نمایش «اسپکتر» با حضور خانواده سلطنتی
۲۵۹۱۰۷
۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۴
۱۲۱۴۵
شاهزاده ویلیام، همسرش کیت میدلتون و برادرش شاهزاده هری در مراسم افتتاحیه جهانی جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های جیمزباند حاضر شدند.
خبرآنلاین: شاهزاده ویلیام، همسرش کیت میدلتون و برادرش شاهزاده هری در مراسم افتتاحیه جهانی جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های جیمزباند حاضر شدند.

مهمانان سلطنتی پیش از نمایش فیلم در رویال آلبرت هال لندن با سم مندز کارگردان فیلم دیدار کردند. دنیل کریگ که در طول یک دهه گذشته بازیگر نقش جیمزباند بوده است، نخستین بازیگری بود که دوشنبه بر فرش قرمز نخستین نمایش جهانی «اسپکتر» قدم گذاشت.

کریگ گفت : «بازی در این فیلم‌ها زندگی مرا تغییر داده است و من هر لحظه از این کار را دوست داشته‌ام.» او در ادامه با تاکید بر اینکه از تماشای خود بر پرده سینما متنفر است، گفت : «من عاشق بازی در نقش جیمز باند هستم.» این بازیگر در ادامه از سم مندس تمجید کرد.

در این مراسم دیگر بازیگران فیلم از جمله نائومی هریس، کریستف والتز، بن ویشاو، لئا سیدو و مونیکا بلوچی نیز حضور داشتند.

«اسپکتر» نخستین فیلم از سری فیلم‌های جیمزباند است که همزمان با نمایش افتتاحیه، در سایر سینماها نیز به نمایش درآمد. سم مندس با استقبال از این ایده گفت : «خیلی خوشحالم که همزمان با افتتاحیه سلطنتی فیلم، مردم در سایر سالن‌های سینما به تماشای فیلم می‌نشینند.»

پس از نخستین نمایش فیلم تا کنون منتقدان نظر مثبتی درباره فیلم داشته‌اند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج