مردم پرداخت مالیات را واجب بدانند
۲۵۴۵۹۴
۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۵
۱۴۳۰۷
آیت الله نوری همدانی:
آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید، با تاکید بر اینکه هدف مالیات باید ایجاد رفاه برای مردم و جامعه باشد، گفت: مردم باید پرداخت مالیات را واجب بدانند.
خبرگزاری فارس: آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید، با تاکید بر اینکه هدف مالیات باید ایجاد رفاه برای مردم و جامعه باشد، گفت: مردم باید پرداخت مالیات را واجب بدانند.

علی عسکری رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و هیات همراه که به منظور بهره‌مندی از رهنمودهای علما و مراجع عظام تقلید به شهر مقدس قم سفر کرده اند، صبح سه شنبه 21 مهرماه، با آیت الله حسین نوری همدانی دیدار و گفت‌وگو کردند.

آیت الله نوری همدانی، در این دیدار با تاکید بر اینکه هدف مالیات باید ایجاد رفاه برای مردم و جامعه باشد، اظهار داشت: مردم باید پرداخت مالیات را واجب بدانند.

وی در ادامه افزود: بحث فرهنگ‌سازی در حوزه اقتصاد، نکته بسیار حائز اهمیتی است، از این رو موضوع مالیات باید در سطح رسانه‌های جمعی فرهنگ‌سازی شود، به طوری که مردم مالیات را یک وظیفه بدانند.

این مرجع تقلید در ادامه خاطرنشان کرد: به منظور ایجاد رفاه در جامعه و ارایه خدمات مطلوب به مردم، دولت نیاز به تامین منابع دارد که مالیات نیز از جمله این منابع است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج