عدم پاسخگویی خودروسازان به «ثریا»
۲۵۵۰۴۴
۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۹
۱۷۷۰۳ 
مدیرعاملان دو کارخانه خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا حاضر نشدند در برنامه «ثریا» که از شبکه یک پخش می شود شرکت کنند و به سوالات پاسخ دهند.
خبرگزاری مهر:  برنامه زنده «ثریا» ماه قرار بود مناظره ای با حضور خودروسازان و منتقدان آنها برگزار کند که مدیرعاملان دو کارخانه خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا، علیرغم پیگیری های به عمل آمده، حاضر به شرکت در برنامه و پاسخ به پرسش های برنامه و مطالبات مردم و منتقدان نشدند.

طبق درخواست های مخاطبان برای پخش مجدد مستند «بدون فرمان» که دیشب ۲۱ مهرماه حدود ساعت ۱۵ دقیقه بامداد روی آنتن رفت این اثر امشب نیز پخش می شود.

با توجه به حضور نیافتن مدیران خودروساز کشور در برنامه زنده «ثریا» این قسمت ساعت ۱۹:۳۰ تنها با حضور علی علیلو نماینده مجلس و رییس کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از خودروسازان روی آنتن خواهد رفت و وی درباره موضوع برنامه صحبت کرده و به پرسش ها پاسخ خواهد داد.

در مراحل تولید مستند «بدون فرمان» نیز علیرغم پیگیری های به عمل آمده از مسئولان کارخانه های خودروسازی کشور، کسی از جانب آنها حاضر به مصاحبه و پاسخگویی به پرسش های مردم و کارشناسان نشدند.

برنامه زنده «ثریا» با شعار دیدبانی برای پیشرفت ایران به تهیه کنندگی محسن مقصودی چهارشنبه ها ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک سیما پخش می شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج