عنایت: ترکی بهترین داور لیگ فوتبال است
۲۶۰۵۴۶
۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
۱۳۱۴۱
رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: رحمتی در زمان تلف شده بازی دچار آسیب دیدگی شد که حدود یک دقیقه به طول انجامید و ترکی به درستی این زمان را به وقت اضافه بازی اضافه کرد.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسعود عنایت در خصوص عملکرد تیم داوری دربی 81 گفت: قضاوت داور وسط و دو کمک داور این دیدار عالی بود. در دنیای فوتبال هیچ دیداری وجود ندارد که از اشتباهات داوری به دور باشد اما اینکه اشتباهات تاثیرگذار نباشد مسئله بسیار مهمی است. این بازی هم بدون شک فاقد اشتباهات داوری نبوده اما هیچکدام از آنها تاثیرگذار نبود.

وی ادامه داد: باید از دبیرکل فدراسیون فوتبال تشکر ویژه‌ای داشته باشم چونکه هفته گذشته پس از اینکه اسامی مورد نظرمان را به وی ارائه دادیم، از انتخاب داوران ایرانی و ایستادگی مقابل فشار به وجود آمده، حمایت کرد.

رئیس دپارتمان داوری در خصوص وقت اضافه نیمه دوم این دیدار خاطر نشان کرد: رحمتی در زمان تلف شده بازی دچار آسیب دیدگی شد که حدود یک دقیقه به طول انجامید و ترکی به درستی این زمان را به وقت اضافه بازی اضافه کرد.

عنایت تاکید کرد: به نظرم محسن ترکی بهترین داور پانزده دوره لیگ برتر فوتبال کشور است و معتقدم عملکرد وی و به طور کلی تیم داوری این دیدار پاسخ دندان شکنی به منتقدان داور داخلی بود و امیدوارم به جای تخریب داوران کشور در حمایت از آنها هم همین‌طور پر تلاش باشند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج