عذرخواهی سخنگوی دولت از مردم ایران
۲۵۶۹۲۸
۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
۱۵۷۷۶ 
سخنگوی دولت در نشست خبری گفت: به هر حال از مردم عذر خواهی می کنم که نمی توانیم رفاه اقتصادی که در شان مردم ما است را برای آنان ایجاد کنیم ضمن اینکه ما سه عقبه بزرگ از کارشناسان رسمی دولت را در اختیار داریم و با این وجود حاضریم نظرات تمامی کارشناسان و متخصصین را بشنویم.
خبرگزاری میزان: محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری گفت: با توجه به چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی اکنون  درسازمان مدیریت و برنامه ریزی طرح های مختلفی در حال پیگیری و انجام است.

وی افزود: لایحه دائمی شدن احکام برنامه توسعه برای برنامه ششم طی دوره 95 الی 99 در دولت تهیه شده و در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی با قید یک فوریت تقدیم خواهد شد.

سخنگوی دولت اظهار کرد: بودجه سال 95 در مهلت قانونی با روش بودجه ریزی و مبنای عملکرد درحال تهیه است.

وی تأکید کرد: دولت تا پایان سال نیز بسته های سیاست اقتصادی برای تسریع خروج از رکورد، افزایش رشد اقتصادی و مهار تورم را ارائه واجرا خواهد کرد.

وی تصریح  کرد: در جلسه ای که با حضور آقایان سیف و طیب نیا داشتیم چگونگی اجرا، اهداف و روش این بسته های سیاستی و  همچنین مبانی آن تشریح و تبیین شد و دراختیار اصحاب رسانه قرار گرفت.

سخنگوی دولت افزود: آنچه که مرتبط با سازمان مدیریت و برنامه ریزی بود در قالب استفاده از ابزارهای دولت، پرداخت به طرح های عمرانی و واحد های غیر دولتی از جنبه ما به التفاوت سود تسهیلاتی بود که صورت گرفت.

نوبخت اظهار کرد: 1500 میلیارد تومان از آغاز این بسته برای تسریع طرح های عمرانی پرداخت می شود.

وی تأکید کرد: شب گذشته طی جلسه ای که با معاون محترم خزانه داری کل کشور داشتم آخرین پرداخت به طرح های عمرانی که از عوامل مهم تسریع خروج از رکود بود را بررسی کردیم.

وی افزود: ما اقتصاد را در همین شرایط تحریم به گونه ای مدیریت می کنیم که کمترین آسیب ایجاد شود.

 سخنگوی دولت اظهار کرد: به هر حال از مردم عذر خواهی می کنم که نمی توانیم رفاه اقتصادی که در شان مردم ما است را برای آنان ایجاد کنیم ضمن اینکه ما سه عقبه بزرگ از کارشناسان رسمی دولت را در اختیار داریم و با این وجود حاضریم نظرات تمامی کارشناسان و متخصصین را بشنویم.

نوبخت تاکید کرد: از اساتید عزیز دانشگاه ها خواهش می کنم به جای آنکه برداشت کلی خود را درباره این بسته به صورت اظهار نظر اعلام کنند پیشنهادات تخصصی خود را به ما که مجریان این بسته هستیم منعکس کنند چرا که ما می فهمیم و در آنچه مطرح می شود تشکیک و تردید ایجاد نمی کنیم.

وی تصریح کرد: در سازمان مدیریت بیش از 1000نفر مسئولین را به لحاظ نظری مورد کمک فکری قرار می دهند.

سخنگوی دولت افزود: با وجود اینکه قطعا اطلاعات ما در زمینه آمار و ارقام به روزتر است اما خود را مستغنی از نظرات بخشهای علمی کشور نمی دانیم و خواهان نقد منصفانه تمامی طرح های دولت هستیم.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1394/07/28
سلام :اقای نوبخت نه شما و نه کارشناسانتون نمی توانند کاری در راستای اقتصاد کشور از پیش ببرند چون کسانی که از نبود رفاه مردم و اقتصاد خراب سود می برند با ابزار هایی گوناگون از جمله پول های باد اورده نخواهند گذاشت تغییری صورت گیرد . شاید بگویید بنده بد بین هستم ولی از تجارب گذشته می توان نتیجه گرفت.
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1394/07/28
دروغ گو ترین ادم دولت تدبیرو امید
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1394/07/28
عذر خواهی دولت راستگویان چه دردی از مردم دوا میکنه!!!!!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج