نصرالله: ایران دوستان خود را نمی فروشد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۵۸۱۱۲
۰۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
۸۶۶۰
دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز (شنبه) نیز هم‌زمان با عاشورای حسینی در جمع صدها هزار تن از شیعیان لبنان در ضاحیه جنوبی بیروت حاضر شد و سخنرانی کرد.
خبرگزای ایسنا: دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز (شنبه) نیز هم‌زمان با عاشورای حسینی در جمع صدها هزار تن از شیعیان لبنان در ضاحیه جنوبی بیروت حاضر شد و سخنرانی کرد.

سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان شخصا به مناسبت عاشورای حسینی در میان جمع گسترده حضور یافت و عنوان داشت: سلام بر کسانی که در راه مقاومت مجاهدت می‌کنند. سلام بر کسانی که از مرزهای جنوبی در مقابله با اسرائیل و از مرزهای شرق کشور در مقابله با تکفیری‌ها دفاع می‌کنند و همچنین درود بر کسانی که در سوریه حضور دارند که این افراد در دفاع و شجاعت و شهامت بخل نورزیدند و از خون و مال و عزیزان خود و مقابله با خطرات و تحمل دشواری‌ها کم نگذاشتند.

وی عنوان داشت: در این روز بزرگ و به نیابت از این جمع وسیع که نام حسین (ع) و زینب (س) را بر لب دارند، بر ایستادگی خود در کنار مردم فلسطین در مسیر مقاومت آنها تاکید می‌کنیم و حمایت خود را از انتفاضه آنها اعلام می‌کنیم و از تمامی آزادگان می‌خواهیم تا انتفاضه مردم فلسطین را تایید کنند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان خاطرنشان کرد: مساله دوم اینکه، به نیابت از این جمع حسینی بر مقابله خود با طرح صهیونیستی و اسرائیل تاکید می‌کنیم و نه نتانیاهو و نه پدربزرگ او نخواهند توانست تا مانع از مقابله مقاومت با هرگونه تجاوز یا حماقتی از سوی اسرائیل شوند.

سیدحسن نصرالله تصریح کرد: مساله سوم اینکه به نیابت از این جمع حسینی بر ادامه جهاد خود علیه طرح تکفیری آمریکا که بر ضد اسلام و پیامبر (ص) و مقدسات و ملت‌های منطقه است، تاکید می‌کنیم. این جهاد همانطور که روز گذشته گفتم بدون تردید و بدون عقب‌گرد ادامه خواهد داشت. ما همان‌طور که اسرائیل را در جنگ‌های مقاومت شکست داده‌ایم، تکفیری‌ها و سروران آمریکایی آنها را نیز شکست خواهیم داد.

وی افزود: من به نیابت از این جمع حسینی فریاد بلند خود را علیه حمله آمریکا و عربستان در حق مردم مظلوم یمن اعلام می‌کنم و این فریاد در مقابل جهانی است که در مقابل این جنگ ساکت نشسته است. بزرگترین کشتار دسته جمعی در یمن از سوی آل سعود در مقابل دیدگان رسانه‌ها صورت می‌گیرد.

سید حسن نصرالله ضمن محکوم کردن تجاوز عربستان و آمریکا به یمن و اقدامات رژیم آل خلیفه علیه مردم بحرین تاکید کرد: ما به حال حجاجی که به دلیل اهمال و کوتاهی نظام عربستان در منا کشته شدند دلسوزی می‌کنیم.

دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره پیروزی‌های نیروهای عراقی و نیروهای مردمی گفت: ما به پیروزی‌های نیروهای عراقی به ویژه نیروهای مردمی در مقابله با داعش افتخار می‌کنیم و به آنها می‌گوییم که برای مقابله با این گروه تروریستی بر آمریکایی‌ها و منافقان حساب باز نکنید. ما به عراق می‌گوییم که شما جوانان قدرتمند و نیروهای مردمی‌ای دارید که با قدرت و اراده خود بر داعش و هزاران گروه تروریستی مثل داعش پیروز خواهید شد.

نصرالله در ادامه درباره شرایط لبنان تصریح کرد: باید تمامی گروه‌های سیاسی لبنان برای مقابله با بحران‌ها و خطراتی که ما را تهدید می‌کند بدون جانبداری و با جدیت به تفاهم برسند. تمامی گروه‌های لبنانی باید در مذاکرات گسترده ملی که در پارلمان لبنان برگزار می‌شود، شرکت کنند چراکه هیچ‌گونه جایگزینی برای این مذاکرات وجود ندارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بیایید همگی از ایجاد راهکار ملی لبنانی‌ها برای رها شدن از بحران‌ها حمایت کنیم. ما بارها گفته‌ایم که خود تصمیم‌گیرنده هستیم و هیچ کسی اراده خود را بر ما تحمیل نمی‌کند. آمریکا و دیگر طاغوت‌ها مانند برده با ما برخورد می‌کنند و گویی که آنها ارباب ما هستند اما ما همواره خود تصمیم‌گیرنده خواهیم بود.

سیدحسن نصرالله گفت: برای بررسی پرونده ریاست جمهوری منتظر توافق هسته‌ای ماندید اما ما دیدیم که چگونه توافق هسته‌ای حاصل شد. ایران هرگز هم پیمان خود را به خاطر برنامه هسته‌ای نفروخت. آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران، رهبری شجاع و حکیم است و ایرانی‌ها وفادارتر از این هستند که به خاطر منافع خود هم پیمانشان را بفروشند بلکه آنها با منافع خود فداکاری می‌کنند.

سیدحسن نصرالله در ادامه سخنرانی خود تصریح کرد: ای حسینی‌ها و ای زینبی‌ها ما با شما میدان‌ها را پر خواهیم کرد. نه جنگ‌های اسرائیل و نه تهدیدهای نتانیاهو و نه حملات تکفیری‌ها و نه تهدیدهای رهبرانشان ما را به لرزه وا نخواهد داشت و ما برای کرامت و سعادت و امنیت و رهایی ملت‌هایمان می‌جنگیم و اگر دشواری‌ها نیز به اوج خود برسند اما مردان و زنان ما انصار الحسین هستند، همان امام حسینی که در این ساعات و قبل از آغاز نبرد در مقابل کسانی که از او خواستند تا از جنگ دست بکشد، تاکید کرد که همچون بردگان فرار نخواهد کرد. ما نیز فرزندان حسین (ع) هستیم و به آمریکا و آل سعود و تکفیری‌ها می‌گوییم که ما ذلیلانه عمل نمی‌کنیم. ما اهل جهاد و مقاومت هستیم و ما جهاد را از مکتب حسین (ع) یاد گرفته‌ایم و ما گزینه‌مان در مقابل هر که امروزه نماینده یزید در طغیان‌ها و دشمنی‌اش علیه اسلام است، آشکار است. هر کس که از پذیرش ذلت ابا کند تقوای خدا را پیشه کرده است و خداوند و پیامبر به نفس‌های منیع‌الطبع اجازه اطاعت از انسان‌های پست را نمی‌دهند. در این مسیر حسینی و زینبی فقط نتیجه پیروزی خواهد بود.

دبیرکل حزب‌الله لبنان تصریح کرد: ما به نیابت از امام حسین (ع) و خون پیروز شده امام حسین (ع) بر شمشیر یزید و همچنین صبر حضرت زینب (س) می‌گوییم که راهی جز پیروزی و شرافت باقی نمانده است. ما در روز عاشورا به تجدید بیعت با امام حسین (ع) می‌پردازیم و می‌گوییم که با خون‌مان، جانمان و جگرگوشه‌هایمان به راه شما ادامه می‌دهیم. به مقابله با شمشیر سرکشان و اشغالگران ادامه خواهیم داد و این بیت ما در سال‌ها و روزگارها ادامه خواهد داشت.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر