تغییر سهمیه سوخت ناوگان عمومی
۲۴۴۹۱۵
۲۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
۱۵۶۲۶
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : طرح توزیع سوخت برای ناوگان عمومی درون و برون شهری بر اساس پیمایش ، از اول مهر ۹۴ اجرایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما: معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : طرح توزیع سوخت برای ناوگان عمومی درون و برون شهری بر اساس پیمایش ، از اول مهر ۹۴ اجرایی می شود.

شهرام آدم نژاد گفت: در این مرحله توزیع سوخت در دو شکل سهیمه پایه و مستندات عملکرد عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ناوگان به 11 دسته طبقه بندی شده است ، افزود: عرضه سوخت ناوگان در این مرحله نیز بر اساس تناژ محاسبه خواهد شد.

وی گفت: ‌ناوگانی که مستندات عملکردی شامل بارنامه، صورت وضیعت و راه نامه بین المللی عرضه کند ، سوخت بیشتری خواهد گرفت.

آدم نژاد گفت: برای ناوگان دورن شهری سیستم های ردیاب نصب می شود که پیمایش آنها را نشان می دهد.

وی افزود:‌ ناوگان برون شهری نیز در ماه حتما باید از یکی از2 هزار و 131 جایگاه عرضه سوخت، سوخت گیری کند.

آدم نژاد گفت: تعداد کل ناوگان عمومی 806 هزار دستگاه و تعداد ناوگان برون شهری دارای اسناد حمل حدود 300 هزار دستگاه است.

وی گفت:‌رانندگان برون شهری که در خصوص میزان پیمایش اعلام شده بر اساس اسناد حمل و نقل سوال دارند می توانند با روش های ارسال شماره کارت ناوگان به شماره 60401411 و دریافت میزان پیمایش در طول دوره قبل، استفاده از سیستم ussd با شماره ستاره 6040 ستاره 141 مربع و دریافت میزان پیمایش در طول دوره قبل ، مراجعه به سایت www.r‌mto.ir بخش استعالام کارت هوشمند ، مراجعه به مراکز صدور کارت هوشمند و دریاف اطلاعات پیمایش و مراجعه به مراکز پاسخگویی مستقر در استان اقدام کنند.

وی افزود: رانندگان درون شهری نیز با مراجعه به سایت ساماندهی ناوگان باری به نشانی www.navganbari.ir ، تلفن پاسخگو به ناوگان باری 0219711821سایت سازماندهی مسافری به نشانی www.samandehi.uicb.ir و تلفن پاسخگویی به ناوگان مسافری 02166122965 اقدام کنند.

وی افزود: رانندگان اعم از دورن شهری و برون شهری که در خصوص سهیمه تخفیف یافته سوال دارند می توانند به سایت www.niopdc.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن 09627 تماس بگیرند و در خصوص مغایرت کلاس خودرو با مشخصات درج شده بر روی کارت به مراکز پلیس + 10 مراجعه کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج