دیدار مربی روزبهانی با رییس فدراسیون بوکس
۲۴۶۳۶۵
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۵
۱۳۷۳۲ 
سرمربی احسان روزبهانی در رقابت‌های بوکس APB طی دیداری با رییس فدراسیون، به بیان و حل مواردی که سبب ایجاد سوء تفاهم شده بود پرداخت.
خبرگزاری ایسنا: سرمربی احسان روزبهانی در رقابت‌های بوکس APB طی دیداری با رییس فدراسیون، به بیان و حل مواردی که سبب ایجاد سوء تفاهم شده بود پرداخت.

 اکبر احدی امروز (یکشنبه) با حضور در فدراسیون بوکس با رییس و دبیر این فدراسیون دیدار کرد و مواردی که سبب به وجود آمدن اختلاف شده بود را برطرف کرد.

در این دیدار اکبر احدی که به عنوان مربی احسان روزبهانی در رقابت‌های بوکس APB حضور پیدا کرده بود،‌ در دیدار با احمد ناطق نوری رییس فدراسیون بوکس اظهار کرد: متاسفانه برخی مطالب به نادرستی از سوی من بیان شده و در این میان من هیچ گاه نگفته‌ام که فدراسیون بوکس هیچ حمایتی را از احسان روزبهانی انجام نمی‌دهد.

احدی خاطرنشان کرده است: متاسفانه برخی از مطالب مطرح شده سبب ایجاد سوء تفاهم شده بود و امیدوارم بتوانیم این سوء تفاهم‌های به وجود آمده را حل کنیم و شاهد حضور پرقدرت احسان روزبهانی در میادین مختلف باشیم.

ناطق نوری نیز در این جلسه اظهار کرد: احسان روزبهانی فرزند فدراسیون بوکس است و تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین امکانات را برای او فراهم آوریم.

در نهایت نیز قرار شد تا اکبر احدی همراه با احسان روزبهانی برای دیدن مصاف ملی‌پوشان ایران در رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان عازم قطر شوند تا دیدارهای نمایندگان ایران و حریفان آن‌ها را آنالیز و بررسی کنند.

صبح امروز نیز رییس و نایب رییس و دبیر فدراسیون بوکس طی نشستی با اهالی رسانه اظهار کرده بودند که فدراسیون بوکس تمام امکانات و شرایط لازم را برای موفقیت احسان روزبهانی در میادین جهانی فراهم کرده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج