30 یا 40 تا بخور کارت تمومه.کی گفته باید حتما سیانور باشه؟
بدون نام
Belgium
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
حتما لازم نیست سیانور باشه.حدود 300 تا هسته سیب جمع کن بعد همه رو له کن و در آب کامل حل کن عصاره رو بعد بخور.ماده داخلش که اسمش بی 17 هست داخل بدنت تبدیل به سیانور میشه و سریع میمیری
هامی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
من چند بار انجام دادم .آخرین بار 6 ماه پیش بود که دو تا قرص برنج خوردم.ولی نکردم که هیچ دوازده میلیون هم پول بیمارستانم شد که بقول خودشون نجاتم دادن.من تمام کسی نجاتم نده کی رو باید ببینم .بس کنید دو رو خدا .کاری کنید که آدما به این مرحله نرسد.وقتی رسیدن دیگه دلسوزی الکی شما فایده نداره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اگر افکار خودکشی دارید هر شب قرص دیازپام 5 یا آلپرازولام 0.5 بگیرید و بخورید بعد از یک مدت از سرتان خودکشی و تاثیرات روانی که باعث این فکر می شود از سرتان می پرد و هر موقع به این فکر افتادید یک قرص بخورید فورا" از سرتان می پرد ولی زیاده روی نکنید که اعتیاد آور است و هر موقع از سرتان پرید خوردن قرص را قطع کنید (کلا" قرصهای خانواده بنزودیازپین ها) که در اینترنت سرچ کنید انواع آن می آید
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1398/05/10
این مقاله بیشتر به درد کسایی میخوره که اطرافیانشون میخوان خودکشی کنن نه خودشون!
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1398/05/10
من تا حالا تو ذهنم هزار بار خودمو کشتم، اما تو واقعیت بخاطر مامانم دلم نمیاد
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
خوشحالم که کسی رو تو زندگیت داری که به خاطرش به زندگیت ادامه بدی امیدوارم همیشه بخندی و شاد باشی حتی تو بدترین شرایط
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1398/05/11
تو مردان مجرد بیشتر نیست تو متاهل بیشتره بخاطر مشکلات اقتصادی
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1398/05/11
باید به خانوما بگم زنده بودن و سلامت جسمی و روحی در ازدواج نکردن است باور نمیکنید ازدواج کنید
پاسخ ها
مهسا
United Arab Emirates
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
هیچ ربطی به ازدواج نداره من که ازدواج کردم گفتم شاید اوضاع بهتر شه نشد که هیچ الان سیاه بختم شده
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
خب این به طرف مقابل بستگی داره که چطور باشه و بیشترین درصدش به شناخت خودت از طرف مقابلت داره وگرنه هم پسر بد داریم هم دختر بد
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1398/05/11
اگه کسی قبلا بهش فکر کرده باشه و تا مرزشم رفته باشه بعد یهویی از این فکر برگرده دیگع نیازی نی به روانشناس ‌مراجعه کنه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
به نظرم روانشناس و روانپزشک فقط وقتتو تلف میکنن تا پول بگیرن تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه خودتی سعی کن به گذشته فکر نکنی و تو لحظه زندگی کنی و خودتو بیشتر دوست داشته باشی و وقتتو با کار های مفید پر کنی
Zizi
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
سلام.منم ی دختر جوون تو خالی ام و تو همین فکرام. ولی از شما میخوام بری پیش روانشناس
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
اگه بری پیش یه روانشناس که خیلی بهتره همین که باهاش حرف هم بزنی حالت یه کم بهتر میشه
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/05/11
نکنید
اگه میتونستم عشقمو برمیگردوندم
اونم با قرص برنج خودکشی کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
خوب کاری کرد تو را راحت کرد و گرنه چطور می خواستی با همچین آدم ضعیفی هر روز بسازی؟ دیوانه ات می کرد
هانی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
منم دو تا قرص برنج خوردم که بمیرم راحت بشمولی دوازده میلیون پول بیمارستانم شد و سه ماه هم کلا صدام قطع بود .کسی که خودکشی میکنه ضعیف نیست .بنظر من قوی و شجاعه.همه از مرگ میترستن ولی ما برامون شده آرزو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
ارزوی من یه مرگ اروم و بی دردسره که اب ازاب تکون نخوره.شنیدم محلور اب وگچ ساختمانی هم کارسازه و همه جا گیر میاد.محلول در بافت بدن نشست میکنه و باعث انسداد رگها میشه
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
واقعا متاسفم میفهمم که چه دردی داره از دست دادن عشقت ولی یادت نره که این نباید جلوی آیندت رو بگیره این واست شد یه خاطره ی و تجربه ی تلخ زندگیت ولی سعیتو کن دوباره پاشی مطمئنم اینجوری عشقتم خوشحال تره
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1398/05/11
به نظر من بیکار نشستن و فکر کردن یکی از عوامل بزرگ افسرده شدنه. بعضی غذاها و میوه ها شادی آورند. خود کار کردن، دوش گرفتن، خانه و دم در خانه را تمیز و آب و جارو کردن، از بین بردن تار عنکبوت و گرد و خاک خانه، بیرون رفتن و قدم زدن در سبزه و جای زیبا، مسافرت و... همه باعث شادی میشه. و بالاتر از همه امید امید امید به خدایی که ما را می بینه و حکیم و بخشنده است.
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/05/11
بهانه! نشستی منتظری پول از آسمون بیاد! دولت پول مفت بده! اکثر ما جون کار کردن نداریم! من با ماهی 200 هزار شروع کردم، الان رسوندم به 2.5 میلیون، راضی ام! بخدا روزی ای که مال شماست کسی نمی تونه بخوره! خدا رو حساب روزی میده! بجای گله و مقصر پیدا کردن ظرفیت و جنبه ت رو بالا ببر، در ضمن تبعیض هم عامل بزرگی برای انجام خودکشی هست که ذکر نشده.
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
همه تو نیستن عزیزم ..ثانیا مزخرف نگو حرفات خیلی رو مخن .. بعدشم تو ک انقد خوبی اینجا چ غلطی میکنی و در آخر فکر نکنم کسی از من حالش بدتر باشه ولی هیچوقت خودمو نمیکشم به خودت ظلم نکن
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/05/11
بدبخت ترین و احمق ترین انسانهای روی زمین کسانی هستند که خودکشی می کنند.یک انسان شجاع و قوی با توکل به خدا به زندگی خودش ادامه می دهد ,تا زمان مرگ طبیعی..
پاسخ ها
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
ببین تو اگه بجا ما بوذی صد بار خودکشی میکردی من ادمی هستم که از 8 سالگی زندگیم نابود شد بازم حالا حرف زیادی میزنی جمع کن بابا این مسخره بازیو کسی مجبورت نکرد بیای اینو مطلبو سرچ کنی راستی اگه خودت مثل ما نیستی پس برای چی خوندی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
بابا شجاع بابا قهرمان ..آخه الاغ اگه امثال احمق ها و رو مخ هایی مثل تو نبودن ماها به فکر خودکشی نبودیم دلم میخواد اونایی که به کسایی که خودکشی میکنن میگن ضعیف خفه کنم.
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
خانم نازنین مطمئنم که این دردی که خدا بهت داده صبرشم در کنارش داده امیدوارم طعم خوشبختی رو بچشی
و بدون نام عزیز میفهمم چی میگی واقعا آدمایی که خودکشی میخوان بکنن ضعیف نیستن فقط مدت زیادی قوی بودن و تو این زمان واقعا نباید اینجوری باهاشون برخورد کرد ما همه انسانیم به همه احترام بذارید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اتفاقا آدمهای باغروروقوی خودکشی می کنند تاحالاشنید به دختری تجاوز
شده بعدخودکشی کرده حالابنظرت این ادم باتوکل بخدابین خانواده می تونه هم زنده بمونه هم سرشوجلودوست ودشمن بالا بگیره جواب داری
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
وقتی نظرتو خوندم برات دعا کردم که هیچ وقت مشکلی برات پیش نیاد که حتی نتونی بخوابی
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1398/05/12
خودکشی و افسردگی اتفاقا بیشتر مال جوامع پیشرفته است ،افسردگی بیماری دنیای مدرن است .

اگر مثل قدیم انسانها در کنار هم زندگی می کردند ،در مشکلات به داد هم می رسیدند ،با هم مهربانتر بودند ،به خدا امید داشتند ، کارشون به جایی نمی رسید که خودشون رو بکشند ،چون مطمئن بودن یکی هست کمکشون کنه .

البته غیر از کسانی که مشکلات مغز و اعصاب دارند و باید دارو بخورند ،یا با طب سنتی درمان کنند .

عسل ،گلاب ،زعفران ،بهار نارنج ، دارچین ،به شدت ضد افسردگی اند ،همچنین اسپند ،

این خشکسالی ها و زلزله و ....هم در بد کردن حال مردم بی تاثیر نبوده ،طبیعت ،آب ،سبزه ، روح انسان رو آرام می کنه .
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/05/12
اگه مردن مساوی با نیستی باشه که خودکشی جرات خاصی نمیخواد. چون زندگی جز تکرار و پوچی و تباهی نیست.
اما اگه مرگ پایان نباشه و این"من" دوباره با همین هویت ادامه داشته باشه باید برای اون روز برنامه داشت. اینکه من در زندگی قبلی ام اولین شرط برخوداری از لذت ها رو که همون بودن و زندگی کردنه رو از خودم گرفتم. اگه هیچ عذاب الیمی هم نباشه همین عذاب کافیه برای یک عمر ابدی ...
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1398/05/13
شما فقط باید محکم باشید و به خودتان بگید من ضعیف نیستم چون این مغزتان است که با ترشح هورمون هایی باعث این چنین مشکلات میشه شما یه روح والا دارید که نباید بزارید تسلیم این بدن مادی بشه شما باید مغز و بدنتان رو کنترل کنید نه اینکه برعکس باشه پس بلند شین برید تا جایی که میتونید از مغزتان کار بکشید و زندگیتون رو بسازید شما پیروزید اگه بخواهید
پاسخ ها
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
حالم از این شعار های پوشالی بهم میخوره
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/05/13
زندگی خیلی سخته خیلی ،شوهرم درکش پایینه بچمم بیش فعال یه سره عصبیم میکنن ای کاش هیچ وقت به دنیا نمیومدم
پاسخ ها
فروهر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
هرکسی مشکلات خودش را داره واز درون رنج میبره ولی ساعتهای خوشی هم در تلخترین زندکیها هست منم خیلی رنج ومصیبت دیدم ولی سعی کردم به هر وسیله ی درستی که دم دستم هست اون درد را یادرمان ویا تحمل کنم اما یاد خدا متوسل شدن بهش همیشه زندگی را برام تحمل پذیر کرده وادامه دادم دوست عزی زی که ارزوی نیامدن به دنیا می کنی حتما دلیلی برای آمدنت هست این شوهر بد اخلاق وفرزند پیش فعال تو شاید آرزوی خیلی ها باشه صبور باش دخترم ناامید نشو شاید روزهای خوشی داشته باشی تو تحت حمایت خدابی مطمئن باش
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1398/05/15
سولماز جان کسی دیگه نیست کمک ات کنه بجز شوهرت ؟

آخه بچه منم مشکل مغز و اعصاب داره ،تا شش ماه اول که دارو می خورد ،به شدت پرخاشگر و افسرده شده بود تا کم کم داروها اثر کرد و باهاش سازگار شد ،اگر کسی پیش ات نباشه که کمک ات کنه خودتم افسرده میشی ،خواهری ،مادری ،مادر شوهری ،دوست خوبی ؟
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/05/15
کاش حداقل میتونستم درددل کنم ....ولی من خودکشی نمیکنم با اینکه یک عمر تو فکرشم. شماهم بد نیس از ترس آتیش اونجا دست بردارید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
اگه خودکشی نمیکنی پس چرا اومدی اینجا
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1398/05/16
میخوام خودکشی کنم یاعلی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
واااااا حالا چرا یا علی میگی !!!
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
ببین اگه خود کشی کنی میری جهنم ولی اگه بری سمت کار های خلاف گناهش کمتر از خود کشیه و در ضمن لاقر تو دنیا ثروتمند میشی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
امیدوارم هنوز زنده باشی و بدونی با خودکشی چیزی درست حل نمیشه سرپا باش و با مشکلاتت بجنگ
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1398/05/18
من هم همیشه به خودکشی فکر میکنم . ولی فقط به یک دلیل این کار را نمیکنم .
اول اینکه مادرشوهرم برای هر پسرش دو سه تا زن گرفته . و اگر من بمیرم سر ماه برای شوهرم زن میگیرد.
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1398/05/18
من هم همیشه به خودکشی فکر میکنم . ولی فقط به یک دلیل این کار را نمیکنم .
اول اینکه مادرشوهرم برای هر پسرش دو سه تا زن گرفته . و اگر من بمیرم سر ماه برای شوهرم زن میگیرد.
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1398/05/18
من هم همیشه به خودکشی فکر میکنم . ولی فقط به یک دلیل این کار را نمیکنم .
اول اینکه مادرشوهرم برای هر پسرش دو سه تا زن گرفته . و اگر من بمیرم سر ماه برای شوهرم زن میگیرد.
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/05/20
پارسال خیلی افسرده شدم و به فکر خود کشی بودم...مامان و بابام هر شب دعوا و کتک کاری میکردن...دیگه خیلی سخت بود که شب ها با آرامش بخوابم نمره های مدرسه ام بد و بدتر میشد و تو مدرسه دوستام ازم فاصله میگرفتن بخاطر نمره ها...هر روز صفر،صفر،صفر! همش یه صفر گنده روی یه کاغذ خالی...یه روز مامانم،من و خواهرام واسه ۱هفته رفتیم خانه مادر بزرگم.با دایی ام درد و دل کردم و به او گفتم به فکر خود کشی ام او به ما کمک کرد و حالا دیگه بابام و مامانم دعوا نمیکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
عزیزم تو هنوز مدرسه میری طاقت بیار راه زیادی داری میتونی زندگیتو قشنگ بسازی یه روزی میکنی از همه اطرافیانت و زندگی خوبتو خودت میسازی
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1398/05/21
تو رو خدا بگید چطور خودمو بکشم ک بچه هام فکر نکنم دیه ب اخر زندگی رسیدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
.من خیلی بیکس شدم
مهرداد
United States
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
بیا بهت بگم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
عزیزم به آیندت پشت نکن به خدا توکل کن
ما میتونیم با کنار هم بودن مشکلاتمون رو شکست بدیم
امیدوار باش به آیندت
بدون نام عزیز شاید عزیز مهمی رو از دست داده باشی اما یدون خدارو داری پس هنوز بیکس نشدی عزیزم
ما کنارتیم
امیدوارم لباتون خندون و دلتون شاد بشه
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/05/23
خسته شدم ۱۴میلیون بدهی دارم هیچ امیدی ندارم ابروم داره میره چند وقته بیکارم برا بچه ام یا لباس نمیتونم بگیرم واسه چی باید زنده باشم واسه چی باید این همه خجالت بکشم
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
تو میتونی باید زورتو بزنی خدا با ماست اگر هم فکر میکنی خداوند زیادی داره بهت سخت میگیره حتما حق الناس داری اونم زیاد
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
درسته که شرایطط سخته ولی این چیزی نیست که انقدر خجالتش رو بکشی واسه هرکسی امکان داره اتفاق بیوفته اگه تو با این مشکلت درستمقابله نکنی و ایمانتو از دست بدی اون موقع خجالت بکش
Osi
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
به بچت فکر نکردی وقتی خودکشی کردی کی خرجیشو میده کی بزرگش میکنه کی بهش محبت میده کی از اشتباهش منصرفش میکنه فک کردی اگه بزرگ شد ازغم وبدبختی معتاد میشه ودزدی میکنه من خودم دیدم بچه کوچک دارم وگرنه خودکشی میکردم
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1398/05/24
وقتی یه عمر عاشق و دیوونه یک نفری...وقتی اون به بدترین شکل ترکت میکنع...وقتی خانوادت ازت نفرت دارن و پشتت نیستن...وقتی طرفت ک اون همه نامردی کرده الان بهترین زندگیو داره و خوشبخته ولی تو روز بروز بیشتر زجر میکشی...وقتی هیچکس رو نداری...وقتی همه بهت تهمت بزنن و عزیزات بهت خنجر بزنن و هیچ امیدی نداری
وقتی هرشب خونتون دعواست و ازت متنفرن میتونی ادامع بدی؟!! جون من میتونی؟!!! نه نمیتونی وقتی روی کره زمین تک و تنهایی وقتی خود خدا هم تورو پس زد...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
من بدتراز خودتم
Prmis
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
بنظرم همزادمو پیدا کردم منم همینم :))))))
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
میفهمم چی میگی منم تو خونمون همش دعواست شاید یک ماه هست که دعواها کمتر شده
منم عاشق یکی بودم که بهم خیانت کرد و رفت الانم نمیدونم در چه حاله ولی بهت میگم بدونی خدا جای حق نشسته اگه این دنیا آرومه بدون اون دنیا جلوت زانو زده
با دوستم بهم خیانت کرده بود اتفاقی دوباره با دوستم میونمون خوب شد با چشمای خودم دیدم که ۲بار خیانت دید و زجر کشید
ظاهر زندگی کسی رو نبین
اگه همه ازت متنفرن بیخیال همه واسه خودت باش
باور کن این که دورت خلوت تر باشه بهتر از شلوغیای الکی
من تو جمع تنها شدم
تو جمع اشک ریختم
اما هیچکس ندید
این که کسی از تو متنفره ول کن هر کسی اختیار داره که حس درونش چی باشه
حالا یکی میخواد روحشو تنفر بگیره تو اهمیت نده
خدا تو رو پس نزده
خدا تو تمام مراحل پیش ما هست
منم از خدا گله میکردم خیلی کفر میگفتم اما الان یک ماهه که واقفا آروم شدم چون با وجود دردام با وجود اشکام بازم شکر میکنم
چون ما بجز اون کسی رو نداریم
به هیچکس بجز خدا نمیتونم اعتماد درستی بکنم
ما تنها نیستیم
خوده خدا ارزشش به صدتا این دوستا و آدمای الکیه
لبت خندون و دلت شاد
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1398/05/24
الان که داشتم این مطالبو میخوندم یکم قبلش میخواستم قرص بخورم خودمو نجات بدم راستش من از جانب خودم هیچ مشکلی ندارم ادم موفقی هستم تازگیا باآدم خیلی خوبی نامزد کردم اما برادرم روزو شب برامون نزاشته معتاده و از کاراش داریم زجر میکشیم خانوادگی منم ی جورایی از توانم دیگه خارجه با این همه ناسازگاریش مقابله کنم همه کاریم براش کردیم اما انگار دوست داره وضعیتشو .... دوست ندارم بگن اره داداشت اینطوره و....
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
هر کاری کنی اون داداشته ، اگه کسی بهت گفت بخاطر داداشت اینجوریه ناراحت شو ولی خجالت نکش
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1398/05/26
منم خیلی به خودکشی فکر میکنم
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
ببینم خود ارضایی میکنی؟ اگه این کار رو میکنی انگیزه زندگی کردنو ازت میگیره
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1398/06/06
خوشبحال همه اونایی که اینکاروکردن رفتنو راحت شدن
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اونا تازه دارن تو جهنم پاسور بازی میکنن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
از کجا میدونی راحت شدن یه درصد احتمال بده که دلشون میخواد برگردن و از این امتحانشونم سر بلند بیرون بیان
France
17:27 - 1398/06/13
اقا من چند بار خودم گشتم ولی نمیدونم چرا زنده موندم
پاسخ ها
فردوس
Belarus
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
چطور !؟؟؟ بگو
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/06/15
خیلی خسته شدم بدونه اون نمیتونم میخوام خودم خودکشی کنم
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اگه زندگیت خوبه فقط اونو نداری پس با همین افسردگی به زندگیت ادامه بده این دلیل خوبی برای خود کشیت نیست
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/06/21
منم اخر خطم فقط به روشی فکر میکنم که بقیه کمتر اسیب ببینن
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
کمتر آسیب ببینن!!! هر چقدرم تلاش کنی این دردی که میخوای به اطرافیانت بدی خیلی سخته چون تجربشو داشتم میگم من تو اون لحظه فقط از خدا خواستم جون منو بگیره بده به مادرم این کارو نکن دردش فراموش نشدنی به زندگیت لبخند بزن
Iran, Islamic Republic of
06:31 - 1398/06/22
خیلی دلم یه مرگ سریع میخواد
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1398/06/24
اگه مردی بمون و زندگی کن.
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اونایی که به خود کشی فکر میکنن ضعیفن (مثل من )و
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/06/24
به خودکشی فکر میکنم ولی به خاطر آبروی خانوادم و حرف حدیث مردم جرات انجامشو ندارم ولی دوست دارم یه اتفاقی بیفته ضربه مغزی بشم اعضای بدنمو اهدا کنم
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
خوکشی چه ربطی به ابرویِ خانوادت داره؟؟
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
خانواده داری و به خودکشی فکر میکنی؟
خوشحالم حداقل از آبرو میترسی و فرصت زندگی رو از خودت نمیگیری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
توهم شرایطه منو داری فقط از ابرویه پدرو نادرم میترسم همین من ۲۶ سالمه احساسی هم تصمیم نمیگیرم چرا نیگن خود کشب گناه اون کسایی مقصرن که برایه طرفه مقابل راهی جز خودکشی نزاشتن مگر نه هیج کس از خوشی فرار نمیکنه
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
بدون نام عزیز درسته کسی که باعث خودکشی بشه هم گناهکاره اما ما نباید به خاطر کسی که گناهکاره باعث نابودی جسم و روح خودمون بشیم
زندگی پشت و رو داره امیدوار باش خدا تنهامون نمیذاره مطمئنم
به زندگیت پشت نکن هیچوقت
امیدوارم دلت شاد و لبت خندون بشه
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1398/06/25
فهمیده نشدن
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/06/25
به زودی خودکشی خواهم کرد
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
صبر کن به این فکر کن که شاید حتی شده یکی درصد همه چیز اوکی بشه واسه اون یک درصد زندگی کن لطفا
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1398/06/25
هیچکسو ندارم هیچکس درسته 18 سالمه ولی دیگه کارم از نصیحت و این چیزا گذشته مطمعنم اگه بمیرم هیچکس حتی یه نفرم خم به ابروش نمیاره تازه خوشحالم میشن فکر این بیشتر باعث میشه که بخوام خودکشی کنم این کارم میکنم مطمعنم
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اگه وضع کار ازت بر میاد بگو به درک که کسی منو دوس نداره
٩٩
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
اشكال نداره اگه دردت كنكوره بيخيالش اگه هم نه با خودت بيشتر حال كن فقط خودتو دوس داشته باش خودت عشق خودت باش
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
اگه میخوای خودتو بکشی اینو بدون من هر شب غصه میخورم که شاید در گوشه ای از این جهان کسی خودشو کشته پس مطمئنا واسه تو هم ناراحت میشم فرصت بده به خودت تا خدا ببینه که میتونی با مشکلاتت غلبه کنی و به روت لبخند بزنه
در ضمن تو هم اسم کسی هستی که من عاشقشم پس هیچوقت دلم نمیخواد شبی ناراحتی مرگ تورو داشته باشم
به زندگی لبخند بزن هرچند با غم
United Arab Emirates
14:35 - 1398/06/26
من دیگ خسته شدعم هیشکیو ندارم ک عارومم کنه دیگ هیچی برا از دست دادن ندارم
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
متاسفم خیلی کارت سخت شده
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
یه کم بیشتر به خدا اعتماد کن هنوز اونو از دست ندادی
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1398/06/26
من فقط سیزده سالمه و دیگه امیدی ندارم
همیشه تنهام
کسی طرز فکرش مثل من نیست مادرم یه روانیه پدرم اصلا نیست و به ما اهمیت نمیده یه فیلم پورن معتاد شدم و خود ارضایی میکنم تومدرسه بهم میگن دیوونه به کلی بیماری روانی گرفتار شدم ولی دارم با دوتا بیدرک زندگی میکنم برای همین منو دکتر نمیبرن زشتم و از خودم متنفرم اعتماد بنفسم کمه و اجتماع هراسم مادرم هم هر روز تا حد مرگ منو میزنه فامیلامونم که یه مشت جاهل خرافاتین در نتیجه نمیدونم چطو ر تا الان زندم
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
پس باید با پدر و مادرت بجنگی تو که نمیخای اونا بدون اینکه سزای عملشونو ببینم بمیری ؟ تاسر حد مرگ جلوشون وایسا . اخرش یا بیرونت میکنن و میری تو خیابونا یا اونا کوتا میان
یکی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
تو هنوز وقت داری و اول زندگیته فرصت از دست نده الان قدرتی نداری ولی وقتی ۲۰ سالبه بالا بشی یعنی کلا ۱۸ سالگیو رد کنی قدرت داری و میتونی جلوی هر ظلمی بایستی
ما هم این شرایطو داشتیم
بدون اگه خودت بخای میتونی وضعتو بهتر کنی فقط باید یکم سختی بکشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
باز خوبه ک میتونی مدرسه بری و ی خونه و ی مادر داری .هعییی
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1398/06/26
فقط 13 سالمه مادرم دیوونس پدرم روانی تو مدرسه اذیتم میکنن خودمم دیونه شدم و مارزوخیسم گرفتم در 8 سالگی فیلم پورن تو گوشی بابام دیدم و خودارضایی میکنم و الان هم فیلم پورن میبینم همه هم بخواطر بعضی جیز ها مسخرم میکنن افسرده هستم شدید تنهای تنهام و هیچکسو ندارم و تک فرزندم فامیلامون هم یک موشت خرافاتین پدرم هم چون پسر میخواست هر روز بهم فوش میده بخودم ازار میرسونم بعلاوه که تو سن حساسی هستم و یک مشت بیدرک دورمن حالا میشه بم بگید چطور تا الان زندم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
باز خوبه مدرسه میری و ی خونه و ی مادر داری .هعییی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
همونطوری ک منم عین تو ام و زندم.با این تفاوت ک من بیشتر از تو از خودممتنفرم.منم مازوخیسم دارم و همه ازم بدشون میاد ولی بدرک
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1398/06/26
من از همه اتفاق های زندگی نا موفق بودم به هرجا رفتم شد بمب بست برام یه دخترو دوس دارم به خدا بیشتر از کل وجودم ولی نمیشه کار خوب ندارم نمیدونم حتما خواست خداست خودمو میخوام بکشم ولی به خاطر مامانم نمیتونم فردا یا پس فردا میرم خواستگاری نشد میندازم خودمو جلوی تریلی همین
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
باید یه کسب و کار راه بندازی با وام (البته اگه بتون وام 12 درصد بدی )تو این مملکت با شاگردی بجایی نمیرسی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
کاش بتونی مقاومت کنی مادرت گناه داره و حتی آینده ی خودت اینو بدون همیشه اونجوری نمیشه که ما فکرشو میکنیم شاید تو بدترین شرایط واست یه اتفاقی پیش بیاد که همه چیز حتی بهتر از اونی بشه که تصورشو میکنی
Canada
20:56 - 1398/07/02
من بچگی مریض بودم و هستم ولی تلاش کردم هرجور شده این مشگلم با یه ویژگی مثبتم پوشش بدم اما بدتر شد همه کوبیدنم ولی باز تلاش کردم و واسه کنکور خوندم خیر سرم تو داروسازی قبول شدم ولی حقم خوردن و گفتن مریض ها حق ندارن دکتر شن و رفتم شکایت فقط مونده بود خودم گناهکارشم و ایندم گرفتن ولی برای اخرین بار تلاش کردم و رفتم تو یک رشته دیگه درس خوندم و الان که دنبال کارم همه بهم میگن معلول فقط بگم مرگم بهترین راه چون هرکاری کنم من ادم به چشم نمیام
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
همین موفقیت هایی که کسب کردی پشتکار و اراده قوی ت رو نشون میده پس همچنان ادامه بده. تو میتونی. تا الان تونستی ازین به بعد هم میتونی . ایراد از جامعه ست نه از تو.
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
باز ادامه بده ، اگه پول داری برو یه شهر دیگه ، دوست من نمیتونس درست حرف بزنه همکلاسیمون بود بخاطر گرفتن زبونش تو ذهنمون این ظاهر شکل گرفته بود که اون سادس ، و اون به دلیل اعتماد به نفس پایین واقعا یه کودن ساده شده
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/07/05
من وسواس گرفتم بدجور رو مخمه همش فکر میکنم دستشویی میکنم دکترم رفتم فایده ای نداشت. چند دفعه میخواستم خود کشی کنم جرئتشو نداشتم. اصلا انگار توهم میزنم . خداراشکر کل فامیلم دشمن منن . اطرافیانمم دارن عذاب میکشن .
نمیدونم شاید اگه بمیرم همه از دستم راحت میشن ولی جالبه از مرگ هم میترسم
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
در گوشی موبایلت یک فایل درست که و صدات را ضبط کن کن من اینکار را نمی کنم و این فایل را به مدت حداقل نیم ساعت تکرار کن و بعد تا رفع مشکلت با گوشی هدفون هر روز این فایل را گوش کن (با دقت زیاد و تمرکز زیاد روی جملات خودت و همچنین با عمق وجود ) و این کار را تا رفع مشکلت ادامه بده (هر چقدر طول کشید اینکار را بکن) و اصلا" دلسرد نشو چون حتما" برات چاره ساز است (فقط باید با تمرکز شدید روی جملاتت باشد ) در ضمن اینکار را در خلوت انجام بده و با آن با کسی صحبت نکن چون دلسردت می کنند و مسخره می کنند (ذات ایرانیها اینطور است) اگر این کار را بکنی و مدت طولانی حتما" نتیجه می گیری (در مورد افکار خودکشی هم همینطور)
United States
02:31 - 1398/07/06
منم خیلی بهش فکر میکنم و به زودی انجامش میدم وقتی که ۲۴ سالته و ی بار زندگیت بهم خورده جدا شدی مادرت چن بار طلاق گرفته همه ازت متنفرن وقتی که کسی که عاشقشی و جونتم میدی براش اما نمیخوادت ولت میکنه و میره هیچ امیدی نداری واسه فردات چجوری بمونم اخعه مگه میشه خستم خیلی خستم دیگه نمیتونم ر
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
پس چیزی برای از دس دادن نداری ، چشماتوببند و دلتو بزن به دریا ، یه هدف جدید برای خودت بزار مثلا تو لید شرکت پارچه یا بازی سازی این بهت کمک میکنه (الته میدونم که من بدرد راهنمایی کردن تو نمیخورم ) به هر حال سعیتو بکن
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/07/06
همه این افکار با مصرف قرص های بنزودیازپین ها (شبها قبل از خواب و بصورت کنترل شده تا معتاد این قرصها نشوند ) از مغز آدم می پرد (هر موقع این فکر به سرتان زد یک دونه آلپرازولام بنداز بالا) فقط بعد از آن از کارهای با دقت بالا پرهیز کنید (در ضمن خواب آلوده می کند) و کنترل شده این کار را بکنید که معتاد آن نشوید ولی از خودکشی که بهتر است (یا یک قرص زولپیدم با قدرت ضعیف) (فقط باید کنترل شده این کار را بکنید )
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/07/11
منم همش توفکرشم ولی انجامش نمیدم بخاطراینک ب عذاب اللهی معتقدم دل جرات میخاداونم زیادخودکشی فقد کسای ک برامون مهمن میتونن برامون ایجادکنن پس حالم ازهمشون بهم میخوره
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1398/07/11
منم امروز رفتم بیرون حتی متنی هم در یادداشت موبایلم نوشتم و از همه معذرت خواستم. از همسرم و ۳تا بچه کوچیکم حلالیت طلبیدم .حقیقتش هر جا رفتم بهم کار نمیدن .زنم هم بجای درک وضعیتم مدام نق میزنه الان یکساله بیکارم و چون کار قبلی حقوقم زیاد بود عادت کرده به خرج زیادی .الان هم ساعت ۱۰ ونیم شب شد و هنوز نتونستم به خودم شلیک کنم. همش بفکر دختر یک سالم هستم خیلی بهم وابسته شده. خدایا خودت کاری کن صبح بیدار نشم. چون از بیکاری ابرویی برام نمونده.
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
چرا خودکشی کنی...زنت طلاق بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
بخاطر کسی ک پولتو میخواد خودتو نکش .بخاطر بچه ای ک عاشقته زندگی کن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
بشین با زنت روراست صحبت کن بگو این شرایط الان ماست ولی بهت قول میدم اینجوری نمونه حالا انتخاب با توست که میتونی کنارم باشی تا از این مرحله. زندگی هم عبور کنیم یا نه درضمن سایتو از سر بچه هات کم نکن امیدوارم هر جا هستین در کنار هم شاد و خوشحال باشین
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1398/07/12
من امشب تولد ۱۸سالگیمه...و میخوام بعد دوسال ترس خودمو بکشم...دعا کنین بمیرمو راحت شم :)
پاسخ ها
Mad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اگه هنوز رنده ای :|بیا باهم خودمشی کنیم ترسش کمتره
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1398/07/13
راهی هست خودکشی کرد اما مرگ طبیعی به نظر بیاد
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1398/07/15
به جایی رسیدم تو زندگیم که اگه تمام مشکلاتمم درست شه دیگه نه راضی میشم نه حالمو بهترمیکنه چون دیگه سیرشدم اززندگی یه آدمی که سیره اگه غذاازبهشتم بیاری براش نمیتونه بخوره اگرم بخوره اصلا بهش مزه نمیده الان منم سیرم از زندگی دیگه ۱۰ میلیاردم بدن بهم و مشکلاتمم حل شه دیگه بهم حال نمیده چون انقدر بدبختی کشیدم تو زندگیم دیگه اززندگی سیرم.یه بارخودکشی کردم نشددوباره میخوام با یه روش بی دردونسبتا تضمینی خودکشی کنم اگه شد خداروشکر اگه نه با سیانور فعلا.
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/07/18
امروز پنج شنبه هجدهم مهر ماه سال 98
بعد از کلی بالا و پایین کردن و روزها فکر به خودکشی و بعدش پشیمون شدن، امروز یه جر و بحث ساده منو مصمم به خودکشی کرد. الان توی اتاق در بسته وصیتمم نوشتم و فقط دلم به حال مادرم میسوزه و بس. من 21 سالمه آرزو های زیادی داشتم ولی دنیا به کام ما نبود. سخته ولی راه پایان همینه مجبورم. شاید درس عبرت بشه برای قدر بقیه رو دونستن. خداحافظ دنیا
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
شما زنده این؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
هستی هنوز هموطن؟من نمیشناسمت ولی دلم گرفت خییلی .امیدوارم باشی همیشه .اگر هم نیستی یک صلوات برای روحت فرستادم.هعییی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
هنوز هستی دوست عزیز؟
امیدوارم واسه جروبحث خودتو به این روز ننداخته باشی وآیندتو از خودت بگیری اگر هم رفتی که خیلی نارلحت شدم امیدوارم مادرت بتونه کنار بیاد با این درد
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1398/07/25
منم دلم میخواد خودمو بکشم همین الان چند ورق قرص گذاشتم کنارم کاش بتونم برم واقعا دیگه بریدم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
مرک کارراحتی یعنی خودگشی من تنها آروزم اینه بمیرم
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/07/26
من قسد خودشی دارم دونبال خودکشی بدون درد میگردم
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/07/27
امروز میخام خودمو دار بزنم ۴ بسته ترامادول خوردم حالا وقط دار زدنمه چن عشقم تو تصادف مرد و من میخام برم پیشش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
نمیگم خودکشی بخاظر عشق حماقته چون ما از مشکلات و درد و رنج دیگران خبر نداریم ولی باااور کن اگه عاااشق ترینم باشی بعد یه مدت میتونی فراموش کنی اگه به سمت چیزایی که تورو یادش میندازه نری حتی اگه با گذشت زمان با آدمای جدیدی ارتباط برقرار کنی شاید بتونی دوباره عاشق شی از کجا معلوم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
میدونم سخته خیلی هم سخته اما تو مگه لبخند عشقتو دوست نداشتی؟! اگه این کارو بکنی لبخندو از لباش برمیداری بذار اون بالا تو آرامش باشه محکم باش و منتظر آینده ی نزدیکت بمون
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/08/06
به نظرم خودکشی واسه 1دلیل یکم غیر عادیه ولی من خیلی دلیل تو زندگی دارم مثلا وقتی به خانوادم گفتم میخام خودمو بکشم و حتی جلوشون تیغ رو کشیدم دستم هیچ عکس العملی نشون ندادن حتی پدرم گفت عمیق تر بزن اینجوری نمیمیری یبارم قرص خوردم حتی به ککشونم نگزید من فقط 18 سالمه چرا نباید واسشون مهم باشم همیشه به زبون میگن مهمم.حتی کسی ک دوسش داشتم رف با ی نفر ذیگ
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
منم دقیقا همسن تو بودم همین کارا رو کردم خانوادم همین حرفا رو زدن
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1398/08/07
یکی منو بکشه بهش پول میدم
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1398/08/18
خسته شدم ۱۷ سالمه ۵ سالم بود پدرو مادرم جدا شدن توی ۱۳ سالگی پدرم مجبورم کرد نامزد کنم ۴ ماه بعد نامزدیمو بهم زدم ۴ ماه پیش عاشق یه پسر شدم اسمش محمد بود ولی ولم کرد اونقدر دوسش داشتم که حاظر بودم جونمو براش بدم چند دفعه با تیغ رگ دستمو زدم ولی نمیدونم چرا نمیمیرم فکر کنم خدا هم منو نمیخواد ترو قران واسم دعا کنید دیگه بریدم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
عزیزم این که نمیمیری به خاطر اینه که خدا دوست داره تو زندگی کنی تو که نمیدونی شاید سورپرایزای قشنگی تو آینده برات داره عزیزم
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1398/08/21
18 سالمه وبرادرم ام اس داره وماروخیلی عذاب میده و امسال که کنکور داشتم به خاطر جو نامساعد خونوادم نتونستم پزشکی قبول بشم وخیلی داغونم دعا کنین بمیرم دیگه هیچ امیدی واسه زندگی ندارم
پاسخ ها
کلام آخر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
بابا تو دیگه کی هستی
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1398/08/23
اگر خودمو بكشمم مطمئنم اطرافيانم يا نميفهمن يا بفهمنم حتي يك آه كوچيك حتي نميكشن و با دوستا و شاديهاي خودشون خوش ميمونن
من زيبام پزشكم وضع ماليمونم بد نيست ولي هيچوقت كسي داخل آدم حساب نكرده مهم نبوده ناراحت شم هميشه ازم خواستن واسطه شم برايي كه با يكي دوستشون كنم يا خاستگاري كنن
من آرزوم اينه جرات پيدا كنم تا بتونم خودمو راحت كنم جراتشم البته دارم ولي دلم براي مادر پدرم ميسوزه اميدوارم زودتر بتونم
پاسخ ها
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
زیبا هستی پزشک هستی پول هم که داری ..ولی زندگی کردن رو بلد نیستی ...حتی حرف زدن هم بلد نیستی و
خودتم هنوز خودت رو نشناختی چون توی کامنتت نوشتی جرات خودکشی دارم ولی بالا قسمت نام : نوشتی بی جرات از یطرف میگی آرزو دارم جراتشو پیدا کنم از یطرف میگی جراتشو دارم ..تو هنوز شناخت و درک درستی از خودت نداری خانم دکتر
France
17:09 - 1398/08/25
خیلی به خودکشی فکر میکنم،خیلی ناامید و افسرده ام،خدایا کمکم کن
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/09/03
من ۱۳سالمه ولی واقعا فکر خودکشیم خیلی افسردم
همیشه گریه میکنم
به خاطر همه چی
خیلی احساسیم
۸ساله دوستی ندارم تو مدرسا همبشه به خاطر همین گریه میکنم
توی خونمون انگار نه انگار من ادمم فقط یه بهم فحش میدن یا بهم کار میدن
توی فامیلامونم
اصلا بامن حرف نمیزنن بهشون سلام میکنم نگامم نمیکنن
واقعا این روزا شاید خود کشی کردم
شوخی نگیرید واقعت جدی میگم دیگه خسته شدم
الانم بغضم گرفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
عزیزم چرا برات آدما انقد مهمن که باهات دوست شن یا به قول خودت وقتی سلام میکنی نگات نمیکنن اصلا اهمیت نده وسعی کن چنان شخصیت مصمم و جذابی برای خودت بسازی که بقیه خودشون بیان سمتت و به آینده ای که میخوای بسازی فکر کن.اینو بدون اکه واسه کسی هم خیلی عزیز باشی وقتی بمیری بازم فراموشت میکنه و به زندگی عادی خودش برمیگرده و این وسط فقط تویی که ضرر کردی و فرصت زندگی کردن وتجربه چیزای خوب و قشنگ رو از خودت گرفتی فقط تلاش کن واسه ساختن یه زندگیقشنگ واسه خودت ر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
عزیزم تو به بقیه چیکار داری؟ اصن بهشون توجه نکن تو فامیلم دیگه حتی نگاشونم نکن چه برسه بخوای سلام کنی
تو مدرسه هم دوست نداشته باشی بهتره عزیزم من تو همین سن تو کلی دوست داشتم ولی بیشتریاشون بهم خیانت کردن
کلا سعی کن مغرور باشی و جذاب اون وقت میفهمی بقیه چجوری جذبت میشن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
هميشه مغرور باش خيلي كمكت ميكنه هركيم دلش به حالت سوخت ترحم نشون داد بگو من از تنهاييم لذت ميبرم و نيازي به ترحم تو ندارم ؛ با خودت حال كن جشن تولدتو بگير حتي شده تنها فقط خودتو دوس داشته باش خودت عشق خودت باش
کلام آخر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تو هوز روی زمین زندگی نمیکنی سن تو یعنی همه چیز در حالت یک خواب میمونه بذار از خواب بیدار شی بعد که واقعیت رو دیدی میفهمی که این دنیا براساس یک سری قوانین تنظیم شده اون قوانین رو که یاد گرفتی به دنیای واقعی سلام کن
محمد
Afghanistan
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
درست مثل من
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1398/09/10
ما هرچی سرچ میکنیم باید یه تعبیر از قرآن ببینیم نه؟
Iran, Islamic Republic of
06:01 - 1398/09/11
من تمام عمرم خدا رو صدا کردم کاش یبار میشنید تا باور کنم هست الان حتما همه میگن طرز فکر خود ادمه که ادمو ب اینجا میکشونه ولی به اینم فکر کنید که شرایط اجتماعی باعث شده طرز فکر ادم اینجوری بشه همچی برام بی معنی از خونواده نه از عشق نه از کار هییچی ندیدم ادمام ک به ادم جز نیرنگ دورغ سواستفاده چیز دیگه ای نبودن به ادم محبت هدیه نمیدن ک
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1398/09/14
از زندگی شرایط خسته شدم خدا خودش میدونه دیگ بریدم زندگی هرکسی شد برام حسرت کاش جرعت خودکشی داشتم همه چیز تموم میکردم کاش با این همه بدبختی جرعتم بهم. میداد خدا موندم دقیقا به چیش دل خوش کنم
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/09/16
من 16 سالمه از در و دیوار برام همیشه مصیبت میاد هر چی تلاش کردم همش کشک بوده دیگه میخوام بمیرم یه راهکار خوب برام بگید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
صبر كن تا مرگ طبيعيت بياد اما اگه تو اين زمانا وقتت هدر بره ديگه هيچ وقت نميتوني زمانو عقب برگردوني
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/09/18
من میخوام خودکشی کنم اصنم پشیمون نمیشم دیگه ادامه نمیدم
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/09/18
من میخوام خودکشی کنم اصنم پشیمون نمیشم دیگه ادامه نمیدم
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1398/09/19
لطفا راههای خودکشی بی دردسر رو بگین..متاهلم
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
لعنت به ازدواج که همه رو نابود کرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
سالها است به خودکشی فکر میکنم یا مردن.من یک زنم.من یک مادرم.ولی همسر بداخلاق دارم.همیشه همه وقت داد میزنه من سکوت میکنم.اگه به حرفش گوش ندم تهدید میشم دوستش دارم مهربون هم هست ولی وقتی داد میزنه و عصبانی میشه ازش متنفر میشم چند روزی نمیتونم نگاهش کنم.دخترم سه سالشه از وقتی راه رفته از باباش کتک و داد شنیده.وقتی میزنه نه یک بار بلکه چند بار تو سر دخترم میزنه.اعتقاد زیاد داره بچه باید کتک بخوره.منو تا حالا نزده ولی حرفهای سنگین میزنه تا عمق وجودتو میسوزونه.خانواده ندارم.اولین بار وقتی بم گفت تو مادر نیستی تصمیم به خودکشی گرفتم ولی ترس از تنها گذاشتن دخترم باش و کتک هایی که قراره در اینده بخوره من نباشم ازش حمایت کنم یا دلداریش بدم منصرفم کرد.الانم مصمم ولی باز نمیتونم دخترم رو تنها بزارم.اشتباه بود از اول من خیلی اروم بودم نباید با خانواده ی عصبی وصلت میکردم.خانوادم دو سه بار داد و بیدادهاش دیدن.دیگه نمیان خونم .به پوششم ایراد میگیره از محجبه چادری بگیر تا مانتویی شدم از دست گیر دادنش.بیزار از ارایش و به خود رسیدن.من دختر شاد و بچه اخری تو ناز و نعمت پر از انرژی به این روز بیوفتم.
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
بدون نام عزیز حتما با یک مشاور مشورت کنید و همسرتون هم حتما ببرید احتمالا حالت عصبیشون با روانشناس برطرف بشه
بچتون هم این وسط عذاب میکشه که تو این شرایط بزرگ بشه
اگه همسرتون راضی نشد بیاد خودتون حتما برید و از مشاور بخواید که راهنماییتون کنه که چطور همسرتون رو راضی کنید
دختر توی زندگیش به مادرش خیلی نیاز داره اینو هیچوقت فراموش نکنید و به خاطر اون هم شده به فکر خودکشی نباشید
امیدوارم هرچه سریع تر مشکلتون برطرف بشه
به امید روزی که دلتون شاد و لبتون خندون بشه
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
کاربر 1:48 دلم خون شد با حرفات خدا بهت صبر بده امیدوارم شوهرت خودشو تغییر بده البته با مشاوره و روانشناس خوب و قدرتو بدونه وقتی حرافای شما و خیلی ها رو اینجا دیدم فهمیدم که آدم از من ناراحت تر هم هست پس من اگه جای اونا بودم چکار میکردم .اگه من یه همچین زنی داشتم نوکریشو میکردم دستشو بوس میکردم بعنوان یه مادر مهربون برای بچمون بعنوان یه همسر آروم و مهربون.. مسافرت میبردمش هرجا که دوست داشت و هر کاری که دوست داشت و هرچی که دوست داشت براش میخریدم چون خودم هم لذت میبرم.همون کاری که با زن خودم کردم هر جا دوست داشت میبردمش بهش ازادی زیادی دادم ولی بازم قدر ندونست و خیلی اذیتم کردو بهم خیانت کرد خیلی دلم گرفته خدا کمکمون کن هم به من هم تمام افرادی که دلشون خونه مثل من
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1398/09/20
سلام من میخوام خودکشی کنم و یه راهی رو انتخاب کردم که خودکشی بنظر نیاد و فک کنن دزدی کسی اینکارو کرده با کلی نقشه حساب شده حالا دنبال یه همراهم کسی که باهم خودکشی کنیم ایا کسی هست؟؟؟؟ یا کسی هست که منو بکشه؟؟ فقط من چن روز دیگ میخام عملیش کنم پس اگه حاضرین سریع اعلام کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
هستم
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1398/09/20
به نظر بنده غم انگیز ترین اتفاق دنیا ایرانی بودنه.همه ما ایرانی و افسرده ولی....منم به فکر خودکشی بودم تا نظرات رو دیدم.دیدم اگه بخوام درست نصیحتتون کنم باید حرف هایی که دوست ندارید رو بزنم.بله!خودکشی بده اینو همه میدونن شاید بگید دیگه بریدم.شاید بگید پدرو مادر من خیلی نامردن منو به دنیا آوردن.ولی همونا اگه بمیرید زندگیشون نابود میشه.پدری که کم نزاشت ولی دنیا کارشو ساخت.مادری که با گریه واستون شال گردن بافت.لطفا با منطق بیشتری تصمیم گیری کنیدو...
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
اصن تو ایران به دنیا اومدن یعنی مرگ تدریجی
M
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
من یه دلیل محکم که براخودکشی دارم اینه که می خوام پدرومادرم زجر بکشن اون همونا هستن که منوبه این روز انداختن میخوام داغون شن لعنتیا
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
Mعزیز
برای چی انقدر از پدر و مادرت بدت میاد؟
و این که اگه داری ازشون زجر میکشی مستقیم برو بهشون بگو
این کاری که تو میخوای بکنی جز عذاب وجدان برای اون طرفت نداره
به آیندت فکر کن و توکل کن به خدا رو پای خودت وایسا و سختی هات رو تحمل کن صبوری کن مطمئن باش خدا دردی رو به کسی نمیده که نمیتونه تحمل کنه صبرم کنارش میده فقط کافیه دنبالش درونت بگردی
گذشتت رد هم رها کن هر کاری که بقیه باهات کردن رو سعی کن از ذهنت بیرون کنی هر اتفاق تلخی که برات افتاده رو بنویس چند بار هم بنویس و پاک کن و یا پاره کن باور کن آروم تر میشی امتحان کردم جواب داده بعدم زمان میتونه دردارو کمرنگ کنه
همچی رو بسپر دست خدا هیچوقت روحت رو به خاطره کسایی که عذابشون رو میخوای نابود نکن
لبت خندون و دلت شاد
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/09/24
من مجبورم به خودکشی..از دست خاستگاری که میخواد آبروی من ببره.انقد بهم فحش داده.تحقیر و تهدیدم کرده که دیگه بریدم.یه بار هم قرص خوردم ولی نجاتم دادن.اونقد پست بود که حتی رو تخت بیمارستان هم تهدیدم میکرد.ولی دیگه خسته شدم.خطم خاموش کردم.به مادرم گفتم زجرم میده.اگه هم آبروم برد دیگه چاره ای جز مرگ ندارم.نمیدونم چطور خانواده ها یه انسان روانی و عقده ای تربیت میکنن که هیچی هم نداره بعد هم میندازنش به جون دختر مردم.
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/09/26
منم یه جوون ۱۸ ساله هستم.هیچکس فکر نمیکنه یه جوونم ممکنه تو این سن کلی مشکل داشته باشه.خیلی دوست داشتم اصلا به دنیا نمیومدم.فکر خودکشی هر روز تو سرم بیشتر از دیروز میاد.واقعا دیگخ از این زندگی خسته شدم.کاش حداقل یه دوست یا یه نفر پیدا میشد که درکم میکرد.چقدر بده تنها باشی با این همه مشکلات.
پاسخ ها
Sara
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
مرگ خیلی زیباتره ازاین زندگی کاش هیچوفت به دنیانمیومدیم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
منم ۱۸ سالمه با کلی درد و بدبختی
کاش میفهمیدم واسه چی به دنیا اومدیم
سارا
United Arab Emirates
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۹
منم ۱۸ سالمه هیج وقت فکر نمیکردم ک تو بهترین سنم دنبال راهی باشم ک خودمو خلاص کنم از خداخواستم ک ی روز از خونه بیام بیرونو دیگه برنگردم چ میدونم تصادف کنم بیوفتم بمیرم فکر نکنم خواسته زیادی باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
منم ۱۸
دقیقا مثه تو
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
همه آروم باشین
دنیا ارزش این غصه هارو نداره
اگه از دنیا بدتون میاد
با لبخندتون توی بدترین شرایط بزنید نابودش کنید
من تو بدترین شرایط تا حالا حتی قهقه هم زدم
دیوونه نیستم ولی زندگی دیوونه های عاقل رو بیشتر ترجیح میدم
امیدوارم لبتون خندون و دلتون بی غم باشه
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/09/30
خدایا به بزرگیت قسم خسته شدم چرا باید به فکر خودکشی باشم تو جونمو بگیر راحتشم
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1398/09/30
من اگه از جهنم نمیترسیدم تا حالا صد بار خودمو کشته بودم . من فکر میکنم که تو این دنیا به هیچ دردی نمیخورم ، یه بار رفتم سر کار بستنی فروشی روز بعدش اومدم بیرون از اعصاب خوردی اینکه من با 16 سال سن هنوز نمیتونم هویج قاچ کنم ،هیج کاری ازم بر نمیاد و داداشم مدام بهم سرکوفت میزنه (که البته اون اصلا برام مهم نیست ) میدونم که اینده ای ندارم . البته بازی سازی رو یکم بلدم اما...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
منم عاشق بازیسازی ام.ولی بلد نیستم
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/10/01
منم یه مشکل روحی روانی دارم به روانپزشک هم مراجعه کردم ولی مشکلم اینه ک هیچکی نمیفهمه دردم چیه بارها از خدا خواستم نجاتم بده برام معجزه کنه چون حس میکنم فقط یه معجزه میتونه منو از این وضعیت نجات بده ولی وقتی خدا سکوت میکنه ناامیدی ام بیشتر میشه میخوام برم حرم حضرت معصومه اگه اونم خوبم نکرد خودکشی میکنم چون دیگ طاقتم تموم شده یعنی این امید آخرمه،،هرکی این پیامو میخونه برام دعا کنه خدا برام معجزه کنه خواهش میکنم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
مشکلت چیه دوست من؟
معلومه هنوزم خدارو دوست داری و اونو از خیلیای دیگه بالاتر میدونی پس طاقت بیار حتی شده سال های بیشتر میدونم به حرف آسونه ولی پای عملش سخته اما تو میتونی بذار خدا ببینه که تو محکم میمونی تا خودش جوابت رو بده
من واست دعا میکنم تا خدا خودش دستت رو محکم تر بگیر
امیدوارم دلت شاد و لبت خندون بش
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1398/10/02
خدایا تحمل آنچه نداریم بر دوشمان نگذار
خدایاجون مارابیشتر از ظرفیتمان امتحان نکن
الهی سختی های زندگی بر ما آسان تربگیر
خدایا اگر لحظه ای به خودکشی فکر کردم معذرت میخام عزیزدلم
لطفا کمک کن به همه هم نوعانم تا مشکلاتشان حل شود
خدایا همه مارا ببخش و بیامرز
خدای عزیزم اگرچه شکرگذاری برای تو آنطور که شایسته توست در حدتوان ناچیز من نیست
اما درهمین حد شکر که اجازه نفس کشیدن دادی به من
درد و رنج دنیایت به مغز استخوانم رسیده لطفا نجاتم بده فقط20سالمه اخه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
خیلی برات ناراحت شدم امیدوارم هرمشکلی داری زودحل شه
Iran, Islamic Republic of
06:01 - 1398/10/04
کاش حداقل خدا با این همه مشکل که رو سرمون اوار کرد ی جرعت خودکشیم میداد همیشه بهش فک میکنم ولی مرد میخواد که ما نیستیم
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1398/10/07
کاش این دنیا نبود،کاش میشد بخوابی بعد پاشی ببینی مردی...الان که تو این سایت اومدم میبینم که خیلیا مثل من دارن به خودکشی فکر میکنن و من تنها نیستم...توروخدا اگه روشی میدونید که بدون درد باشه بگید،من مصمم هستم واسه این کار...
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
صبر کن این کارو نکن خودت داری میگی خیلیامون مثل خودت هستیم بیایم همه با هم محکم رو به روی مشکلاتمون وایسیم
امیدوارم دلت شاد و لبت خندون بشه بدون با مرگ تو بدبختیا تموم نمیشه پس ازشون فرار نکن باهاشون بجنگ سخت هست اما شدنیه
ما کنار تو هستیم
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1398/10/08
خیلی دوست دارم خود کشی کنم دیگه از ایندم ناامید شدم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
ناماید نشو هر روز روز جدیدی خواهد بود
مگه رفتی تو آینده و اومدی که انقدر مطمئنی ؟
مشکلت چیه عزیزم؟
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1398/10/13
من روانشناسی خوندم و اینا رو حفظم ولی دوستایی ک میگین این کاره ادمای ضعیفه شما حالت خوبه .مشکلی نداری.روانت سالمه .این که اگه حالش خوب بود میفهمید اینارو .وقتی تونستی خودتو در جایگاهه اون بزاریو باز این حرفا بزنی درسته ...
United States
00:37 - 1398/10/21
منم یه وقت هایی بهش فکر می کنم خیلی تنهام هیچکس دوستم نداره مادرم بهم میگه کاش به دنیا نمی اومدی همش سرکوفت می زنه به من
پاسخ ها
نوید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
فکر نکن عمل کن منم میخوام خودکشی کنم از دست این زندگی
بینام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
برای بدنیا اومدنت مطمعنا دلیی وجود داشته.مادرت خیلی حرف اشتباهی میزنه که ای کتش بدنیا نمیومدی.باید مبارزه کنی مردن همیشه هست اما زندگی یک فرصته که تموم میشه
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/10/25
راهی سراغ دارید که بدون درد بمیرم بخدا خسته شدم
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/10/27
من همین الان دارم قرص میخورم بمیرم بای بای دنیا
۲۳سالمه
پاسخ ها
ا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
دوست عزیز می دونم خیلی مشکل داری منم همین طورم ولی به این فکر کن که بعد خوکشی چه اتفاقی برات می افته کاری که باعث می شه جات تو اون دنیا حتی بدتر از الان باشه
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1398/10/27
بچها توروخدا کمک کنید
من مشکل مالی دارم خانوادم ب درجه رسیدن که میگن برو فراری شو، برو خودکشی کن، برو بمیر
من تا حالانه دوست پسر داشتم نه درسم بد بوده همیشه دختر خوبی بودم ن تالا معتاد بودم ن از خونه جز مدرسه میزنم بیرون... اما اونا همش منو دعوا میکنن همش...
میگن کاش بمیرین بقرانننننن من بچه خوبیم خواسته خاصی هم ازشون ندارم
بچها دوس دارم بمیرم تو رو خدا ی راهکار بهم بگید من ی کاری کنم بمیرم ت رو خدااااا
گناهش با خودمم
من دیگع نمیتونم ادامه بدم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
مشکل مالی چیزی که خیلی خانواده ها باهاش روبه رو هستند
واسه شرایطی که داری خیلی ناراحت شدم اما به هیچ وجه راهی نمیگم که خودت رو خلاص کنی تو نسبت به خیلی دخترای دیگه بی عیب هستی میدونم سخته اما تحمل کن
خیلی خیلی تحمل کن اگر تونستی با یه روانشناس مشورت کن حتما
امیدوارم زنده بمونی و خدا اون روی خوبه زندگیت رو بهت نشون بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
چند سالته؟
چه مشکل مالی ای داری؟
-
03:29 - 1398/10/29
منم میخوام بمیرم
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
ببین اگه بمیری فقط به خودت ظلم کردی.مطمعن باش خونوادتم خیلی سریع فراموشت میکنن پس بجنگ برای زندگی..شرایط خیلی از جوانا مثل خودته.و در این مبارزه کسی بقا پیدا میکنه که بتونه خوب بجنگه
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1398/10/30
من وقتی 7 سالم بود مادرم از دست دادم وقتی 10 سالم شد پدرم دوباره ازدواج کرد و من بعد دوسال به مشکل خوردیم ازشون جدا شدم من پیش مادربزرگم زندگی میکردم که دو سال پیش فوت شد و الان 19 سالمه و تنها زندگی میکنم واقعا شرایط زندگیم سخت شده با فامیلام زیاد رفت امد نمیکنم هیچ دوستی ندارم شاید فکر کنین ادم ضعیفیم که الان دارم به خودکشی فکر میکنم تا اینجا خیلی مبارزه کردم ولی احساس میکنم دیگه به ته خط رسیدم اگه من خودکشی کنم همه خوش حال میشن
پاسخ ها
ب نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
نه اصلا اینجور فکر نکن
به الانت نگا نکن
مطمعن باش ۱۰ سال دیگه این موقع زندگی تشکیل دادی و خونواده خودتو داری پس ایندتو ببین.میتونی زندگیتو بسازی .
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
میدونم مثل خودم از بچگی سختی کشیدی اما مطمئن باش یه روزی تموم میشه
من اصلا فکر نمیکنم کسی که به خودکشی میرسه ضعیفه به نظرم ماهایی که به این حد میرسیم به خاطره اینه که واسه یه مدت طولانی قوی بودیم من درکت میکنم اما ازت میخوام زندگیتو خوب بسازی تنهایی محکم تر میتونی باشی
من از نبودن هر کدوم از شماها ناراحت میشم پس منو از اون لیستت که از نبودت خوشحالن حذف کن
مطمئن باش وجودت نیاز بوده برای دنیا که به دنیا اومدی
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1398/11/01
ما ابنجاییم چون سهم خودمون رو تو مرگ دیدییم ماابنجاییم چون کسی دست محبت روسرمان نکشید اگه خدایا وجودداشتی تمام دنیا روپی تو میدویدم .امان از دنیای بی رحم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
داری میگی ما
پس تنها نیستیم
اگه کسی رو نداریم اگه کسی دست محبت رو سرمون نمیکشه چرا خودمون این کارو نکنیم ؟
قبول دارم دنیا بی رحمه پس چطوره دست به دست هم بدیم که حداقل روبه روی این بی رحم محکم باشیم با کشتنه خودمون بی رحمی دنیا از بین نمیره نمیتونیم دنیا رو از بین ببریم ولی میتونیم هممون با لبخند زدن و عبور کردن از مشکلاته زندگی مون اونو بشکونیمش
زنده بمونیم و بجنگبم برای خوب شدنه زندگی و حالمون تا دنیا جلومون کم بیاره
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1398/11/04
سلام ......واسه یه مرد متاهل هیچ چیز سختر از شرمندگی جلو زن وبچه اش نیست ..بدشانسی پشت بدشانسی و رو زدن به آدمهایی که ارزش رو زدن ندارن و خرد شدن غرور و شخصیت یه نفر بخاطر پیدا کردن کار ولی با خودکشی چیزی درست نمیشه چون هم خودت از بین میری هم زن وبچه ات رو به بدبختی نزدیکتر میکنی
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1398/11/04
منم میخام خودمو بکشم چون واقعا از این دنیای لعنتی خسته شدم هیچکسو ندارم هیچکیو
برا خانوادمم ذره ای مهم نیستم برا شوهرم هم ک ۱۰ برابر بچه ای هم ندارم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
اگه میتونی برو و زندگیتو از اول بساز
رو پای خودتت وایسا و به کسی هم کار نداشته باش
حتما نباید بقیه دوستت داشته باشن اول خودتت خودتو دوست داشته باش
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/11/06
مادر من یه بار خودکشی کرده ولی خدارو شکر زنده موند الانم به خاطر شرایط بد مالی و حرصایی که پدرم بهش میده میگه میخوام خودکشی کنم من واقعا حالم بد نمیدونم چیکار کنم از سن ۱۲ سالگی با این مشکلات بزرگ شدم و الانم که به ۱۸ رسیدم فکر میکنم ۵۰ سالمه تورو خدا بگین با مادرم چیکار کنم که حالش بهتر بشه اینم بگم که تازه پدر مادرم فوت کرده
فقط میدونم اگه مادرم بره منم پشت بندش خودمو خلاص میکنم
اگه کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا بگه
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1398/11/06
واقعا نمیدونستم این همه آدم به خودکشی فکر میکنن
کاش خدا واسه یه بارم شده به دلامون نگاه میکرد
من متاسفم واسه خودم که این همه آدم حالشون بده و من هنوز زندم
که البته خودمم جزوی از شماهام ولی تورو خدا خودکشی نکنین من مادرم حرفشو میزنه قبلا هم اقدام کرده به خدا روزی هزار بار میمیرم و زنده میشم
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/11/07
میگن آدمایه ضعیف خودکشی میکنن ولی من سامورایی رو دیدم ک خود را میکشت!
Iran, Islamic Republic of
07:34 - 1398/11/08
اگه کسی هست که بتونه با هم درباره خودکشی حرف بزنیم بیاد پی وی....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
چجوری بیایم پی وی؟
United Arab Emirates
13:59 - 1398/11/09
منم ۱۸ سالمه امروز صب ک متوجه شدم خانوادم چقدر ازم متنفرن و آرزوی مرگمو دارن ی حس جنون تومن ایجاد شدد داشتم خودمو خفه میکردم لبم گزگز میکردم جای دستم رو گردنم مونده ولی چون بیحال شدم دستم شل شد وافتاد تمام بدنم یخ کرده بود نمیدونم چیکار کنم میترسم ی بلایی سرخودم بیارم و نمیرم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
به خاطر دیگران زندگی نکن
حتی اگه همه بهت پشت کردند تو به خودت پشت نکن
بینام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
متاسفانه خونواده های خیلی از ماها همین طورن .بخصوص نسل ما که کلا با ما متفاوتن.خودتو ناراحت نکن بخاطر حرفاشون چون از این حرفا زیاد خواهی شنید.کسی میتونه موفق بشه که با وجود این سختیا بتونه راهشو پیدا کنه
دو حالت وجود داره یا خودتو بکشی که فقط مدت کوتاهی خونوا ت برات ناراحت میشن و بعد فراموشت میکنن یا زنده بمونی و بجنگی با سختیا و ایندتو بسازی و در اینده تشکیل خانواده بدی و بتونی بچهای خوبی تربیت کنی که اونا هیچ وقت به خودکشی فکر نکن
بدون نام
Netherlands
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
منم احساس خودکشی دارم
Wwww 770440330
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
چه جوری باهم حرف بزنیم
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/11/18
هرچه زودتر خودکشی بکنیم بهتر چون از همه چی راحت میشیم همین الان منم تو فکر خودکشیم پس کار درست فقط فقط خودکشی بکنی بهتره
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1398/11/19
هر روز دوست دارم خودمو بکشم از این دنیا راحت بشم اما می ترسم که نمیرم ... منظورم جرأت این کار رو ندارم.
از خودم بیزارم ... از رفتار بابا مامانم بدم میادم دوست دارم هر دو تاشون خفه کنم اما قدرت و جرأت این کار رو ندارم...
نمی دونم چرا من به وجود آمدم ...
کسی نیست به من کمک کنه خسته شدم...
هر روز به خودم درغگو میگم که فردا درست میشه اما هیچوقت نشده ...
خودمو سرگرم می کنم اما هیچوقت جوابگو مشکلاتم نیست...
به آرزوی مردن زندگی می کنم.
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
خیلیامون الان اینجوری هستیم
من که اصلا امروز دلم میخواست اصن به وجود نیومده بودم
همه ازم بی نهایت توقع دارن ولی من حق توقع داشتن ندارم
تو این دنیا هیچکس هیچکس رو درک نمیکنه
سعی کن واسه خودت زندگی کنی
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1398/11/20
لطفا یکی کمکم کنه دوستدارم خودکشی کنم اما میترسم مامان و بابام داغون شن از یه طرف روزی صد مرتبه با مامانم دعوا میکنم امروز هم بهش گفتم الهی بمیری مامانم هم ناراحت شد رفت گریه کرد به منم گفتاصلا کاش هیچوقت تو رو نمیاواردیم ازت متنفرم و..
اخه چرا هیچکس درک نمیکنه اخه حق کدوم دختر 13 ساله ی که نتون باهیچکس درد دل کنه و وقتی ناراحته بالشتشو بقل کنه و بااون اروم شه مدرسه ام خیلی خوبه دوستام خوب اند ول وقتی مادر ادم بهش بگه بروبمیرچرا باید زنده باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
هميشه اگه يكي باهات بدرفتاري ميكنه چشاتو ببند بگو من الان هيچي نميشنوم با خودت حال كن لذتي كه در دنياي درون تو وجود داره تو هيچ بيروني نيست ؛ نگرد
Iran, Islamic Republic of
03:56 - 1398/11/27
کاش میشد بدون اینکه مادر بفهمد، خود را کشت...
پاسخ ها
roozhan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
کــآش مـــیشـد :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
من جرات خودکشی دارم .فقط بخاطر مادرم تا حالا خودمو نکشتم ..چون تنها میشه یک عمر بایه پدر معتاد عصبی که همیشه منو مادرمو و خواهر برادرامو میزد فحش میداد لوازمارو میشکوند زندگی کردیم و منو عصبی بار اوردن و الان ناراحت نیستم که مرده چون ازش متنفر بودم و اوردوز کرد خدا رحمتش کنه ولی خیلی عذابمون داد مخصوصا مادرمو خیلی اذیت کرد. برادره بزرگم و پدرم منو عصبی کردن دیوونه ام کردن از بس تو کوچیکی بی جهت بهم فحش دادن منو زدن تحقیرم کردن کوچیکم کردن .تو کوچیکی بهم تجاوز شد اونم کی پسرخاله عوضی ام من یه پسره بدبختم که دلم میخواد بمیره و تو این دنیا نباشه من از زندگی ام سیرم دلم میخواد بمیرم
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/11/28
اونایی که میگن یه راه برا خودکشی بگین یدونه طناب بردار ببند به یه درختی یا میله ای بهد به چارپایه بزار برو روش طنابو بنداز دور گردنت بعد با پات چارپایه رو بزن بنداز همچین میمیری که انگار صد سال مردی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
میشه دیگه نظر ندین بجای این که ارومشون کنین بهشون راهکار یاد میدین واقعا که متاسفم
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/30
من۱۸ سالمه .چند باره که میخوام خود کشی کنم ولی پشیمون میشم.آخه جواب خدا اون دنیارو چی بدم؟
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/12/02
منم دلم میخواد از این دنیای فانی و بی مرام راحت شم . مذهبی نیستم اما از اون دنیا میترسم . یکی از گناهان کبیره ست . دلم میخواست کرونا بگیرم و بمیرم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
منم دقيقا مثل شما فكر ميكنم ، خودكشي رو به خاطر آبروي خانوادم نميكنم ولي خيلي دوست دارم حداقل تو اين دوران كرونا بگيرم بميرم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
لینا و بدون نام عزیز چرا انقدر نا امید شدین ؟
به اینم فکر کنید که بعضی افراد کرونا میگیرن و زنده میمونن ولی با ریه ای ناسالم
اگه آبروی خانواده هاتون براتون مهمه پس حتما خودشون هم براتون مهم هستن
با این کار حتی شاید نفهمید ولی بالاخره یک نفر قلبش به درد میاد
لطفا صبور باشید تا خدا روی خوب زندگی رو هم نشون بده
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1398/12/05
به زور نمی شود باور معنوی را در انسانها ایجاد کرد. روش درمانی یا علاج بخش روشی است که وابسته به باورهای خاص نباشد و برای همه ی مردم و اقلیت ها کارآمد باشد. افرادی نیز از بیماری های لاعلاج جسمی-روانی در رنجند و روشهای موجود تنها کنترلی محدود است و امکان اُتانازی(مرک بدون دردِ پزشکی) در بعضی کشورها موجود نیست. نمی توان آنها را برای رهایی از شکنجه ی عمرانه محکوم کرد، یا انتظار داشت تا پیری با رنج و محرومیت از انگیزه ها و نیازهای اساسی زندگی کنند.
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1398/12/05
مقصد ما رفتن است هر که به ماندن خوش است مانده بن بست هاست
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/12/09
وقتی ببینی دور و برت پر از آدم هایی هستش که اصن بت توجه نمیکنن و براشون بی اهمیتی تنها راه خودکشی هستش
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
تو برای اونا زندگی میکنی؟
یعنی روح تو درون اونها جا داره؟
واسه خودت زندگی کن کی میگه باید حتما یکی بهت توجه کنه اهمیت نمیدن خب ندن هرکسی اختیار رفتار خودش رو داره هرکسی اونجوری برخورد میکنه که دوست داره بقیه باهاش برخورد کنن تو تنها نیستی من دارم میگم بهت که مهمی اگه نبودی اصلا به وجود نمیومدی
روپای خودت باش بذار یه روزی همه اینایی که بی اهمیت از کنارت گذشتن تو اون روز بی اهمیت ازشون بگذری
لبخند بزن حتی تو سخت ترین شرایط
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/12/09
به نظرتون خودکشی گناهش بیشتره یا کشتنه کسی که باعث بدبختی خودتو افراد مهمه زندگیته؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
هردوتاشون گناهش یکی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
دیگه نمیخوام اون آدمو بکشم فقط میدونم که اونقدر ارزش نداره روحمو نابود کنم
هر کسی بابای خوب داره قدرشو بدونه ما که تو حسرتش موندیم
Germany
05:36 - 1398/12/10
قرص معرفی کنید
قرصی که ۱۰۰٪ تموم کنه کارو... تعداد بگید اگه واقعا میدونیدو مطمئنید... یه راه بی برگشت... دیگه وقت موندن ندارم... باید هرچه زودتر تمومش کنم برای بار سوم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
دوست من میتونم بپرسم مشکلت چی هست که میخوای فرصت زندگی رو از خودت بگیری؟
بدون همیشه اونی نمیشه که ما انتظارش رو داریم پس به امید روز خوبت که بیاد زندگی کن هرچند با غم اما تحمل کن
ما همه با هم همدردیم مطمئن باش اگه بری خیلیامون ناراحت میشیم لبخند بزن حتی توبدترین شرایط
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
نه نمی دونیم اگه می دونستم
خودم زودتراقدام می کردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
برادر من این چه کاری با خودت میکنی بابا قسمت نیست بمیری این بلاها چیه سرخودت میاری ناقص میشیا
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/12/12
۲۱ سالمه دانشجوم فرزند طلاق مادرم فاحشه شد بعد جدایی الانم ک من بزرگ شدم ب کارش ادامه میده پدرم پارسال فوت شد با اینکه میلیونها تومن ثروت داشت همه رو ب نام عموم زد یه قرون ب ما نرسید عاشق یه پسری ک خانواده دارو آبرومنده اونم عاشقمه نمیتونه تحمل کنه ک من از اینطور خانواده ای باشم مادرم اعتیاد داره فوحش های رو میشنوم هر روز منو داره میکشه ناراحتی قلبی گرفتم تو این سن واقعا جز خودکشی هیچ راه بهتری نیس ضمنا اونایی ک میگن آدمای ضعیف اینکارو میکن
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
درسته که شرایطت خیلی سخته ولی به نظر من اگه تواناییشو داری کلا از مادرت جداشو مستقل زندگی کن یا بمون و به ترک اعتیاد بگو بیان ببرنش ترکش بدن من تقریبا همسن تو هستم بایک سال تفاوت سنی تا حالا سه بار خواستم که خودمو بکشم ولی پشیمون شدم ما هنوز جوونیم جوونیتو بکن حتی شده تنهایی حتی شده تو غم
France
15:17 - 1398/12/12
ممکنه با خوردن ۴۰ تا قرص بازم زنده بمونم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
حالا چه قرصی هست ؟
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
زنده موندن دست خداست عزیزم
مشکلت رو بگو تا شاید بتونیم همدردی بکنیم
من مادرم چند بار قرص خورده ولی زنده موند خداروشکر اون زمان واقعا حالش بد بود اما الان خداروشکر خوب شده
اینو گفتم که بدونی حال زندگیت همیشه یکسان نمیمونه عزیزم
بدون نام عزیزم شما هم مشکلت رو بگو تا همدردی کنیم
محکم وایسین جلوی مشکلاتتون مثل قبل این که به خودکشی فکر کنید
ما آدمایی که به خودکشی فکر میکنیم ضعیف نیستیم فقط زمان زیادی قوی بودیم پس میتونیم بازم قوی بشین
ما کنارتون هستیم
لبتون خندون و دلتون شاد
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/12/14
آخه واقعا تو این دنیای خراب شده چی داره که خدا ما رو آفریده؟این دنیا همش عذابه، اون دنیا هم بدتره.پس ما کی نفس بکشیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم.
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1398/12/16
من ۱۸ سالمه یه بار اومدم رگمو بزنم خیلی درد داشت فقط تونستم خراش بندازم
یه بارم ۲۵ تا قرص خوردم ولی هیچیم نشد
کلا حتی عرضه ی خودکشی هم ندارم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
این که زنده ای ربطی به بی عرضه بودنت نداره این شاید یه لطفی از طرف خدا به تو بوده که بتونی زندگی کنی
بدون تو تنها مشکل دار نیستی میدونم سختت بوده که مدت طولانی قوی بودی ازت میخوام که سعی کنی آیندتو بسازی بذار با لبخندت باعث خورد شدن بدبختیات بشی
سعیتو بکن تو میتونی
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/12/16
چیزی که خیلی دردآوره اینه که درست تو سنی که باید تو اوج باشی اون اون تهِ تهی و همه دارن زیر پاشون لهت میکنن و انگار نه انگار که تو آدمی.
من ۱۸ سالمه همش دلم میخواد پودر شم اصلا نباشم. همش به خودکشی فکر میکنم. ۲ بار اقدام کردم ولی ناموفق بود.
این دفعه میخوام خودمو از یه جایی بندازم پایین ولی تنهایی میترسم. اگه کسی میخواد خودشو بندازه پایین بگه منم بیام لطفا
یا حداقل یه راه آسون بهم بگین
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
با فکر پرت کردنه خودتت صد درصد نمیمیری امکانش هست خدا برای این که به خودت بیاره فلج بشی و بیفتی رو تخت سعیتو بکن با غمی که تو دلت داری زندگیتو بسازی فکر نکن من دلم خوشه که اینارو میگم همین دوروز پیش مامانم داشت جلو چشم خودکشی میکرد تورو خدا با خودتون این کارو نکنین تو این شرایط بد ما همگی کنار همیم همه درد داریم ظاهر زندگی کسی رو با باطن زندگیت مقایسه نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
:به بی نام عزیزی که پاسخ داده
❤خیلی خیلی ممنونم که داری نصیحتم میکنی
من از هرکی کمک خواستم بهم محل سگ نذاشت
چقدر غیر قابل تصوره که تو خوندی و یه واکنشی نسبت بهم نشون دادی بعد از مدت ها احساس میکنم وجود دارم
خوش به حال مامانت که یه بچه مثه تو داره که نگرانشه و
اومده این سایتو به خاطرش خونده
امیدوارم حال مادرتون بهتر شه
بی نام
France
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
ممنون من واقعا چون خودم یه همچین حس هایی داشتم هیچوقت دوست ندارم دیگران مثل خودم بشن امیدوارم هیچوقت به نابود کردنه خودتت فکر نکنی همیشه بخند حتی تو سخت ترین شرایط
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1398/12/17
میدونی خیلی سخته از عشقت دورت کننن اونم زوری
پاسخ ها
بی نام
France
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
تو مسیر عشق که قدم میذاری باید به فکر همه چیزش باشی و اینم در نظر بگیری همه ی عشقا شیرین نیستند من خودم عاشقم و درکت میکنم من چند سالی حتی نتونستم عشقمو ببینم و درست تو اوج غم دوباره دیدمش و فهمیدم همیشه اونجوری نمیشه که ما تصورش رو میکنیم لبخند بزن حتی تو سخت ترین شرایط
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1398/12/20
همش بخاطرنفرینای مادرم می خوام خودکشی کنم می گفت ایشالله بمیری اتیش توقبرت بیرون بیاددیگه هیچ امیدی به زندگی ندارم می خوام ارزوی مادرموبراورده کنم مامانم دیگه ازدستم راحت میشه با۱۹سال سن جوون مرگ میشم داداش یکی یه دونم خیلی دوست دارم دیگه اجی نداری خداحافظ محدثه تون رفت
پاسخ ها
بی نام
United Arab Emirates
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
محدثه جان امیدوارم این پیام رو ببینی
میفهمم چی میگی ولی به نظرم برو با مادرت رو درو صحبت کن بهش بگو به خاطره این برخورد تو من یه همچین کاری میخوام بکنم بعدم تو برادر داری تو نمیدونی یه برادر کوچیک تر چقدر به خواهر بزرگش نیاز داره
خودم یه دوست داشتم مادرش همین برخوردارو داشت پس بدون تو تنها اینجوری نیستی همدردایی هم تو این دنیا داری
امیدوارم هر جا هستی دلت خندون باشه
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1398/12/21
اگه تاالان زنده ای بیا باهم چت کنیم کارت دارم
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/12/22
سلام حامد خوبی منم ۲۶ سالمه میخوام خود کشی کنم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
چرا میخوای خودکشی کنی؟
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1398/12/22
لطفانگیداین دنیا جهنمه اون دنیا هم همین اون دنیا پدرصاحاب کسی که خودکشی کرده رودرمیارن فکرنکن راحت میشی اون دنیا پوست طرف رومیکنن بریددرموردشب اول قبرکسی که خودکشی کرده تحقیق کنیدبعدمیفهمیدجهنم یعنی چی طرف به غلط کردن میوفته ومیگه ای کاشک خو دمونمیکشتم وازاین عذاب راحت می شدم خودکشی پایان رنج نیست اتفاقا اغازرنج روایت هرکسی خودشوباهرچیزی کشت اون دنیا باهمون زجرش میدن بعدازهرسختی راحتیه پس بخاطرخداتحمل کنیدمطمئن باشیدخدا جواب صبرتون رومیده
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
این رنج و سختی که ایشون میگن اصلا آتش جهنم و اینجور چیزا نیست خدا انقدر بندشو دوست داره که تحمل همچین کاری رو نداره ولی درد بدتری داره که از همه اینا سخت تره درد عذاب وجدانه که اون دنیا میتونه ازپا درمون بیاره من خودم تا حالا چند بار خواستم خودکشی کنم ولی الان میبینم بیشتر از این که دلم مرگ بخواد دلم میخواد با شماهایی که حال و هوای خودمو دارین حرف بزنم و در حد توانم حالتون رو کمی عوض کنم امیدوارم هیچوقت کسی دردای منو نکشه و همیشه لبخند بزنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
منم باهات موافقم بی نام
اینجا خیلی خوبه من یه بار دیگه خیلی حالم بد بود و کسیو نداشتم که باهاش حرف بزنم خودمو کشتم که البته نمردم
بعدش که از بیمارستان مرخص شدم تو نت دنبال یه خودکشی بی درد میگشتم اینجا رو پیدا کردم
حالا هروقت حالم بد میشه میام اینجا میگم
چقد خوبه که بچه ها جواب میدن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
بدون نام خوشحالم که تونستی زنده بمونی درسته این خوبه که ما همه کنار هم باشیم من خودم چندبار خواستم خودکشی کنم اما پشیمون شدم مشکلاتم خیلی زیادن ولی دارم میسازم و دوست دارم که همه ی شماهارو خندون تصور کنم
بیشتر جواب های بی نامی که تو این برنامه هست از طرف من هستش اما هیچوقت نمیگم که پسرم یا دختر چون اینطوری با هر جنسیتی بهتر میتونم صحبت کنم و شاید حرفام رو بهتر درک کنین
من بی درد نیستم مثل همه ی شما ها دوست دارم خوشحال باشین نه مثل من مصنوعی میخوام روحتون شاد باشه
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/12/23
من سرم خیلی درد میکنه. حالم بده. نمیتونم خودمو کنترل کنم. دلم میخواد بمیرم. یکی بهم کمک کنه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
چرا نمیتونی خودتو کنترل کنی ؟ مشکلت چیه؟ بگو شاید ما تونستیم حلش کنیم اگر هم که نتونستیم حداقل میتونیم همدردی کنیم
فرصت زندگی کردنو از خودت نگیر هر چند سخت هرچند با غم ولی بجنگ بذار زندگی اونقدر تو بدترین شرایط لبخندت رو ببینه که خودش جلوت زانو بزنه
N
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
من تا میام خودمو جمع و جور کنم تا یکم حالم خوب میشه مامان بابام آنچنان میکوبوننم که تمام پشت سرم یه درد عجیبی میپیچه
نمیتونم تحملش کنم به خاطر همین هر روز وقتی اینجوری میشم یه نوافن میخورم که دردم بره بعدشم شروع میکنم به دور خودم چرخیدم
شاید مسخره باشه ولی اصلا نمیتونم مقابله کنم که دور خودم نچرخم
وقتی حالم بد میشه نیم ساعت حتی بعضی وقتا یک ساعت با سرعت دور خودم میچرخم بعدشم گیج میشم میفتم میخوابم
عین یه اعتیاد شده برام تا حالا هی با خودم گفتم که دیگه هیچ وقت این کارو نمیکنم ولی وقتی ناراحت میشم نمیتونم مقابله کنم
تو خونمون کسی از من خوشش نمیاد مامانم همیشه میگه الههی تیکه پاره شی به حق فاطمه ی زهرا
یه بار خودکشی کردم ولی خب متاسفانه نمردم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
شرایطت سخته اما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که یه گوشت رو در کنی یکیشم دروازه بلید تلاشت رو بکنی که اهمیتی به حرف بقیه ندی حتی اگه خانوادت باشن سخت هست این کار اما شدنیه بیا و برای خودت و آرامش روح خودت زندگی کن درمورد این اعتیادی هم که میگی یه دفعه ای نمیتونی از خودت دورش کنی باید آروم آروم کم بشه یعنی مثلا یه بار که خواستی دور خودت بچرخی با خودت بگو این بار تایم کمتری این کارو میکنم حتی شده چند دقیقه کمتر پله پله باید بری
امیدوارم بتونی مقایله کنی با مشکلاتت و یه روزی بیای و بگی که حالت خوب شده که تونستی مقاومت کنی من میدونم که تو میتونی
اگه با یه روانشناس خوب هم درمیون بذاری خوبه چون قرص میخوری که آروم بشی بهتره با یه روانشناس مشورت کنی
تو میتونی واسه آیندت تلاش کنی اگه دیروز و امروزت نابود شد واسه فردات بجنگ
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
بهتر نشدی ؟
N
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
اول از همه ممنون به خاطر اینکه براتون مهمه
دیگه قرص نمیخورم
فعلا دلمم نمیخواد بمیرم
ولی همچنان دور خودم میچرخم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
چقدر خوب که قرص نمیخوری
و از ته دل خوشحال شدم که دیگه طرف خودکشی نرفتی واقعا لبخند اومد رو لبم
به امید خدا چرخیدنتم به مرور رفع بشه هیچوقت دست از تلاش برندار
سعی کن که کمترش کنی تا از سرت بره بیرون من امید دارم که یه روز میای میگی که دیگه مشکلی تو زندگیت نداری برای اون روز با تمام انرژیت جلو برو ما کنارت هستیم دوست من
لبت خندون و دلت شاد
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
چرخیدنت بهتر شد؟
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/12/23
به سلامتی روزی که سرقبرم بشه پاتوق مادرم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
به سلامتی روزی که لبت خندون و دلت بیخیال از ناراحتی و سختی های زندگیت باشه
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1398/12/25
دیگه بریدم دیگه به ته خط رسیدم دیگه خسته شدم ازاین شبای کارم شده بودگریه کردن خدایا من مگه تواین زندگی لعنتی ازت چیززیادی خواستم که تابامن اینجورمیکنی هیچکس نزاشت من توزندگیم خوشبخت شم هیچ وقت طعم خوشبختی رونچشیدم خدایا میخوام یه داغی رودل همه بزارم بخصوص خانوادم واون بابام یه معتادروانی فقط دنبال یه بهونست که دعوا وکتک کاری راه بنداره داغم رودلشون می زارم که تاعمردارن ازعذاب وجدان نتونن زندگی کنن کسای گه اینومی خونن بگن خسته بود خدا اون ببخش
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
میدونم خسته ای میدونم دل مرده ای پدرت معتاده و خیلی روت فشاره منم پدرم معتاده خیلی سخته اما ما مجبور تحمل کردنیم ازت میخوام که تحمل کنی ببین تو تنها اینطور نیستی همه مشکل دارن تو زندگیشون مطمئن باش اگه خدا این دردارو بهت داده یا درمونش رو هم بهت میده یا صبرش رو میده یه کم تحمل کن من این متنت رو خوندم و از خدا میخوام که زنده بمونی و زندگی کنی
محکم تر باش سعی کن چیزی بشی که گذشته و حال تو جلوی آیندت زانو بزنه
امیدوارم دلت خندون بشه
Iran, Islamic Republic of
04:11 - 1398/12/26
خسته شدم دیگ هیچی نمیخوام هیچی حتی اگر کل دنیا رم بهم بدن نمیخوام فقط یه راه خودکشی بدون درد و سریع بهم بگید توروخدا التماس میکنم بعدش نتونن برم گردونن دارن دیوونم میکنن نمیخوام این زندگیو نمیخوام حداقل بمیرم خوشحالشون میکنم زندم که سودی نداشت شاید بمیرم خوشحال شن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
من راه های تضمینی خوب بلدم اما بهت نمیگم می خوای عذاب وجدان بگیرم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
زنده موندنت بعد خودکشی با خداست
خسته شدی و دلت گرفته از این همه تحمل کردنت اما بدون خدا  اگه دردی رو بهت بده صبرشم در کنارش بهت داده بعدشم تو از کجا میدونی در آینده هم سودی نداری هرچند من میگم هیچ کسی بیهوده آفریده نشده
از مرگ کسی حتی بعضی دشمن ها هم غمگین میشن دیگه ماها که دوست تو هستیم مطمئن باش ناراحت خواهیم شد
خودت رو از زندگی کردن محروم نکن تو میتونی شاد بشی فقط صبر کن تا خوده خدا درهای بهتری رو به روت باز کنه
لبخند بزن حتی تو سخت ترین شرایط
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1398/12/26
من برا هیچکس مهم نیستم
قدر یه آشغال تو خونمون ارزش ندارم
هیچکس به من فکر نمیکنه؛ انگار که من آدم نیستم
یه جوری که اصن انگار منو نمیبینن، انگار من نیستم، وجود ندارم.
بمیرمم کسی براش مهم نیست
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
فرزانه جلن چرا انقدر به اطرافیانت بها میدی که اینطوری با روحت بازی کنندتو ارزش خودت رو بالاتر از این بدون که محتاج توجه اطرافیانت باشی
سعیت رو بکن به جایی برسی که همه ی این افرادی که بی توجه از کنارت عبور کردند یه روزی تو بی اهمیت از کنارشون عبور کنی
درضمن از مرگ تو شاید به قول خودت اونا خوشحال هم بشن اما من واقعا ناراحت میشم
امیدوارم لبت خندون باشه
سعیتو بکن من میدونم که تو میتونی با این موضوع کنار بیای امیدوارم خدا کسی رو سر راهت قرار بده که تو از توجه های بسیارش خسته بشی
به امسد اون روز قوی بمون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
هیچ وقت برا دیگران زندگی نکن ما چی خیری ازاینا دیدیم که
حالاببنیم بگو به درک که من براشون مهم نیستم خودت زندگیخودتوبساز اگه هی بگیم این منو دوست دارهاون
منودوست نداره معلومه نمی تونیم زندگی کنیم بیشتر افسرده میشیم اصلا بهش فکرنکن فقط بگو من خدارو دارم برام کافیه
ابی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
ازبچه شیرخوارتاپیرمرد لب گورنیازبه محبت وتوجه داره توحق داری ولی اگه مشکلات اینه تاابدکه این جوری نمونه اگه مجردی شوهر می کنی اگه الان شوهر داری بچه دارمی شی
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1398/12/26
یه تشکرازایشونی که مشکلات خودشون رونادیده گرفتن وبا ما همدردی میکنن اسمتونم نمی دونم به قول خودتون نمی خوایدکسی بدونه واقعا شما مثل یه فرشته ایدازخدا می خوام مثل بارون براتون شادی بیادشماهم هرمشکلی داریدزود برطرف شه واقعا من باحرفای شما خیلی آروم میشم ازخدامی خوام جواب خوبی هاتون روبده یه دنیا ازتون ممنونم ازته دل میگم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
ممنونم من واقعا فرشته نیستم فقط دوست دارم کسی مثل خودم نباشه به نظره من همه ی آدم هایی که اینجا هستن میتونن بهترین باشن فقط باید یادشون بیاریم که چقدر قبل خسته شدنشون قوی بودن
خوشحالم که حرفام آرومتون کرده منم یکی هستم مثل شماها
امیدوارم روزی برسه که همه توی این سایت فقط لبخند به لب داشته باشن❤
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/12/26
چندراه تضمینی بلدم ولی بهت نمی گم می خوای عذاب وجدان بگیرم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
خوشحالم که عذاب وجدانت بیداره بعضی ها بدون در نظر گرفتنه این که فرد مقابلشون انسانه باعث مرگشون میشن خدارو شکر که خیلیا هستن وجدانشون بیداره
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/12/26
امشب شب اخر.که سالها بهش فکرمی کردم اما دل وجرعتشونداشتم امروزیه اتفاقی افتادکه دلم شکست بدجورا باورم نمیشه که می خوام امشب بمیرم وقتی امروزتوحیاط نشسته بودم فقط گریه میکردم به غروب نگاه کردم چه حس عجیبی بودکه منوبااون دنیا نزدک کردچه حس آرامش بخشی داشت هنوزاشکام دارن می ریزن خدایاامشب چقدبهت نزدیکم واقعاحست می کنم فقط منتظرم همه بخوابن که خودموداربزنم وتمام وقتی که صبح خانوادم منوببینن نمی دونم چه حالی میشن منوببخشید
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۷
شکستن دل سخته و شاید ترمیمی نداشته باشه اما یه کم به خودت نگاه کن ببین تو حتی چشم داری که ببینی آسمون چه شکلی داره تو حتی خونواده ای داری که از نبودت حالشون بد بشه داشته هاتو به خاطر چیزی که از دست دادی تباه نکن
با مرگت به آرامش نمیرسی چون تازه اون دنیا میبینی که در آینده خوشحال و سرزنده ای دلت واسه خودت میسوزه که چرا فرصت زندگی رو از خودت گرفتی
دردی که میخوای به خانوادت بدی خیلی سخته و هیچوقت ترمیمی نداره چون تجربشو داشتم میگم ولی خب من دیگه به مرگ ختم نشد اما خاطرش هیچوقت از مغزم بیرون نمیره
اگه میخوای خدارو حس کنی محکم جلوی مشکلاتت وایسا و خوشبختی رو واسه خودت بیار اگه تو لبخند بزنی و از مشکلاتت بگذری خدا بهت نگاه میکنه اون موقع خدارو حس میکنی
تحمل کن میدونم که میتونی
لبخند بزن حتی تو سخت ترین شرایط
آرزو میکنم دلت شاد و لبت خندون باشه
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
امیدوارم زنده باشی هنوزبهت فکر میکنم
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/12/28
سال جدید مانند یک دفتر خالیست
و قلم در دست توست
زیباترین سرنوشت رو برای خودت رقم بزن
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1399/01/01
آرزویم این است
آسمان بی غبار، سهم چشمانت بهار
قلبت از هر غصه دور، بزم عشقت پر سرور
بخت و تقدیرت قشنگ، عمر شیرینت بلند
سال نو مبارک
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1399/01/01
دلم میخواد بمیرم
کنکوری هستم و تا الان خوب درسنخوندم و همه از من انتظاز دارن قبول بشم تو پزشکی بعضی وقت ها احساس میکنم ادم به درد نخوری هستم وتنها کاری که بلدم درس خوندنه که اونم خوب نمیتونم انجام بدم
پاسخ ها
یسنا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
قشنگ عین منی
دوازدهمی یا پشت کنکوری؟
عب نداره اگه تا الان درست نخوندی کرونا اومده کنکور میفته عقب
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
زیاد ناراحته حرف بقیه نباش منم وقتی کنکور داشتم همه میگفتن صد درصد این دکتر میشه یعنی یارو رو من تو فامیل نمیشناختم بعد کنکورم میخواستن ببینم چیکار کردم اما خب درسم خوب بود اما تو تست من اصلا خوب نبودم اینه که قبول نشدم هرچند بعدش خیلی چیزا شنیدم اما اهمیت ندادم آخه ما که نمیخوایم برا کسی زندگی کنیم بعدشم اگه از اللن هم شروع کنی به خودندن دیر نیست هیچوقت واسه شروع دیر نیست تا خدا رو داری غم نداشته باش
بخند حتی تو سخت ترین شرایط
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1399/01/01
هیچ آدمی تو هیچ نقطه از جهان, بیشتر از اونی که تو آیینه میبینیش به فکر حالِ تو نیست پس خودت حال خودت رو خوب کن ؛ همه چی به تو بستگی داره, همه چی!
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1399/01/03
دیگه نمی خوام زندگی کنم این دنیا فقط ادمابلدن دل ماهاروبشکنن ۴سال عاشق همدیگه بودیم اینقدعاشقش بودم رفتم اسمشوباتیغ رودستم نوشتم می دونست چقددوسش دارم که براش جونمومی دادم نمی دونم چی شدکه دیگه بهم محل ندادانگاردیگه وجودنداشتم هیچ وقت ازنگاه کردن من سیرنمی شدنمی دونم چرا یه نگاهم بهم نمی کنه اون دل منوشکست منم دل اونومیشکنم فقط می خوام جلوی چشمش خودموبکشم که تاعمرداره فقط زجربکشه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
منم چند سال پیش یه نفرو دوست داشتم با دوستم ریخت رو هم خیانت کردن بهم
حالم خیلی بد بود حتی تیکه عصبی پیدا کرده بودم و میتواستم خودکشی کنم اما الان خوشحالم که این کارو نکردم الان عاشق یکی دیگم این حسم اصن کاملا متفاوت با اونه هرچند بازم معلوم نیست به اینم برسم یا نه
تو آدم خوبی هستی ۴ سال پای یه نفر موندی منم ۲ سال موندم
این اتفاقات زیاد میوفته تو محکم وایسا باید مقابله کنی
زمان همه چیزو حل میکنه چون تجربشو داشتم میگم سخت هست اما شدنیه
اگرم فکر میکنی با مرگت عذاب میکشه باید بگم که نه اصلا کسی که راحت ازت رد میشه بود و نبودت براش فرقی نداره
اما میتونی پاهاتو رو پله های ترقیت بذاری انقدر بری بالا که وقتی برگردی عقب اصن دلت نخواد دست اون آدمو بگیری
اون موقع با غرور وایسا رو به رو آینه بگو دیدی من ازت سر تر بودم؟
مطمئن باش خدا یه بهترشو واست میفرسته
همچی رو بسپر به زمان
امیدوار دفعه بعد بهم بگی که نمیخوای خودتو نابود کنی و تونستی مقابله کنی
لبخند بزن حتی تو بدترین شرایط
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
ممنونم که ارومم می کنید. من بدون اون نمی تونم زندگی کنم اون می تونه ازمن دل بکنه ولی من نمی تونم بدون اون زندگی کنم فقط کارم شده گریه کردن بهش گفتم می خوام خودمو
بکشم مسخرم کرد گفت توکه دل وجرعتشو نداری منم میخوامدلوجرعتموبهش نشون بدم شاید اون موقع به غلط کردن افتاد
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
میدونم چی میگی منم همون موقع فکر میکردم بدونه اون نمیتونم اما تونستم و الان اون مشکل در برابر مشکلات الانم اصلا به چشم نمیاد الان اگه حتی ببینمش فقط ازش تشکر میکنم که پخته ترم کرد و گذاشت بفهمم همه ی آدما خوب نیستن اون آدمی که با حرف خودکشی طرف رو مسخره میکنه مطمئن باش اگه خدایی نکرده تو دست به همچین کاری هم بزنی بازم میگه به من چه که مرد اصن خوب شد که مرد
میدونم سختته به همچین موضوعی فکر کنی که حتی بعد مرگتم پشیمون نشه اما واقعیت اینه
به نظر من بهش بگو من فکر کردم دیدم تو اونقدر ارزش نداری که آینده و جونمو فدا کنم
کم محلی کردن وجوابایی که باعث حرص خوردنش بشه بهتره
شاید جلوی تو بروز نده یا بازم مسخرت کنه ولی صد درصد از درون میسوزه
امتحانش ضرر نداره
مطمینم تو میتونی با این مشکل کنار بیای
اونقدر غرور به خرج بده که اصلا سرتو بگیری بالا بگی این بشر الا کی هست که من حتی بخوام بهش فکر کنم
آدمای اینجوری ارزش فکر کردنم ندارن
مطمئن باش خدا یجوری حقتو ازش میگیره حتی اگه نفرینم نکنی
من بعد ۵ سال فهمیدم همون دوستم که بهم خیانت کرد ۲بار بهش خیانت هرچند دیگه اون موقع انقدر واسم بی اهمیت شده بودن که حتی خوشحالی هم نکردم حتی یه جاهایی دلداریش میدادم
تو محکم بمون خدا و زمان خودش همه چیز رو درست میکنه
صبور باش
به امید آروم شدن دلت و خندون شدن لبت
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
چیکار کردی؟
یه وقت بی عقلی نکرده باشی برای یکی که تو رو پس زده جون وروحتو بگیری عزیزم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
نه هنوز نمردم
واقعا ارزششو نداره بخوام بخاطر این عوضی خودمووبکشم
اون که میره زندگیشومیکنه میگه این نشد یکی دیگه بدرک ک مرد
من باید اون دنیا بسوزم هیچوقت خودمو نابود نمیکنم این واسه من شد یه تجربه که به هرکسی اعتمادنکنم
خدایا......بابت آن روز که سرت دادکشیدم معذرت میخوام
من عصبانی بودم برای اون آدمی که تومیگفتی ارزشش راندارد
ولی من پافشاری میکردم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
نمیدونی چقدر خوشحالم که این کارو نکردی میخوام اشک شوق بریزم چون خودمم شرایط تورو داشتم و خیلی واسم سخت بود بهترین انتخابه زندگیت رو کردی و این درسته واقعا دیگه نمیتونی به کسی اعتماد کنی منم الان همینطورم بعد از چندین سال بازم نمیتونم حتی به بهترین دوستم اعتماد کنم خدا جای حق نشسته حتی اگه نفرینم نکنیم حقمونو میگیره دنیا کوچیک تر از این حرفاست آخرش به ما برخورد میکنن
واسه اون روز خودت رو آماده کن تا انقدر بالا رفته باشی که کم بیاره جلوت و کاملا پشیمون باشه
دوست خوبم امیدوارم خدا تو تمام مراحل زندگیت کنارت باشه
همیشه در برابر همه ی مشکلاتت به همین خوبی راهت رو انتخاب کن
دلت شاد و لبت خندون
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1399/01/03
دیگه نمی خوام زندگی کنم این دنیا فقط ادمابلدن دل ماهاروبشکنن ۴سال عاشق همدیگه بودیم اینقدعاشقش بودم رفتم اسمشوباتیغ رودستم نوشتم می دونست چقددوسش دارم که براش جونمومی دادم نمی دونم چی شدکه دیگه بهم محل ندادانگاردیگه وجودنداشتم هیچ وقت ازنگاه کردن من سیرنمی شدنمی دونم چرا یه نگاهم بهم نمی کنه اون دل منوشکست منم دل اونومیشکنم فقط می خوام جلوی چشمش خودموبکشم که تاعمرداره فقط زجربکشه
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1399/01/04
حتما بایدبلاملای سرخودمون بیاریم تاقدرمون روبدونن والابخدا
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
ارزش خودتو به اندازه بقیه ندون عزیزم
هر کس اختیار خودشو داره حتی اگه همه ی آدما هم مارو دوست نداشته باشن خدا دوستمون داره
قدر تورو خودت بدون و بس
دلت شاد و لبت خندون باشه
Iran, Islamic Republic of
05:02 - 1399/01/06
من الان 34 سالمه از روزی ک دست چپ راستمو یاد گرفتم دلم میخواست خودمو بکشم ولی تا الان نتونستم تو رو خدا بگید چطوری خودمو بکشم ک پدر مادرم ک ارزشون اینه بهش برسن
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تو چیکار به آرزوی پدر و مادرت داری بگرد دنباله آرزوهای خوب واسه خودت زندگیتو صرف حرف بقیه نکن
مشکلت چیه که میخوای خودکشی کنی؟
ما ها باید زنده بمونیم که بگیم آدمه عاقلم هست تو این دنیا
امیدوارم خدا یه امیدواری بهت بده تو از کجا میدونی چند سال دیگه هم رو همین پله هستی ؟
شاید انقدر پیشرفت کنی که اصلا به فکر امروزت بخندی
شاید خدا یه سورپرایز بزرگی برات در نظر گرفته باشه
امیدوارم لبت خندون و دلت شاد بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
اقا حمیدواقعا درکتون می کنم منم مثل شما روزی نیست که به فکرخودکشی نباشم جرعتشودارم ولی ازاون دنیام می ترسرم که عذابش زیاده وقتی پدرومادرخودت آرزوی مرگ کنن برات آدم داغون میشه چون همچین بلای سرمنم میارن واسه همین الان حستو می فهمم ولی مجبوریم تحمل کنیم توالان می تونی واسه خودت یه زندگی جدید بسازی به زندگی امیدوارباش چون یکی
اون بالاست که همیشه هواتو داره
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
آره خدارو تو هیچ کدوم از صحنه های زندگیتون فراموش نکنین تو سخت ترین شرایط به خدا پناه ببرین و طلب آرامش روحتون رو از خدا بخواین
امتحانش ضرری نداره انجام دادم خوب بوده واقعا آروم شدم
خدا با ماست دوستای من
Iran, Islamic Republic of
05:39 - 1399/01/07
من واقعان از زندگی خسته شدم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
از چی خسته شدی؟
خستگی تو همه ی زندگی ها هست تو جلوش کم نیار
ما آدمایی که اینجا هستیم قوی ترین آدما هستیم پس محکم بمون مثل قبل
لبت خندون
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1399/01/11
خدااااااااااااااااا یا منوبکش یاخانوادموبکش چرا هیچشون نمی شه الهی عزای همشونوخودم بگیرم خدالعنتت کنه بابازخدامی خوام هم تواین دنیا زجربکشی هم تواون دنیا
آتیش بزنن به قبرت الهی
چرامن یتیم نمی شم چرا من بی بابا نمی شم که ازدستش راحت شم روزی هزاربارنفرینت می کنم چراهیچیت نمی شه که من زجرکشیدنتوببینیم
خدا چرامن بخاطراین آشغال بایدخودموبکشم اون بایدبمیرنه من
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
عزیزم مشکلت رو بگو
میفهمم که چقدر حس تنفرت زیاده به پدرت حتی شاید دلتم نخواد اسمشو بذاری پدر چون خودمم همینطورم اینو میگم اما تو روح خودت رو برای کسی که برات ارزشی نداره خراب نکن خدا جای حق نشسته همه تاوان کارایی که انجام دادن رو میدن چه این دنیا چه اون دنیا
ارزش جسم و وجوده خودت رو بیشتر از این بدون که برای آدمی که انقدر ازش تنفر داری از دستشون بدی
اگه خودت رو نابود کنی شاید ارزش تو از پدرت هم کمتر پیش خدا بشه
بگرد دنبال آرامش درونت خدارو شکر کن حتی تو سخت ترین
شرایط
درکت میکنم و بدون که تنها نیستی ما کنارت هستیم
به امید اینکه دلت شاد و لبت خندون بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
این حرفات درد منو دوا نمی کنههههههههههههههههههههههههههههه یه راهی واسه خودکشی بگو
التماست می کنم توروخدا بگو
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
انقدر ظالم نشدم که بخوام جون کسی رو بگیرم ببین شرایط سختی داری درست اما جا نزن باهاش بجنگ بذار چند سال دیگه که از سنت گذشت ببین بازم همین فکر الانت رو میکنی؟
فرصت زندگی رو از خودت نگیر
پدر خوب نداری به جاش خدارو داری
هر کسی برای هدفی آفریده شده برای رسیدن به اون هدفت زنده بمون
بهت پیشنهاد میکنم حتما از یه مشاور کمک بگیری
منتظر روزی میمونم که دلت شاد بشه وبگی که حالت بهتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
ب خدا من از تو بیشتر از بابام بدم میاد .حاظرم قسم بخورم ک عین این سگ تو دنیا وجود نداره من۱۷سالمه ولی اندازه ی آدم ۱۱۷ ساله از دستش عذاب کشیدم. خیلی دلم میخا بمیرم ولی واقعا جرات خودکشی و ندارم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
خودت داری میگی سگ چرا به خاطر آدمی که دوستش نداری خودتو میکشی؟
اگه دنبال معجزه ی تغییر رفتارش بعد مرگتی باید بگم که همچین چیزی نیست
الکی روحتو به خاطرش عذاب نده
حتما هم با یه مشاور خوب مشورت کن
اگه حرف بزنی خالی تر میشی
من بیشتر مشکلاتی که بچه های اینجا دارن با هم دارم پس خوب درکتون میکنم مخصوصا تو رو در برابر آدمایی که عذابت میدن محکم باش هیچ چیز بیشتر از موفقیتت نابودشون نمیکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
ایول بچه ها دمتون گرم که هوای همیدیگه رودارین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
خوش بحال اونایی که پدرخوب دارن نه مثل ما که آرزوی مرگشون روداریم
بچه ها امیدوارم درآینده ،خودمون برای فرزندامون پدرومادرای خوبی باشیم که حتی یه لحظه هم به این روزخودمون نیافتن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
آره واقعا امیدوارم ما پدر مادرای خوبی بشیم
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1399/01/16
منتظراون روزنمونید
دیروزدیگه خانوادم منوبیشتراذیت کردن بیشتردلموشکوندن دیگه صبرم لبریزشده
همین باعث شدمن به
خودکشی مصصم شم الان دیگه لحظه خودکشیمه بابت حرفاتونم ممنونم اگه باهتون بدحرف زدم ببخشیددیگه دنیابه کام مانبودامیدوارم درس عبرت بشه براشون ولی حلاشون نمی کنم
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/01/16
من دیگه امشب واقعا میخام خودمو راحتتتتتت کنم...........خداحافظ همتون
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
بازم دارم بهت میگم برا خودت زندگی کن گذشتت بد بود خاکستر شد حالت تباه شد اوکی مشکلی نیست از زمین پاشو حداقل آینده ی خوبی بساز واسه خودت
محبت پدری نداری؟
اشکال نداره عوضش رو پای خودت بزرگ میشی
روزی چند بار بشین بنویس که چه به روزت اومده و بعد همشو حذف کن
درست همین کارو تو مغزت انجام بده
ببین من وقتی به دنیا اومدم یعنی پدرمو از همه بیشتر دوست داشتم حالا ببین چه به روزم اومد که از ۱۱ سالگی دیگه حتی نمیخواستم بابا صداش کنم
الانم دیگه حتی بهش نگاه نمیکنم
تا بوده همین بوده قط باید جا نزنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
خداحافظ سلام ماروبه اون دنیا برسون بگوخیلی نامردی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
عزیزم امیدوارم زنده باشی و جوابم رو بدی
باور کن ما میتونیم با وجود پدر بد زندگی کنیم
عوضش رو پای خودمونیم
بده اگه قوی بار بیایم؟
به جاش وقتی به مرحله های بالاتر زندگیمون رفتیم میبینیم این زخما شدن تجربه ای برای بزرگ شدنمون
کاش نمرده باشی
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1399/01/17
توی این دنیا کسانی که لبخند میزنند، قوی ترین هستند
پس لبخند بزنید حتی تو سخت ترین شرایط
Romania
23:05 - 1399/01/17
من نمیتونم بمیرم چون تو این کشور از همون اولم مرده به دنیا اومدم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
بچه ها فکرکنم ایشون اسکلت باشن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
درسته ولی دست خودمون نبوده که کجا به دنیا بیایم
اما اگه حالا نامردی شد در حقمون بیاین انقدر قوی باشیم و با صدای بلند بخندیم که خوده مشکلاتمون کم بیارن جلومون
لبت خندون و دلت شاد
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1399/01/21
باید به اعتقادات همه احترام گذاشت، من خیلی از سایتهارو با موضوع خودکشی دنبال کردم، دوسه خط مقدمه میگن وبعد به قرآن وخدا مراجعه میکنن، خواستم همینو بگم که کسی که از فشارهای زندگی میخاد خودشو راحت کنه به جایی رسیده که تمرکز برروی قرآن وخدا رو نداره ، وبی ایمان شده، پس راهکاری برای افراد بی ایمان پیدا کنید چون تواین شرایط بیشتر تحریکش میکنید
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
درسته اعتقاداته هر کسی برای خودشه و باید حتما احترام گذاشته بشه
من تنها میتونم بگم که با خودتون این کارو نکنین و محکم مثل قبل ادامه بدین همه ی ما کنار هم میتونیم بدی های دنیا رو شکست نه ولی کمرنگ کنیم دنیا ارزش نداره که مابخوایم به خاطرش خودمونو خلاص کنیم روحمون رو دوست داشته باشیم و با این کار آزردش نکنیم
لبت خندون و دلت شاد
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1399/01/21
خودکشی خیلی پاکه.من اصلا به هیچی اعتقاد ندارم.فقط بگم که پدری که پول نداره بچه دار شدنش حاصل زناس.فقط ی دلیل بیارین که زندگی کنم.ته زندگی چیه ی عمر جون میکنی بعد میمیری لذت زندگی میمونه واسه نسل بعد(برعکس تو که از بچگی زندگیتو بایدخودت میساختی)وتو ی عمر مثل سگ جونکندی.پدر و مادرم هم اصلا واسم اهمیتی نداره ی لطف زورکی میکنن زنده نگهت میدارن ک خونت رو گردنشون نباشه(شیر دادن مادر و...)صد سالم منتشو میزارن ولی هرلطفی تو بکنی انگارهیچی نکردی
کوعدالت؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
باهات موافقم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
دوست من آروم باش میفهمم چقدر دلت پر از وضعی که اصلا توش عدالت نیست ولی چیزیه که تو باید ازش سربلند بیرون بیای با مجکم ایستادنت و ادامه دادنت ثابت کن که میتونی بهتر از خیلیا باشی
بایه مشاور حتما صحبت کن تا خالی بشی
باید ذهن و قلبت رو از سختی هات خالی کنی تا با یه به درک گفتن ادامه بدی و هر روز بهتر از قبلت بشی حتی شده یه پله ی کوچیک
خدا بزرگه امیدت رو از دست نده
آدمایی مثل ما ها که سختی کشیدیم تجربه دار هستیم و به شدت عاقل
تو آدم خوبی هستی چرا این دنیا که انقدر بی عدالت هست رو میخوای از خودت پاک کنی؟ یه آدم خوب هم باشه امید بیشتری هست
اگه لطف تورو نمیبینن اصن واست مهم نباشه تو واسه دل خودت و واسه خدا لطف و مهربونی انجام بده نه واسه این که بقیه بخوان تشکر کنن ما کنارت هستیم دوست من
به امید این که دلت شاد بشه و لبت خندون
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1399/01/21
خدایا واقعا ازت ممنونم که این دردوبه من دادی وباعث خوشحال شدن مادرم میشه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
عزیزم دردت چیه که میگی؟
بگو شاید یه کم آروم تر بشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
دیگه ازاین صورت پرازجوشم خسته شدم همه حالشون ازمن بهم میخوره آرزوبه دلم موندبرم جای واین دردوبه روم نیارن توفامیلم بهم میگن وقتی داریم غذا می خوریم جلوچشممون نباش
مامانم همیشه بهم سرکوفت میزنه نفرینم میکنه
من براش دختر خوبی نیستم ونمی خوام هم دخترخوبی باشم
یه بارازته دل نفرینم کرد روزبعدش نفرینش گرفت الان که من این دردودارم خیلی خوشحال همش آرزومیکنه من بدبخت شم فقط دلش میخواد من زجر بکشم روزی نیست که دعوانکنیم وقتی خوابم بامشت می زنه توکمرم تایک ساعت کمرم دردمیگیره کثافت
حتی براغذا خوردنمم مشکل داره میگه توحق نداری غذای که من میپزم توبخوری اگه خوردی بشه سرطان
اون ازبابام که حتی حاظرنیستم اسمشوبیارم بخاطراین رفتارای بدش وکتاکای که میزنه من چندماه باهاش قهربودم حتی نگاشم نمیکردم حتی لیاقت باباگفتنم هم نداره همون اسمشوبزارم حیوون زیادیشه
الان من افسردگی شدیدگرفتم دیگه این زندگیونمیخوام
به چیه این زندگی دل خوش کنم برم اودنیا بسوزم بهتره که تاتواین زندگی زجربکشم که حتی این زندگی یه چیزامیدوارکننده هم نداره که دلمو باهاش خوش کنم
خودکشی کارسختیه من مدت هاست بهش فکرمیکینم تاتصمیمم جدی شد این دفعه قسم خوردم که خودمومیکشم شایدامشب یافردا
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
عزیزم دردی که میگی چیه؟
واسه چی مادرت خوشحال میشه؟
بشین اتفاقات تلخ زندگیتو بنویس تا آروم تر بشی بعدم همشونو پاک کن
دنیا و آدماش ارزش اینو ندارن خودتو و فکرتو درگیرشون کنی
واسه خودت باش
لبت خندون و دلت شاد
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
میفهمم که به خاطر قیافت اعصابت خورد شده اما بدون همه که خوشگل نیستن بعدم اونایی که از تو بدشون میاد بذار بدشون بیاد اونا که درونه تورو نمیبینن که بابا بیخیال مردم بیخیال مادر و پدرای بد
اگه تو خودکشی کنی میگن دیدی درونشم مشکل داشته ولی اگه سعی کنی با وجود این شرایط خودت رو بالا بکشی اونوقته که میزنی دهنشون خدا بزرگ تر از این حرفاست تا وقتی خدا رو داری غم نداشته باش خدارو شکر کن تا بهت توجه کنه
خیلیا حتی نصف سرشون رو از دست میدن ولی بازم زندگی میکنن صورتت اگه جوش داره باید بری دکتر حتما یه جوری حل میشه از خدا بخواه خودش کمکت میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
خدا خدا اسمشو شنیدم ولی زیادنمی شناسمش بعضیامیگن اگه باهاش حرف بزنی اگه ازش کمک بخوای اگه درددلتو بهش بگی صداتومیشنوه وجواب دعاهاتومیده من ازش خواستم ولی جوابمونداد فک کنم صدامونشنیدیاشایدم شنیده نخواسته کمکم کنه
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
میفهمم که سخته اگه به خدا خواهش کنی و جوابت رو نده یه کم واسه آدم سخته اما باید اینو بهت بگم منم مثل تو بودم همش التماس میکردم اما بعد شاید بگم ده سال التماس تازه یه کم تونستم خودمو جمع و جور کنم تو بخواه اون صبوره انتظار داره تو هم صبور باشی من مطمئنم تو در کنار مشکلاتی که داری میتونی موفق بشی و پیشرفت کنی
دلتو بزن به دریا بگو بیخیال همه من میخوام ادامه عمرمو به خاطر خودم زندگی کنم
اگه کسی منو نمیخواد خب نخواد خودم خودمو بخوام
آرامش رو درونت جست و جو کن
ما کنارتیم عزیزم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
میخوام حرف آخرم وبزنم وبعدبرم کارخودمو تموم کنم
امروز روز مردن من روز راحت شدمن تواین دنیاوشروع دوباره زجرکشیدن من تواون دنیا لیاقتم بیشترازاین نیست چون خدا اینجوری خیلی خوشحاتر
خیلی آرزوداشتم نه خدا گذاشت من خوشبخت شم ونه
اطرافیانم
هیچ وقت یادم نمیاد که من یه روزخوش داشته باشم توزندگیم
من ۱۹سالمه ولی انگاراندازه آدم صدساله زجرکشیدم
مامانم همیشه بهم میگفت الهی جوون مرگ شی بیادخترت داره
داره جوون مرگ میشه بخدا راست میگم خیلی ازمن بدش میومد
من عاشق یه نفربودم اگه تاالان زنده بودم فقط بخاطراون بود ولی میدونستم اونم یه روز دلمومیشکنه
این روش خودکشی که میخوام انجام بدم صددرصد می میرم
دیگه وقتی اینوبخونیدخیلی دیره خیلی ونمی تونم جواب شماروبدم
الان ساعت ۱:۱۴
ومن تاچنددقیقه دیگه میخوام خودموخلاص کنم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
خیلی ناراحت شدم این کارو کردی چقدر بگم اول خودتون بعد به کسای دیگه بها بدین تو این دنیا تا خودت به فکر خودت نباشی هیچکس به فکر تو نیست
اگه کسی که دوستش داری دوستت نداره اوی ناراحتی و عصبی ولی دوباره زندگیتو بساز این دفعه بدون وجود اون تو فکر و ذهنت نمیگم فراموشش کن چون منم نتونستم ولی میتونی بفرستیش تو یه قسمتی از مغزت که مدام به فکرش نباشی
یه سال دوسال و شاید بیشتر طول بکشه واسه این کار اما شدنی
کاش زنده بودی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
بااین پیشرفت علم جوشم شد غم مردم لک ورمی دارن جوش علت داره
علتش وپیداکن درمان میشه
United States
18:40 - 1399/01/21
حالم بده هيچكس و ندارم همه ي زندگيم و باختم همش حسرت گذشته رو مي خورم جلو خانوادم خودم و مي زنم عين خيالشون نيست صبح تا شب دارم گريه مي كنم حالم بده حالم بده حالم بده نمي دونم چرا خودكشي نمي تونم بكنم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
این که حسرت گذشته رو میخوری خیلی بده همه اتفاقاتی داریم که تو گذشتمون افتاده اما تو از همشون رد بشو بگو اینا همش یه تجربه بوده من خودم سختی زیاد کشیدم اما همشونو جزو تجربم گذاشتم بشین اتفاقاته گذشتت رو بنویس انقدر بنویس و پاک کن که مغزت خالی بشه از همه ی اینا خانوادت که بهت توجه نمیکنن بگو به درک تا خدا رو داری توجه بقیه رو میخوای چیکار واسه خودت زندگی کن
به امید این که دلت شاد و لبت خندون بشه
United Kingdom
22:32 - 1399/01/21
هیچ وقت فک نمیکردم وقتی بزرگ شم انقد آرزوی مرگ کنم من بیست سالمه شغل هم دارم (کارمند)خونوادم هم خیلی خوبن عاشق صدای مادر و خواهرمم (خداروشکر)ولی مشکلی دارم اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام اونم قدم هس.قدم ۱۶۸.اصلا فکر نمیکردم بزرگ شم ی چیزی برام مشکل ایجاد میکنه ک توش تاثیری نداشتم کارم شده بغض و گریه هر روزه از بچگی هر روز عادت داشتم با گریه خدارو دعا کنم و مشکلاتمو بهش بگم جواب هم میگرفتم یه جاهایی بدادم میرسید ک اصلا ب خیالم نمیرسید
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
خیلی خوشحالم خانواده ی خوبی داری قدت هم باید بگم اونجوریا مهم نیست که بخوای خودت رو انقدر اذیت کنی من خودم عاشق کسی هستم که قدش یه کمی حتی از خودم کوتاه تره این موضوع اصلا اهمیت نداره ظاهر که همیشه مهم نیست مهم باطنت هست در ضمن خانواده ی خوبی هم داری پس خدارو شکر کن دوست داشتی قد بلند بودی ولی بی خانواده بودی؟
خدا رو شکر کن و امیدوار باش من مطمئنم تو از خیلی اون قد بلندا خوشبخت تر میشی
لبت خندون ودلت شاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
اگه مشکل منو داشتی میخواستی چیکارکنی
بخدا من بیشترازتو ازخودم بدم میاد حتی مشکل تودربرابرمشکل من خیلی کوچیکه الان چند سال خودموحبس کردم آرزودارم یه روز بادلخوش برم بیرون ولی نمی تونم
حتی توخانواده ی خوبی داری که هم برات عزیزن وهم دوسشون داری بخدا من همینشم ندارم چراقد لحظات خوبتونمی دونی
به نظرمن قدتم خیلی هم خوبه چراالکی فکرتودرگیرمیکنی
بهش فکر نکن خودتوبیخیال بگیر
ببین خداچقددوست داره اینقددلت صاف که خدا جواب دعاهاتو میده نه مث من
آره مردم گریه میکنه آدم هروقت دلش پر بایدگریه کنه تادلش خالی شه چه مرد چه زن
هیچ وقت به نابوکردن خودت فکر نکن قوی باش
اونقدری خوب باش اونقدری موفق شوکه همه حسرتتوبخورن
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
کاشکی قدت کمِ کم ۱۵۰ بود اونوقت به حالت دل میسوزوندم میگفتم آخی این بیچاره چه کوتاهه. از اونجایی که یه داداش ۲۱ ساله با قد ۱۶۷ دارم میتونم یه درک خوبی از قدت داشته باشم. داداش من که تا حالا شکایتی درباره ی این موضوع نکرده. هرچند که همه ی پسرخاله هام ۱۸۵ به بالان
تا حالا بچه های بدون پارو دیدی؟ ما ندارن که حتی براشون قد تعریف شه
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
بابا لطفا به من بگو مگه قد ۱۶۸ چشه که تو نمیتونی باهاش بری بیرون؟ داداش من که همه جا میره، یه عالمه هم دوست داره، رانندگی هم میکنه
قهرش میاد خدا یعنی این چیزی که خلق کرده اینقد داغونه که حتی روش نمیشه بره بیرون؟
ما یه معلم ریاضی داشتیم پارسال قدش ۱۶۵ بیشتر نمیخورد، هم معلم ریاضی خوبی بود هم بچه ها دوسش داشتن، هم زن داشت، هم بچه داشت
یه هوشی داری که تو این سن کم کار داری، یه قوت بدنی ای داری که میتونی کار کنی.
آیه ۳۲ سوره ی نسا رو با معنیش بخون لطفا
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
اینقد این معلم ریاضی ما جذاب و خواستنی بود حتی از معلمای قدبلندمون. مرد هم بود ها. چی فکر میکنی با خودت که نمیتونی بری بیرون؟ من یه دخترم یه عالمه مرد قد بلند و قد کوتاهم دیدم ولی اگه ازم بپرسی به کدومشون حس بهتری داری میگم اونی که مرامش بیشتره. مرد بودن که به قد نیست. به مرامه به معرفته. به اینکه تو به خدای خودت مرام داشته باشی شاکرش باشی به خاطر همه ی چیزای دیگه ای که بهت داده که خودت بهتر میدونی. نه اینکه به خاطر یه قد همه ی نعمتای دیگشو هم پس بزنی و خودتو بکشی
مرد بودن به مرامیه که نسبت به مادرت داشته باشی، به معرفتیه که به خواهرت داشته باش
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
اگه مثلا آرزو داشتی بری تو تیم ملی والیبال بعد به خاطر قدت نمیشد شاید یه ذره درکت میکردم
نمیدونم شاید اصلا من نفهمم چی میگی، شاید اصلا درکت نکنم ولی خب عمیقا از خدا میخوام که حواسش خیلی بهت باشه که یه وقت یه کاری نکنی که بعدا جلوش شرمنده باشی
امیدوارم بتونی با مشکلت کنار بیای و به نظرم بیا از الان هر روز یه کار خوب بکن و بگو ثوابش باشه برا امام زمان، حتی شده قبل خواب یه صلوات بفرست. یه مدت این کارو انجام بده پاسخشو دیدی ادامه میدی، نخواستیم که دیگه هیچ.
مطمئن باش اون بالایی ها هواتو دارن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
بدون نام عزیز چرا خودت رو حبس کردی؟
مشکلت چیه؟
این خیلی خوبه با وجود دردایی که داری به بقیه امید بدی من بهت افتخار میکنم با دل مهربونی که داری
احد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
من قدم ۱۸۴ هست چه گلی به سرم زدم؟ درسته مشکلاتتون رو درک میکنم ولی بنظرم در اون حدی نیست که بخواین خودکشی کنین..اگه جای من بودین چی میگفتین ..زنم بهم خیانت کرده بچم تصادف کرده انگشتاش قط شده بیکارم افسردم از قیافم راضی نیستم عصبی ام احساس میکنم هیچکس دوستم
نداره..ولی فکره انگشتای دخترمو خیانت زنم باعث شده همه دردای دیگمو فراموش کنم .از بس این درد برام سنگینه و همش دلم میخواد بمیرم ولی تا حالا بخاطر دخترمو مادرم زنده ام ..جوش صورت و قد کوتاه غصه داره ولی نه در حدی که بخوای جونتو بگیری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
کاربر زهرا من خیلی با حرفات روحیه گرفتم دمت گرم ..البته من قدم بلنده و از جهات دیگه روحیه گرفتم
.کاش تو این دنیا بعضی دخترا بعضی پسرا با خیانتاشون با نامردیاشون با اذیت کردن دوست پسرشون دوست دخترشون نامزدشون و یا همسرشون چه زن چه مرد باعث نمیشدن که نگاه ما دختر پسرا به بقیه ادما و ادمای خوب هم منفی بشه من به درجه ای رسیدم که فکر میکنم همه دخترا مثل همن همه دخترا بی رحمن سنگدلن با اینکه تهه دلم میگه اینجور نیست و ادم خوب هم پیدا میشه اما ذهنم دیگه باور نداره .ما ادما هر بلایی میاریم خودمون سره خودمون میاریم
United Kingdom
22:39 - 1399/01/21
کاش تو همون بچگیم میموندم و صب تا شب واسه خدام گریه میکردم درست جایی رهام کرد ک فکرشم نمیکردم اعتماد بنفس ندارم نمیتونم بیرون برم فقط خودمو با بقیه مقایسه میکنم و میگم چرا ی ذره بلند تر نشدم فقط بخاطر خونوادمه ک خودکشی نمیکنم چون برام خیلی زحمت کشیدن بدخواه زیاد داشتیم ولی اینجوریم کارم شده گریه هر روزه خجالت میکشم ب خودم بگم مرد مگه مردم گریه میکنه اخه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
اولا این که مردم گریه میکنه گریه برای خالی شدنه اما نه زیاد هم ظاهرت رو با کسی مقایسه نکن واقعا این اهمیت نداره که قدت کوتاه باشه عزیزم خدا هیچ کاری رو بی علت انجام نمیده
از خونه هم کم کم برو بیرون
من خودم به خاطر مشکل روحی که داشتم یک سال نتونستم برم بیرون درکت میکنم آروم آروم شروع کن و حتما با یه مشاور هم صحبت کن تا اعتماد به نفست رو بالا تر ببره
مطمئنم تو خیلی خوبی های دیگه داری که قدت اصلا توش گمه
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1399/01/22
دلم می خوادبمیرم ولی راهی که کاروتموم کنه رونمی دونم؟
اگه قرص بخورم درحدمسمومیت اگه خودموازارتفاع بندازم بدترمی ترسم فلج شم بیفتم روتخت
اگه رگ دستموبزنم بازم اینم ریسکش زیاده چون یکی ازهمسایمون این کاروکردنمردکه هیچ تازه نزدیک بوددستشوقطع کنن
پس من چه جوری خودموبکشم!!!؟
لطفا هرکس راهی میدونه که کاروواقعا تموم می کنه بگه
لطفا سریعا اعلام کنید
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
ببین عزیزم زنده موندنت بعد خودکشی با خداست شاید بعد خودکشی صددرصدی بازم زنده بمونی واسه چی میخوای خودکشی کنی؟ نکن با خودت اینجوری شاید یک درصد احتمالش باشه که خوشبختی در انتظارت باشه واسه اون یک درصد زندگی کن
دلت شاد و لبت خندون
United States
12:28 - 1399/01/23
حالم از خودم به هم ميخوره ، كاش ميشد كرونا بگيرم بميرم ، كاش يه مريضي ميگرفتم كه ٢ روزه من رو بكشه يا يه ماشيني كوفتي ميزد بهم حداقل ديه ام به مادرم هم ميرسيد
كاش اخرالزمان ميشد
كاش زامبي ها حمله ميكردن
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
چرا از خودت بدت میاد؟
میدونی با مرگت چه غمی رو رو دل مادرت میذاری ؟
نکن اینجوری این چیزایی که گفتی همش ناشکری منم همینطور بودم اما الان روشم رو عوض کردم حتی تو بدترین شرایط بازم به خدا میگم شکرت که بهم این دردو دادی که بزرگ ترم کنی
امیدوارم دلت شاد بشه عزیزم
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1399/01/23
خودکشی رو دوست دارم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
چرا دوست داری ؟
چیزه جالبی نیست امتحان کردم البته نه تا آخرش بالاخره یه جایی پشیمون میشی حالا بعضیا این دنیا بعضیا پیش خدا
واسه خودت زندگی کن این فکرا چیه دنیا با وجود تلخ بودنش هنوزم چیزای قشنگ داره عزیزم فقط سرتو بالا بگیر و خدا رو ببین اونوقت میفهمی من چی میگم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
لطفا این امانت رو حذف کنید
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1399/01/23
اون بالا نشستی گوش کن ای خدا
این چه عذابی یه که سرما آوردی نه نیاز داری به کسی نه پول نه ابرو نه سلامتی نه زن نه شادی نه دعا شایدم مرا درک نمی کنی من که ازت چیزی نخواستم یه زمانی خواستم ندادی منم قانع شدم حتما لیاقت ندارم عیبی نداره ولی الان یه دل شاد وب خیال بده که بتونم عمر بیهوده رو تمام کنم خوشا در گهواره مردن که بوی از غم دنیا نبردن اگه پرنده رو دوست داری چرادرقفس غم زندانی کردی من فکر کنم با یه مرگ این پرنده از خوشحال کنی
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
صبور باش عزیزم خدا اون بالاست و همه ی حرفاتو میشنوه این خیلی خوبه که دل شاد میخوای سعی کن خودتو شاد کنی بیخیال دنیا و آدماش و سختیامون تو سخت ترین شرایط هم بخند مرگ نخواه بمون و حداقل کمک کن به آدمایی که حال خودت رو دارن حتی اگه نتونی برطرف کنی حداقل میتونی همدردی کنی اونوقت خودتم آروم تر میشی
لبت خندون و دلت شاد
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1399/01/23
بخداقسم دیگه نمی تونم دیگه می خوام همه چی روتموم کنم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳
چرا عزیزم واسه چی میخوای فرصت زندگی کردن رو از خودت بگیری؟
خدا بزرگه اونا هیچوقت فراموش نکن ما کنارت هستیم تا بتونی با دردت کنار بیای
به امید این که دلت شاد و لبت خندون بشه
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1399/01/23
توصیه های خدا پیامبر امام قران زمانی جواب می ده که اعصاب ارام باشه وقتی فشارزیادی به اعصاب وارد بشه دیگه ادم فقط می خواد راحت بشه مثل یه خواب ابدی یایه مرگ کاش خانواده نداشتم خودموراحت می کردم تحمل گریه مادرم رو ندارم راحل خودکشی راحت بلدم افسوس که می ترسم جسم رو راحت کنم با روح ام چه کنم می ترسم روحم تماشاگر گریه های مادرم باشه جسم روبکشیم روح که نمی تونیم بکشیم باروح چه کنیم روح دیگه ابدی هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
ولی من دلم واسه خانوادم نمی سوزه من دوست دارم روحم پیش خانوادم باشه زجرکشیدن همشونوببینم بخصوص پدرمادرم
ببینم چه جوری زجرمیکشن چقدبرام گریه می کنن چقدعذاب
میکشن چقدمی سوزن صدای فریادشون روبشنوم
ای حال میده بخداروحم آرامش می گیره
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
درسته آدم وقتی میخواد خودش رو خلاص کنه خدارو دیگه نمیبینه ولی ما باید بدونیم که با این کار روح خودمون هم کثیف میکنیم و خیلی غم انگیزه که وقتی پایان دادی پشیمونیت به حد انفجار برسه
این خیلی خوبه که به فکر مادرت هستی
مادر خوب بهترین چیزیه که اگه داریم باید قدرش رو بدونیم
حتی شده خودمون رو فدا کنیم و فقط واسه اون به،زندگی ادامه بدیم
من یه بار که لب پنجره ایستادم واقعا میخواستم خودمو خلاص کنم ولی تو یه لحظه چشمم به آسمون افتاد نمیدونم چی شد که اومدم پایین والان بعد چند سال خوشحالم که این کارو نکردم و مطمئنم خدا کنارم بوده
پس آدمی که خورکشی میکنه هم امکان داره همون لحظه به یاد خدا بیفته در واقع ما آدمایی که اینجاییم بهتر از خدا کسی رو نداریم
سعی کنیم جلوش سربلند باشیم
لبت خندون و دلت شاد
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1399/01/23
ای خدا
مگر نگفتی مرگ حق هست ماهم حرفی نداریم دوست ندارم بده کارت باشم حق توبگیر الان من که نگفتم من رودنیابفرست اخه چرا باید امدن اجباری هم رفتن اجباری یکی شو می گزاشتی برا ما اونی که زندگی خوب داره می ره اونی که زندگیش جهنم شده می زاریش اونشب می تونستی کمکم کنی ولی نکردی گذاشتی کار بینجابکشه مقصر خودم ولی توهم کمکم نکردی
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
عزیزم راجبه کدوم اتفاق میگی ؟
بگو تا خالی بشی همه ی مشکلاتت رو بنویس و انقدر بنویس و پاک کن که یه چیزه عادی توی مغزت جلوه کنه نه این که انقدر خود خوری کنی و خودت رو مقصر بدونی
از اون اتفاق باهام حرف بزن
اگه موندی رو زمین به خاطر اینه که شاید حتی یک درصد در آینده بر عکس آدمی بشی که از خودت ساختی و ناراحتی ازش
یک درصد احتمال بده همه چیز اوکی بشه واسه اون خودت رو بساز از نو
به امید این که لبت خندون و دلت شاد بشه
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1399/01/23
مشکل ادم های که خودکشی می کنند ضعیف بودن نیست علت غروربالا واحساسات هست
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
کاملا درسته آدمایی که به این سمت میرن به خاطر این هست که یه مدت طولانی قوی بودن و فقط باید یاداوری کنیم بهشون که تو یه روزی انقدر قوی بودی الان هم همونجور باش من خودم نصف بیشتر مشکلم سر همین احساسات و غرور به شدت بالام هست
اما لطفا همگی به هر فردی که میخواست خودکشی کنه یاداوری کنین که هنوزم مثل قبل قوی هست و باید محکم باشه این دقیقا چیزی بود که من خودم میخواستم ولی نداشتم من کلا همیشه از نظر روحی تنهام ولی کنار اومدم مثل همه ی دردام
لبت خندون و دلت شاد
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1399/01/23
منکه اخرش خودکشی میکنم و ازین دنیا راحت میشم
اینجا تو جهنم هستم اون دنیا هم جهنم فرقی نداره..
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
چرا عزیزم میخوای این کارو بکنی؟
بهم بگو تا حداقل اگه نتونیم حل کنیم همدردی کنیم
روح خودت رو واسه دنیا نابود نکن
اگه از دنیا بدت میاد با محکم ایستادنت مثل الان و با لبخند رد شدنت از مشکلات زمینش بزن
من میدونم که تو میتونی
احتمال اینم بده که شاید یک کمی اوضاعت بهتر بشه اونوقت اون دنیا حسرت رو میخوری
واسه اون درصد کم به زندگیت ادامه بده دوست من
به امید این که لبت خندون و دلت شاد بشه
Iran, Islamic Republic of
06:07 - 1399/01/24
از غم وغصه شبم خوابم نمی بره چه خاکی بریزم بر سرم اللهی ازرایل بفرستی سراغم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
عزیزم چرا غصه میخوری؟
مشکلت رو بگو
یه نفس عمیق بکش دنیا ارزش انقدر اذیت کردنه خودت رو نداره
خوش باش حتی تو بدترین شرایط
سخت هست اما شدنیه
دلت شاد و لبت خندون
محمدم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
بقرآن دیگه بریدم خیلی درموندم چیکارکنم؟چنان دردی تو دلمه که هرروز بزرگ میشه وسرریزمیشه ونفسمو قطع میکنه میخوام روزا بگذرن میخوام این دردکم بشه ولی...هرروز که از خواب بیدار میشم بیشتر بیشتر میشه...
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1399/01/24
کسی که زندگیش به لجن کشیده شده عمر نوح می دی به کسی که زندگی قشنگ داره عمر حباب رو اب رومی دی این همه آدم رو جلو چشام می بری پس مارو کی می بری یا این غم ازما بگیر یاجونم رو بگیر قدیمایادمه هزارتاارزو کردم یکی شم برآورده نکردی ولی خواهش می کنم اینو برآورده کن این سم روح و جسم رو داره می کشه یه مرگ بده کارتم هزاران مرگ داری ازم می گیری اخه چرا هرلحظه منو صدبارمی کشی وزنده می کنی چرا من حرف این غم نیستم یه کاری برام کن تو که توان همه کارو داری
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
بگو چرا زندگیت به لجن کشیده شده؟
اگه به قدرته خدا ایمان داری پس ازش بخواه زندگیتو خوب کنه سختی هاتو همش بنویس و بازگو کن تا عادی بشه و کم کم محو بشه
بعدم همشونو بزن پاک کن تا آروم تر بشی
امیدوارم بتونی در کنار مشکلاتت آرامش رو هم پیدا کنی
لبخند بزن حتی تو بدترین شرایط
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1399/01/24
خانم محترمی که داری مارونصیحت میکنی حرفاتونگه دارواسه خودت این حرفات بدردما نمی خوره تازه من باحرفات جرعتم به خودکشی بیشترم شداوکی فهمیدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
یکی بایدمنو نصیحت کنه منم تو فکر خودکشی ام شدید
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
ببین عزیزم من نصیحت نمیکنم من خودم سه بار خواستم خودکشی کنم
مادر من جلو چشم تا حالا دوبار خودکشی کرده
میفهمم که چقدر سخته
پدرم اعتیاد داره
یه همدرد ندارم
درد خیانت کشیدم
و صدتا درده دیگه
من دارم همدردی میکنم
واقعا علت کارم نصیحت نیست فقط نمیخوام کسی مثل شرایط من رو داشته باشه
به هر حال اگه به شما توهینی شده من معذرت میخوام چون میدونم نصیحت کردن چقدر آدمو اذیت میکنه
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
بدون نامی که میگی به فکر خودکشی هستی اگه دوست داری بگو چرا این فکر تو سرت اومده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
بیابیکارنشین خدابرات فرستاد حالابشین نصیحتش کن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
بدون نام نمیدونم واقعا چه مشکلی با من داری ولی از این به بعد من اصلا فعالیتی نمیکنم تو این سایت امیدوارم بعدا بتونی مسئولیت کسایی که شاید با یه کم حرف زدن حالشون بهتر بشه رو قبول کنی
امیدوارم هرجا هستی حالت خوب باشه
یه پسره تنها
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
کاربر 23:41 خیلی برام عزیزی ممنون که وقت گذاشتی برای خیلی ها و با تمام دردی که تو سینه داری با صبوری با دیگران صحبت میکنی ..شاید خودتم ندونی ولی ممکنه خیلی از افراد این سایت با همین صحبتهات دست از خودکشی کشیده باشن ..من خودم که خیلی اروم شدم با حرفات ..منم مثل تو پدرم معتاد بهم خیانت شد ویه درد کشیده ام پس درکت میکنم عزیزم..دردادو میفهمم ..تو خیلی مهربونی اگه یکی با درک و با فهم شعور تو .توی زندگیم بود شاید اینقد غمگین نبودم هر چند که بازم با چند تا کامنت نمیشه خوب و یا بد بودن ادما رو کامل فهمید ولی امیدوارم خودتم مثل کامنتات خوب باشی درونت... .از تهه دلم یه همدم میخواد که درکم کنه درکش کنم دوستش داشته باشم دوستم داشته باشه عاشقش بشم دستشو ببوسم ..برام دعا کنید یه خانم خوب که اونم منو دوست داشته باشه سره راهم قرار بگیره دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1399/01/24
حالشو می بری بهت التماس می کنم ای خدانالیدن زجه زدن ما اینقدر برات جالب بود که به این روز افتادم خوش بحالت که هرکاری دلت بخواد می کنی به کمک هیچ کس نیاز نداری به توانایی هات شکی نیست قبول به نا لایقی بندای مثل ماهم شکی نیست برام جالب هست ازماخوشت می یاد بدمی یاد اگه خوشت می یاد یه زندگی راحت بده اگه بدت می یاد مرگو بده تو وضعیت مارو می بینی ولی بازم صبر می کنی بیشتر اذیت شم کاش به ده سال پیش برمی گرداندی تا از نو شروع می کردم افسوس که دیگه دیرشده
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
قرار نیست همه زندگی راحت داشته باشیم همگی مشکل داریم فقط باید بتونیم خودمونو محکم نگه داریم مثل زمان قبل این که به خودکشی و اینا فکر کنیم
هیچوقت دیر نیست واسه هیچ کاری افسوس رو بذار کنار آرامشت رو درونت جست و جو کن
کسی بهتر از خودت نمیتونه کمکت کنه
امیدوارم بتونی با مشکلاتت کنار بیای
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1399/01/25
یه خبر خوش من خودم ۳۳ سالم هست مابا این وضعیت روحی فکر نمی کنم ار۶۵سال بیشتر عمرکنم یعنی ۳۲سال مونده که میشه یازده هزارو پانصد روزوشب روبگذرونم از عذاب این دنیا راحت می شم اگه فردا هم مردم که چه خوب
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
شاید یه روز یهاتفاقی بیفته که بتونی بقیه عمرتو تو بهتریت شرایط بگذرونی
واسه اون روز میتونی امیدوار باشی؟
کاش بتونی طعم خوبه زندگی رو بچشی بر عکس من
دلت شاد و لبت خندون