زمان واریز سهمیه گازوئیل آبان ماه
۲۵۷۸۲۷
۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۳
۱۵۹۱۵
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از واریز پیمانه نخست سهمیه پایه ناوگان حمل و نقل عمومی در بامداد روز جمعه اول آبان‌ماه خبر داد و گفت: میزان سهمیه پایه گازوئیل فعلا تغییر نخواهد کرد.
خبرگزاری ایسنا: معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از واریز پیمانه نخست سهمیه پایه ناوگان حمل و نقل عمومی در بامداد روز جمعه اول آبان‌ماه خبر داد و گفت: میزان سهمیه پایه گازوئیل فعلا تغییر نخواهد کرد.

شهرام آدم نژاد با تشریح عملکرد «اجرای طرح تخصیص سهمیه سوخت بر اساس پیمایش» که از اول مهرماه امسال برای ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری اجرا شد، گفت: کارگره پیمایش طی ماه گذشته از روند مصرف سوخت ارزیابی‌های لازم را انجام داد که در نهایت اجرای این طرح را چه در حوزه جایگاهی و چه در حوزه کارت‌های سوخت مناسب ارزیابی کرد.

وی افزود: البته مشکلات کوچکی همچون اختلاف در میزان سهمیه سوخت برخی خودروهای حمل‌ونقل عمومی شناسایی شد که در حال بررسی برای اصلاح است.

او با بیان اینکه پیمانه اول سهمیه پایه سوخت ناوگان عمومی از بامداد روز جمعه اول آبانماه در کارت سوخت رانندگان شارژ می‌شود، ادامه داد: در مهرماه که این طرح اجرا شد سهمیه پایه گازوئیل به کارت سوخت ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی جاده‌ای درون شهری و برون شهری در دو پیمانه واریز شد که به منظور تکمیل ارزیابی‌ها سهمیه پایه آبان ماه نیز همچون مهرماه در دو پیمانه به کارت‌های سوخت رانندگان واریز می‌شود.

سخنگوی کارگروه سامانه نظارت پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی، با بیان اینکه میزان سهمیه پایه گازوئیل فعلا تغییر نخواهد کرد تا بتوانیم ارزیابی کامل‌تری از روند میزان مصرف و سهمیه کارت‌ها داشته باشیم، افزود: از موضوعاتی که در ارزیابی‌های کارگروه مشهود بود این است که مدیریت کارت سوخت توسط رانندگان حمل و نقل عمومی بهتر انجام می‌شود. به عبارتی آهنگ مصرف سوخت بهتر و به تدریج میزان مصرف بهینه‌تر می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که اجرای طرح تخصیص سهمیه سوخت بر اساس پیمایش چه تاثیری بر کاهش مصرف سوخت داشته است گفت: ارزیابی تکمیلی مبنی بر اینکه چقدر از این کاهش به دلیل اجرای این طرح است تقریبا بعد از گذشت حدود سه ماه مشخص خواهد شد.

گفتنی است، در سهمیه بندی جدید یک سهمیه پایه به همه ناوگان حمل و نقل عمومی کشور در ۱۱ گروه اختصاص می یابد و برای ناوگان حمل و نقل برون شهری و آن دسته از ناوگان حمل و نقل درون شهری که دارای اسناد حمل هستند سهمیه عملکردی نیز لحاظ می شود.

ارسال شماره کارت هوشمند ناوگان به شماره ۶۰۴۰۱۴۱۱ و دریافت میزان پیمایش در دوره قبل، استفاده از سیستم USSD با شماره *۶۰۴۰*۱۴۱#، مراجعه به سایت www.rmto.ir ، مراجعه به مراکز صدور کارت هوشمند و دریافت اطلاعات پیمایش و مراجعه به مراکز پاسخگویی مستقر در هر استان روش هایی هستند که رانندگان می توانند اطلاعات لازم را درباره این طرح دریافت کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج