دلیل تیتر مشترک روزنامه ها چه بود؟
۲۵۰۷۰۴
۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۹
۲۷۳۸۳ 
مدیر مسؤول روزنامه خبر ورزشی درباره‌ی علت یکسان بودن تیتر اکثر روزنامه‌های ورزشی صبح امروز، گفت: به خاطر درگذشت هادی نوروزی از سایر روزنامه‌ها خواستیم تا همه با هم تیتر مشترکی را برای این موضوع در نظر بگیریم.
خبرگزاری ایسنا: مدیر مسؤول روزنامه خبر ورزشی درباره‌ی علت یکسان بودن تیتر اکثر روزنامه‌های ورزشی صبح امروز، گفت: به خاطر درگذشت هادی نوروزی از سایر روزنامه‌ها خواستیم تا همه با هم تیتر مشترکی را برای این موضوع در نظر بگیریم.

علی جوادی با بیان اینکه برای اولین بار است که این اتفاق می‌افتد، ادامه داد: به لطف دوستان و همکاران در سایر روزنامه‌های ورزشی تیتر مشترکی را برای مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی انتخاب کردیم.

شنبه (11 مهر ماه) همه روزنامه‌های ورزشی صفحه اولشان متاثر از درگذشت کاپیتان تیم پرسپولیس بود، اما نکته جالب یکسان بودن تیتر اکثر روزنامه‌ها بود که شاید بتوان گفت اتفاقی کم نظیر در حوزه رسانه محسوب می‌شود.

اغلب روزنامه‌های ورزشی صبح امروز با تیتر‌های «پرسپولیس برای همیشه 10 نفره شد»، «هادی باتعصب خداحافظ» و «24 ابدی» خبر از درگذشت هادی نوروزی دادند.

روزنامه‌های گل‌، نود‌، ابرار ورزشی‌، ایران ورزشی‌، خبر ورزشی‌، پیروزی‌ و حتی استقلال با این 3 تیتر به بدرقه هادی نوروزی رفتند.

شوت و هدف از جمله روزنامه‌هایی بودند که این تیترهای مشترک را انتخاب نکرده بودند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج